Kullanıcı mesaj:Ahzaryamed

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Engelleme Erişim engelleme kayıtlarıTopluluğun sabrını zorlayan kullanıcılarTroll zararlısıUygunsuz kullanıcı adlarıÜç geri-dönüş kuralıVandalizm
Koruma Koruma altındaki sayfalarYarı-koruma politikasıYarı korumaya aday maddeler
Kullanıcı izleme Denetçi isteğiGizlilik ilkesiKuklaKukla şüphelileri
Madde ilkeleri DoğrulanabilirlikGüvenilir kaynaklarOtobiyografiÖzgün araştırmalara yer vermemekTarafsız bakış açısı (SSS) ▪ Telif haklarıVikipedi ne değildirYaşayan insanların biyografileri
Silme Hızlı silmeSilinecek sayfalarSilinmeye aday maddelerSilme kayıtlarıSilme yönergeleri
Topluluk ilkeleri Anlaşmazlıkların giderilmesiGörgü kurallarıİyi niyet olduğunu varsaymakKişisel saldırılar yasaktırNezaketYasal tehditler yasak
Yönergeler Adil kullanımAdlandırma kurallarıAnlam ayrımBiçem el kitabıFikir birliğiKaynak göstermeKullanıcı sayfasıListelerYeni kullanıcıları ısırmayınız
Yöneticiler Vikipedi:Hizmetliler BaşvurularŞikâyetler
Ama bir fikri öpemezsin, dokunamazsın, sarılamazsın. Fikirler kanamaz, asla acı çekmez ve asla sevmez. V for Vendetta - Guy Fawkes'un asılma sahnesi

İçindekiler

SLA[kaynağı değiştir]

 • Merhaba. Vikipedi:Seçkin liste adayları sayfasındaki şartlı destek oyunuzu tekrar değerlendirmenizi rica edeceğim. İyi vikiler.--ahzaryamedileti 08:33, 12 Eylül 2014 (UTC)
  • Merhaba. Bence henüz erken. Tam 40 tane kırmızı bağlantı saydım :( Liste IBP'ye çıkartılarsa, kırmızı bağlantılar giderile bilir. Saygılarımla, --►C e k l i 8 2 9 19:16, 13 Eylül 2014 (UTC)
İyi haftalar. Oyunuzu olumlu ya da olumsuz yönde değiştirebilirseniz sevinirim. Zira adaylığı kapatacağım o yüzden bu ricada bulunuyorum. İyi vikiler.--ahzaryamedileti 06:25, 15 Eylül 2014 (UTC)
Evet Tamam. O zaman oyum olumlu. Kullanıcı:SeyitA onca emek sarf etmiş; heder olmasın. Kırmızı bağlantıları galiba bu gün kendim de oluştura bilirim :) --►Cekli829 05:34, 16 Eylül 2014 (UTC)

2013 Akdeniz Oyunları'nda atletizm - Kadınlar yüksek atlama[kaynağı değiştir]

 • Selamlar Ahzaryamed. Aday gösteren kullanıcı dair 4 kullanıcının desteğini alan bu adaylığı neden olumsuz kapattığını merak ettim açıkçası :) Yeterli görüş birliği yok diyorsan bir hafta daha uzatabilirsen kapama süresini, ben birkaç kullanıcıdan daha değerlendirme talebinde bulunup, ona göre maddede gerekli değişiklikler yapabilirim. İyi günler.--RapsarEfendim? 07:44, 15 Eylül 2014 (UTC)
Merhaba Rapsar. Evet görüş birliği yeterli düzeyde oluşmamış. Tartışma neticesinde de olumlu olumsuz bir oy ile süreç devam etmemiş, kesilmiş. Eğer istersen sen bu defa aday olarak gösterebilirsin maddeyi. 1 seneden fazla bir süredir açık duruyordu madde. Oy kullanacak birileri vardıysa keşke kullansalardı. Sevgiler. --ahzaryamedileti 08:21, 15 Eylül 2014 (UTC)

Haftanın seçkin maddesi[kaynağı değiştir]

Merhabalar, ana sayfada kaynağı değiştir yapınca Vikipedi:Haftanın seçkin maddesi şeklinde bir şablon çıkıyor. Bunun içeriği aslında nerde yazıyor. Mesela kaynağı değiştire basınca şablon değil de içerik çıkması nasıl olur? Şablon içeriği nerden okuyor? --Turgut46 (mesaj) 18:44, 24 Eylül 2014 (UTC)

Kurban Bayramınız kutlu olsun![kaynağı değiştir]

  Eidpakistan.jpg Kurban Bayramınız Kutlu Olsun!


Sevgili vikipedist arkadaşım,

Kurban Bayramını kutlarım.


~~ İyi vikilemeler, sevgiler, saygılar ~~   --Uğurkentmesaj 20:01, 3 Ekim 2014 (UTC)

Selam[kaynağı değiştir]

Selam Ahzaryamed, bu haftanın seçkin maddesi yok gibi gözüküyor. Hem seçkin içeriğin sorumlusu olarak hem de bir hizmetli olarak bunu rahatlıkla yapabilirsin. Hatırlatmak maksadıyla. Bir anda kırmızı görünce tuhaf oluyor da. --Uğurkentmesaj 09:02, 6 Ekim 2014 (UTC)

HSM[kaynağı değiştir]

 • Merhaba. HSM'de Kunut'tan sonra Jaguar'ı belirlemişsiniz. Ancak iki hayvan türüne ilişkin madde iki hafta üst üste gelmesin. Jaguarı bence bir hafta sonraya (ekimin son haftasına) kaydıralım. Bu hafta başka bir madde koyalım. Teşekkürler.--ahzaryamedileti 22:52, 18 Ekim 2014 (UTC)
İstek yapıldı Yapıldı Bildiriminiz için teşekkürler fark edememişim.--Ömer Berkaymesaj 22:59, 18 Ekim 2014 (UTC)
 • Merhaba. HSM'lerde yer verebileceğimiz yeni SM'lerimiz oluyor yavaş yavaş. Birer hafta arayla yenilerden kullanabiliriz. Yeni SM'lerin Anasayfada yer alması yeni adaylıkları ve çalışmaları teşvik edici olabilir. İyi vikiler.--ahzaryamedileti 11:34, 25 Ekim 2014 (UTC)
Evet dediğiniz gibi yeni SM'lerin Ana Sayfaya çıkması güzel olur. Hem aday gösteren vikipedistler için bir teşvik ve aynı zamanda vikipedinin çalışma hızının bir göstergesi olur. Aynı zamanda hep aynı maddeleri Ana Sayfaya çıkartmakta sıkıcı oluyor :) İyi vikiler. --Ömer Berkaymesaj 12:04, 25 Ekim 2014 (UTC)
Selamlar, her ikinizi de ana sayfa için yaptığınız çalışmalardan dolayı tebrik ederim. GM çok aksıyor ve Ahzaryamed dışında neredeyse ilgilenen yok. Seçkin içerik ise sorunsuz işliyor. Bize de mümkün olduğunca SM hazırlamak düşüyor. Kolay gelsin. :)Sait71 16:58, 25 Ekim 2014 (UTC)

Seçkin İçerikler[kaynağı değiştir]

 • Sait Merhaba. Katkıların çok değerli. Çalışmaların aksamasın klavyene taş değmesin :) Selamlar.--ahzaryamedileti 13:20, 27 Ekim 2014 (UTC)
  Selamlar, teşekkür ediyorum. Elimden geldiğince artık bir şeyler yapmaya çalışıyorum, ancak yine de yeterli olmuyor gibi. Kaliteli içerik üretmekte sıkıntı yaşıyoruz bu dönemlerde, ilgi yok, üreten yok. 2012 yılında 17, 2013 yılında ise 18 SM üretirken şuana kadar bu yıl yalnızca 5 tane üretmişiz. Yine 2013 yılında 56 KM, bu sene şuana kadar 9 KM üretmişiz. Müthiş bir düşüş bence. Birde bu ana sayfadaki GM'ye bir çözüm üretmeliyiz. Oranın her gün değişmesi lazım :)Sait71 21:10, 27 Ekim 2014 (UTC)

Selam[kaynağı değiştir]

Selam Ahzaryamed, SİS olduğun için bir sorum olacak. Seçkin resim adayları, Mimar77 tarafından inceleniyormuş. Senin inceleme gibi bir iş yok mu? İsmin yazmadığı için soruyorum. İyi Vikiler. --Uğurkentmesaj 11:30, 29 Ekim 2014 (UTC)

Eskişehir Basket ile ilgili[kaynağı değiştir]

Selamlar Ahzaryamed, Eskişehir Basket'in sayfası ile ilgili şuradaki tartışma sayfasında görüşünü belirtirmisin. Selamlar ve İyi Vikiler, Fenerli1978Buyrun beniiiim? 02:49, 30 Ekim 2014 (UTC)

Kapanabilecek adaylıklar[kaynağı değiştir]

Merhaba Ahzaryamed. Umarım iyisinizdir. Fikir birliğinin oluştuğunu ve artık kapanması gerektiğini düşündüğüm pek çok seçkin içerik adaylığı var. (1, 2, 3, 4, 5 (aday gösteren kullanıcı adaylığı geri çekmiş), 6, 7, 8, 9, 10) Bunları sizinle paylaşmak istedim. Siz de aynı fikirdeyseniz gerekeni yapar mısınız? Bir de seçkin/kaliteli madde incelemelerine bakmanızı rica edeceğim. SİS seçildiğinizde de söylemiştim orada da artık kapanması gereken adaylıklar var. Bu kadar beklemeleri bu incelemelerin ciddiyetini ortadan kaldırıyor. İyi günler dilerim.--B.S.R.F. 💬 14:50, 1 Kasım 2014 (UTC)

KMA[kaynağı değiştir]

Merhaba. Şart gerçekleşmiş senin de gördüğün gibi, bu gibi durumlarda zaten sorun olmaması gerekmiyor mu? Bir de adaylıkları kapadıktan sonra arşivleme, tartışma sayfalarının güncellemeleri gibi sorumluluk dahilinde olan işleri da gerçekleştirebilir misin? İyi günler.--RapsarEfendim? 15:25, 7 Kasım 2014 (UTC)
Sorun olduğu yok zaten. Şartlı destek oyu başka destek veya karşı oy başka. O şartın gerçekleştiğine/gerçekleşmediğine karar verecek olan sensin. Ben de fikir birliğini (eğer olursa tabi) doğrulayacağım. Orada muallakta bir oy var iken arşivlenmiş bir adaylık görmek istemiyorum. Arşivleme ve Tartışma sayfaları konusunda BSRF yardımcı oluyor sağolsun.--ahzaryamedileti 00:13, 9 Kasım 2014 (UTC)
Yani bu şart, kişiden kişiye değişmeyen bir şeyin yapılması konusundaysa sıkıntı olmamalı :) BSRF ile iş birliği yaptığınızdan haberim yoktu :) Kolay gelsin.--RapsarEfendim? 13:18, 10 Kasım 2014 (UTC)

SMA[kaynağı değiştir]

Hatırlattığınız için teşekkür ederim, oyumu güncelledim. --cobija 11:30, 11 Kasım 2014 (UTC)

KMA[kaynağı değiştir]

Tabiki değerlendirdim ve oyumu kullandım. Bu arada benimde size bir sorum olacak. Seçkin madde adaylığına gösterdiğim şu madde adaylığı ne zaman sonuç bulacak yada bitecek ? Gençfenerbahçeli98 13,40, 11 Kasım 2014 (UTC)

Rozafa Castle.jpg[kaynağı değiştir]

Selamlar Ahzaryamed. Şu adaylığı, biraz sonra başlatacağım denetçi isteği sonlanana kadar uzatabilir misin? Direkt olarak alakası var zira bununla.--RapsarEfendim? 14:45, 3 Aralık 2014 (UTC)

İki kullanıcının aynı kişi olduğu anlaşıldı ve ikisi de engellendi.--RapsarEfendim? 18:46, 6 Aralık 2014 (UTC)

SRA[kaynağı değiştir]

Merhaba mesajın için teşekkürler. Gayet güzel duran resimler ve ilgilenmek isterim. Hatta bir tanesini aday bile göstermişim :)--Ömer Berkaymesaj 15:37, 3 Aralık 2014 (UTC)

SRA Arşivleme[kaynağı değiştir]

Merhaba. Adaylık ve arşiv sayfalarında yapılan biçem değişikliklerinin ardından bot sağlıklı çalışmamaya başladı ve bu nedenle şu an etkin değil. Uygun bir zamanda bu konuyu baştan ele almayı planlıyorum. Teşekkürler. --Superyetkinileti 12:27, 8 Aralık 2014 (UTC)

Lady Gaga GM[kaynağı değiştir]

Merhaba BSRF. Umarım iyisindir. GM şablonu eklenirken bir sorun oluşmuş sanırım. Kontrol edebilir misin?--ahzaryamedileti 11:03, 16 Aralık 2014 (UTC)

Merhaba Ahzaryamed. İyiyim teşekkürler. Sen de iyisindir umarım. O madde orada belirtilen tüm günlerde ana sayfada yer aldı. Bildiğin üzere günün maddeleri çeşitli nedenlerden ötürü her gün değişmiyor. Dolayısıyla şablonda bir hata yok. Ama dersen ki ana sayfada kaldığı her günü yazmaya gerek yok, kaldırabilirsin sorun değil. İyi günler.--B.S.R.F. 💬 15:07, 16 Aralık 2014 (UTC)

sorunuza yanıt[kaynağı değiştir]

Trophy.png sorunuza yanıt
serebral palsi yani diğer bir adıyla beyin felci yardımcı olmak istedim Binnurfirdevs (mesaj) 19:18, 19 Aralık 2014 (UTC)

SRA Arşivleme[kaynağı değiştir]

Merhaba Ahzaryamed. Şu anda bir çok resmi seçkin resim adayı gösterdim fakat çoğu olumlu oy almasına rağmen hala beklemekte. Diyorum ki 2014 yılını yeni seçkin resimlerle kapatsak. Biraz şu sayfayı dolduralım. Ayrıca yeni yılını kutlarım. İyi çalışmalar. --Ömer Berkaymesaj 20:29, 30 Aralık 2014 (UTC)

Merhaba. Acaba yeni seçilen resimlere SR şablonu eklememde bir sorun varmı ? Çünkü anasayfaya çıkmaları güzel olur.--Ömer Berkaymesaj 16:21, 31 Aralık 2014 (UTC)

Yeni Yılınız kutlu olsun![kaynağı değiştir]

  Team Singapore fireworks display from Singapore Fireworks Festival 2006.jpg Yeni Yılınız Kutlu Olsun!


Sevgili Ahzaryamed,

Yeni Yılını kutlar, tüm vikipedistler ve Vikipedimiz için mutlu yıllar dilerim...

İyi vikiler, sevgiler... --Uğurkentmesaj 09:52, 31 Aralık 2014 (UTC)

Seçkin madde kaliteli madde[kaynağı değiştir]

Sevgili Ahzaryamed, Kalite ve seçkin madde adaylık süreleri ne kadar? Şu an ikisinde de on günü aşmış ve neredeyse hiç yorum yapılmamış maddeler var da... :) -- •Master•Hobbit•Mc• Mesaj 19:19, 17 Ocak 2015 (UTC)

SRA[kaynağı değiştir]

Merhaba. Burada ki görüşünüzü tekrar gözden geçirebilir misiniz?--Ömer Berkaymesaj 17:09, 2 Şubat 2015 (UTC)

Barış güvercini[kaynağı değiştir]

CEE Bahar Uluslararası VikiProjesi Sizsiz Olmaz![kaynağı değiştir]

Nuvola apps file-manager.png CEE Bahar 2015 Uluslararası VikiProjesi davetiyesi
Merhaba, Ahzaryamed
Orta ve Doğu Avrupa ile ilgili maddeleri belirli standartlara ulaştırmayı, çoğaltmayı, geliştirmeyi ve düzenlemeyi hedefleyen Uluslararası VikiProjesi ile ilgilenebileceğinizi düşündüm. Ayrıntılı bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz. Projede değerli katkılarınızı görmek dileğiyle şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar. --Mavrikantmsj 00:57, 15 Mart 2015 (UTC)

ArnavutlukAvusturyaAzerbaycanBeyaz RusyaBosna-HersekBulgaristanÇek CumhuriyetiErmenistanEstonyaGürcistanHırvatistanKaradağKazakistanKıbrıs CumhuriyetiLetonyaLitvanyaMacaristanKuzey MakedonyaMoldovaPolonyaRomanyaRusyaSırbistanSlovakyaSlovenyaTürkiyeUkraynaYunanistan

Mosque on Water V2.jpg[kaynağı değiştir]

Bu resim silinmiş. Ne yapmak lazım? --Mavrikantmsj 15:57, 22 Mart 2015 (UTC)

Spor maddelerinin adlandırılması ve standart oluşturulması[kaynağı değiştir]

Selam. Başlıktaki konu üzerine şurada bir öneri listesi var. Konu hakkında yorum yapmanızı, önerilerde bulunmanı rica edeceğiz. Fenerli1978Buyrun beniiiim? 02:46, 26 Mart 2015 (UTC)

Bekleyen adaylıklar[kaynağı değiştir]

 • Merhaba Ahzaryamed. İyisinizdir umarım. Yeterli sayıda yorum alan ve kapanabilecek durumda olduğunu düşündüğüm SMA/SLA/KMA'lar var. Bir ara bunlara göz atar mısınız? İyi günler dilerim.--B.S.R.F. 💬 14:26, 8 Nisan 2015 (UTC)
Merhaba BSRF. Yeni göz atmıştım. Yeterli gördüklerimi kapatıyorum. Teşekkür ederim.--ahzaryamedileti 07:35, 22 Nisan 2015 (UTC)

Günün Maddeleri[kaynağı değiştir]

 • Merhaba Uğurkent. Günün Maddeleri ile ilgili ana sayfaya yansıyan şablonda değişiklik yaparken özet kısmına eklenen maddelerin adlarını girersen sevinirim. Değişiklik özetlerinde hangi madde eklenmiş o gün ana sayfada yer almış görmek mümkün olur böylece. Sevgiler.--ahzaryamedileti 07:37, 22 Nisan 2015 (UTC)
Selam Ahzaryamed, öyle daha iyi olacaksa tamamdır. --Uğurkentmesaj 15:17, 22 Nisan 2015 (UTC)

ilgi[kaynağı değiştir]

selam ahzaryamed, Vikipedi tartışma:Seçkin madde incelemesi/SM UB-3 ve Vikipedi tartışma:Kaliteli madde incelemesi/SMS Yorck'e göz atıp gerekeni yapabilir misin rica etsem. kapatan kullanıcının seçkin içerik adaylığında, bu yönde tarafsız olamayacağına ilişkin çekinceler vardı. buna rağmen, diğer sis'e bırakmayıp kapatmasını da gayet ilgi çekici buluyorum. teşekkürler. --kibele 08:49, 1 Mayıs 2015 (UTC)

İncelemeler Hk.[kaynağı değiştir]

Geri almanızın nedenini öğrenebilir miyim? Ya da aynı gün sonuçlandırdığım diğer incelemeleri, örneğin şunu, neden geri almadığınızı sorayım. İncelemenin sonucu istediği yönde olmayan kullanıcılar elbet olacaktır. Bu durumda yapılması gereken onların dayanaksız suçlamalarına kulak vermek değil, sağduyulu olmaktır. Tarafsızlığımdan şüphe edenler sonucu istedikleri yönde çıkan incelemelerden nedense hiç şikayet etmiyorlar. Sizden sekiz ay önce bu incelemeleri sonlandırmanızı rica etmiştim hatırlarsanız. Siz yapmayınca mecbur ben yaptım diğer seçkin içerik sorumlusu olarak. Gelecekte verdiğim kararları hiçbir neden göstermeden geri almayacağınızı umuyorum. İyi günler.--B.S.R.F. 💬 13:44, 6 Mayıs 2015 (UTC)
Sevgili BSRF. Değişiklik yaptığınız incelemeler ile ilgili beklenmesinin nedeni topluluğun bu maddelerle ilgili üretimde bulunmasını istemekle ilgilidir. Bu tür oylamaları yeterli ilgiyi görmedi diyerek kapatmak konunun hassasiyetini göz ardı etmektir. Örneğin üzerinde hiç konuşulmayan bir Seçkin Resim oylaması tekrar tekrar yapılabilir. Ancak burada aynı şeyi uygulamak yeni tartışmalar ortaya çıkarabilir. Diğer SM oylamalarında 1 yıla yakın beklenen maddeler de oluyor. Bu noktada sizden tecrübeli bir kullanıcı olarak benim de görüşümü almanızı isterdim. Kibele'nin uyarısı üzerine kapatmalardan bilgim oldu. SMİ ve KMİ'ler mevzusu zaten son derece hassas bir duruma sahipti. Değişikliklerinizi geri aldım çünkü bu kapatmaların bir görüş birliği ya da görüş alışverişi dahilinde olmasını istediğimden. İyi vikiler.--ahzaryamedileti 14:57, 12 Mayıs 2015 (UTC)
Aralık 2013'ten Mayıs 2015'e kadar ilgili sayfada hiçbir değişiklik yapılmamıştı. Fikir birliği de yoktu. Bu durumda sonlandırmak gerekmez mi? İstenirse yeni bir inceleme de başlatılabilirdi. Bunun önünde bir engel yok. Yakın geçmişte şöyle bir sonlandırma işleminiz olmuştu. O zaman "yeterli ilgiyi görmedi diyerek kapatmak konunun hassasiyetini göz ardı etmek" olmuyor muydu? Görüşünüzü almamı istemişsiniz ancak ilk mesajımda bu konuyla ilgili size 8 ay önce mesaj attığımı söylemiştim. Mesajımdan sonra herhangi bir işlem yapmadığınız gibi bana düşüncenizi de açıklamadınız. Bu arada değişikliklerimi geri aldığınız 6 Mayıs 2015 tarihinde incelemeler ile ilgili olarak "Bugün üzerinde inceleme yaparak sonuçlandıracağım." demiştiniz hatırlarsanız. Sonucu merakla bekliyorum. Esenlikler dilerim.--B.S.R.F. 💬 18:26, 12 Mayıs 2015 (UTC)

Seçkin Resim Sıralaması[kaynağı değiştir]

 • Merhaba Ömer Berkay. Ana Sayfa için Seçkin Resim sıralaması 17 Haziran'dan sonra islami tema ile devam ediyor. Ramazan geldi mesajı bu sanırım :) Ama biz islami vikipedi değiliz. 18 Haziran kalsın ama sonraki günleri farklılaştırmakta yarar var.--ahzaryamedileti 21:50, 12 Haziran 2015 (UTC)
dikkatinden kaçmıyor :) hem orda bir kere lale ve öğrenciler var :) Biraz farklılaştırırım tamam. İyi vikiler. Ömer Berkaymesaj 22:15, 12 Haziran 2015 (UTC)

Seçkin Madde Adayı Kerbela (Oyun)[kaynağı değiştir]

Merhaba, Kerbela (oyun) maddesinin bilhassa kendi alanında (En kapsamlı ilk Türkçe tiyatro oyunu maddesi) örnek teşkil eden, yeteri derecede geniş kapsamlı, içerik olarak bilgilendirici, anlaşılır bir dile sahip olması, düzenli görünümdeki sayfa yapısı, görsel ve çeşitlendirici unsurlara sahip olması, şüpheye ve tartışmaya yer bırakmayacak kaynaklar belirtilmiş olması gibi sebeplerle Wikipedia seçkin madde kriterlerine uygun olduğunu düşündüğümden seçkin madde statüsünde değerlendirilmesini rica ederim.

Teşekkürler, Frock~trwiki (mesaj) 09:07, 18 Ağustos 2015 (UTC)

Merhaba,

Maddedeki tartışma yer alan eleştirilere istinaden gerekli düzenlemeler yapılıp, kullanıcılardan terkar görüş talep edilmesine rağmen görüş bildirimi yapılmamıştır.

ilgili maddenin destek çoğunluğunu göz önüne alarak ve yapılan güncellemeleri kontrol ederek seçkin madde adaylığının değerlendirilmesi için yardımınızı rica ederim.

Selamlar, Frock~trwiki (mesaj) 12:01, 1 Eylül 2015 (UTC)

Seçkin içerik sorumluluğu[kaynağı değiştir]

Merhaba Ahzaryamed. Nasılsınız, iyi misiniz? Seçkin içerik sorumluluğu göreviniz geçen ay sona erdi. Sizi tekrar aday gösterdim. Topluluk bir karar verinceye dek adaylıkları sonuçlandırmayı bırakmanız doğru olacaktır. İyi günler dilerim.--B.S.R.F. 💬 05:25, 11 Ekim 2015 (UTC)

Yorgi ve Samson[kaynağı değiştir]

Merhaba, Bir hizmetlinin şu iki maddeyle ilgili değişikliklerimi kontrol etmesine ihtiyacım var. Kontrol eder misin?

Calicut Review[kaynağı değiştir]

Assalamu alaikum, Help me to save Caicut Review --EditorFromAsia (mesaj) 01:54, 17 Ekim 2015 (UTC)

Vikipedi dosya yükleme sihirbazı açılmıyor[kaynağı değiştir]

Vikipedi dosya yükleme sihirbazı açılmıyor, tıklıyorum "Dosya yüklemeye başlamak için buraya tıklayınız" yazısına hiçbir şey gelmiyor https://tr.wikipedia.org/wiki/Vikipedi:Dosya_Y%C3%BCkleme_Sihirbaz%C4%B1 altta kategori (+) ve Vikipedi resim yardım yazan kısımın yanındaki (-) ve yön işaretleri olan kısım kaybolup geri geliyor sadece form felan açılmıyor. İşletim sistemim windows 10 kullandığım tarayıcı google chrome, Diyapazon rumuzlu arkadaşa sordum onun işletim sistemi windows 7 imiş chrome'da ve tüm tarayıcılarda sorunsuz açılıyormuş bende neden açılmıyor? Ben her tarayıcıda denedim hiçbiri de açmıyor bu formu, chrome'da içerik ayarlarında da Javascript kısmında "Tüm sitelerin Javascript çalıştırmasına izin ver(önerilen)" işaretli ama açmıyor bana yardımcı olabilir misiniz? Saygılar. --Vicenarcotics (mesaj) 15:15, 22 Kasım 2015 (UTC)

VikiProje Spor İş birliği projesi[kaynağı değiştir]

Selamlar. VikiProje Spor kapsamında yeni bir iş birliği oluşturuldu. Bundan sonra mümkün mertebe her hafta yeni bir iş birliği projesi gerçekleştirelim hep birlikte.--RapsarEfendim? 23:32, 11 Aralık 2015 (UTC)

Nesnelerin İnterneti[kaynağı değiştir]

Merhaba, "Nesnelerin İnterneti" sayfasını "telif" gerekçesi ile silmişsiniz. Telif eksiği olmaması lazım. Hangi açıdan telif eksiği varsa bildirirseniz gerekli düzeltmeyi yapabilirim. Sayfayı silmeyi geri alabilir misiniz? Teşekkür ederim. yusuf (mesaj) 15:59, 22 Aralık 2015 (UTC)Ykaragol

 • Merhaba. Maddeye yapılan katkılar Şu siteyle bire bir örtüşüyor. Bu nedenle telif uyarısı konulmuş ve silinmiştir.--ahzaryamedileti 14:05, 23 Aralık 2015 (UTC)
 • Merhaba, Nesnelerin İnterneti sayfasını ve içeriğini bizzat ben yazdım. İçerikte telif ile ilgili hiç bir sıkıntı yok. Belirttiğiniz site wikipedia'dan aynen almış. Belirtilen sitenin telif sorunu var. İlgili siteye birazdan e-posta atacağım. İlgili site ile wikipedia adına iletişime geçilmesi mümkün mü?

İyi günler. 14:43, 23 Aralık 2015 (UTC) yusuf (mesaj)

 • İlgili link sahibi firmaya bilgi verdim. Bizim önerdiğimiz şekilde sayfalarına atıf koymayı veya sayfalarındaki yazıyı tamamen silmeyi önerdiler. Hangisi daha uygun olur? yusuf (mesaj)
@Ykaragol selam, sayfalarına atıf koymaları yeterli. --kibele 17:20, 23 Aralık 2015 (UTC)

Beyaz Liste[kaynağı değiştir]

Merhaba, 2 ay 25 gündür kullanıcıyım 700 den fazla degisikliğim var 12 madde oluşturdum (Kullanıcı:Salihkaraca2000'den bakabilirsiniz) yaptığım değişiklikler ve oluşturduğum maddeler kontrol edilmiyor bu yüzden beyaz liste üyesi olmak istiyorum, beni beyaz liste üyesi yapar mısınız ?

Beyaz liste üyeliği için gereken herseyi karşılayabiliyorum Sizinde bildiginiz gibi beyaz liste üyeliği için gerekenler;

 • En az 7 gün önce oluşturulmuş bir kullanıcı hesabı
 • 7 veya daha fazla güne yayılmış olan en az 30 değişiklik
 • 5 veya daha fazla madde üzerinde gerçekleştirilmiş en az 20 değişiklik
 • En az 5 kez değişiklik özeti kullanımı
 • Değişikliklerinin %3'ünden fazlasının devriyeler/hizmetliler tarafından "eski hâline getir" düğmesiyle geri alınmamış olması)Salihkaraca2000 (mesaj) 17:13, 26 Aralık 2015 (UTC)

Bekleyen adaylık hk.[kaynağı değiştir]

Merhabalar,

Kerbela (oyun) maddesi 7 Temmuz 2015'te seçkin madde adayı olmuştu. Adaylığı sonrasında yapılan yorumlara istinaden geliştirme ve düzeltmeler yapıldı. (Bazıları tekrar görüş bildirmedi)

Maddenin kendisi ve oylamasının değerlendirilmesi için yardımınızı rica ederim.

selamlar,

Frock~trwiki (mesaj) 10:41, 6 Ocak 2016 (UTC)

İyi günler[kaynağı değiştir]

Ben carrie Underwood sitesine fotoğraflar yüklüyorum fakat siliniyorlar silinmemesi için me yapabilirim telif Hakkı nedir ne yapabilirim resimleri Nasıl yüklerim? Blackcemre (mesaj) 15:27, 16 Ocak 2016 (UTC)

Merhaba.[kaynağı değiştir]

Sizin alanınıza mı düşüyor bilmiyorum ama, Leyla Türkmen sayfası aylardır vandalizme uğruyor.. Kurtlar Vadisi dizisi izlemeyen hizmetliler, bu vandalizme izin veriyor dolaylı yolla.. önce Çiğdem Baturun diziye dönmeyeceğini anlatmaya çalıştık.. vandala karşı defalara değiştirdik sayfayı.. Değişikliklerimizi belirttik.. Değişikliklerimiz geri alındı.. Bu sayfanın, Polat Alemdar, Kurtlar Vadisi karakterleri listesi gibi sayfalar gibi korumaya alınmasını, yani sadece kayıtlı kullanıcılar tarafından değiştirilmesini talep ediyorum.. böylece o vandal anonim IP'ler arkasına gizlenemez.. bu vandal öyle takıntılı bir vandal ki, tartışma sayfalarına düştüğüm bu notları editliyor.. -6000 kelime falan görürseniz bilin ki odur.. Leyla Türkmen sayfası silinemeyeceğine göre bu ve Çiğdem Batur sayfaları sadece kayıtlı kullanıcılar tarafından düzenlenebilsin ki o vandal Ceyda Türkmen adlı var olmayan karakteri Leylanın ikiz kardeşi ve Elif Alemdarı kızı olarak göstermesin, Çiğdem Baturun filmografisiyle de uğraşmasın.. ZeynepAlemdar (mesaj) 17:11, 12 Şubat 2016 (UTC)

VikiProje Siyaset Ayın İşbirliği[kaynağı değiştir]

Merhaba. VikiProje Siyasetin Mart 2016 İşbirliği Projesi'ne davetlisiniz! İyi çalışmalar. --Kudyaz 23:28, 25 Şubat 2016 (UTC)

VikiProje Siyaset hakkında[kaynağı değiştir]

Merhabalar. Vikiproje:Siyaset projesini yeniden canlandırmak istiyoruz. Projenin katılımcılar listesinde sizin de isminiz olması sebebiyle bu mesajı size atıyorum ve neler yapabileceğimiz hakkında konuşmamız gerektiği inancındayım. Projenin tekrar hayata geçirilmesi şart, çünkü fazlasıyla ilgisiz kalmış. Konuyla ilgili olduğunu düşündüğümüz kişileri projeye dahil etmek de dahil olmak üzere, ne yapabileceğimizi konuşmalı ve plan/program yapmalıyız diye düşünüyorum.

Bence ilk olarak katılımcılara haber vermeli ardından Vikiproje:Siyaset kapsamında son derece geri kalan yerlerin düzenlenmesi adına birtakım işbirliği projeleri hazırlamalıyız. Yani bu işbirliğinde katkı sağlayan/sağlayacak kullanıcıları projenin kendisine çekmeye çalışalım derim. Hatta Vikipedi:İş birliği projesindeki gibi sorumlular belirleyip, puanlama/ödül mantığından sorumlu kişilerle iş birliği yapıp teşvik konusunda bir şeyler yapalım. Ben bu konuda elimden geleni yapmaya hazırım. İlgili sayfada bu projeye yönelik adımlar da atabiliriz. Ben VikiProje Siyaset'deki "taslak" ve "başlangıç" seviyesindeki maddeleri geliştirmek adında bir işbirliği projesi önermiştim ve buna benzer geliştiriciler bence dikkatleri buraya çekebilir.

Bununla birlikte proje kapsamında, ilgisizlik kaynaklı bir ton güncel olmayan bilgi mevcut, yüzlerce madde proje kapsamında değerlendirilmeyi beklemekte ve projenin planlanması açısından birçok yenilik konmayı beklemekte. Projeyi yeniden canlandırmak için girişim olarak ne yapabiliriz, birlikte çalışmaya var mısınız? --Ahmet Turhan (mesaj) 21:47, 27 Şubat 2016 (UTC)

Ufak Bir Rica[kaynağı değiştir]

Merhaba Ahzaryamed,

Daha önce benim oluşturduğum ancak yetersiz olduğu için oylama sonucu silinen Gökhan Özer maddesini biraz daha geliştirip tekrar Viki'ye eklemek istiyorum. Ancak maddenin önceki haline ait elimde hiç veri yok maalesef. Sizden ricam, maddeyi geliştirebilmem ve varolan bilgilerine yenisini ekleyebilmem için maddeyi geri getirmeniz olacak. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler ve iyi Vikilemeler. Bora_msj 14:49, 20 Nisan 2016 (UTC)

Yardım[kaynağı değiştir]

Yaklaşık 1 yıldır Altay Teknik Direktörü Serdar Sabuncu sayfası oluşturmaya çalışıyorum. Sayfayı oluşturmak için bir çok şey yapmama rağmen Örneğin yüzlerce kaynaktan bir kaçını ekledim. resmi internet sitelerden link ekledim. Fakat ne yaparsam yapayım sayfa aynı gün siliniyor. Sizden ricam gerekirse kullanıcı adımı ve şifremi vereyim bu sayfanın oluşumu için yardımcı olun. Çünkü hatalarımı söylemeden silip geçiyorlar. Teşekkür ederim.FUTBOL KARİYER (mesaj) 19:51, 20 Ağustos 2016 (UTC)

Temel siyasi terim maddelerini oluşturma[kaynağı değiştir]

A coloured voting box.svg

Merhabalar. Türkçe Vikipedi'de bulunmayan ve gerekli siyaset konulu temel maddelerin oluşturulması konusunda bir çalışma yapmayı hedeflemekteyim. Konunun işbirliği şeklinde şekillendirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Daha yeni olmakla birlikte, bu kapsamda açılacak maddeler için şöyle bir liste mevcut. En temelden özele bu maddeleri ansiklopedimize kazandırmayı hedefliyorum. Yasa tasarısı, bütçe kanunu, kapalı oturum, genel seçim gibi temel kavramlar örnek verilebilir. Sizden bu konuda isteğim akılınıza gelen ve listede olmayan maddeleri de listeye eklemeniz ve eğer vaktiniz varsa bu çalışmaya ortak olmanız. Listeye çeşitli konu altbaşlıklı eklemeler de yapılabilir. Ne dersiniz, konu hakkında katkı sağlayabilir misiniz?

Liste için tıklayın --Ahmet Turhan (mesaj) 23:52, 2 Eylül 2016 (UTC)

VikiProje Sovyetler Birliği daveti[kaynağı değiştir]

State Emblem of the Soviet Union.svg
Flag of the Soviet Union (1924–1955).svg
VikiProje Sovyetler Birliği Daveti
İyi günler, iyi Vikiler.
Sovyetler Birliği ile ilişkili tarih, politika, bilim, coğrafya, ekonomi, askeriye, hukuk, eğitim, felsefe, kişi, toplum vb. gibi konularda maddeler açmayı ve var olan maddeleri düzenleyerek kaliteli hale getirmeyi amaçlayan VikiProje Sovyetler Birliği projesine davetlisiniz.

Projeye katkıda bulunmak için katılımcılar listesine isminizi ekleyin, iş bölümü ve hedefler kısmına yapmayı düşündüğü katkıları yazarak benzer ilgi alanına sahip kişilerle birlikte hareket edin. Bununla birlikte bu ayın iş birliği projesine katılarak projenin gelişmesine katkıda bulunun. İşbirliği projesinde pek çok ödül sizi beklemekte.

Ayrıca çalışılan maddeleri ve düzenlenmesi gereken maddeleri inceleyebilir veya anket ve oylamalara katılarak görüş bildirebilirsiniz.

Proje hakkında daha fazla bilgi ve katılım için TIKLAYIN.

--Ahmet Turhan (mesaj) 02:19, 6 Kasım 2016 (UTC)

Seçkin içerik sorumluluğu[kaynağı değiştir]

Selam Ahzaryamed. Seçkin içerik sorumluluğundaki 1 yıllık görev süreniz yarın doluyor. Aday olmak isteyebileceğinizi düşünerek hatırlatmak istedim. Bir de uzun zamandır sonuçlandırılmayı bekleyen bir kaliteli konu adayı var. Ona da bakarsanız memnun olurum. Kolay gelsin.--B.S.R.F. 💬 13:20, 3 Aralık 2016 (UTC)

Selman Akbulut ve Erhan Çınlar başlıklarının silinmesi[kaynağı değiştir]

Merhaba, Bu başlıkların silinme gerekçelerinin subjektif olduğunu düşünüyorum. Örneğin, İngilizce, Arapça ve Almanca'da maddesi bulunan Selman Akbulut'un herhangi bir şekilde tartışma konusu yapılmadan Türkçe vikiden silinmesi en hafif tabiriyle otokratiktir. Bu maddelerin, diğer dillerde bulunmasından da güç alarak, geri getirilmesini talep ediyorum. Saygılarımla, KutAlmis BerCin (mesaj) 12:33, 10 Aralık 2016 (UTC)

Merhaba. Selman Akbulut maddesini en:Akbulut cork maddesinin kayda değerliğini göz önünde bulundurarak geri getirdim ve sayfasını açmanızı öneririm. Ayrıca kaynak halen yetersiz. Üzerinde çalışabilirsiniz. Öte yandan Erhan Çınlar maddesi ise Selman Akbulut maddesi gibi kayda değerlik açısından değil, düzen ve ansiklopediklik açısından uygunsuz olduğu gerekçesiyle silinmiştir. KD açısından da silinebilirdi ancak araştırma alanları başlığındaki ifadeler anlamsız kelimeler topluluğuydu. Ayrıca bu tür akademisyen maddeleri üzerinde çalışırken kaynaklandırmaya gayret edin lütfen. Erhan Çınlar'ın da KD olup olmadığı hakkında VP:AKADEMİK size rehberlik edecektir. Ayrıca çalışırken sayfa başına Şablon:Çalışma var veya Şablon:Çeviri şablonu koyunuz. İyi vikiler.--ahzaryamedileti 08:18, 11 Aralık 2016 (UTC)

Ayrıntılı yanıtınız için çok teşekkür ederim. KutAlmis BerCin (mesaj) 11:51, 11 Aralık 2016 (UTC)

ip adresi sil[kaynağı değiştir]

88.252.58.102 ip adresi sil kullanıcı katkıları sil altida bu kriterlere uyan değişiklik bulunamadı yazsın bu ip adrei temizlensin lutfen rica ediyorum yaparmisin teşekkür ederim--Beyazgemi (mesaj) 23:49, 4 Ocak 2017 (UTC)

Kişisel saldırı şikayeti[kaynağı değiştir]

Görevinize atıfta bulunularak Hizmetli duyuru panosunda bir görüş bildirmeniz ve uzun zamandır var olan şikayet konusunun kapanması konusunda görüşlerinizi bildirmeniz beklenmekte. Uzun süredir var olan ve hepimizi meşgul eden bu konu sizin de yardımınızla artık sonuçlandırılmalıdır. --Ahmet Turhan (mesaj) 20:56, 5 Ocak 2017 (UTC)

Merhaba[kaynağı değiştir]

Merhaba silmiş olduğunuz Mehmet Korkmaz adlı modacının kayda değer olduğunu düşünüyorum.Aşağıda hakkındaki bazı haberleri paylaştım.

Web Siteleri[kaynağı değiştir]

[Haber 1] [Haber 2] [Haber 3] [Haber 4] [Haber 5] [Haber 6] [Haber 7] [Haber 8] [Haber 9] [Haber 10] [Haber 11]

Dergiler[kaynağı değiştir]

[Dergi Resmi 1] [Dergi Resmi 2] [Dergi Resmi 3] [Dergi Resmi 4]

Daha bir çok web sitesinde ve dergide haberleri bulunmakta.Lütfen tekrar değerlendirebilir misiniz? İyi çalışmalar. Tgrlgncoglu (mesaj) 18:31, 15 Ocak 2017 (UTC)

/*adresi sil*/[kaynağı değiştir]

78.167.200.217 adresi sil kullanıcı adı ve kullanıcı katkılarını silermisiniz +

/* kullanıcı adı silinsin*/[kaynağı değiştir]

78.176.80.120 kullanıcı adı ve katkıları silinsin--Bilmeden (mesaj) 13:13, 9 Şubat 2017 (UTC)

Lisans[kaynağı değiştir]

BurakOyundaLogo.jpg adlı dosyayı sildiğinizi gördüm, lakin dosyada lisans mevcuttu uyarı silinmemiş sadece. Lütfen dosyayı (yapılabiliyorsa) geri getirin. Kolay Gelsin --TmѰ e12 14:26, 9 Mart 2017 (UTC)

Vikiproje Din Daveti[kaynağı değiştir]THEOLOGY-STAR.png
Vikiproje Din Daveti
İyi günler, iyi Vikiler.
Sizi Din ile ilişkili tarih, eğitim, kişi, toplum vb. gibi konularda maddeler açmayı ve var olan maddeleri düzenleyerek kaliteli hale getirmeyi amaçlayan Vikiproje Din projesine davet ediyorum.

Projeye katkıda bulunmak için katılımcılar listesine isminizi ekleyin. Bununla birlikte bu ayın iş birliği projesine katılarak projenin gelişmesine katkıda bulunun. İş birliği projesinde pek çok ödül sizi beklemekte.

Ayrıca çalışılan maddeleri ve düzenlenmesi gereken maddeleri inceleyebilir veya anket ve oylamalara katılarak görüş bildirebilirsiniz.

Proje hakkında daha fazla bilgi ve katılım için TIKLAYIN. MediaWiki message delivery (mesaj) 22:55, 9 Ağustos 2017 (UTC)


Din ile ilgili maddelerin tartışma sayfalarına Vikiproje şablonunun konulması konulu Din İş Birliği Projesi'nin bitmesine son 15 gün[kaynağı değiştir]

P religion world.svg


Bu ayın Vikiproje Din İş Birliği Projesi olan Din ile ilgili maddelerin tartışma sayfalarına Vikiproje şablonunun konulması konulu projenin bitmesine kalan son 15 gün. Proje bitim tarihi olan 30 Ağustos 2017 gününe kadar katılımınızı ve katkılarınızı bekliyoruz.

Bununla birlikte gelecek döneme dair yapılacak projelerde fikirlerinize ihtiyacımız var. Şablonlarda yer alan eksiklikleri giderme, çeşitli konulara dair maddeleri açma, eksik maddeleri geliştirme, seçkin madde üretme gibi pek çok konuda proje önerileri mevcut. Lütfen fikirlerinizi ve yeni proje önerilerinizi anket ve oylamalar sayfasına yazın, iş birliği ile Vikipedi'yi geliştirelim.
Bu mesaj Vikiproje İnternet toplu mesaj listesindeki kullanıcılara otomatik olarak gönderilmşitir. Bu tarz mesajlar almak istemiyorsanız listeden adınızı kaldırabilirsiniz -- MediaWiki message delivery (mesaj) 00:43, 15 Ağustos 2017 (UTC)


Vikiproje:Spor iş birliği[kaynağı değiştir]

Selamlar. Vikiproje: Spor için yeni bir iş birliği projesi oluşturuldu. Katılımınızı bekleriz :)--MediaWiki message delivery (mesaj) 19:04, 8 Eylül 2017 (UTC)

Vikiproje:Spor iş birliği[kaynağı değiştir]

Merhaba. Eylül ayının yarısından fazlasını geride bırakmamıza rağmen Vikiproje:Spor kapsamındaki iş birliği projesine yeteri kadar katılım olmadı. Katılımlarınızı bekleriz :)--MediaWiki message delivery (mesaj) 01:44, 19 Eylül 2017 (UTC)

VikiProje:Spor iş birliği[kaynağı değiştir]

Merhaba. Vikiproje:Spor kapsamında Ekim aynının iş birliği projesi olarak belirlenen Asya Kış Oyunları maddelerinin açılması projesine henüz katılım olmadı :( Hep birlikte hareket ederek projeyi canlandırabilir, iş birliği ile eksiklerimizi giderebiliriz :) Katılımlarınızı bekliyoruz.--MediaWiki message delivery (mesaj) 20:21, 28 Ekim 2017 (UTC)

Vikiproje:Spor ayın iş birliği projesi[kaynağı değiştir]

Merhaba. Vikiproje:Spor kapsamında Kasım ayının iş birliği projesi "Birden fazla altın Olimpiyat madalyası kazanan sporcu maddelerinin açılması" olarak belirlenmiştir. Tüm proje üyelerinin katılımını beklemekteyiz :)--MediaWiki message delivery (mesaj) 06:56, 2 Kasım 2017 (UTC)

Vikiproje:Spor iş birliği projesi[kaynağı değiştir]

Merhaba. 2017'nin Kasım ayı için Vikiproje:Spor kapsamında gerçekleştirilen Birden fazla altın Olimpiyat madalyası kazanan sporcu maddelerinin açılması konulu iş birliği projesine katılımlarınızı bekleriz :) İyi günler.--MediaWiki message delivery (mesaj) 23:04, 19 Kasım 2017 (UTC)

Vikiproje:Spor iş birliği projesi[kaynağı değiştir]

Merhaba. Vikiproje:Spor kapsamında 2017'nin Aralık ayının iş birliği projesi uluslararası spor federasyonu maddelerinin açılması olarak belirlenmiştir. Siz de projenin bir parçası olarak Vikipedi'mizdeki eksikliklerin giderilmesine yardımcı olabilirsiniz :) İyi günler.--MediaWiki message delivery (mesaj) 04:26, 1 Aralık 2017 (UTC)

Vikiproje:Spor iş birliği projesi[kaynağı değiştir]

Merhaba. Vikiproje:Spor kapsamında Aralık 2017'nin iş birliği projesi olarak belirlenen "uluslararası spor federasyonu maddelerinin açılması" projesinde ayın yarısına gelindi. Katılımlarınızı bekliyoruz :)--MediaWiki message delivery (mesaj) 04:17, 15 Aralık 2017 (UTC)

Vikiproje:Spor Ocak 2018 iş projesi[kaynağı değiştir]

Merhaba. Vikiproje:Spor kapsamında Ocak 2018'in iş birliği projesi, spor ile ilgili madde isteklerinin oluşturulması olarak belirlendi. Katılımınızı bekliyoruz :)--MediaWiki message delivery (mesaj) 08:40, 2 Ocak 2018 (UTC)

Hello. Please, help me[kaynağı değiştir]

Hello, dear Colleague!
I'm from russian wiki and I write articles about turkish history personalities. I need some information about Karamanides and Karaman. Can You connect me with users from Karaman? I don't know how to find them.--Удивленный1 (mesaj) 11:07, 26 Ocak 2018 (UTC)

Vikiproje:Spor Ayın İş Birliği[kaynağı değiştir]

Merhaba. Vikiproje:Spor kapsamında Şubat 2018'in İş Birliği Projesi, Kış Olimpiyatları programındaki spor maddelerinin oluşturulması olarak belirlendi. Katılımınızı bekliyoruz :)--MediaWiki message delivery (mesaj) 20:43, 31 Ocak 2018 (UTC)

Vikiproje:Spor tartışması[kaynağı değiştir]

Selamlar. Vikiproje:Spor kapsamında yeni bir tartışma mevcut. Fikrini belirtebilirsen sevinirim :) İyi günler.--MediaWiki message delivery (mesaj) 07.59, 21 Şubat 2018 (UTC)

Vikiproje:Spor iş birliği[kaynağı değiştir]

Merhaba. Vikiproje:Spor kapsamında Mayıs 2018'in iş birliği projesi Olimpik sporların dünya şampiyonalarının maddelerinin oluşturulması olarak belirlenmiştir. Katkılarınızı beklemekteyiz :)--MediaWiki message delivery (mesaj) 06.50, 1 Mayıs 2018 (UTC)

Vikiproje:Spor iş birliği projesi katılımını bekliyor[kaynağı değiştir]

Merhaba. Vikiproje:Spor kapsamındaki Mayıs ayının iş birliği katılımını bekliyor! Projeye katkıda bulunarak spor maddelerinin gelişimine sen destek olabilirsin. İyi günler.--MediaWiki message delivery (mesaj) 05.23, 21 Mayıs 2018 (UTC)

Vikiproje:Spor iş birliği projesi[kaynağı değiştir]

Merhaba. Vikiproje:Spor kapsamındaki Haziran 2018'in iş birliği projesi "LEN üyesi kadın millî sutopu takımı maddelerinin oluşturulması" olarak belirlenmiştir. Projeye katılımınızı bekleriz :) İyi günler.--Rapsar--MediaWiki message delivery (mesaj) 06.37, 2 Haziran 2018 (UTC)

Vikiproje:Spor iş birliği projesi[kaynağı değiştir]

Selamlar. Vikiproje:Spor kapsamındaki Haziran 2018'in iş birliği projesi olan LEN üyesi kadın millî sutopu takımı maddelerinin oluşturulması konulu proje katkılarınızı beklemekte :) İyi günler.--Rapsar--MediaWiki message delivery (mesaj) 05.49, 13 Haziran 2018 (UTC)

Vikiproje:Spor Temmuz 2018 iş birliği projesi[kaynağı değiştir]

Merhaba. Vikiproje:Spor kapsamındaki Temmuz 2018'in iş birliği projesi, Jack Adams Ödülü kazanan buz hokeyi oyuncusu maddelerinin oluşturulması olarak belirlenmiştir. Katkıarlınızı bekliyoruz :)--Kullanıcı:Rapsar--MediaWiki message delivery (mesaj) 06.35, 2 Temmuz 2018 (UTC)

Hizmetlilik yetkilerinin geri alınmasına dair politika teklifi[kaynağı değiştir]

Merhaba. Köy çeşmesinin politika kısmında, hizmetlilik yetkilerinin geri alınmasına dair bir politika teklifi sunuldu. Toplu olarak bu mesajı tüm hizmetlilere, ilgili tekliften haberdar olunması ve görüşlerini paylaşmaları ricasıyla atıyorum. İyi günler.--Rapsar--MediaWiki message delivery (mesaj) 18.24, 26 Temmuz 2018 (UTC)

Vikiproje:Spor Ağustos 2018 iş birliği projesi[kaynağı değiştir]

Merhaba. Vikiproje:Spor kapsamındaki Ağustos 2018'in iş birliği projesi futbol dışındaki sporla ilgili açılması istenen maddelerin oluşturulması olarak belirlenmiştir. Katılımlarınızı bekliyoruz :) İyi günler.--Rapsar--MediaWiki message delivery (mesaj) 20.25, 2 Ağustos 2018 (UTC)

Vikiproje:Spor Ağustos 2018 iş birliği projesi katılımınızı bekliyor[kaynağı değiştir]

Merhaba. Vikiproje:Spor kapsamındaki Ağustos 2018'in iş birliği projesi futbol dışındaki sporla ilgili açılması istenen maddelerin oluşturulması projesine katılımlarınız beklenmektedir :) İyi günler.--Rapsar--MediaWiki message delivery (mesaj) 23.39, 13 Ağustos 2018 (UTC)

Vikiproje:Spor Eylül 2018 iş birliği projesi[kaynağı değiştir]

Merhaba. Vikiproje:Spor kapsamındaki Eylül 2018'in iş birliği projesi Afrika Oyunları etkinliklerinin maddelerinin oluşturulması olarak belirlenmiştir. Katılımlarınızı bekliyoruz :)--Rapsar--MediaWiki message delivery (mesaj) 06.33, 1 Eylül 2018 (UTC)

Vikipedi:Vikibahar 2019[kaynağı değiştir]

CEE Spring Logo vertical-t.svg

Merhabalar. Vikipedi:Vikibahar 2019, 23 Mart günü başlıyor! Köy çeşmesindeki duyuruyu inceleyebilir, proje sayfasına giderek projeyle alakalı daha ayrıntılı bilgileri alabilirsiniz! Katılımınızı bekliyoruz!--Rapsar (MediaWiki message delivery (mesaj) 00.07, 21 Mart 2019 (UTC))

Vikibahar 2019[kaynağı değiştir]

Yarışmayı organize eden kullanıcı olarak katılımcıların, yarışma kurallarını okumalarını ve kurallara dikkat etmelerini hatırlatan toplu bir mesaj atmak istedim :) İyi günler.--Rapsar (MediaWiki message delivery (mesaj) 21.14, 23 Mart 2019 (UTC))