Kullanıcı mesaj:Citrat

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Jump to navigation Jump to search

Lütfen mesajlarınızı en alta ekleyiniz.23 Haziran 2018 Cumartesi

Nuvola apps error.svg Sayfa tartışmalarına katılarak görüş bildirin (38).
Nuvola apps korganizer.svg Kategori tartışmaları sayfasındaki tartışmalara katılın (2).
Cscr-featured1.png Haftanın seçkin maddesi için lütfen fikir belirtin.
Question book-3.png Biliyor muydunuz bölümündeki önerileri değerlendirin veya yeni cümle önerisinde bulunun.
Logo of Grafik Laboratuvarı.png Vikipedi:Grafik Laboratuvarı'nda dosyalar üzerinde isteğiniz değişiklikleri belirtebilirsiniz.


Good Article collaboration.svg İş birliği projesine katılın!


Cscr-featured1-candidate.png Seçkin madde adayları: 2013 Akdeniz Oyunları'nda atletizm - Kadınlar çekiç atma · 2013 Akdeniz Oyunları'nda atletizm - Kadınlar yüksek atlama · Tambora Dağı · Sovyetler Birliği'nde 1956-1962 ücret reformu · George Koval · Destiny's Child · Nasreddin Hoca · Peyami Safa

Cscr-featured1-candidate.png Seçkin liste adayları: Başbakanlık Kupası kazanan teknik direktörler listesi · Kadınlar 1. Ligi şampiyonları listesi · Sovyetler Birliği liderleri listesi · Grand Theft Auto: Vice City karakterleri listesi 2

Cscr-featured1-candidate.png Seçkin resim adayları: Yeni Zenit Stadyumu · Vista de Tiflis, Georgia, 2016-09-29, DD 52-55 PAN.jpg

Cscr-featured2-candidate.png Kaliteli madde adayları: Pillars of Eternity · Kiraz Mevsimi · Ray of Light

Cscr-featured1-candidate.png Seçkin madde incelemeleri: Charlottenburg-Wilmersdorf · Che Guevara · Orta Çağda Avrupa mutfağı · Abbas Kiyarüstemi · Surtsey · Emma Watson · Angelina Jolie · Yıldız Savaşları: Bölüm V - İmparator

Cscr-featured1-candidate.png Seçkin liste incelemeleri: Muhteşem Yüzyıl bölümleri listesi

Cscr-featured2-candidate.png Kaliteli madde incelemeleri: Kars · Çin mitolojisi · Mustafa Kemal Atatürk · Hemşinliler

Cscr-featured1-candidate.png Seçkin resimlikten ihraç adayları: Walt Whitman · Benjamin Franklin'in deniz hortumu · Çatal, kaşık ve bıçaklar · Zeplin ve piramitlerSayfa Kontrolü[kaynağı değiştir]

Merhaba, Oggy ve Hamam Böcekleri sayfası uzun zamandan beri bir hizmetlinin kontrolünü bekliyor. Lütfen bir bakar mısın

Bir yerden selam var size[kaynağı değiştir]

Merhaba, Kullanıcı:16 geldi geçenlerde IRC'ye, size ve birçok arkadaşa selam söyledi. Sevgiler. --Berm@nyaİleti 23:26, 24 Haziran 2012 (UTC)

Sagol Bermanya, bir de Vikipedi'ye getirebilsek! Citrat (mesaj) 23:40, 24 Haziran 2012 (UTC)
Bizim başlık arşivlenmiş; bir teşekkür edeyim dedim :)
Vito Genovese 05:49, 25 Haziran 2012 (UTC)

Merak[kaynağı değiştir]

  • Merhaba Citrat! Kullanıcı sayfanda Lütfen internette bulunmasi zor olan, özellikle yerel, bilgilere öncelik gösterelim. Büyüklerimizden kalan, yazılı bulunması zor olan değer ve tanımları girmemiz bu bilgilerin en azından referans olarak yaşamasını sağlayacaktır. yazıyor. Merak ettim acaba bulunması zor olan yerel bilgiler ne gibi bilgiler olabilir? Köy, kişi gibi mi? امپريان-ileti 18:08, 25 Haziran 2012 (UTC)
Bu benim sayfama yazdigim ilk yazi herhalde. Genelde kastettigim bilgiler lokal kultur, gelenek ve folklor oluyor. Ne yazikki tum kulturel gecmisimiz duzenli bir sekilde kayitli degil. Bu koy de olabilir yore de. Kisilerin ve bu tur bilgilerin kayda degerliligini belirlemek oldukca zor ve tartismali konular. Ancak bu tur tartismalari da yararli buluyorum. Citrat (mesaj) 19:50, 25 Haziran 2012 (UTC)

Duyuru[kaynağı değiştir]

Şablon:VikiProje Yıllar/Oylama Vakti

i.e.msj 12:44, 6 Ağustos 2013 (UTC)

Bagratlı hanedanı ya Bagrationi hanedanı?![kaynağı değiştir]

Sayın Citrat. Şu madde adında ortaya çıkan belirsizliğin aradan kalkması için Tartışma lütfen katılabilir misiniz? -- Kullanıcı:M.Salis (mesaj) 13:44, 13 Eylül 2013 (UTC)


Vikipedi'ye hizmetini ne kadar taktir ettigimi anlatamam. İrade ve sabrına hayranım. Gecmis bayramin kutlu olsun. Saygılar, Citrat (mesaj) 18:55, 3 Ağustos 2014 (UTC)

çok teşekkürler citrat, ne güzel seni görmek.. sevgiler. --kibele 20:59, 3 Ağustos 2014 (UTC)

Devriyelik başvurusu[kaynağı değiştir]

Merhaba Citrat ben devriyelik başvuru yapıştım. Onaylayabilirmisiniz.

Weyzackmentermesaj 09:40, 14 Eylül 2014 (UTC)

VikiProje Köy davetiyesi[kaynağı değiştir]

VikiProje Köy davetiyesi

Merhaba.
Köyler ile ilgili maddeleri belirli standartlara ulaştırmayı, çoğaltmayı, geliştirmeyi ve düzenlemeyi hedefleyen Köy VikiProjesi ile ilgilenebileceğinizi düşündüm. Detaylı bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz köy maddelerinde meraklilari da kendiniz davet edebilirsiniz.a.nailov 01:04, 21 Kasım 2014 (UTC)

Sizi özledik Citrat![kaynağı değiştir]

Citrat, Vikipedi sizi özledi!
Wikipedia mini globe handheld.jpg
Katkılarınızı ve Vikipedi'deki varlığınızı özledik!

Eski temponuzla, aramıza yeniden dönmeniz dileğiyle,
Sizi Bekliyoruz!


En samimi ve içten sevgilerle, Mavrikantmsj 09:43, 19 Aralık 2014 (UTC)

CEE Bahar Uluslararası VikiProjesi Sizsiz Olmaz![kaynağı değiştir]

Nuvola apps file-manager.png CEE Bahar 2015 Uluslararası VikiProjesi davetiyesi
Merhaba, Citrat
Orta ve Doğu Avrupa ile ilgili maddeleri belirli standartlara ulaştırmayı, çoğaltmayı, geliştirmeyi ve düzenlemeyi hedefleyen Uluslararası VikiProjesi ile ilgilenebileceğinizi düşündüm. Ayrıntılı bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz. Projede değerli katkılarınızı görmek dileğiyle şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar. --Mavrikantmsj 01:10, 15 Mart 2015 (UTC)

ArnavutlukAvusturyaAzerbaycanBeyaz RusyaBosna-HersekBulgaristanÇek CumhuriyetiErmenistanEstonyaGürcistanHırvatistanKaradağKazakistanKıbrıs CumhuriyetiLetonyaLitvanyaMacaristanMakedonya CumhuriyetiMoldovaPolonyaRomanyaRusyaSırbistanSlovakyaSlovenyaTürkiyeUkraynaYunanistan

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Administrator Barnstar Hires.png Hizmetli Yıldızı
Aferin Baytuş (mesaj) 15:23, 28 Mart 2015 (UTC)

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Administrator Barnstar Hires.png Hizmetli Yıldızı
TEŞEKKÜRLER Baytuş (mesaj) 16:58, 3 Haziran 2015 (UTC)

Vikipedi:Şikayet[kaynağı değiştir]

Merhaba, Vikipedi:Şikayet bölümünde 2 başlığım cevapsız olarak durnakta. Vakit ayırıp görüş bildirebilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.Ashur (mesaj) 07:13, 11 Ekim 2015 (UTC)

Sikayet bolumune cevap yazdim. Umarim konu kapanmistir. Saygilar, Citrat
Vakit ayırıp cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Söylediklerinize cevaben bir şeyler yazdım. Hiç kimse cevap vermiyorken cevap verdiğiniz için de ayrıca teşekkür ederim.Ashur (mesaj) 07:37, 12 Ekim 2015 (UTC)
Cevap yazdim ancak ben konuya daha fazla vakit ayiramayacagim. Ilk yazidaki mesajimi biraz daha acikladim. Umarim daha genis bir cercevede bakabilirsin olaya. Tesekkurler. Citrat
Vakit ayırdığınız için teşekkürler, olaylara geniş çerçevede bakmamı sağladığınız için de ayrıca teşekkürler. Şu 1 ay benim için çok ilginç bir tecrübe oldu.Ashur (mesaj) 17:36, 12 Ekim 2015 (UTC)

Eldarion'la konuşmam hakkındaki görüşünüz üzerine...[kaynağı değiştir]

Zaten cevap verilmiş ve üzerine benim engellenmiş olduğum bir tartışmaya mesaj atarak ne amaçladığınızı anlayamadım. Aynı zaman da benim orada esas göstermek istediğim nokta Eldarion'un bütün mesaj sayfası "yetkisini kötü kullandığı" yönünde görüş bildirilmiş olmasına rağmen cevap vermemiş olması fakat bana hemen ve hızlı hızlı 2 cevap vermiş olmasıydı. Aynı zamanda benimle "ilgilenen" 3 hizmetlide onlara attığım mesajlara, sorduğum sorulara cevap vererek olaya dahil oldu, ki eğer o sayfalarıda yakından incelerseniz ASLA sorduğum sorulara tam olarak cevap alamadığımı görürsünüz. Benim bu sorulara cevap alamama durumum da böyle başladı zaten. Sonuçta ben kendi vaktimden ödün verip 3 hizmetliyede ayrı ayrı cevap veriyorum ama onların hiç birisi bana cevap vermiyorlar, tam olarak. Sizin dediğiniz gibi yoğunda olabilirler, belki de istemiyor olabilirler. Bir yaptırım uyguluyamam ben ama onlar beni anında engelleyebilir. Vikipedi: pek özgür bir ansiklopedi değilmiş yani, iyice anlamış oldum.Ashur (mesaj) 17:28, 12 Ekim 2015 (UTC)

Lutfen yardim sayfalarina git. Vikipedideki ozgurluk kelimesini yanlis yorumluyorsun; konulara kendi perspektifinden bakiyorsun. Bu konuyu uzatmani da anlami yok. (Citrat)

Vikipedi dosya yükleme sihirbazı açılmıyor[kaynağı değiştir]

Vikipedi dosya yükleme sihirbazı açılmıyor, tıklıyorum "Dosya yüklemeye başlamak için buraya tıklayınız" yazısına hiçbir şey gelmiyor https://tr.wikipedia.org/wiki/Vikipedi:Dosya_Y%C3%BCkleme_Sihirbaz%C4%B1 altta kategori (+) ve Vikipedi resim yardım yazan kısımın yanındaki (-) ve yön işaretleri olan kısım kaybolup geri geliyor sadece form felan açılmıyor. İşletim sistemim windows 10 kullandığım tarayıcı google chrome, Diyapazon rumuzlu arkadaşa sordum onun işletim sistemi windows 7 imiş chrome'da ve tüm tarayıcılarda sorunsuz açılıyormuş bende neden açılmıyor? Ben her tarayıcıda denedim hiçbiri de açmıyor bu formu, chrome'da içerik ayarlarında da Javascript kısmında "Tüm sitelerin Javascript çalıştırmasına izin ver(önerilen)" işaretli ama açmıyor bana yardımcı olabilir misiniz? Saygılar. --Vicenarcotics (mesaj) 15:15, 22 Kasım 2015 (UTC)

bilgilendirme[kaynağı değiştir]

Doruk455 16:13, 9 Şubat 2016 (UTC)

Doruk455 16:13, 9 Şubat 2016 (UTC)

Doruk455 17:17, 9 Şubat 2016 (UTC)

Doruk455 17:17, 9 Şubat 2016 (UTC)

Yardım[kaynağı değiştir]

Yaklaşık 1 yıldır Altay Teknik Direktörü Serdar Sabuncu sayfası oluşturmaya çalışıyorum. Sayfayı oluşturmak için bir çok şey yapmama rağmen Örneğin yüzlerce kaynaktan bir kaçını ekledim. resmi internet sitelerden link ekledim. Fakat ne yaparsam yapayım sayfa aynı gün siliniyor. Sizden ricam gerekirse kullanıcı adımı ve şifremi vereyim bu sayfanın oluşumu için yardımcı olun. Çünkü hatalarımı söylemeden silip geçiyorlar. Teşekkür ederim.FUTBOL KARİYER (mesaj) 19:54, 20 Ağustos 2016 (UTC)

88.228.74.129 22:15, 31 Aralık 2016 (UTC)Sizden bir ricam var yaparmısinız

95.13.140.220 hesap silinsin88.228.74.129 22:17, 31 Aralık 2016 (UTC)

Tenisçiler listesi silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Tenisçiler listesi) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Tenisçiler listesi sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Ryan O'Reily (mesaj) 16:31, 7 Mart 2017 (UTC)