Vikipedi:Seçkin liste adayları

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Vikipedi'deki seçkin içerik adaylarını sembolize eden bir köşesi eksik yıldız

Bu sayfada, Vikipedi'deki listelerden hangilerinin seçkin liste statüsünü alacağı kararlaştırılır. Seçkin listeler, kullanıcılar tarafından Vikipedi'nin en iyileri olarak belirlenen listelerdir. Bu listeler, seçkin liste kriterlerine göre kullanışlılık, bütünlük, doğruluk, tarafsızlık ve biçem açısından bu sayfada değerlendirilirler. Eğer bu konuda şüpheniz veya listeyi aday göstermeden önce daha da geliştirebilmek için görüş almaya ihtiyacınız varsa madde incelemesi için başvurabilirsiniz.

Listeleri aday gösteren kullanıcılardan, itiraz edilen noktalarda düzeltmeye gidilmesi konusunda çaba göstermeleri beklenir. Eğer aday gösterdiğiniz liste üzerinde siz de çalışmışsanız, adaylık gerekçesinde bunu da belirtin. Lütfen eleştiriye pozitif bir biçimde cevap verin ve listeyi gözden geçiren kullanıcıların hevesini kırmayın.

Bir listenin seçkin liste statüsüne geçebilmesi için, kriterleri sağlayıp sağlamadığına bakılmalı ve fikir birliği sağlanarak karar verilmelidir. Fikir birliği, listeyi aday gösteren ve gözden geçiren kullanıcılar arasında sağlanır ve bir seçkin içerik sorumlusu tarafından doğrulanır. Yeterli bir süre sonunda seçkin içerik sorumluları tarafından üzerinde çalışılabilir bulunmuş eleştirilere yönelik bir çaba sergilenmemiş veya fikir birliğine ulaşılamamışsa, adaylık aşağıdaki listeden kaldırılır ve arşivlenir. Tüm adaylıkların sürelerini seçkin içerik sorumluları belirler.

Sayfayı yenilemek için önbelleğinizi boşaltın

Aday gösterme

 1. Bir listeyi aday göstermeden önce, maddenin seçkin liste kriterlerinin tamamını karşıladığından emin olun. Halihazırda açık bir madde incelemesi tartışması varsa, bunun sonlanmasını bekleyin.
 2. Aday gösterilen listenin tartışma sayfasının en üstüne {{SLA}} şablonunu yerleştirin. Madde daha önce de aday olmuşsa, {{SLA|2}} (ya da kaçıncı kez aday gösteriliyorsa o sayı) şablonunu kullanın.
 3. Yerleştirdiğiniz şablondaki "tartışmaya katılın" bağlantısına tıklayın.
 4. Adaylık sayfasının en üstüne === [[aday gösterilen maddenin adı]] === satırını yerleştirin. Örnek başlık adını maddenin adıyla değiştirmeyi unutmayın.
 5. Bu başlığın altına aday gösterme gerekçenizi ekleyin ve metnin sonuna ~~~~ kodunu ekleyerek imzanızı bırakın.
 6. {{Vikipedi:Seçkin liste adayları/Aday gösterilen maddenin adı}} metnini kopyalayın ve şu anda bulunduğunuz sayfanın üzerindeki    değiştir    sekmesine tıklayarak kopyaladığınız metni aday listesinin en üstüne yapıştırın. "Aday gösterilen maddenin adı" yerine maddenin adını yazın.

Adayların değerlendirilmesi

 • Adaylıkta görüş belirtmeden önce lütfen aday gösterilen maddeyi tamamen okuyun ve kriterlere uygun olup olmadığını inceleyin.
 • Adaylıkla ilgili yorum yapmak için liste adaylık bölümünün sağındaki "değiştir" bağlantısına tıklayın (tüm sayfayı değiştirebileceğiniz sayfanın üstündeki "değiştir" sekmesine tıklamayın). Tüm kullanıcılar, adaylıklarda görüşlerini belirtebilirler.
 • Adaylığı destekliyorsanız, {{destek}} (veya aynı anlama gelecek bir seçenek) yazarak ve seçkin liste kriterlerini karşıladığını da ifade ederek gerekçenizi ekleyin. Eğer maddeye önemli ölçüde katkıda bulunmuşsanız bunu da belirtin.
 • Adaylığa karşı çıkıyorsanız {{karşı}} (veya aynı anlama gelecek bir seçenek) yazarak ve seçkin liste kriterlerindeki hangi kriterleri karşılamadığını da ifade ederek gerekçenizi ekleyin. Tüm itirazların üzerinde çalışılabilecek spesifik bir gerekçesi olmak zorundadır. Eğer bu şart sağlanmıyorsa, seçkin içerik sorumluları bu itirazı göz ardı edebilir. Biçem ve dil bilgisi referanslarının her zaman aynı fikirde olmayacağını unutmayın. Eğer katkıda bulunan kullanıcı standart bir referans çalışmasındaki veya diğer otorite kabul edilen kaynaklardaki (Örnek: Türk Dil Kurumu) belirli bir biçemi destekleyen bir sayfayı referans olarak gösteriyorsa, bunu kabul edin.
 • Adaylıkta destek ya da karşı olmadan görüş ve önerilerinizi belirtmek isterseniz {{yorum}} (veya aynı anlama gelecek bir seçenek) yazarak bunları belirtebilirsiniz.
 • Maddeyi inceleyip seçkin liste statüsüne geçmesine itiraz eden kullanıcılardan, birkaç gün sonra maddeyi tekrar kontrol ederek, itirazlarının üzerinde çalışıp çalışılmadığını kontrol etmeleri beklenir. İtirazınızı geri alırken yazdıklarınızı silmek yerine üzerini çizin (<s>...</s> şeklinde). Maddenin seçkin liste statüsüne geçmesi için çaba sarf edenler, inceleyenlerin bu düzenlemeyi kendi kendilerine yapmalarına izin vermelidirler. Eğer itiraz edilen noktanın düzeltildiğine inanıyorsanız, eleştiriyi getiren kullanıcının yazdıklarının üzerini çizmek yerine, sadece eleştirilen noktaların düzeltildiğini belirtin.

Seçkin liste adayları, topluluk bir karara varıncaya kadar bu sayfada listelenir. Daha sonra seçkin liste seçilen veya seçilemeyen adaylar listeden çıkartılır ve arşivlenir. Adaylık sayfasında devam eden bir tartışma varsa adaylık sonuçlandırılmaz.

Sonuçların arşivlenmesi

 1. Adaylık alt sayfasını, değişiklik özetinde adaylığı arşivlediğinizi belirterek bu sayfadan çıkartın ve arşive ekleyin.
 2. {{Seçkin liste adaylığı arşivi}} şablonunun yanı sıra, adaylık başarılı sonuçlanmışsa {{yeni seçkin sayfalar}} şablonu ve Vikipedi:Seçkin liste kayıtları sayfasını da güncelleyin.
 3. Maddenin tartışma sayfasındaki {{SLA}} şablonunu, adaylığın sonucuna göre madde geçmişi şablonu kullanarak güncelleyin.
 4. Adaylık başarılı sonuçlanmışsa maddeye {{Seçkin liste}} şablonunu ekleyin.
 5. Adaylık başarılı sonuçlanmışsa maddeyi, Vikipedi:Seçkin listeler sayfasındaki uygun başlığa ekleyin.

İlkadım belediye başkanları listesi[kaynağı değiştir]

Listenin kriterleri sağladığını düşünüyorum. Şişli belediye başkanları listesi esinlenerek oluşturdum. --Elenktra (mesaj) 01.01, 15 Şubat 2023 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

Trabzon ilinde bulunan yaylalar listesi[kaynağı değiştir]

Merhabalar; Trabzon ilinde bulunan yaylalar ile alakalı bir liste oluşturdum. İlçe ilçe ayırarak tablo halinde listeledim ve tüm yaylaların maddelerini de ayrıca açtım. Yaylaların şablonunu da oluşturdum böylece. Trabzon maddesine ekledim. Uzun bir zaman ayırmaya çalıştım ve elimden geldiğince de geliştirdim. Daha önce böyle bir çalışma yapmadığım için eleştirinizi de isteyeceğim. Çünkü bu şekilde çok fazla çalışma yapılabilir. Bu çalışma şehirlerin ve ilçelerin maddelerini de geliştirecektir. Yani mevcutta olan maddelere de fazlasıyla katkısı olacaktır.İmmortalance (mesaj) 22.03, 10 Şubat 2023 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

 • Karşı Karşı Emeği geçenlerin emeklerine sağlık, ancak net bir şekilde VP:BEK uyumsuzlukları söz konusu. Büyük harfle yazılan metinler, kullanışsız tablolar, ilgisiz bilgi kutuları... Maddelerin tamamına yakını kayda değer değil, bağlantı olmamalı. Kriterleri karşılamamakta.--Nanahuatl? 05.24, 9 Mart 2023 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

Yakakent belediye başkanları listesi[kaynağı değiştir]

Listenin kriterleri sağladığını düşünüyorum. Şişli belediye başkanları listesi esinlenerek oluşturdum. Başkanların tek başına kayda değer olup olmadıklarından emin olmadığım için sayfalarını oluşturmadım ama gerekli görülürse oluşturmaya çalışırım. --Elenktra (mesaj) 21.39, 6 Şubat 2023 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

Osmanlı İmparatorluğu ile ilgili savaşların listesi[kaynağı değiştir]

Osmanlı imparatorluğunun dahil olduğu hemen her savaş mevcut listeye eklemeler yapılarak günler süren bir uğraş ile hazırlandı. Görsel düzenlemeler ve renklerle savaş ve kuşatma sonuçları gösterildi. Bir çok savaş için ilgili anlaşmalar eklendi. Ülkelerin bayrakları tek tek uygun ebatlarda yerleştirildi. Necromancer569 (mesaj) 04.46, 8 Ocak 2023 (UTC) [Yanıtla[yanıtla]

 • Karşı Karşı Emeği geçenlerin emeklerine sağlık ancak net bir kaynak sıkıntısı söz konusu. Bununla birlikte, "savaş" kavramı ile "muharebe", "isyan", "çatışma", "sefer" gibi kavramlar çok karışmış, iç içe girmiş. Net bir şekilde kriterleri karşılamamakta.--Nanahuatl? 00.08, 12 Ocak 2023 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

Robin van Persie'nin attığı millî takım golleri listesi[kaynağı değiştir]

Enwiki'de SL olan versiyonunun çevirisini okunaklı bir şekilde yaptığımı düşünüp siz değerli kullanıcıların değerlendirmesine sunuyorum. Saygılar. JustForFun (mesaj) 19.28, 25 Ekim 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

Destek Destek Emeği geçenlerin eline sağlık. Kriterleri karşıladığını düşünüyorum ~stdoggo ileti 04.43, 6 Aralık 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]
 • Emeği geçenlerin emeklerine sağlık.
Uzun çizgileri, Türkçede kullanılan kısa çizgiyle (-) değiştirmek lazım.
"Etkinlik" başlığını "maç türü" olarak değiştirebiliriz sanırım, hazırlık maçları zira etkinlik kategorisine girmiyor. Benzer şekilde "maçı" kısmını atabiliriz, "hazırlık maçı" ile "2010 FIFA Dünya Kupası elemeleri" arasında uyum sağlamak için (tekinde "maçı" var tekinde yok).
Aynı maddelere birden fazla bağlantı verilmemesi şöyle bir sıkıntı yaratıyor listelerde. Mesela rakip sütununa göre sıraladık ve 2014 Dünya Kupası elemeleri kısmı bağlantısız kaldı. Dolayısıyla her öğeye bağlantı verilmesi (ülkeler dahil) yerinde olacaktır.
"G" sütunundaki gibi "M" ile "kaynak" sütunlarındaki içerikler de ortalansa iyi olur (örnek). Türkçede zaten üç kelime bunlar, kısaltmaya da gere yok sanki bu sütunları, direkt "maç" ve "gol" yazsak da çok aşırı yer kaplamayacaklar.
Penaltı gollerini ayrıca belirtmeyi doğru bulmuyorum. Kurallar dahilinde, oyun akışı içerisindeki normal goller. Serbest vuruş golleri de yazılmaz mesela ama penaltı yazılıyor. Gol atmanın kolay bir yolu tamam ama ansiklopedik açıdan bakıyorum :D
Şimdilik bu kadar, sonrasında bakacağım tekrar. Teşekkürler.--Nanahuatl? 23.53, 11 Ocak 2023 (UTC)Yanıtla[yanıtla]
 • Karşı Karşı 2 aydır herhangi bir ilgi yoksa karşıyım. Adaylıklar bu şekilde aylarca ilgisiz kalmamalı.--Nanahuatl? 06.57, 12 Mart 2023 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

Türk Silahlı Kuvvetleri genelkurmay başkanları listesi[kaynağı değiştir]

Listedeki her genelkurmay başkanı ve vekil genelkurmay başkanlarının askeri sicil no'ları, katıldığı muharebeler, görev başlangıcı ve bitişleri TSK'nin sitesinden kaynak alınıp listede sıralandı. Maddenin girişi ve alt başlıklarında detaylı açıklamalar yapıldı kaynaklarla birlikte. Seçkin liste kriterlerini karşıladığını düşünüyorum ve aday gösteriyorum. ×Elvorixmesaj 10.27, 3 Mayıs 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

Konu ilgi alanıma girmediği için bir şeyleri gözümden kaçırıyor, yanlış anlıyor olabilirim:

 • Genelkurmay başkan vekilleri alt başlığında, Necdet Özel ve Ümit Dündar'ın hangi sebep sonucu vekâlet ettikleri açıklanmış, fakat Feyzi Mengüç'ün sadece görev tarihi belirtilmiş. Feyzi Mengüç'ün de hangi sebep sonucu vekâlet ettiği açıklanırsa iyi olabilir.
 • Genelkurmay başkan vekilleri alt başlığında, üç kez vekâlet edilme durumu yaşandığı söyleniyor ve üç kişinin ismi sayılıyor: Feyzi Mengüç, Necdet Özel ve Ümit Dündar. Liste kısmında ise, altında vekâleten yazan üç kişi var: Nuri Yamut, Feyzi Mengüç ve Ümit Dündar. Bu iki kısım birbirini tutmuyor. Alt başlıkta Nuri Yamut'un isminden bahsedilmemiş, liste kısmında Necdet Özel'in isminin altında vekâleten yazmıyor.
 • Liste kısmında; Necdet Özel'in altında vekâleten yazmamasının sebebi, muhtemelen sonrasında asalaten atanması. Fakat vekillik ettiği dönem ile asalaten atandığı dönemi tek bir kutucukta ele almak, iyi bir sunum değil bence. İki ayrı kutucukta ele alınabilir. Vekâlet ettiği süreyi içeren ve altında vekâleten yazan bir kutucuk, asalaten atandığı süreyi içeren ikinci bir kutucuk. Amerika Birleşik Devletleri başkanları listesi maddesindeki "seçim" kısmı anlatmak istediğim şeyi betimliyor.
 • Liste kısmında; altında vekâleten yazan Nuri Yamut ve Ümit Dündar'ın kaçıncı genelkurmay başkanı olduklarını belirten kısımda "−" yazarken, vekâleten atandığı söylenen Feyzi Mengüç ve Necdet Özel'de sayı yazıyor. Necdet Özel sonrasında asalaten atandığı için sorun yok, iki ayrı kutucukta çözülebilir sorun. Birine "−" yazılır, birine "28". Fakat vekâleten atandığı söylenen Feyzi Mengüç'te neden sayı yazmakta? "−" yazması gerekmez miydi?
 • Giriş kısmında; mevcut genelkurmay başkanı Yaşar Güler'in, 9 Temmuz 2018 tarihinde atandığı yazarken; maddede bulunan bilgi kutusundaki resminin altında, "16 Temmuz 2018 tarihinden beri" yazıyor. Tarihler birbirini tutmuyor. Atama tarihinin 9 Temmuz olduğu; fakat görev süresinin, devir teslim töreninin gerçekleştiği 16 Temmuz tarihinden itibaren başladığına ilişkin bir dipnot düşülebilir. Sanırım farklı tarihler yazmasının sebebi bu. Benim gibi konuya ilgisi olmayanların, bu farklılığı anlamlandırması zor. Ufak bir arama yapmam gerekti. Gras vas Grinır 06.28, 3 Aralık 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]
 • Yukarıdakiler güzel tespitler gayet. Bazı noktaları da ben eklemek isterim:
Listedeki TKK logoları fazlalık. Aynı logoyu her satırda tekrar etmenin bir katkısı yok okura.
"Savaş" kavramında muallaklık var. Kıbrıs Harekâtı eklenmiş, savaş değil o. Bir başkasına da Atmaca Harekâtı eklenmiş mesela. Bunlar, kendilerinin kariyerleri boyunca dahil olduğu askerî faaliyetler, genelkurmay başkanlığı mevkiiyle alakasız. Kaldırılmalarını önerebilirim.
Ada göre sıralama yapılamıyor tabloda.
Başkanları anlatan bir metin dahi yokken vekillerin bir metinle anlatılmasını doğru bulmuyorum keza. Listede vekil olduğu belirtilerek eklenebilir, ekstra bilgiler ise dipnot olarak düşülebilir.
"Yaşayanlar" kısmı da keza bana anlamsız geliyor. Boya göre, katıldığı harekâta göre gibi çoğaltılabilir bu tip kısımlar. Bence ansiklopedik değil.

Aday gösteren kullanıcı 6 aydır etkin gözükmüyor, nasıl sonlanacak adaylık bilmiyorum.--Nanahuatl? 08.46, 12 Ocak 2023 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

Öncelikle emeklerinize sağlık @Elvorix. Gayet güzel bir liste hazırlamışsınız. Bununla birlikte katıldığı savaşlar kısmının gereksiz olduğunu düşünüyorum. Örnek vermek gerekirse İngilizce vikide çeşitli ülkelerin genelkurmay başkanları listelerinde böyle bir kısım yok. Branş kısmında da büyük bir fors eklemek yerine 25px flama eklenebilir. Ayrıca genelkurmay başkanların doğum ve ölüm yılları eksik. Birde zaman çizelgesi eklenirse güzel olur. Bunlar halledilebilirse destek verebileceğim:) Beşiktaşlı48 ❯❯❯ mesaj 23.14, 16 Ocak 2023 (UTC)Yanıtla[yanıtla]
 • Karşı Karşı 2 aydır herhangi bir ilgi yoksa karşıyım. Adaylıklar bu şekilde aylarca ilgisiz kalmamalı.Nanahuatl? 06.58, 12 Mart 2023 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

Aşk'ın (film, 2013) aday gösterildiği veya kazandığı ödüller listesi[kaynağı değiştir]

Konusunu oldukça iyi bir şekilde ele alıyor (vizyon ve hasılat bilgileri gibi ilgisiz yerlere değinen İngilizce Vikipedi maddesinin aksine, konumuz o değil zira). Kaynaklı, kırmızı bağlantısı olmayan bir liste. Seçkin liste kriterlerini karşıladığı kanaatindeyim.--NanahuatlEfendim? 19.33, 28 Nisan 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

Christopher Nolan filmografisi[kaynağı değiştir]

Listenin seçkin liste kriterlerini karşıladığını düşünüyorum. İngilizce SL'den çevrildi. Piskevit 14.14, 3 Ocak 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

 • Destek Destek Seçkin liste kriterlerini karşıladığını düşünüyorum. ×Elvorixmesaj 11.10, 25 Ocak 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]
 • Destek Destek Seçkin olan İngilizce versiyonunda kamera operatörü olduğu Fearville ve kısa belgesel Emic: A Time Capsule From the People of Earth yok. Burada da çıkarmak gerekir mi bilemedim. Onun dışında seçkin madde olmalı bence.Justi (mesaj) 07.03, 3 Mayıs 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]
 • Karşı Karşı Emeği geçenlerin emeklerine sağlık. Ancak ciddi anlamda makine çevirisiyle oluşturulmuş bir madde, yazımı hiç kontrol edilmemiş sanıyorum ki. "Kritik ve ticari bir başarı elde etti", "gizemli gerilim filmi", "baş karakterin başlangıç hikâyesi", "Bunu, Zack Snyder'ın süper kahraman filmi Çelik Adam'ın (2013) yapımcılığını ve Matthew McConaughey, Anne Hathaway ve Jessica Chastain'in rol aldığı bilimkurgu filmi Yıldızlararası'nı (2014) yöneterek izledi" (ah nesne-yüklem uyumu), cümlelerin sürekli "yönetti, yönetti, yönetti" diye sıralanması, "Film dünya çapında 1 milyar doların üzerinde hasılat elde etti ve 2008'in en yüksek hasılatını elde etti", "onun çığır açan filmi oldu" gibi... Şu hâliyle kesinlikle seçkin liste olamaz, olmamalı.--NanahuatlEfendim? 07.52, 4 Mayıs 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Akademi Ödülü[kaynağı değiştir]

Sinema alanında gerekli bir liste olduğunu düşünüyorum.Justi (mesaj) 18.17, 30 Aralık 2021 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

 • Emeği geçenlerin emeklerine sağlık öncelikle. İlk etapta, eksik olan tören maddelerinin açılması, maddenin tam olarak anlaşılabilmesi adına gerekli diye düşünüyorum. Film adları ise Türkçe isimleri varsa bunlarla değiştirilmeli, VP:BEK'e göre uygun olan o. "1982'de sinema" gibi maddeler açılmasa da olur -ki bağlantı verilmesini dahi gereksiz ve anlamsız görüyorum ben. Bunların yanı sıra, maddede çok fazla ve aşırı görsel kullanılmış. Her ödül alanın resmini koymaya gerek olmadığı kanaatindeyim şahsen. "Yaşlara göre rekorlar" verilmiş, ancak bu sefer de tüm adaylar için yaş bilgilerinin verilmesi gerekmez mi?--NanahuatlEfendim? 06.38, 6 Mart 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]
Sevgili @Nanahuatl, Vikipedi’de Türkçe ismiyle yer alan filmlerin neredeyse hepsini listede yeniden düzenledim. Bu listenin en önemli sorunu Türkçe adlandırma ve özellikle eski filmlerde sıkıntı var. Vikipedi:Adlandırma kuralları (filmler) sinemada Türkçe adıyla vizyona girdiyse, televizyonda ya da DVD’de Türkçe ismi kullanıldıysa o adın kullanılmasını söylüyor. (Dijital platformlar da eklenebilir buna bence) Özellikle eski tarihli filmler Türkçe hiç gösterime girmemiş olabiliyor. Bu durumda kaynaklarda nasıl geçtiğine bakmak gerek ama Beyazperde, sinematürk, sinemalar hatta MUBI gibi platformlardaki isimleri arasında da fark olabiliyor. The Bad Seed (film, 1956) örneğin beyazperdede Canavar Tohumu olarak geçerken, diğer kaynaklarda [1] [2] [3] orijinal adıyla kullanılabiliyor. Daha karmaşık bir örnek mesela Day for Night (film) ya da özgün adıyla La Nuit Américaine mesela türkçe kaynaklarda Güneşte Gece, Amerikan Gecesi ya da Gecenin Ötesi (MUBI’de şu anda bu isimle yayında sanırım) olarak geçiyor. The Miracle Worker (film, 1962)’ı arattığımda bazı kaynaklarda Karanlığın İçinden diye isimlendirildiğini gördüm ama emin olamadığımdan buradaki adını değiştirmedim. Jezebel (film, 1938) için Damgalı Kadın kullanan kaynak pek yok. Ondan da emin olamadım. Araştırma yaparken Atilla Dorsay’ın 100 Yılın 100 Filmi kitabına ulaştım. Birkaç filmin Türkçe adını da onu kaynak göstererek düzenleyebilirim. Ancak değiştirilmemiş diğer isimler için her filme özel bakmak gerekebilir. Resimler ve yaş detaylarını dilerseniz kaldırılabilirsiniz. İngilizcesinde var diye eklemiştim. Justi (mesaj) 08.38, 10 Mart 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]
 • Yorum Yorum 2020'ler alt başlığından sonra son 2 resim tabloyu bozuyor ve alt başlığın altında boşluk oluşuyor, bunlar düzenlenebilir. Birde filmlerin Türkçe isimleri olan bazıları yazılmamış yönlendirme olarak duruyor bunları Tercihler → Küçük Araçlar → Bağlantı Kontrolü'nü açarak düzenleyebilirsiniz @Justi7. ×Elvorixmesaj 17.07, 10 Mayıs 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

 SİS notu: @Justi7, bu adaylıkla ilgili gelen görüşler doğrultusunda bir çalışman oldu mu ya da olacak mı? Burası uzun süredir beklemede kalmış. Düzenleme yapıldıysa yorum yapan kullanıcılara tekrar bakmaları için seslenebiliriz. Sevgiler, iyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 12.31, 7 Ocak 2023 (UTC)Yanıtla[yanıtla]