Kullanıcı mesaj:MediaWiki message delivery

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

mesaj[kaynağı değiştir]

Merhabalar ca o Soviet birliği vb. Mesajları yollama Xwedêda (mesaj) 10:01, 8 Ocak 2017 (UTC)

Sovyetler mesaj[kaynağı değiştir]

Bana mesaj yollamazsanız sevinirim.--samral mesaj 16:18, 27 Nisan 2017 (UTC)

Mesaj[kaynağı değiştir]

Merhabalar, işbirliği projelerine dair mesajları yollamazsanız sevinirim. İyi çalışmalar...эртлй ილეტი იაზ 13:11, 17 Temmuz 2017 (UTC)

Bilgi eklenmesi[kaynağı değiştir]

Bu kullanıcı mesaj sayfasında, toplu ileti sistemine dahil olmak, bu sistemden çıkmak ve mesajları alt sayfalara yönlendirmek gibi değişiklikler için yardım niteliğinde bilgi eklenmesi bence yerinde olur. Vikiproje Siyaset için Kullanıcı:İazak/VikiProje Siyaset toplu mesaj listesi sayfasından ilgili ayarlamalar yapılıyor (@Superyetkin'e ilgili değişiklik için tekrar teşekkürler). Bu sayfanın ana sayfasında İngilizce kalan kısımda yazdığı gibi kullanıcı sayfamızı Opted-out of message delivery kategorisine eklemek işe yarayacak mı?

Bu sayfada; bence hem MediaWiki message delivery için yardım bilgileri olsun, hem de diğer toplu ileti gönderici kullanıcılar (@Ahmet Turhan, @By erdo can, @Pragdon, @İazak) tarafından, kendi listelerindeki ayarlama için uygun bir yere yardım bilgileri eklenmiş olsun. --Deniz (mesaj) 15:58, 2 Ağustos 2017 (UTC)

Mesaj listesi[kaynağı değiştir]

Vikiproje:Siyaset işbirliği mesajlarını almak istemiyorum. Toplu mesaj listesinden çıkma yöntemini bulamadım bu proje özelinde.--Teacher0691 (mesaj) 19:44, 4 Şubat 2018 (UTC)