Kullanıcı mesaj:HastaLaVi2

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Jump to navigation Jump to search
Arşivlere göz atın:

İş Birliği Projesi'ndeki yeni sorumluluğunuz[kaynağı değiştir]

İş Birliği Projesi'ndeki yeni sorumluluğunuz hayᐈrlı olsun @HastaLaVi2 :) --TmѰ e12 23:25, 25 Temmuz 2017 (UTC)

Teşekkür ederim. Bundan sonra projeyi aktif tutmak için ben de elimden geleni yapacağım. :) ~ Z (m) 04:37, 26 Temmuz 2017 (UTC)

İş birliği projesi[kaynağı değiştir]

Selam, İş Birliği Projesi'ndeki yeni sorumluğunu tekrar kutluyorum. Puanlama alt sayfalarında Şu düzeni benimser isek hem sayfada karşıklık olmaz hem de standartı elde etmiş oluruz. Şu değişiklikten ne demek istediğimi anlayabilirsin. Sevgiler --TmѰ e12 18:19, 28 Temmuz 2017 (UTC)

Uyarınız için teşekkürler. :) Dediğiniz gibi yapacağım bundan sonra. Bir de şey söylemek istedim. {{İBP ilerleme}} şablonu üzerinde biraz oynamalar yaptım, çünkü önceden yüzdeyi, rengi vs her şeyi bizim ayarlamamız gerekiyordu. Şimdi şu kodu giriyorsunuz:
{{İBP ilerleme|hedef=28|mevcut=4}}

Ve her şey otomatik ayarlanıyor. "Mevcut" parametresine projede açılan madde sayısını giriyoruz. "Hedef" parametresine ise hedef madde sayısını giriyoruz, eğer girilmezse 100 olarak geçiyor. Bu değişikliği yaparken de özellikle şablonun kullanıldığı eski şablonlara çok dikkatli baktım ve şu anda bir sorun yok gibi. Renkler de şöyle ayarlanıyor artık:

  • 0-25 arası kırmızı
  • 25-50 arası turuncu
  • 50-80 arası sarı
  • 80 üstü de yeşil

Eğer aralıklar iyi değilse değiştirebiliriz ayrıca. Fikriniz nedir? ~ Z (m) 20:33, 28 Temmuz 2017 (UTC)

Güzel olmuş açıkçası bende düzeltirken zorlanıyordum --TmѰ e12 13:46, 29 Temmuz 2017 (UTC)

İş birliği projesi[kaynağı değiştir]

İyi günler HastaLaVi2. Bu haftaki iş birliği projesinde "en az 3 kaynak" kuralı geçerli mi merak ettim. Çünkü yeni açılmış bazı sayfaların buna uymadığını fark ettim. Ve "Dördüncü kaynaktan itibaren" ibaresi acaba dördüncü kaynağı da kapsıyor mu? Şimdiden çok teşekkürler, kolay gelsin. lmattdavidsmithlBuyurun? 15:56, 29 Temmuz 2017 (UTC)

Benim bu hafta sorumlu olarak ilk haftam, hata için özür dilerim. "Dördüncü kaynaktan itibaren" ibaresine dördüncü kaynak da dahil, ama şu an düzeltiyorum. "En az 3 kaynak" kuralından ben de emin değilim. @TmY e12 yardımcı olabilir. İyi çalışmalar. ~ Z (m) 16:03, 29 Temmuz 2017 (UTC)
Cevabınız için teşekkür ederim. Yeni görevinizde başarılar diliyorum, kolay gelsin.lmattdavidsmithlBuyurun? 16:11, 29 Temmuz 2017 (UTC)
TmY e12, eğer "en az 3 kaynak" olmazsa maddeleri saymayacak mıyız? ~ Z (m) 16:08, 29 Temmuz 2017 (UTC)

Merhabalar. Proje sorumlusu olmasam bile bugüne kadarki tecrübelerime dayanarak bir yorum yapmak isterim. 3 kaynaktan az kaynak içeren maddelerin projeye dahil edilmemesi lazım. Bu konuda tolerans gösterilmemeli. Lakin her proje için en az 3 kaynak kuralı konulmamalıdır, çünkü bazı şehirlerin tüm dillerdeki maddelerinin toplam kaynak sayısı bile 3 etmiyor. Dış dünyaya kapalı bir ülke olduğundan araştırarak bulmakta çok zor. En az 3 kaynak kuralı maddelerin güvenilirliği açısından sabit kalacaksa bile hedefin düşürülmesi lazım. Çünkü bu projede en az 3 kaynaklı 28 tane madde açılamaz. Her projeden önce hedeflerin ve kriterlerin duruma göre yenilenmesi gerektiğini düşünüyorum. @TmY e12 Cem 53 (mesaj) 16:42, 29 Temmuz 2017 (UTC)

@Lmattdavidsmithl, @Cem Rize, daha önceki projeleri biraz araştırdım bu konu üzerinde. Sonuç olarak "en az 3 kaynak" ibaresinin oldukça gerekli olduğunu gördüm. Çünkü projede bir diğer amaç da kullanıcıları araştırma yapmaya itmek. Yani her türlü İngilizce maddeyi çeviriyoruz, ama derin bir kaynak arayışına çıkarsak zaten en az 3 kaynak bulabiliriz bir şehir hakkında diye düşünüyorum. Ki zaten o ibare oraya yazıldıysa buna daha önceden karar verilmiş demektir. Ama bunun hakkında yeni bir tartışma başlatmak isterseniz İş Birliği tartışma sayfasında ya da Köy Çeşmesi'nde başlatabilirsiniz. ~ Z (m) 14:17, 30 Temmuz 2017 (UTC)
@HastaLaVi2, proje sayfasında belirtilen şartları sağlamayan maddeler proje kapsamında puanlandırılmıyor. Örnek verecek olursak Örnek. Ayrıca @Cem Rize kaynak kriterini bu hafta için değiştiriyorum. Uyardığınız için teşekkürler. İkinize de kolay gelsin. Sevgiler --TmѰ e12 15:26, 30 Temmuz 2017 (UTC)

Elim çarptı da :)[kaynağı değiştir]

Pardon :) chanseyMesajYaz 19:21, 1 Ağustos 2017 (UTC)

Sorun yok. :) Geçmişe bakınca fark ettim zaten. ~ Z (m) 19:22, 1 Ağustos 2017 (UTC)

Madde listesi[kaynağı değiştir]

Selam, Ahmet Turhan. Yine rahatsız ediyorum ama, sorumlusu olduğum Vikiprojelerin eksiklerini giderme çalışmalarına başladım ve ilgili son değişiklikler kısmını yaparken madde listesini siz elinizle mi yaptınız? Çünkü çok fazla madde var yani. Bunun yöntemi tam olarak nedir? ~ Z (m) 21:32, 2 Ağustos 2017 (UTC)

O listeleri @Mavrikant bot yardımıyla hazırlamıştı. Bu link işinizi görebilir. --Ahmet Turhan (mesaj) 21:40, 2 Ağustos 2017 (UTC)

Şablon sorunu[kaynağı değiştir]

Selamlar, Vikiproje:Azerbaycan/Açılan maddeler/Nisan 2017 sayfasındaki listeleme sorununu çözebilir misiniz acaba?--By erdo can • msj 10:59, 3 Ağustos 2017 (UTC)

Halloldu. :) ~ Z (m) 12:03, 3 Ağustos 2017 (UTC)

Vikiproje İnternet Davetiyesi[kaynağı değiştir]Gnu meditate levitate.png
Vikiproje İnternet Daveti
İyi günler, iyi Vikiler.
Sizi internet ile ilişkili tarih, eğitim, kişi, toplum vb. gibi konularda maddeler açmayı ve var olan maddeleri düzenleyerek kaliteli hale getirmeyi amaçlayan Vikiproje İnternet projesine davet ediyorum.

Projeye katkıda bulunmak için katılımcılar listesine isminizi ekleyin. Bununla birlikte bu ayın iş birliği projesine katılarak projenin gelişmesine katkıda bulunun. İşbirliği projesinde pek çok ödül sizi beklemekte.

Ayrıca çalışılan maddeleri ve düzenlenmesi gereken maddeleri inceleyebilir veya anket ve oylamalara katılarak görüş bildirebilirsiniz.

Proje hakkında daha fazla bilgi ve katılım için TIKLAYIN.

--TmѰ e12 14:28, 5 Ağustos 2017 (UTC)

VP:Müzik hk.[kaynağı değiştir]

Merhaba HastaLaVi2 nasılsınız? Umarım iyisinizdir. Bu mesajı Müzik Vikiprojesinde sorumluluk aldığınız için size yazıyorum, bir tartışma sayfasına proje şablonu eklerken (Requiem) VP:Müzik ve VP:MÜZİK kısayollarının ayrı sayfalara yönlendirildiğini (VP:Müzik=Vikiproje:Müzik ve VP:MÜZİK = Vikipedi:Kayda değerlik (müzik)) tespit ettim. Bunun karmaşaya yol açacağını düşünüyorum. Bence VP:MÜZİK'te projeye yönlendirilmeli... Konu hakkında çalışma yapmam size kalmış :) Saygılar, kolay gelsin... chanseyMesajYaz 21:21, 9 Ağustos 2017 (UTC)

@Chansey, haklısınız. Bununla ilgili bir tartışma başlatmak gerekecek köy çeşmesinde. Uyardığınız için teşekkürler. ~ Z (m) 08:12, 11 Ağustos 2017 (UTC)

Yardım[kaynağı değiştir]

İyi günler HastaLaVi2. NBA oyuncularının istatistiklerini güncelliyordum (neredeyse bütün oyuncular yıllardır güncellenmemiş.) ve bir yardımın hiç de fena olmayacağını düşündüm. Basketbol ile ilgilenen vikipedist bulamadım ve başkalarına sormaya karar verdim. Bilgilerin hepsi İngilizce Wikipedia'da hazır bulunduğu için çok fazla vakit almıyor ancak üniversite kayıtları ile ilgilendiğimden çok fazla zamanım olmayacak. Meşgul olduğunuzu biliyorum fakat boş zamanlarınızda şu sayfaya bakıp eksik olan oyuncularda yardım ederseniz sevinirim. Kolay gelsin. lmattdavidsmithlBuyurun? 21:20, 10 Ağustos 2017 (UTC)

Video Oyunları Projesi'ne davetlisiniz![kaynağı değiştir]

Crystal Clear app package games.png
Nuvola filesystems folder games.png
Vikiproje Video Oyunları Daveti!
İyi günler, İyi Vikiler.
Video oyunları ile ilişkili konularda maddeler açmayı, kategoriler ve şablonlar oluşturmayı, aynı zamanda var olan maddeleri, kategorileri ve şablonları düzenleyerek kaliteli hâle getirmeyi amaçlayan Video Oyunları Projesi'ne davetlisiniz.

Projeye katkıda bulunmaya başlamadan önce katılımcılar listesine isminizi eklemeyi unutmayın! İş bölümü ve hedefler bölümüne yapmayı düşündüğünüz katkıları yazarak benzer ilgi alanına sahip kişilerle birlikte hareket edebilirsiniz. Bununla birlikte bu ayın iş birliği projesine katılarak projenin gelişmesine yardımcı olabilirsiniz. İş Birliği projesinde çeşitli ödüller sizi beklemekte.

Ayrıca düzenlenmesi gereken maddeleri inceleyebilir, maddeleri geliştirerek projeye katkıda bulunabilirsiniz. Aynı zamanda anket ve oylamalara katılarak görüş bildirebilirsiniz.

Proje hakkında daha fazla bilgi ve katılım için tıklayın!

-SunSoldiers (mesaj) 22:41, 24 Ağustos 2017 (UTC)

İşbirliği projesinde 2. oldunuz!!![kaynağı değiştir]

Silver Medal.svg İş Birliği Projesinde 2. oldunuz!!!

Merhaba HastaLaVi2,

İş birliği projesine katılımınız için çok teşekkürler!

Avrupa Yılın Müzesi Ödülü listesindeki maddelerinin oluşturulması konulu projede 2. oldunuz. ¨ Katılımınızın devamını bekleriz.

İyi çalışmalar
~ Z (m) 06:45, 28 Ağustos 2017 (UTC)

Ödül şablonu[kaynağı değiştir]

Neden iş birliği projesi ödüllerini verirken eski şablonu kullandınız HastaLaVi2? --TmѰ e12 09:13, 28 Ağustos 2017 (UTC)

Bunun eski şablon olduğundan haberim yoktu, yeni şablonun da ismini bilmediğim için bunu kullandım. Geçen haftakileri eklerken de şablon kullanmamıştım, elle eskiden eklenenlerden kopyalayarak halletmiştim. ~ Z (m) 09:24, 28 Ağustos 2017 (UTC)
{{Şablon:İBP ödülü}} aklınızda bulunsun :) --TmѰ e12 09:27, 28 Ağustos 2017 (UTC)
Çok teşekkür ederim. :) Bu arada bütün İBP şablonlarının bulunduğu bir sayfa yok mu? Ulaşması çok zor oluyor böyle benim için. Bilen birisi rahatlıkla bulabilir, ama ben hiç kullanmadığım için zorlanıyorum mesela. ~ Z (m) 09:28, 28 Ağustos 2017 (UTC)
Kategori:İş birliği projesi şablonları var ama bir iki şablon eksik gibi. Ben birazdan eksikleri de eklerim o kategoriye. --TmѰ e12 09:30, 28 Ağustos 2017 (UTC)

Karakterler[kaynağı değiştir]

Bir dizide iki tür karakter vardır: ana ve yan (veya yardımcı). Bitirilen karakter diye bir kategori bulunmamaktadır. Bir karakter diziden ayrıldıysa bile o hala dizinin bir yardımcı karakteridir. Sonradan ayrıldı diye onu dizinin yardımcı karakterleri arasından ayıramayız. Bulunduğu bölümleri hiçe saymış olursunuz. Aynı şey başroller için de geçerli. Birkaç sezon başrol oynayıp sonra ayrılan bir karakteri de bu kategoriye alamayız çünkü o hala dizinin başrollerinden birisidir. ~ Z (m) 07:05, 30 Ağustos 2017 (UTC)

Diriliş: Ertuğrul karakterleri listesi ya da Buffy the Vampire Slayer karakterleri listesi maddelerindeki tablolara bakabilirsiniz. ~ Z (m) 07:12, 30 Ağustos 2017 (UTC)
@HastaLaVi2 Sizin değiştirdiğiniz sürümde bazı ölen ana karakterler diğer karakterler sınıfında yer alıyordu o yüzden geri adlım. Örn; Mustafa Uğurlu, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu... Gerekli düzenlemeyi yapmışsınız, teşekkürler.-SunSoldiers (mesaj) 12:58, 30 Ağustos 2017 (UTC)
Ben teşekkür ederim beni anladığınız için. Bunu daha önce düzenlemesini yaparak da bir kişiye anlatmaya çalışmıştım ama inatla geri almıştı. Ama artık bu sayfayı takibe aldım bir daha karıştıran olursa düzenlerim yine. :) ~ Z (m) 13:48, 30 Ağustos 2017 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

İş birliği projesi[kaynağı değiştir]

İş birliği projesindeki sonucumu hesaplayabilir mısınız? --Евунтиаmesaj 21:50, 10 Eylül 2017 (UTC)

Oluşturduğunuz madde 3.000 baytı geçmemiş ve 3 kaynak içermiyor. Bu nedenle de puanlamaya dahil edilmeyecektir. Ama hala araştırmanıza devam etmeniz için vakit var, kriterleri tamamlarsanız puanlamaya dahil edilebilir. İyi çalışmalar. ~ Z (m) 21:58, 10 Eylül 2017 (UTC)

İBP hakkında[kaynağı değiştir]

Merhaba rahatsız ediyorum ama, projenin 38. haftasında iki kullanıcı katılım gösterdi, kullanıcılar madde oluşturdular, ama puanlamaya tabi tutulmadı bu maddeler kriterlere uymadıkları için. Bu hafta için 1. veya 2. belirlenmeyecek mi? Yoksa direk maratona katılımcı olmadı diye mi girmeliyiz? ~ Z (m) 21:45, 1 Ekim 2017 (UTC)

Merhaba. Proje şartlarına uymayan katkıları ben direkt hiç yokmuş gibi gosteriyordum, buna göre davranırsan sıkıntı kalmayacaktır :) İyi günler.--RapsarEfendim? 21:48, 1 Ekim 2017 (UTC)

Geri döndürme[kaynağı değiştir]

Merhaba Sayın @HastaLaVi2, {{|Şablon:Silahlı kuvvet bilgi kutusu}} da bir anonim kullanıcı yapıcı olmayan değişiklikler yaparak şablonun görsel düzenini bozmuştur. Sizden talebim bu şablonu son kararlı sürüme geri döndürebilirmisiniz? Teşekkürler ve Saygılarımla.--Ahmet Akman31 (mesaj) 06:21, 2 Ekim 2017 (UTC)

Şablonun bahsettiğiniz düzenlemeler yapılmadan önceki hali ile şu anki halini karşılaştırıyorum ama, şu anda bir sorun yokmuş gibi görünüyor. Sorun yaşanan herhangi maddeler varsa bahsederseniz, ben de ona göre değişiklik yapabilirim. İyi çalışmalar. ~ Z (m) 06:27, 2 Ekim 2017 (UTC)

Kiraz Mevsimi[kaynağı değiştir]

Selam en kısa zamanda okuyup yorum yapacağım. --Hedda Gabler (eski) (mesaj) 14:01, 5 Ekim 2017 (UTC)

Shadowhunters bölümleri[kaynağı değiştir]

Selamlar. Bu bölümler kayda değer durmuyor gibi. Sen ne dersin? Bir listede toplanabilirler mi?--RapsarEfendim? 02:48, 20 Ekim 2017 (UTC)

Ben de o bölümleri ilk oluşturduğum zaman ne düşünüyordum bilmiyorum aslında. Şu anda ben de KD olmadıklarını görebiliyorum. Sırf isimlerini arattığımızda bile doğru düzgün bölümlerle ilgili sayfa bile çıkmıyor. Shadowhunters (1. sezon)'da mı toplanmalılar acaba? ~ Z (m) 04:40, 20 Ekim 2017 (UTC)
Ama sezon maddelerine daha önce de böyle bölüm aktarımı yapıldı mı? Nasıl bir sonuç çıkıyor ortaya? Biçim olarak. ~ Z (m) 04:41, 20 Ekim 2017 (UTC)
Buradaki işleyiş benim bildiğim kadarıyla önce bölüm listesi, sezon sayısı uzayıp içerik artarsa sezon maddeleri şeklinde. Zira bölüm listesi, tek sezonluk dizilerde, dizi maddesi büyüyünce açılan ilk madde (20 Dakika örneği). Çok ilgi alanıma giren bir konu değil, şablon düzenlemeleri yaparken şablona denk geldim yalnızca. Birleştirme yapacaksan geçmiş birleştir şablonu eklemeyi ve boşa çıkacak dolaşım şablonunu (bölümler) sildirmeti unutma :) İyi günler.--RapsarEfendim? 04:46, 20 Ekim 2017 (UTC)

+[kaynağı değiştir]

Selamlar. Şablon:Çoklusütun-son div.son vb. gibi şeylerin kaynakça ve altta kalan başliklari yutmasi nasil engellenebilir? Mesela Fazıl Say maddesinde mobil okumada kaynakca basligi cikmiyor vs. Balonlar da iyiymis bu arada. Sevgiler. Kingbjelica (mesaj) 23:36, 12 Kasım 2017 (UTC)

Sorun acaba daha sonra düzeldi mi? Bende şu an başlıklar gayet düzgün görünüyor? Ayrıca genel olarak başlık yutma olayları şu nedenden olur: eklenen elementler "inline"lanır yani yan yana dizilir şekle getirilir ama altına kapatma stili verilmediğinden sorunlar çıkar. En iyi çözüm bu sütunların en altına <div style="clear:both;"></div> kodunu eklemektir. ~ Z (m) 07:59, 13 Kasım 2017 (UTC)

Royal Society başkanları[kaynağı değiştir]

merhabalar Vikiprojeye bir madde katkısında bulundum. teşekkürler--TugsataydinKonuş  14:21, 25 Kasım 2017 (UTC)
Oluşturduğunuz maddeyi şu sayfada olduğu gibi siz de buraya eklerseniz güzel olur. Kolay gelsin. ~ Z (m) 12:28, 26 Kasım 2017 (UTC)

İBP[kaynağı değiştir]

Selamlar HastaLaVi2! Buradaki puanlamayı yaptım; kontrol edip arşivlenmeyi de siz gerçekleştirirseniz sevinirim. Kolay gelsin... chanseyMesajYaz 10:31, 27 Kasım 2017 (UTC)

İBP 52. hafta[kaynağı değiştir]

Yılın son haftasında yeni bir yıldız getirsek sizce ilgi çeker mi? Yeniyıl yıldızı gibi mesela. ~ Z (m) 21:12, 12 Aralık 2017 (UTC)

Belli haftalara özel yıldızlar ekleyebiliriz bence. Yeniyıla özel, yazın ilk haftasına özel gibi. O haftanın katılımını arttırabilir sanırım. Güzel olabilir. --TmѰ e12 20:39, 13 Aralık 2017 (UTC)

Haftanın İBP sıralama hatası[kaynağı değiştir]

Bu haftanın işbirliği projesine 25 tane dosya ekledim. Sıralamayı tekrar günceller misiniz acaba? Kullanıcı mesaj:Ali95Acar 02:01, 15 Aralık 2017 (UTC)

Pardon, onun farkına varmamışım. :) ~ Z (m) 23:06, 14 Ocak 2018 (UTC)

Puanlama yapılmamış[kaynağı değiştir]

Puanlamada bir yanlışlık yapmışsınız, ben 2. hafta işbirliği projesi kapsamında tam 34 dosya yüklemiştim. Onlar puanlamaya dahil edilmemiş maalesef. 100 dosyaya tamamlamak için 9 dosya daha eklemiştim.Puanlamayı düzeltebilir misiniz acaba? Kullanıcı mesaj:Ali95Acar 18:55, 24 Ocak 2017 (UTC)

Özür dilerim, benim en son puan yerdiğim yerin üzerine değil de katkılarınızı alta eklerseniz daha iyi olur. Bu nedenle gözden daha kolay kaçıyor. Biliyorum daha dikkatli bakmalıyım ama gözümde alışkanlık olmuş puan verdiğim yerlerin üstlerini tekrar kontrol etmiyorum. Düzeltiyorum şimdi. ~ Z (m) 16:01, 24 Ocak 2018 (UTC) 

Sayın HastaLaVi2! Aktör ve şarkıcı Puneeth Rajkumar hakkında bir makale yazar mısın, Prabhas'dan sonra kim belki de popüler olacak? Teşekkür ederim! --89.110.7.67 12:39, 31 Ocak 2018 (UTC)

Bizim Hikâye[kaynağı değiştir]

"Bölümler" başlığının başta olması ne kadar doğru? Önce oyuncuları tanıtmak gerekmez mi? Karakter bilgisi ekleyecektim ama dizinin yapımıyla ilgili bilgiler bulmaya çalışıyordum öncelikle. Pek bulamadım aslında. Dilerseniz yardım edebilirsiniz, bu konuda çalışma yapmışlığınız var. Taslak madde açmayı pek sevmediğim için işe yarar ne bulsam eklemeye çalışıyorum. Dizi hâlâ devam ettiği için şu an kaliteli madde olması mümkün değil ama ben bu maddede o potansiyeli görüyorum. Ne kadar olabiliyorsa artık. Teşekkürler. Turgut46 21:08, 7 Şubat 2018 (UTC)

Diziyi çok fazla bilmiyorum. Ara sıra Shameless ile aralarındaki farkları karşılaştırmak için baktığım oluyor. Şimdi oturup karakter açıklamaları yazamam yani. Ama genelde, en başta "Konusu" başlığı atılır ve buraya genel olarak kısa bir özet geçilir. Bu bölümde kaynak verirken de diziyi yeni çıktığı zaman tanıtan kaynaklardan yararlanılabilir. Sonra "Oyuncu kadrosu ve karakterler" başlığı gelir, Fi (dizi) maddesinde mesela ben karakterleri inceleyen bazı kaynaklar bulabilmiştim onlardan yararlanarak her karaktere açıklama yazdım. Ama bulamadıklarıma da kendi diziden izlediklerimle açıklama yaptım. Siz de aynısını yapabilirsiniz. Şu anda Beni Adınla Çağır maddesinde bir çalışma yapıyorum da, bu gece onu bitirmeyi planlıyorum. Daha sonra yardımcı olabilirim ama. Madde şu an iyi gidiyor. (Y) ~ Z (m) 21:14, 7 Şubat 2018 (UTC)
Karakter mi? Benim kastettiğim yapımı ile ilgili bilgilerdi. :) O başlık çok kısa kaldı, ben de ancak bu kadar bilgi bulabildim. --Turgut46 21:20, 7 Şubat 2018 (UTC)
Ama yapımı ile ilgili bilgiler zaman ile gelecektir. Size tavsiyem ara ara yapımcıların, yönetmenin, senaristlerin sosyal medya hesaplarını takip etmeniz. Bana çok yardımcı oluyorlardı. Ama şu an asıl önemli eksikler konusu ve karakterler başlıkları. Bunlar önemli. ~ Z (m) 21:22, 7 Şubat 2018 (UTC)
Diziyi izlemeye çok yeni başladım, 3 gün falan oldu. O yüzden henüz pek bir bilgim yok. Zaten 20 bölüm yayımlanmış, birkaç güne yetişirim 20'ye. Ondan sonra o bilgileri eklerim. 20'den sonra hafta hafta gelişemelere göre güncelleme yaparım. Teşekkürler. --Turgut46 21:31, 7 Şubat 2018 (UTC)
Bu arada HastaLaVi2, bilgi kutusunda gösterim süresi yapım bilgilerinde sıralanmış, bunun genel bilgilerde olması gerekmiyor mu? Sezon sayısı, bölüm sayısı falan orada ama gösterim süresi nedense burada. --Turgut46 23:59, 7 Şubat 2018 (UTC)
Aslında yapım süresi montaj esnasında belirlenen bir detay, bu nedenle yapım başlığı altında. Sezon sayısı ve bölüm sayısı ile hiçbir ilgisi yok ki zaten. ~ Z (m) 00:13, 8 Şubat 2018 (UTC)

Afiş[kaynağı değiştir]

Merhaba HastalaVi2, şurada "Beni Adınla Çağır" filminin Türkçe afişi var. Mevcut dosyanın yenisini yüklemeye çalıştım ama anlamadığım bir şekilde olmadı. Ayrı bir dosya olarak da yüklemek istemedim. Sen de deneyebilir misin rica etsem? --Pragdonmesaj 19:35, 8 Şubat 2018 (UTC)

Bugün müsait olunca yüklemeyi bir deneyeceğim. ~ Z (m) 06:30, 9 Şubat 2018 (UTC)

Beni Adınla Çağır[kaynağı değiştir]

Maddenin büyük bir kısmının çevirisini bitirdim, son bir iki başlık kaldı. Dışarıdan bir bakış açısıyla yorumunuzu alabilir miyim acaba? İyi çalışmalar. ~ Z (m) 22:14, 8 Şubat 2018 (UTC)

Selamlar. Hangi açıdan yorumumu istiyorsun? Seçkin madde adayı mı olacak, o açıdan mı? @Pragdon'un görüşleri de faydalı olabilir.--RapsarEfendim? 17:43, 9 Şubat 2018 (UTC)
Aslında hem yaptığım çevirinin dili açısından hem de seçkin madde adaylığına yükseltmeye çalışıyoruz. Zaten Pragdon da yardımcı oluyor. Eğer vaktiniz olursa bir ara okuyabilirseniz güzel olur. ~ Z (m) 17:52, 9 Şubat 2018 (UTC)

İBP[kaynağı değiştir]

Selamlar. Ulaşamadığın revizyonların tamamında bozuk dosya bağlantısı vardı, hızlı sil şablonu eklendiğinden tamamı silindi.--RapsarEfendim? 16:45, 12 Şubat 2018 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Silinme Sorunu[kaynağı değiştir]

Merhaba HastaLaVi2 Çağlar Yüksel adlı oyuncumuzun menajeriyim her şeyi doğru şekilde yazdık ve telifli bağlantılar sorunlar çözülüp özgün şekilde yapıldı ama hala telifli diye siliniyor ama telif yok lütfen tekrar incelenebilir mi teşekkürler sağlıcakla kalın--Furkankorkmazk (mesaj) 21.49, 22 Şubat 2018 (UTC)

Kanal D[kaynağı değiştir]

[1] Bu değişikliği kabul etmişsiniz fakat dizinin günü çarşamba değil. Ayrıca düzenlemenin yapıldığı zamanda dizinin yayın tarihi belli değildi. Neye göre kontrol ettiniz merak ettim doğrusu.. İtalyakurdumesaj atın! 21.04, 9 Mart 2018 (UTC)

Merhabalar. Şu anda ne kadar üzgün olduğumu söylesem az, böyle bir şeyi nasıl gözden kaçırdım diye kendimi yiyip duruyorum şu anda. :( Aslında orada bitmiş bir dizinin yeni başlayacak bir diziyle değiştirildiğini gördüğümde onaylamıştım. Yan taraftaki yayın günü gözümden kaçmış, kontrol ederken sadece sarı olarak işaretli yere bakmışım. Hiçbir şekilde bu hatamın bir mazereti olamaz, daha dikkatli olmalıyım, uyarınız için çok teşekkürler. ~ Z (m) 23.10, 9 Mart 2018 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Sayın HastaLaVi2! Şarkıcı ve aktör Puneeth Rajkumar hakkında bir makale yazabilir misin? Teşekkür ederim! --89.110.26.193 19.08, 22 Mart 2018 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Rica[kaynağı değiştir]

Selamlar, Şablon:Makam sahibi bilgi kutusuna "net_değer" ve "ebeveynler" parametrelerini ekleme şansımız var mı? Görüşmek üzere.--Kingbjelica (mesaj) 00.32, 3 Haziran 2018 (UTC)

”net_değeri” ve “ebeveynleri” olarak iki yeni parametre ekledim. Kolay gelsin. ~ Z (m) 07.42, 3 Haziran 2018 (UTC)
Çok teşekkür ederim, eline sağlık. Sağlıcakla...--Kingbjelica (mesaj) 13.10, 3 Haziran 2018 (UTC)
Son olarak Şablon:Makam sahibi bilgi kutusu sayfasında tüm ve genellikle kullanılan parametreler balığına ekleyebilir miyiz? Yapamadım ben :) Sevgiler.--Kingbjelica (mesaj) 13.18, 3 Haziran 2018 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]