Kullanıcı:Seksen iki yüz kırk beş

  Vikipedi, özgür ansiklopedi
  Golden Beach Dipkarpaz.jpg
  Vikipedi:Babil
  tr Bu kullanıcının ana dili Türkçedir.
  en-5 This user is able to contribute with a professional level of English.
  de-2 Diese Person hat fortgeschrittene Deutschkenntnisse.
  Star of life.svg Bu kullanıcı tıp alanında katkıda bulunabilir.
  Wikipedia Administrator.svg Bu kullanıcı Türkçe Vikipedi'de hizmetli haklarına sahiptir. (doğrula)
  Google Translate logo.svg Bu kullanıcı niteliksiz makine çevirisiyle oluşturulmuş metinlerin Vikipedi'ye eklenmesine karşı çıkar.
  Censored rubber stamp.svg Bu kullanıcı sansürün her türlüsüne karşıdır.
  Diğer kullanıcılar

  Kim o?

  Birkaç anonim denemenin ardından, 4 Ekim 2009'da başladı her şey. Çok uzun kullanıcı adımın öyküsü bende kalsın. Hiperaktif bir alışma döneminde esasen Kıbrıs maddeleri ve çeviri odaklı çalıştım. Taşpınar, Kıbrıs gibi maddeleri geliştirdim. Sonrasında birtakım yıkıcı faaliyetler yürüttüm, 2012'de süresiz engellendim. 2017'de geri geldim. Sanırım aynı kalan tek nokta Kıbrıs maddeleri oldu.

  Kıbrıslı Türk'üm, Lefkoşalıyım. Bu sıralar oraları özlemekteyim. Hiç Türkiye'de yaşamadım, Türkiye'yi severim, ama Türkçe Vikipedi'nin Türkiye Vikipedi'si olmaması gerektiğini düşünürüm. Kıbrıs'ın özellikle Vikipedi'de sırf Türkiye veya Rum lensiyle görülmesini veya anlatılmasını sevmem. Günlük hayatta Türkçeyi ağır bir Kıbrıs ağzıyla konuşurum. Ara sıra bunun yazı diline sızdığını hissedebilirsiniz, fark edersanız mazur görün. Kıbrıs konularıyla ilgilenen herkese yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım. Yararlandırabileceğim birtakım basılı kaynaklar da bulunmaktadır. Bunu okuyan bir Kıbrıslıysanız ve eksik bulduğunuz, elinizde kaynak bulunan noktalar varsa lütfen iletişime geçiniz.

  Bir müddet Lefkoşa Türk Belediyesi ile beraber yürütülen Lefkoşa Surlariçi'ndeki mekânlara Vikipedi karekodu yerleştirmeye yönelik projeyi koordine ettim. Karekodların yerleştirilme sürecinde bir pandemi, bir feci ekonomik kriz de yaşanınca (henüz) yerleştirilemedi ancak başarılı bir ödüllü iş birliği projesi gerçekleştirilmiş oldu.

  Tıp mesleğine mensubum. Uzun süreler ortalardan kaybolursam kusuruma bakmayın. Tıp eğitiminde Vikipedi'nin kullanılması ilgili olduğum bir konudur, bu konuda destek isteyen bir eğitimci veya sağlıkçıysanız iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

  Hizmetli haklarına sahibim. Hizmetli haklarımla ilgili olarak belli şartlar altında güvenoyuna açığım. Yeni kullanıcılara yardımcı olmaktan her daim mutluluk duyarım, eğer bunu yeni kaydolmuş bir arkadaş olarak okuyorsanız mesaj atmaktan çekinmeyiniz.

  Wikimedia UK üyesiyim ve an itibarıyla gayriresmî olarak faaliyet gösteren iki toplumlu Wikimedia Kıbrıs Kullanıcı Grubuyla bağlantılıyım. Wikimedia Topluluğu Kullanıcı Grubu Türkiye üyesi değilim.

  Vikipedi'de cinsiyet dengesizliğinin giderilmesini desteklerim.

  İçerik felsefesi olarak "inclusionism" ekolüne yakınım.

  en:User:GGT İngilizce Vikipedi'deki hesabımdır.

  Hade buyrun gaveye!

  Seçkin maddeler (9):

  1. Yeni Cami (Lefkoşa) (2021)
  2. İttik Dede Türbesi (2021)
  3. Büyük Han (2020)
  4. Sarayönü Camii (2020)
  5. Kamran Aziz (2018)
  6. Layka (2011)
  7. 1964 Brinks Oteli bombalı saldırısı (2011)
  8. 1962 Güney Vietnam Bağımsızlık Sarayı bombalı saldırısı (2011)
  9. GRB 970508 (2010)

  Kaliteli maddeler (4):

  1. Girne Kapısı (2011)
  2. Eurovision Şarkı Yarışması'nda Lübnan (2011)
  3. 2004 Doğubayazıt depremi (2011)
  4. 1980 Azor Adaları depremi (2011)

  Seçkin listeler (3):

  1. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin ilçeleri (2012)
  2. Hırvatistan'ın üzerinde yerleşim bulunan adaları listesi (2011)
  3. Kıbrıs'taki medreseler listesi (2010)