Kullanıcı mesaj:CosmosAway

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Şuraya atla: kullan, ara
Replacement filing cabinet.svg
Arşiv
Mesaj sayfama hoş geldiniz. Lütfen saldırgan içerikli ya da Vikipedi harici bir konuyla ilgili mesajlar bırakmayınız. Herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa yardım istemekten çekinmeyiniz, elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım. Mesaj bırakmak için yandaki kutucuğa tıklayabilirsiniz. Noun project 1026.svg

"Ana karakter" ve "Yinelenen karakter" şablonları[kaynağı değiştir]

{{Ana karakter}} ve {{Yinelenen karakter}} şablonlarındaki yazıları niçin kalın yapıyorsunuz? Özel bir sebebi var mı? --CosmosAwaymesaj 16:24, 16 Şubat 2017 (UTC)

Amacım tabloda yazıların belirgin olmasıydı. Bir de {{Konuk}} şablonu da kalın yazılıydı ve bu iki şablon ile birlikte kullanıldığı için onları da kalın yaptım. ~ HastaLaVi2 (mesaj) 16:41, 16 Şubat 2017 (UTC)

Vikiproje:Elektronik sporlar'da anket var[kaynağı değiştir]

1 Haziran tarihinde projenin yeniden hayata geçirilme çalışmalarının başlamasının ardından ilk anketi bugün oylamaya sürdüm. Görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim. --Tom Evuntiamesaj ♫ 18:23, 13 Haziran 2017 (UTC)

Vikiproje:Çizgi film[kaynağı değiştir]

Yeni üzerinde çalıştığım projenin tasarımı hakkında sorun yaşıyorum. Yardımcı olabilme şansınız var mı? --Евунтиаmesaj 20:33, 10 Eylül 2017 (UTC)