Kullanıcı mesaj:Gökhan

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atlaNotSuckBanner.jpg


Burası Gökhan kullanıcısına ait olan tartışma sayfasıdır.
Gökhan için mesaj ve yorumlarınızı bu sayfaya ekleyebilirsiniz.

  • Dört adet tilde (~~~~) kullanarak yazınıza
imza ve tarih ekleyin.Hizmetlilerin ilgilenmesi gereken sayfalar


Tüm hizmetlilere çağrı[kaynağı değiştir]

Su tartışma sayfasına görüş bildirmeniz gerekmekte. --85.108.67.222 18:29, 2 Temmuz 2014 (UTC)

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Photographer Barnstar.png Fotoğrafçı Yıldızı
herzaman iyi bir modellik yapmışımdır <3 Selime2000 (mesaj) 01:10, 19 Ağustos 2014 (UTC)

Sizi özledik Gökhan![kaynağı değiştir]

Gökhan, Vikipedi sizi özledi!
Wikipedia mini globe handheld.jpg
Katkılarınızı ve Vikipedi'deki varlığınızı özledik!

Eski temponuzla, aramıza yeniden dönmeniz dileğiyle,
Sizi Bekliyoruz!


En samimi ve içten sevgilerle, Mavrikantmsj 09:44, 19 Aralık 2014 (UTC)

yaşayan insanların biyografileri hakkında[kaynağı değiştir]

Mahmut Boz isimli futbolcu son olarak ptt 1.lig Gaziantep büyükşehir belediyesporda kiralık oynamış, son transfer döneminde herhangi bir takımla anlaşamayıp 1 yıldır memleketi eskişehire yerleşmiştir. Konunun ansiklopedik değeri kalmamıştır.

CEE Bahar Uluslararası VikiProjesi Sizsiz Olmaz![kaynağı değiştir]

Nuvola apps file-manager.png CEE Bahar 2015 Uluslararası VikiProjesi davetiyesi
Merhaba, Gökhan
Orta ve Doğu Avrupa ile ilgili maddeleri belirli standartlara ulaştırmayı, çoğaltmayı, geliştirmeyi ve düzenlemeyi hedefleyen Uluslararası VikiProjesi ile ilgilenebileceğinizi düşündüm. Ayrıntılı bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz. Projede değerli katkılarınızı görmek dileğiyle şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar. --Mavrikantmsj 01:03, 15 Mart 2015 (UTC)

ArnavutlukAvusturyaAzerbaycanBeyaz RusyaBosna-HersekBulgaristanÇek CumhuriyetiErmenistanEstonyaGürcistanHırvatistanKaradağKazakistanKıbrıs CumhuriyetiLetonyaLitvanyaMacaristanMakedonya CumhuriyetiMoldovaPolonyaRomanyaRusyaSırbistanSlovakyaSlovenyaTürkiyeUkraynaYunanistan

Selam[kaynağı değiştir]

Hoşgeldin Gökhan. Görünce bir selam vereyim dedim. İşler nasıl gidiyor. Keyfin nasıl. --Uğurkentmesaj 20:32, 10 Nisan 2015 (UTC)

yeni sayfa açma hk.[kaynağı değiştir]

Merhaba Gökhan, yeni bir sayfa açmak istiyorum ama önceden açmak istediğim sayfa farklı nedenlerle silinmiş.(eksik bilgi, yanlış kaynak gibi) yeniden açabilmek için yapmam gerekenler tam olarak nedir. Bana yardımcı olabilir misin? Şimdiden teşekkürler, sevgiler.Ecettaa (mesaj) 14:50, 13 Nisan 2015 (UTC)

Vikipedi silinecek dosyalar[kaynağı değiştir]

veliban kullanıcı dosyası madde kriteri oluşturmuyor.--Veliban (mesaj) 20:07, 1 Temmuz 2015 (UTC)

Anlayamadım. Sorun nedir?--Gökhan (mesaj) 17:42, 2 Temmuz 2015 (UTC)

veliban kullanıcı dosyasındaki resimleri sil kullanıcı hesabını da kapat.kaptan kılbıyık fetih.jpg v.s dosya içerikleri vardır.--Veliban (mesaj) 12:24, 3 Temmuz 2015 (UTC)

Yüklediğiniz resimler kayıtlarda görünmüyor. Zaten silinmiş olabilirler. Kullanıcı hesabınızı kapatamıyorum. Katkı yapmayı bırakma hakkına sahipsiniz elbette. Kolay gelsin. --Gökhan (mesaj) 16:33, 3 Temmuz 2015 (UTC)

Bilgilendirme[kaynağı değiştir]

Fenerli1978Buyrun beniiiim? 09:01, 26 Temmuz 2015 (UTC)
Sorun belediye logosunun şehir maddesinde kullanılmış olması sanıyorum. Makul bir gerekçe (o ise elbette) ancak değişiklik özetinde de durum belirtilseydi daha yararlı olurdu. Teşekkür ederim, iyi çalışmalar. --Gökhan (mesaj) 14:45, 28 Temmuz 2015 (UTC)

Şablonlar hakkında[kaynağı değiştir]

Selamlar, şablonlar hakkında tanımsal bilgileri okudum ama aklımda halen soru işaretleri bulunmakta.

Öncelikle yaptığım çevirilerin iyi olmasının yanı sıra görüntünün de iyi olmasını istiyorum. Bu yüzden İngilizce vikideki şablonlara benzer şablonlar yaratmak istiyorum. Ama şablon içinde kullanılan şablonlardan mıdır bilmiyorum, işlemim başarısız oluyor. Şablonların korumalı olması bir şeyi değiştirir mi? Kaynak kodunu kopyalabilme hakkına sahipsem sadece çevirisini yaparak maddelerimde kullanabilir miyim? Örneğin İngilizce Calculus şablonunu, Türkçe Kalkülüs şablonu olarak kullanmak istiyorum. Bunun için yapmam gereken işlemler nelerdir? Şimdiden teşekkürler.

Vikipedi dosya yükleme sihirbazı açılmıyor[kaynağı değiştir]

Vikipedi dosya yükleme sihirbazı açılmıyor, tıklıyorum "Dosya yüklemeye başlamak için buraya tıklayınız" yazısına hiçbir şey gelmiyor https://tr.wikipedia.org/wiki/Vikipedi:Dosya_Y%C3%BCkleme_Sihirbaz%C4%B1 altta kategori (+) ve Vikipedi resim yardım yazan kısımın yanındaki (-) ve yön işaretleri olan kısım kaybolup geri geliyor sadece form felan açılmıyor. İşletim sistemim windows 10 kullandığım tarayıcı google chrome, Diyapazon rumuzlu arkadaşa sordum onun işletim sistemi windows 7 imiş chrome'da ve tüm tarayıcılarda sorunsuz açılıyormuş bende neden açılmıyor? Ben her tarayıcıda denedim hiçbiri de açmıyor bu formu, chrome'da içerik ayarlarında da Javascript kısmında "Tüm sitelerin Javascript çalıştırmasına izin ver(önerilen)" işaretli ama açmıyor bana yardımcı olabilir misiniz? Saygılar. --Vicenarcotics (mesaj) 15:15, 22 Kasım 2015 (UTC)

Evet sorun var gibi görünüyor. Sorunun kaynağını bulana kadar, resimleri sağ menüde bulunan araçlar başlığındaki dosya yükle sekmesine tıklayarak yükleyebilirsiniz. Kolay gelsin. --Gökhan (mesaj) 19:32, 25 Kasım 2015 (UTC)

Kerbela (oyun) Seçkin Madde Adaylığı hk.[kaynağı değiştir]

Merhaba, 2 Ekim'de günün maddesi olan Kerbela (oyun)'unun seçkin madde adaylığını değerlendirerek görüşünüzü tartışma bölümünde paylaşırsanız sevinirim. Selamlar, Frock~trwiki (mesaj) 07:14, 26 Kasım 2015 (UTC)

Yazım silindi[kaynağı değiştir]

Kendim hakkında yazdığım sayfa silindi. Bunun sebebini öğrenebilir miyim? --Umut Çatakoğlu (mesaj) 20:19, 4 Ocak 2016 (UTC)

AWB[kaynağı değiştir]

Selam Vikiçizer AWB'yi bot hesabı açıp kullansan daha iyi olmaz mı? Bu şekilde izleme listesini ve son değişiklikleri takip etmek biraz zor. Ya da gözümden kaçan bir şey mi var awb değişikliklerini gizlemek için? Ne yapabiliyorsak bakalım. Kolay gelsin. --Gökhan (mesaj) 19:15, 27 Ocak 2016 (UTC)

  • Merhaba Gökhan, bu bir süre önce konuşuldu. Ben de özellikle çok kullanıcının olmadığı saatlere denk getirmeye çalışıyorım. Değişiklik aralarını uzun tutmaya çalışıyorum. Benimki birkaç AWB kullanıcısı yanında devede kulak, onlar sana pek denk gelmiyor sanırım. Birönlem olarak küçük değişiklik olara da işaretleyebilirim, izleme listen küçük değişikliklere kapalıysa. Ama esasen bu değişikliklerin de kullanıcılar tarafından görülmesini istiyorum çünkü bu değişiklikler AWB ye eklenmiş değişiklikler, itirazı olan olabilir. İtirazını bana kolayca yapabilir, zaten tam otomatik değil yarı otomatik. Bir de yakında AWB değişikliği bitecek, en azından azalacak çünkü standart değişiklikte ilgilendiğim madde sayısı azaldı. Hedef değişiklik AWB yapıldığında diğer kullanıcılarca görülmesinde ayrı bir fayda var. Neticede ben de birşeyler yapayım diyorum ama tam otomatik botla uğraşmak beni aşabilir, tercih etmem, ama bu değişikliklerin de yapılması lazım. Mesela Teacher0691 var 50bin üzeri awbsi var. HakanIST var, onlar benden ilerde. Ne yaptılar/yapıyorlar bilmiyorum...Vikiçizer (mesaj) 19:41, 27 Ocak 2016 (UTC)

Şükrü Sözen Maddesinin Kontrolü[kaynağı değiştir]

Şuradaki maddenin kontrol edilmesini rica ediyorum. KadirAvcix (mesaj) 11:16, 30 Ocak 2016 (UTC)

Merhaba maddeyi düzenledim lütfen telif haklarına dikkat ediniz. Ayrıntılı bilgiyi şu sayfada bulabilirsiniz. İyi çalışmalar. --Gökhan (mesaj) 16:10, 30 Ocak 2016 (UTC)

Önemli![kaynağı değiştir]

Hangi dosya için kullanım gerelçesi kullanmam gerekiyor? --Cemre Önder Döner 20:59, 31 Ocak 2016 (UTC)

Dosya:Carrie Underwood - Smoke Break (Official Single Cover).jpg resmi adil kullanım kapsamında ve neden telifli bir dosyayı yüklemek istediğinizi belirtmek için gerekçe kullanmanız gerekiyor. Nasıl yapacağınızı yukarıdaki mesajımda yazmıştım. Bir sorunuz olursa bana ya da aktif kullanıcılardan birine danışabilirsiniz. Kolay gelsin. --Gökhan (mesaj) 23:24, 31 Ocak 2016 (UTC)

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Special Barnstar Hires.png Özel Yıldız
Beni beyaz listeye aldığınız için teşekkür ederim :) ElemdariSeqqa (mesaj) 03:45, 1 Şubat 2016 (UTC)

Gökçe Yörük[kaynağı değiştir]

  • İyi akşamlar. Ben Gökçe Yörük. 2008-2012 arasında oldukça aktif bir kullanıcıydım. Birçok kez sizinle de iletişimimiz olmuştu, hatırlarsanız. 2012 yılında Vikipedi'den bir süreliğine ayrılmak zorunda kaldım. Bugünlerde dönmeye karar verdiğimde şöyle bir sorunla karşılaştım: Şifremi unutmuşum ve şifre gönderme talebi yaptığım e-posta adresim de uzun bir süre kullanılmadığı için kapatılmış. Şurada yaşadığım durumun çözümü var sanırım. Şimdilik geçici bir hesap açtım. Orada yazılanlar gibi eski hesabıma tekrar kavuşmak istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. Çünkü buradaki yazarlık geçmişime çok önem veriyordum, böyle olmasına üzüldüm. Gerektiği taktirde sosyal medya başta olmak üzere çeşitli kanallar aracılığıyla Gökçe Yörük olduğumu birçok şekilde kanıtlayabilirim. Şimdiden teşekkür ederim. Esenlikler dilerim, saygılar... Gökçe7 (mesaj) 18:43, 18 Şubat 2016 (UTC)
  • IRC'e hangi bağlantıdan gidiyorduk hatırlayamadım. Gökçe7 (mesaj) 18:45, 20 Şubat 2016 (UTC)

Soru[kaynağı değiştir]

merhaba ilk başladığım zamanlarda hemen beyaz listeye alınmıştım ancak çeviri hatalarım yüzünden tekrar çıkarıldım.üzerinden uzun zaman geçti ve artık hatalarımı düzelttiğimi düşünüyorum eğer uygun görülürse tekrar beyaz liste olabilir miyim?--Krystal (mesaj) 17:21, 22 Şubat 2016 (UTC)

Hızlı dönüşünüz için teşekkür ederim. iyi aksamlar Lem.

Ermeni Kırımı[kaynağı değiştir]

Sayın Gökhan Merhaba, Birkaç gün önce beni beyaz listeye eklemiştiniz. Ermeni Kırımı sayfası değişiklik savaşları sebebiyle korumaya alındı. Ancak korumaya alınmadan önce daha önce tartışma sayfasında tartışılmış, devriyeler tarafından kontrol edilmiş, kaynaklı bilgi üç geri dönüş kuralını ihlal eden ve tarafsız davranmayan bir kullanıcı tarafından silindi. Dikkat çekmek isterim, burada hiçbir kişisel çıkarım yoktur dediğim gibi tümü Türk Tarih Kurumu kaynaklarından alınmış bilgidir. Ve bu bilgileri ve kaynakları silen kullanıcı tartışma sayfasında konu üzerinde tartışmadı ve kouyu maskelemek için sanki biz değişiklik yapıyormuşuz gibi bize tartışma sayfasını gösterdi. Sayın Süperyetkin'e meseleyi mesaj attım ancak meşguliyetinden veya ihtilaflı konuya girmek istemediğinden henüz bir müdahalede bulunmadı, üstelik konu üzerinde cevap alamıyoruz kendisinden. Beyaz liste özelliğiyle yaptıkları değişikliği düzeltmeyelim diye IP adresini kukla olarak kullandılar. Her şey bir yana eklediğimiz kaynakları sildiler, Gerekçesiz Kaynak Silme vandallık değil midir? İsterseniz size değişiklik dökümünü yollayabilirim. İvedi olarak cevabınızı bekliyoruz. Teşekkürler. İyi çalışmalar. Aynamahruti (mesaj) 19:45, 28 Şubat 2016 (UTC) Birde (engellenmiş hesabının kukla tarafından yapılan trollama geri alındı. konuyu ilk önce tartışma sayfasında tartışın!) o kadar bilgiyi ve kaynağı silme gerekçesine böyle anlamsız bir şey yazmışlar. Sayın Süperyetkin'de sayfanın bu haline koruma getiriyor. Lütfen ilgili kullanıcının engelleme talebi mevcut kendisi daha öncede vandallıktan sabıkalı engel günlüğünde 2 defa engeli var ilgilenir misiniz? Sayfayı [1] daha önce kabul edilmiş sürüme getirir misiniz? Teşekkürler. Aynamahruti (mesaj) 19:55, 28 Şubat 2016 (UTC)

Sayın Gökhan tekrar merhaba,

Mesele sayfanın korumadan çıkmış olması değil, ne olursa olsun Türk tarafını destekler kaynakları koydurmamak için birlik olmuş bir grup kullanıcı var. Bakın ben hiçbir mesajı silmiyorum ya da gerekçe yazmaktan ve tartışmaktan kaçmıyorum. Ancak bu kullanıcılar sanki meseleyi biz (biz dediğim Türk ve ABD kaynaklarını ekleyenler)(birde biz ve siz yaptınız olayı diyorlar oysaki birlik olan kendileri) tartışmak yerine kişisel hale getiriyormuşuz gibi göstermek için mesajları silip manipüle ediyorlar. Daha önce şikayet etmeme ve kullanıcı:Kibele,kullanıcı:Tahtaciyik adamik üç geri dönüş kuralını ihlal edip, gerekçesiz kaynak silmelerine rağmen kullanıcı:Superyetkin neden birşey yapmıyor? Üstelik bu Kibele hakkındaki tek şikayet değil, kendisi Türkiye karşıtı her türlü madde içerisinde! Bu kullanıcıya çoktan müdahale edilmeliydi.
Kullanıcı mesaj:Vitruvian
Kibele'nin sildiği mesaj
İyi çalışmalar.Aynamahruti (mesaj) 21:58, 1 Mart 2016 (UTC)

Var Olan madde[kaynağı değiştir]

Merhaba, https://tr.wikipedia.org/wiki/Girl%27s_Day_(musiqi_qrupu) bu sayfadan zaten bir tane var bakınız Girl's Day diğer sayfa ya silinmeli yada taşınmalı diye düşünüyorum.--Krystal (mesaj) 17:21, 7 Mart 2016 (UTC)

Kullanıcı hesabı[kaynağı değiştir]

Zamanında Hedda Gabler için yerel olarak yapılan işlem artık yalnızca Meta üzerinde gerçekleştirilebiliyor. Durumu şu sayfada dile getirip sonucu beklemeliyiz. --Superyetkinileti 18:02, 10 Mart 2016 (UTC)

The Simpsons[kaynağı değiştir]

@Gökhan merhaba, burada bir tartışma var müdahil olur musunuz? İyi vikiler.Aynamahruti (mesaj) 16:01, 23 Mart 2016 (UTC)

Beyaz Liste[kaynağı değiştir]

Merhaba, Beyaz Liste için bir hizmetliye mesaj atmam gerekiyormuş sanırım. Bu süreç nasıl işliyor bilmiyorum. Kullanıcılar kısmında gördüğüm kadarıyla normalde özel başvuru süreci gibi bir durum yok ancak bana gönderilen mesajda bir hizmetliye mesaj atmam gerektiği söylendi. Koşulları karşılıyorsam eğer listeye dahil olmak isterim. Pragdon (mesaj) 14:28, 28 Mayıs 2016 (UTC)

İlgilenildi. İyi çalışmalar.. --Théoden ileti 14:38, 28 Mayıs 2016 (UTC)

YANLIŞ ANLAŞILMA[kaynağı değiştir]

YAPMAYA ÇALIŞTIĞIM DEĞİŞİKLİK SİSTEM TARAFINDAN AĞIR VANDALİZM OLARAK DERLENDİRİLİYOR.

Gayet yararlı ama yükleyemiyorum ! --Babalaraco (mesaj) 22:05, 23 Haziran 2016 (UTC)

Merhaba resmi yüklemişsiniz zaten. Ancak bazı sorunları var ve bu haliyle silinecektir. Kaynak belli değil; resmi bir yerden kesmiş olmanız o resmi size ait yapmaz, esas kaynağı belirtmelisiniz. Lisans belli değil (telifli mi değil mi anlaşılmıyor - muhtemelen telifli-). Bu sorunları giderdikten sonra resim Vikipedi'de kullanılabilir hale gelecektir. Yardım:Resim yükleme sayfası size yardımcı olacaktır. İyi çalışmalar. --Gökhan (mesaj) 13:37, 24 Haziran 2016 (UTC)

Sayfa koruma talebi[kaynağı değiştir]

Selamlar, az önce engellediğiniz anonim tarafından mesaj sayfama 2 kez küfür içerikli yazı yazılmış. Rica etsem mesaj sayfamı bir süre yarı korumaya alır mısınız? Teşekkürler. Bora_mesaj gönder 01:38, 30 Haziran 2016 (UTC)

Merhaba Bora. Küfürlü değişiklikleri sayfanızın geçmişinden sildim. Şu anki koruma bittiğinde saldırı devam ederse yine bakarız. Kolay gelsin. --Gökhan (mesaj) 01:44, 30 Haziran 2016 (UTC)

Yardım[kaynağı değiştir]

Yaklaşık 1 yıldır Altay Teknik Direktörü Serdar Sabuncu sayfası oluşturmaya çalışıyorum. Sayfayı oluşturmak için bir çok şey yapmama rağmen Örneğin yüzlerce kaynaktan bir kaçını ekledim. resmi internet sitelerden link ekledim. Fakat ne yaparsam yapayım sayfa aynı gün siliniyor. Sizden ricam gerekirse kullanıcı adımı ve şifremi vereyim bu sayfanın oluşumu için yardımcı olun. Çünkü hatalarımı söylemeden silip geçiyorlar. Teşekkür ederim.FUTBOL KARİYER (mesaj) 19:58, 20 Ağustos 2016 (UTC)

Yardım[kaynağı değiştir]

Yaklaşık 1 yıldır Altay Teknik Direktörü Serdar Sabuncu sayfası oluşturmaya çalışıyorum. Sayfayı oluşturmak için bir çok şey yapmama rağmen Örneğin yüzlerce kaynaktan bir kaçını ekledim. resmi internet sitelerden link ekledim. Fakat ne yaparsam yapayım sayfa aynı gün siliniyor. Sizden ricam gerekirse kullanıcı adımı ve şifremi vereyim bu sayfanın oluşumu için yardımcı olun. Çünkü hatalarımı söylemeden silip geçiyorlar. Teşekkür ederim.FUTBOL KARİYER (mesaj) 20:45, 20 Ağustos 2016 (UTC)

Basketbol Şampiyonlar Ligi ve 2016-17 Sezonu[kaynağı değiştir]

Merhaba. Basketbol Şampiyonlar Ligi ile 2016-17 sezonu maddelerini açmak niyetim vardı. Basketbol şampiyonlar ligi için benden önce açtınız. 2016-17 Basketbol Şampiyonlar Ligi olarak sayfayı oluşturdum. Bilginize. Hancer i figan (mesaj) 17:41, 24 Ağustos 2016 (UTC)

Canik Sancağı ve Canik beylikleri haritaları[kaynağı değiştir]

Merhaba Cobija, grafik lab'ında bahsettiğin haritalar için kaynak gerekiyor. Ardından iki haritayı da yükleyebiliriz. Kolay gelsin. --Gökhan (mesaj) 13.51, 11 Haziran 2018 (UTC)

Çok sevindim. Kâzım Dilcimen'in Canik Beyleri adlı kitabından alınma her iki harita da. Kitabın önsözünde salnâmelerde tasvir edildiği kadarı ile bu kitap için çizildiği belirtiliyor. Başka da bir kaynak yok açıkçası. --Cobija (mesaj) 21.48, 11 Haziran 2018 (UTC)