Vikipedi:Danışma masası

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Şuraya atla: kullan, ara
Vikipedi Danışma Masası
Bu sayfa Vikipedi'nin kullanımı ile ilgili sorular içindir.
Ansiklopedik sorular için, Arama kutusunu veya Bilge sayfasını kullanın.
1
Soru sormadan önce yardım sayfalarına, sıkça sorulan sorulara ve danışma masası arşivine bakabilirsin.
2
Yeni bir soru sormak için buraya tıkla. Konu satırını doldurmayı unutma.
3
Verilen yanıtı görmek için bu sayfaya tekrar uğramayı unutma.
Kısayol:


Başakşehir Fatih Terim Stadyumu sayfasında bilgi eksikliği[kaynağı değiştir]

  • Pictogram voting question.png Soru Merhaba, Başakşehir Fatih Terim Stadyumu ismi 3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim Stadı olarak değiştirildi, ilgili kaynak; http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=394&stadID=5720 bu değişimin içerik üzerinde ve başlıkta yapılması konusunda yardımlarınızı bekliyorum.--Asistans (mesaj) 09:08, 2 Aralık 2016 (UTC)
  • Cevap Cevap

Konu_başlığını_giriniz![kaynağı değiştir]

  • Pictogram voting question.png SoruVikipedi sayfamda yayınlanmış kitaplar bölümüme iki kitap daha ekletmek istiyorum. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

1) II. ABDÜLHAMİD EFSANESİ / Yıldız İstihbarat Teşkilatı TARİH-ARAŞTIRMA İSBN 978-605-9844-87-1 2) Şehzade'nin Şehrazat'ı TARİHİ ROMAN İSBN 978-605-9844-84-4

Mail adresimden iletişim kurabiliriz. MAİL: naksi40@hotmail.com Şükrü Altın (Araştırmacı-Tarihçi Yazar) -176.239.93.13 17:00, 3 Aralık 2016 (UTC)

  • Cevap Cevap

Papa II. Marcellus ve Papa IV. Pius maddelerinin metinlerinin bulunmaması ve acayip yönlendirmeler[kaynağı değiştir]

  • Pictogram voting question.png Soru Yukarıda ismini verdiğim iki maddeye tıklayınca hatalı acayip sonuç doğmakta ve bu hatalı sonucun değiştirilmesi gerekmektedir. Şöyleki Papalar listesi adlı listede bu iki madde ismi mavi olarak gösterilmiştir; yani bu maddelerin metin içeriği hazırlanmış olarak görülmekte. Ama şu anda bu iki maddedeki papa isimlerine tıklanınca madde metini verilmemekte ve onun yerine "Papalar_listesi#16._y.C3.BCzy.C4.B1l"' şeklinde yönlendirme ortaya çıkmaktadır. Aynı acayip durum III. Julius maddesi ve IV. Paulus maddesi altlarında bulunan "Önce gelen" kutusundaki ve IV. Paulus ve V. Pius maddeleri "Sonra gelen" kutusundaki girilmiş isimler tıklanınca da ortaya çıkmaktadır.

a) Eğer II. Marcellus ve IV. Pius madde metinleri hazırlanmışsa (listede ve kutularda mavi olarak ve bakin bu soruda bile bunlar mavi olarak hazırlanmış olarak gösterilmekte) o zaman bu isimler gösterdiğim yerlerde tıklanırsa bu bir acayip yere yönlendirilmeyip, hazırlanmış metinlere gidilmesini sağlarmısınız.
b) Eğer II. Marcellus ve IV. Pius madde metinleri hazırlanmamışlarsa, liste ve kutularda kırmızı olarak görülmelerini ve bu kırmızı renkli madde isimlerine tıklanınca "madde oluşturunuz" şekilinde bir istek ortaya çıkması gerekmektedir. Eğer bu yapılırsa ben bu maddeler için metin yazmaya hazırım. (Noyder) 11:02, 5 Aralık 2016 (UTC)

  • Pictogram voting question.png Soru Verdiğiniz cevap için teşekkürler ama özür diliyorum bu cevap benim yeni maddeler yazabilmem için yeterli değil. Lütfen yukarıdaki ve burada mavi olarak verilen II. Marcellus ve IV. Pius madde isimlerini siz kendiniz tıklayın; bakın ne oluyor. Eğer yönlendirme komutasını bulabilseydim ben kendim onu silerdim. Ama bu "yönlendirme" komutası bulunan maddeyi çok aradım bulamıyorum! Mavi renkli isimler bana sadece yönlendirilen acayip Papalar Listesi'ni vermekte ve burada da "yönlendirme" komutası yok!!! Lütfen, bu "yönlendirme" kumutası bulunabilmesinde ve silinmesinde bana yardımcı olabilir misiniz? Bu maddeleri bulabilen bir idareci bana yardımda bulunabilirse ve bu maddeleri bulup silinmesini sağlarsa çok memnun olacağım. (Noyder) 11:31, 6 Aralık 2016 (UTC)
  • Cevap Cevap Ben bu vazifeyi üstlenebilirim. Şimdi o yönlendirme sayfalarını lağvediyor bağlantılarını size atıyorum. --II. Niveles 11:44, 6 Aralık 2016 (UTC)
  • Çok teşekkürler. Ben bu maddeleri yazmaya başladım. (Noyder) 22:48, 6 Aralık 2016 (UTC)

YENİ YAZI YAZMA[kaynağı değiştir]

muaythai[kaynağı değiştir]

  • Pictogram voting question.png Soru: iyi günler muaythai branşı olimpiyatın tanıdığı spor dalları arasına girmiştir resmi spor sayfalarında bu bilgi mevcuttur acaba bunu ne zaman olimpiyatın tanıdığı spor dalları arasına yazılacak Bu imzasız yazı 88.226.154.232 (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.
  • Cevap Cevap: Bunu kendinizde ekleyebilirsiniz. --II. Niveles 13:16, 7 Aralık 2016 (UTC)