Kullanıcı mesaj:Ahmet Turhan

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Şuraya atla: kullan, ara
Blinking exclamation mark.gif Kişisel saldırılara dair şuradaki durum sonuçlanmalı, belli bir prosedüre bağlanmalı ve Vikipedi yönergeleri dahilinde gerekli yaptırımlar uygulanmalıdır, lütfen görüş bildirin.
USSR animated flag.gif
VikiProje Siyaset Şubat 2018 işbirliği daveti


Society.svg
Bu ayki işbirliğine katılın!

Şubat 2018'in işbirliği üç maddeden oluşmaktadır.
(a) "Siyaset proje şablonu" bulunan maddelerde sınıf ve önem değerlerinin birinin veya ikisinin tamamlanması veya düzeltilmesi, siyaset proje şablonu olmayan ilgili maddelere (sınıf ve önemi belirtilerek) eklenmesi.
(b) Taslak sınıfındaki siyaset maddelerine katkı vererek Başlangıç sınıfına yükseltilmesi.
(c) Taslak veya Başlangıç sınıfındaki siyaset maddelerine katkı vererek C sınıfına yükseltilmesi.

  • Puanlama sonunda ilk üçe giren katılımcılar ödül alacaktır.
Hedefler: (a) kısmı için 50, (b) kısmı için 10 madde, (c) kısmı için 3 maddedir.

MediaWiki message delivery(mesaj) 18:37, 4 Şubat 2018 (UTC)

Vikiproje Sinema Ayın İş birliği daveti

Clap cinema.svg Vikiproje Sinema'da Ayın İşbirliği'ne Davetlisin!
Merhaba Ahmet Turhan!
Vikiproje Sinema bünyesinde Şubat 2018 iş birliği projesi, 71. İngiliz Akademisi Film Ödülleri maddesindeki kırmızı bağlantılı maddelerin açılması olarak seçilmiştir.

Proje sonunda, kırmızı bağlantılı 50 maddenin Türkçe Vikipedi'ye kazandırılması hedeflenmektedir.

Daha ayrıntılı bilgi ve katılım için TIKLAYIN.

*Vikiproje Sinema mesajlarını almak istemiyorsanız buradaki listeden kullanıcı adınızı kaldırabilirsiniz. --MediaWiki message delivery (mesaj) 07:39, 7 Şubat 2018 (UTC)

yardım

Merhaba ahmet bey , ben Kürtçe vikipedi kullanıcısıyım, Türkiye’deki malum yasaktan dolayı vikipedide çalışma yapamıyorum. Bunun için mecburen vpn kullanıyorum ama onlarda da “ip engellenmiş “ uyarısı alıyorum. Yani değişiklik yapamıyorum. Bu konuda yardımınıa ihtiyacım var. Bu ip muafiyeti nasıl oluyor yardımcı olsanız sevinirim zira Kürtçe Vikipedi toplamda sizin yaptığınız kadar maddeye sahip değil, geliştirmemiz lazım . Şimdiden teşekkür ederim Mohajeer (mesaj) 19.55, 18 Şubat 2018 (UTC)

Selamlar @Mohajeer, @HakanIST'e bildirim atalım, IP engeli muhafiyet grubuna o bakıyordu sanırım, ona haber verelim. Kürtçe dili konusunda pek iyi olmasam da ben de elimden geldiğince yardım edebilirim size. Oradaki maddelerin Türkçe'ye aktarılması konusunda da bir şeyler yapabiliriz, daha önce Kürtler konulu pek çok madde oluşturdum zira. Şöyle bir listede açılacak maddeler de vardı hatta. --Ahmet Turhan (mesaj) 15.47, 21 Şubat 2018 (UTC)
İstek yapıldı Yapıldı IP engelleme muafiyetiniz yapıldı sanıyorum. --Ahmet Turhan (mesaj) 17.48, 21 Şubat 2018 (UTC)