Kullanıcı mesaj:CosmosAway

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Şuraya atla: kullan, ara
Replacement filing cabinet.svg
Arşiv
Mesaj sayfama hoş geldiniz. Lütfen saldırgan içerikli ya da Vikipedi harici bir konuyla ilgili mesajlar bırakmayınız. Herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa yardım istemekten çekinmeyiniz, elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım. Mesaj bırakmak için yandaki kutucuğa tıklayabilirsiniz. Noun project 1026.svg

"Ana karakter" ve "Yinelenen karakter" şablonları[kaynağı değiştir]

{{Ana karakter}} ve {{Yinelenen karakter}} şablonlarındaki yazıları niçin kalın yapıyorsunuz? Özel bir sebebi var mı? --CosmosAwaymesaj 16:24, 16 Şubat 2017 (UTC)

Amacım tabloda yazıların belirgin olmasıydı. Bir de {{Konuk}} şablonu da kalın yazılıydı ve bu iki şablon ile birlikte kullanıldığı için onları da kalın yaptım. ~ HastaLaVi2 (mesaj) 16:41, 16 Şubat 2017 (UTC)

Vikiproje:Elektronik sporlar'da anket var[kaynağı değiştir]

1 Haziran tarihinde projenin yeniden hayata geçirilme çalışmalarının başlamasının ardından ilk anketi bugün oylamaya sürdüm. Görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim. --Tom Evuntiamesaj ♫ 18:23, 13 Haziran 2017 (UTC)

Vikiproje:Çizgi film[kaynağı değiştir]

Yeni üzerinde çalıştığım projenin tasarımı hakkında sorun yaşıyorum. Yardımcı olabilme şansınız var mı? --Евунтиаmesaj 20:33, 10 Eylül 2017 (UTC)

Vikiproje Video Oyunları Ayın İş Birliği Projesi'ne davetlisiniz![kaynağı değiştir]

Old computer game.svg
Nuvola filesystems folder games.png
Video Oyunları İş Birliği Daveti!
Video-Game-Controller-Icon-IDV-green-barnstar.svg
İyi günler, İyi Vikiler.
Video oyunları ile ilişkili konularda katkı sağlamayı amaçlayan Video Oyunları Projesi kapsamında her ay tekrarlanan Video Oyunları İş Birliği Projesine davetlisiniz.

Her ay planlı bir şekilde video oyunları ile ilişkin farklı bir hedefe odaklanan iş birliği projesinin bu ay ki projesine siz de katılım sağlayın. Projeye katılmak için proje sayfasının en altında yer alan katılımcılar bölümüne isminizi eklemeniz yeterli. Proje kapsamında verilen bir çok ödül sizi bekliyor.

Ayrıca İş Birliği Projesi için siz de, bir proje önerebilir veya mevcut öneriler için oy kullanabilirsiniz.

Şimdiden iyi çalışmalar, bol Vikiler!

 SunSoldiers  ✉  14:21, 10 Aralık 2017 (UTC)

Merhaba, https://tr.wikipedia.org/wiki/H%C3%BCseyin_Gelis Ssayfasında yaptığım değşiikliklerin onayı konusunda bilgi ve desteğinizi rica ederim. ozgeterzioglu 10:58, 18 Ocak 2018 (UTC)

sayfagüncellemesi[kaynağı değiştir]

Merhaba, https://tr.wikipedia.org/wiki/H%C3%BCseyin_Gelis sayfasındaki içeriği günceleldim. Güncel içeriğin onayı ve destek konusunda yardımcı olur musunuz? Teşekkürler ozgeterzioglu 10:59, 18 Ocak 2018 (UTC)