Kullanıcı mesaj:CosmosAway

  Vikipedi, özgür ansiklopedi
  Replacement filing cabinet.svg
  Arşiv
  Mesaj sayfama hoş geldiniz. Lütfen saldırgan içerikli ya da Vikipedi harici bir konuyla ilgili mesajlar bırakmayınız. Herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa yardım istemekten çekinmeyiniz, elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım. Mesaj bırakmak için yandaki kutucuğa tıklayabilirsiniz. Noun project 1026.svg

  Sayfa Güncelleme[kaynağı değiştir]

  Merhaba, https://tr.wikipedia.org/wiki/H%C3%BCseyin_Gelis Ssayfasında yaptığım değşiikliklerin onayı konusunda bilgi ve desteğinizi rica ederim. ozgeterzioglu 10:58, 18 Ocak 2018 (UTC)

  sayfagüncellemesi[kaynağı değiştir]

  Merhaba, https://tr.wikipedia.org/wiki/H%C3%BCseyin_Gelis sayfasındaki içeriği günceleldim. Güncel içeriğin onayı ve destek konusunda yardımcı olur musunuz? Teşekkürler ozgeterzioglu 10:59, 18 Ocak 2018 (UTC)

  Vikiproje Video oyunları Mart 2018 iş birliği daveti[kaynağı değiştir]

  Old computer game.svg
  Nuvola filesystems folder games.svg
  Video Oyunları İş Birliği Daveti!
  Video-Game-Controller-Icon-IDV-green-barnstar.svg
  İyi günler, İyi Vikiler.
  Video oyunları ile ilişkili konularda katkı sağlamayı amaçlayan Video Oyunları Projesi kapsamında her ay tekrarlanan Video Oyunları İş Birliği Projesine davetlisiniz.

  Her ay planlı bir şekilde video oyunları ile ilişkin farklı bir hedefe odaklanan iş birliği projesinin bu ay ki projesine siz de katılım sağlayın. Projeye katılmak için proje sayfasının en altında yer alan katılımcılar bölümüne isminizi eklemeniz yeterli. Proje kapsamında verilen bir çok ödül sizi bekliyor.

  Ayrıca İş Birliği Projesi için siz de, bir proje önerebilir veya mevcut öneriler için oy kullanabilirsiniz.

  Şimdiden iyi çalışmalar, bol Vikiler!

  --•gufosowa•✆• 13.46, 5 Mart 2018 (UTC)Yanıtla[yanıtla]