Kullanıcı mesaj:Victor Trevor

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

First Lady[kaynağı değiştir]

Merhaba Victor. Oluşturduğunuz cumhurbaşkanı eşleri maddelerinde makam şablonu yerine tanınmış kişi şablonu kullanmanızı tavsiye ederim. Bildiğim kadarıyla "First Lady" kavramı resmî bir unvan ve makam anlamı taşımıyor. Selamlar :) --Furkan 💬 07.37, 2 Ekim 2020 (UTC)

Selam, @Furkan. Yakın zamanda düzelteceğimi öngörüyorum. İyi çalışmalar. --Victor Trevor (mesaj) 15.30, 2 Ekim 2020 (UTC)

Serhan Süzer[kaynağı değiştir]

Merhaba,Serhan Süzer hakkındaki yazı Serhan Süzer tarafından izin alınarak post edilmiştir.Telif hakkı Serhan Süzer'in blog'undan kaynaklanıyor: https://www.serhansuzer.com/tr/biyografi. Serhan Süzer'in blog’undan alıntı yapmak için kendisinden izin aldım.Ayrıca Wikipedia’ya girilen metin daha detaylı bilgiler içeriyor. Serhan Süzer bilgi vermek için Wikipedi'ye mail atmıştır. https://tr.wikipedia.org/wiki/Kullanıcı_mesaj:Dr._Coal#https%3A%2F%2Ftr.wikipedia.org%2Fwiki%2FSerhan_Süzer --Melikilincarslan (mesaj) 16.17, 2 Ekim 2020 (UTC)

Merhaba, @Melikilincarslan. Bu tür konular GİE'nin ilgisi kapsamındadır. Konuyla ilgilendiklerini düşünüyorum, @Vito Genovese'e de bir ses edelim. Biraz sabırlı olmalısınız. İyi çalışmalar. --Victor Trevor (mesaj) 16.24, 2 Ekim 2020 (UTC)
Ben GİE'de değilim bir süredir. Arkadaşlar ilgilenecektir.
Vito Genovese 16.26, 2 Ekim 2020 (UTC)

Salih Nart Sayfası Hakkında[kaynağı değiştir]

Kişi Hakkında bilgiler Gerçektir. Neden Kayda Değer olmadığını Anlamadım. Kişiler için kayda değerlilik ölçütlerinin yaratcı meslekler grubunda kayda değer olduğu belirli. Ayrıca Kişi Hakkında Eklenecek Bilgiler Bulunmakta Kişi Batmanda Kozluk İlçeside Bulunan Male Ağa ( Garzan ) Aşiretinin Lideri ve Ayrıca 1982 Yılında Şırnak Çizrede İngiliz Ve Fransız Ortak araştırma yaptıkları Total Oil Turkey, inc. CSI & MTA. Firmasında Petrol Mühendisi olarak yer almış. Kişinin devlet kurumunda bulunduğu süre zarfınca Güney doğuda birçok Yol yapımının Mühendisliğini üslenmiş fakat bunlar devlete ait yollar olduğundan resmen onun yaptığını söyleyemeyiz ama Mühendislik görevi ona verilmiş. Ayrıca Vikipedide bulunan Türkiye Batman 2009 yerel seçimleri Kozluk Adaylarında Bulunan Adalet ve Kalkınma Partisi Adayı olan Mehmet Şakir Nart’ın Abisidir Bu Kişiler Önemli şahsiyetler. Onun Hakında da biyografi yazmayı düşünüyorum. Sayfanın Tekrardan Açılmasını ve düzenlemeler Yapmayı Öneriyorum Veyahutta size ileteceğimiz bilgiler ile bu sayfayı düzenleyip kullanıcılara açm Abdulkadir Nart 17.45, 2 Ekim 2020 (UTC)

Abdulkadirmustafanart, konuyla ilgili olarak şuradaki yazışmayı okuyabilirsiniz. Dr. Coalmesaj 18.00, 2 Ekim 2020 (UTC)

Adli tıp[kaynağı değiştir]

Ben tıp doktoru / uzmanı değilim yahu! :) -- Dr. Coalmesaj 18.00, 2 Ekim 2020 (UTC)

Bunadık hocam. Bu yaşta... Bu kadar fazla, tarafımca "tıp doktoru" kelimesine maruz kaldın. Bence bir Cerrahpaşa Tıp yakışır. Düşünün. --Victor Trevor (mesaj) 19.07, 2 Ekim 2020 (UTC)
Herkes sevdiği ve iyi olduğu işi yaparsa pek çok sorun çözülür. Görüşlerimi açıklamak için Vikipedi'yi aksattırma bana. :) -- Dr. Coalmesaj 20.49, 2 Ekim 2020 (UTC)
KPSS'de bununla ilgili bir soru çıkmıştı, I remember. Ayrıca çok iyi dedin, yıldızladım. İyi çalışmalar. --Victor Trevor (mesaj) 20.54, 2 Ekim 2020 (UTC)

Yarışma merak[kaynağı değiştir]

Merhaba victor. Yeni vikiproje'de oluşturulacak maddeleri verilen listeden mi seçiyorsun yoksa kendin kafkasya ile ilgili maddeler bulup mu oluşturuyorsun :)? Robingunes (mesaj) 13.07, 3 Ekim 2020 (UTC)

Selam, @Robingunes. Değişiyor, ama çoğunlukla listede verilenlerden oluşturmaya çalışıyorum. Ayrıca Vikiproje değildi bu yahu, yarışma desek daha doğru olacak :). İyi çalışmalar. --Victor Trevor (mesaj) 13.15, 3 Ekim 2020 (UTC)
Selam tekrardan, Sakhalinio "Türkçe Vikipedi için sadece listedekileri değerlendirmeye alacağız." böyle birşey yazmıştı o yüzden kafam karıştı. Robingunes (mesaj) 13.18, 3 Ekim 2020 (UTC)
Telegram üzerinden kendisine ulaşmaya çalışacağım. Geri döneceğim sana. --Victor Trevor (mesaj) 13.20, 3 Ekim 2020 (UTC)
Teşekkür ederim bekliyorum :). İlgili mesaj profilimde var bu arada, bi' göz at. :) Robingunes (mesaj) 13.21, 3 Ekim 2020 (UTC)
Sadece liste üzerinden değerlendirme yapılacakmış. Liste dışına çıkılmamalıymış. Sadece liste üzerinden madde oluşturmalıyız, bilgine. --Victor Trevor (mesaj) 13.42, 3 Ekim 2020 (UTC)

Viki Kafkasya'yı Seviyor[kaynağı değiştir]

Merhaba Victor Trevor, size bu mesajı Viki Kafkasya'yı Seviyor yarışmasına katılımınız nedeniyle yazıyorum. Öncelikle yarışmaya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz. Turkic Diller yarışmasında uygulanan kurallardan farklı olarak Viki Kafkasya'yı Seviyor yarışmasında sadece buradaki maddeler üzerinden değerlendirilme yapıalcaktır. Liste dışındaki maddeler değerlendirilmeye alınmayacak. Konular eğer kısa süre içerisinde tamamlanırsa ilave maddeler eklemek için bir çalışma içerisine girebiliriz. Saygılarımla, Sakhalinio (mesaj - e-posta) 16.37, 3 Ekim 2020 (UTC)

Selamlar, @Sakhalinio. Bilgilendirme için çok teşekkür ederim. Canavar katılımcılarımız ile birlikte kısa bir süre içerisinde bitireceğimizi düşünüyorum. İlave maddeler kapsamında biraz esnek olmanızda bir sakınca yok gibi, sonuç olarak şuraya eklediğimiz maddeler Kafkasya kapsamındadır ve maddelerin değerlendirilmesinin buna uygun şekilde (Kafkasya ile ilgili olmasına dikkat edilerek) yapılmasında bir sakınca göremiyorum; tabii ki son karar sizindir. Yarışmayı organize ettiğiniz ve ilgilendiğiniz için teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim. Sevgilerle. --Victor Trevor (mesaj) 16.49, 3 Ekim 2020 (UTC)
Değerlendirme liste üzerinden yapılacak. Selamlar, Sakhalinio (mesaj - e-posta) 16.56, 3 Ekim 2020 (UTC)

Önemsiz?[kaynağı değiştir]

Merhaba victor Önemsiz olarak görülüp kaldırılan başlığımın altında yazan kişi 50 yıllık bir gazeteci bir daha gözden geçirebilir misin Bu imzasız yazı Mefahri (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 07.19, 9 Ekim 2020 (UTC)

Selam, @Mefahri. Lütfen şu sayfayı inceleyiniz. Vikipedi'deki maddelere ilişkin "önemli" ya da "önemsiz" öznel kavramlar kullanmıyoruz. Politikalarımıza ve yönergelerimize uygun bir şekilde hareket etmeye çalışıyorum, dolayısıyla oluşturduğunuz maddeyi kayda değer görmediğim için VP:HS#M6 kriterine istinaden maddeye HS ekledim. İyi çalışmalar. --Victor Trevor (mesaj) 14.31, 9 Ekim 2020 (UTC)

Türk devletleri listesi[kaynağı değiştir]

Türk devletleri listesinde birkaç küçük değişiklik yapmıştım. Daha doğrusu ekleme ve düzeltmeler yapmıştım. Onları geri almışsınız. Ancak doğruydu. --Buğrakara (mesaj) 14.56, 11 Ekim 2020 (UTC)

Selam, @Buğrakara. Gerekçe(leri)mde de belirttiğim üzere ilgili sebeplerden dolayı revizyonların tamamını reddetmiştim. Tekrar ekleme yapabilirsiniz. İyi çalışmalar. --Victor Trevor (mesaj) 15.35, 11 Ekim 2020 (UTC)

İmza[kaynağı değiştir]

Merhaba sevgili Victor Trevor, çok beğendiğim nadide imzanızı (ç)almış bulunmaktayım. Sorun yok inşallah? --𝓐𝓭𝓲𝓰𝓪𝓫𝓻𝓮𝓴 (Ары?) 09.48, 12 Ekim 2020 (UTC)

Selam, @Adigabrek. Estağfurullah, ama kuru kuru mesaj atmakla olmuyor 😐. Daha önce de @Zemxer'e (Telegram grubumuzda) söylediğim üzere, kayda değerlik ölçütlerimize uygun bir madde oluşturursan (çeviri de uygundur) hiçbir sorun yok. İyi çalışmalar. ☺ --Victor Trevor (mesaj) 14.56, 12 Ekim 2020 (UTC)
Oldu bil kaptan. :D --𝓐𝓭𝓲𝓰𝓪𝓫𝓻𝓮𝓴 (Ары?) 15.04, 12 Ekim 2020 (UTC)
@Adigabrek: Şimdiden iyi çalışmalar. --Victor Trevor (mesaj) 15.04, 12 Ekim 2020 (UTC)

Total (3 spells) - nedir?[kaynağı değiştir]

Merhaba Victor! en:Georgy Gabulov sayfasını oluşturdum fakat istatistiklerdeki "Total (3 spells)" diye birşeyi ilk defa görüyorum. Yayınlamadan önce sormak istedim. Bilgin varmı nedir? Robingunes 18.46, 12 Ekim 2020 (UTC)

Merhaba, @Robingunes. Sorunu anlamadım. :/ --Victor Trevor (mesaj) 17.23, 13 Ekim 2020 (UTC)
Selam Victor! en:Georg Gabulov maddesinde Gabulov'un gol istatistiklerini bakarmısınız, kariyer istatistilerin bölümünde sadece "Total" yazmak yerine "Total (3 spells)" yazılmış. Niye yazldığını ve Türkçede nasıl kullanabilir onu sormuştum :) Robingunes 18.11, 13 Ekim 2020 (UTC)
@Robingunes: Bu tür konularda bir bilgim olmadığı ve Yandex Çeviri'nin ilgili kelimenin anlamlarını tam olarak yansıtmadığı için @Nanahuatl'a sordum ve ilgili bölüm için: "3 dönemin toplamını" kastettiğini söyledi. Aynı kulüplerde farklı sezonlarda oynadığı için diğerlerinde toplam vermeyip orada 3 dönemin toplamını vermiş; 2008 ile 2010 ve 2012'ye bakarak anlayabilirsin aslında. (özel teşekkür) --Victor Trevor (mesaj) 18.54, 13 Ekim 2020 (UTC)
Çok teşekkürler Victor & Nanahuatl Robingunes 19.47, 13 Ekim 2020 (UTC)

Lütfen İshal sayfasındaki tartışmaya bakın[kaynağı değiştir]

İshal sayfasındaki tartışmaya katılmaya davetlisiniz. ~𝓐𝓭𝓲𝓰𝓪𝓫𝓻𝓮𝓴~ (Ары?) 21.56, 17 Ekim 2020 (UTC)

Beren Saat[kaynağı değiştir]

Victor bey Beren Saat 4. Düzenlenen Social Media Awards ödüllerinde en iyi kadın oyuncu ödülünü aldı siz kaydedermisiniz bunu ayrıca 2017 de Aşkı Memnu dizisi ile aldığı Latina Turkish Awards En iyi kadın oyuncu ve en seksi kadın oyuncu ödülünüde Julycaba (mesaj) 05.16, 24 Ekim 2020 (UTC)

Merhaba, @Julycaba. Sürüm kontrollerinde ek araştırmalar yapıp, eklenen bilginin doğru olup olmadığını değerlendiriyoruz. Bugünlerde pek sürüm kontrolü yapamıyorum maalesef. Yakın zamanda devriye arkadaşlarımızın gerekli kontrolleri gerçekleştireceğini düşünüyorum. İyi çalışmalar. --Victor Trevor (mesaj) 05.18, 24 Ekim 2020 (UTC)

Gözetmen isteği[kaynağı değiştir]

Selamlar,

Talebinizi, belirttiğiniz sayfada yer alan posta adresine gönderebilirsiniz. Hızlıca işlem gerçekleştirmek istiyorsanız, tarafıma açıklayıcı bir posta göndererek durumdan bahsedebilirsiniz. Sevgiler. e.c. 22.38, 24 Ekim 2020 (UTC)

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Original Barnstar Hires.png Özgün Yıldız
Yaptığınız katkı için çok teşekkür ederim, İyi vikiler Baybarslı (mesaj) 11.11, 25 Ekim 2020 (UTC)

Merhaba[kaynağı değiştir]

Halüsinasyon maddesinde metin içerisinde "21 Eylül 2018 tarihinde Wayback Machine sitesinde arşivlendi" yazıyor ve kaynaklarla yapışık durumda sanırım. Nasıl düzeltileceğini bilmediğim için size yolladım. --The Sluggish (mesaj) 11.16, 25 Ekim 2020 (UTC)

Selam, @The Sluggish. Düzeltme ve düzenleme işlemlerini bitirdim, umarım bundan sonra nasıl yapmanız gerektiğine dair bir fikriniz oluşmuştur. Vikipedi'ye katkıda bulunduğunuz için teşekkür ederim. İyi çalışmalar. --Victor Trevor (mesaj) 12.07, 25 Ekim 2020 (UTC)