Vikiproje:Televizyon dizileri

Vikipedi, özgür ansiklopedi
(Vikipedi:VikiProje Televizyon dizileri sayfasından yönlendirildi)
Şuraya atla: kullan, ara

VikiProje Televizyon dizileri

(düzenle)
Television.svg

VikiProje Televizyon dizileri, televizyon dizileri ile ilgili maddeleri belli bir standarta ulaştırmak amacıyla oluşturulmuş bir vikiprojedir. Vikipedi'ye katkı yapmakta olan kayıtlı ya da anonim kullanıcılar, projeye katılabilir. Katılımcıların yapabileceği en basit katkı, televizyon dizileri ile ilgili taslak madde(ler) açmaktır. İçeriği geliştirilmeye elverişli olan maddeler için internet ortamında kaynak taranarak, içerik geliştirilebilir. İçerik geliştirilirken nelere uyulabileceği için tavsiye niteliğindeki içerik oluşturma sayfasından yararlanılabilir.

Projeye, yardımcı olmak istiyorsanız katılımcılar listesine adınızı ekledikten sonra kullanıcı sayfanıza {{Kullanıcı VP TV dizileri}} şablonunu ekleyebilirsiniz. Başka bir kullanıcıyı projeye davet etmek için Vikiproje TV dizileri davetiyesini, kullanıcıya mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Televizyon dizilerinin tartışma sayfasına, {{VikiProje}} şablonunu uygun parametreler ile ekleyip, maddeyi gereken ölçeğe göre derecelendirebilirsiniz.

 

 

düzenle

Katılımcılar

Televizyon dizileri projesine herkes (kayıtlı ya da anonim kullanıcılar) katılabilir. Yapmaları gereken aşağıdaki listenin en sonuna * ~~~~ eklemeleridir. Ayrıca projeye katılmasını istediğiniz Vikipedi kullanıcılarına göndermek amacıyla oluşturulmuş olan davetiyeyi kullanıcının mesaj sayfasının en altına ya da + sekmesine basarak, {{subst:VikiProje TV dizileri/Davet}} şeklinde eklenilmesi yeterlidir.

VikiProje Televizyon dizileri Bu kullanıcı VikiProje Televizyon dizileri üyesidir.

Televizyon dizileri projesine katılan Vikipedi kullanıcıları:

düzenle

VikiProjeler

VikiProje Televizyon dizilerinin sonu!