Kullanıcı mesaj:Ahmet Turhan

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
USSR animated flag.gif
3 madde

Merhaba Ahmet Turhan,

Vikisosyalizm'de yer alan; Cihat Aral, Avni Memedoğlu ve Yeni Dal Grubu başlıklı madelere sizin de katkınız olmuş. Bu 3 maddedeki işlenmiş bilgileri Vikipedi'ye de aktarabilirsek Kullanıcı:Hazan'ın hazırladığı Türkiye'de Görsel Sanat Yaklaşımları şablonunu geliştirmiş olacağız. Bu 3 madde için katkınız olabilir mi? İyi çalışmalar. Cem Altınel (mesaj) 06.53, 2 Kasım 2018 (UTC)

Vakit bulduğumda oluşturmaya çalışacağım, öneriniz ve katkılarınız için teşekkürler. --Ahmet Turhan (mesaj) 08.53, 2 Kasım 2018 (UTC)

VikiProje Siyaset Ekim 2018 İşbirliği Projesi'nde 2. oldunuz


Silver Medal.svg
VikiProje Siyaset Ekim 2018 İşbirliği Projesi'nde 2. oldunuz
Tebrikler. VikiProje Siyaset kapsamında düzenlenen "Siyaset proje şablonu ve sınıf yükseltme" konulu işbirliği projesinde 2. oldunuz.
Gelecekteki iş birliği projelerine katılımınızın devamını bekleriz.

Terörizm ile ilgili kaynak

Selamlar. Şu kurumun terörizm ile ilgili bir yayınından bana sürekli olarak akademik makale gönderiliyor. Zamanında bin Ladin maddesi için bin Ladin ile ilgili bir kitap yazan bir akademisyen ile bağlantıya geçmiştim, o da hem kitabı verip hem de beni buraya üye yapmıştı :) İlgini çekerse sana paslayabilirim, genelde Asya'daki terörizm ile alakalı, siyasi gelişmelerle alakalı kısa makaleler gelmekte.--RapsarEfendim? 05.56, 5 Aralık 2018 (UTC)

Aa süper, Sovyetler sonrası ortaya çıkan örgütlenmeler hakkında bir dönem araştırmaya koyulmuştum, ama sonra başka işler girmişti. 1980'ler-1990'lar arası durumların incelendiği makaleleri incelesem bana da ekmek çıkar diye düşünüyorum :) @Rapsar --Ahmet Turhan (mesaj) 09.00, 5 Aralık 2018 (UTC)

Tarihyazımı/Sovyet Tarihyazımı bölümü

Merhaba Ahmet Turhan,

Çok uzun zaman önce sizinle Tarihyazımı maddesinde Marksist Tarihyazımı başlığına Sovyet ve Çin tarihyazımı bölümlerinin eklenmesi gerektiğini konuşmuştuk. Maddeye eklemeler yaptım. Eğer kontrol edebilirseniz çok makbule geçer. Çok emin olamadığım yerler oldu. Bir bilenin bakması gerek.

İyi akşamlar. Esenlikler.--Narsilien (mesaj) 19.43, 7 Aralık 2018 (UTC)