Kullanıcı mesaj:Eray08yigit

Sayfa içeriği diğer dillerde desteklenmemektedir.
Vikipedi, özgür ansiklopedi

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!

Merhaba Eray08yigit,
2022 BM İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Anasayfa "Biliyor muydunuz?" başlığı için cümle önerileri" konulu projedeki performansınız sonrasında Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Sonraki projelerimizde de katılımınızın devamını umuyorum.
Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 10.06, 18 Ekim 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

Merhaba @Eray08yigit dizilerin bilgi kutularını eklediğiniz için teşekkür ederim iyi vikiler kolay gelsin. 37.154.83.24 08.53, 12 Kasım 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

Selamlar kral şakir sayfasına 7. Sezon eklermisiniz Enes Çaçan (mesaj) 15.37, 12 Ocak 2023 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

Proje Davetiyesi[kaynağı değiştir]


Vikiproje İslam Davetiyesi
İyi günler, iyi Vikiler.
İslam ile ilişkili tarih, mezhep, dua, hukuk, siyaset, bilim, felsefe, kişi, toplum vb. gibi konularda maddeler açmayı ve var olan maddeleri düzenleyerek kaliteli hale getirmeyi amaçlayan VikiProje İslam'a davetlisiniz.

Projeye katkıda bulunmak için katılımcılar listesine isminizi ekleyin, iş bölümü ve görevler kısmına yapmayı düşündüğü katkıları yazarak benzer ilgi alanına sahip kişilerle birlikte hareket edin. Ayrıca tartışma kısmında önerilerinizi ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Proje hakkında daha fazla bilgi ve katılım için "Buraya tıklayın".

Afakim (mesaj) 18.03, 31 Aralık 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

Doktor Strange 2 afiş.jpg adlı dosyayı yüklediğiniz için teşekkürler. Açıklama sayfasında belirtildiği üzere dosya, adil kullanım dosyasıdır ve Vikipedi'de adil kullanım politikası kriterlerini sağlamak zorundadır. Ancak şu anda bu dosya hiçbir maddede kullanılmamaktadır. Eğer dosya maddeden çıkarıldıysa, neden çıkarıldığını kontrol ediniz. Eğer kullanılabilir olduğunu düşünüyorsanız yeniden ekleyebilirsiniz. Ancak resmin adil kullanım politikasına uyduğundan emin olunuz.

Önümüzdeki yedi gün içinde dosya hala kullanılmıyorsa silinecektir. Dosya zaten silindiyse, silen hizmetliden geri getirme talebinde bulunabilir ve sorunu çözme şansı isteyebilirsiniz. Sorularınız için danışma masasını kullanabilirsiniz. Diğer yüklediğiniz dosyaları kontrol etmek istiyorsanız bu bağlantıyı tıklayabilirsiniz. Teşekkürler. ‒ToprakM  21.35, 3 Şubat 2023 (UTC)Yanıtla[yanıtla]