Kullanıcı mesaj:kibele

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Şuraya atla: kullan, ara

vikipedi'nin engellenmesini 'kendinize çeki düzen verin, ayağınızı denk alın' deme fırsatı olarak değerlendirenleri de yazıyor özgür ansiklopedi tarihi! sansüre hayır! otosansüre hayır!

VikiProje Sinema Ocak 2017 İş birliği daveti

Clap cinema.svg VikiProje Sinema'da Ayın İşbirliği'ne Davetlisin!
Merhaba Kibele!
VikiProje Sinema bünyesinde Ocak 2017 iş birliği projesi Değerlendirilmemiş Sinema maddelerinin değerlendirilmesi olarak seçilmiştir.

Bu kapsamda, proje başlangıcı itibariyle değerlendirilmemiş 6.708 maddenin değerlendirilmesini sağlamak ve {{VikiProje Sinema}} şablonu olmayan maddelere bu şablonun eklenmesi hedeflenmektedir.

Bir çok işbirliği projesinde olduğu gibi bu işbirliği projesinin sonunda da pek çok ödül seni beklemekte.

Daha ayrıntılı bilgi ve katılım için TIKLAYIN. --MediaWiki message delivery (mesaj) 12:53, 31 Aralık 2016 (UTC)

Pers imparatorluğu

Merhaba. Pers İmparatorluğu sayfasında bazı değişiklikler yaptım. Zahmet olmazsa kontrol edip onaylarmısınız. Daha önce bir kullanıcı bazı değişiklikler yapmış. Evet onun değişikliği biraz yanlış olmuş ama bu ingilizce vikipedide çok fazla propagandalı içerik olduğu ve ingilizce vikipediyi sadece milliyetçi propaganda amaçlı kullanan editör sayısının çok fazla olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Kullanıcı sayısı çok fazla olunca ingilizce vikipedi bambaşka bir hal almış. Türkçe versiyon ise görünüşe göre ingilizce versiyonundan kopyalanıp oluşturulmuş.İngilizce versiyon hiçbir kaynağa dayanmıyor ve çok taraflı hazırlanmış. Ben bu sayfanın ingilizce versiyonundada tartışmaya katıldım. Ve gerekli açıklamalarıda orada yaptım. Buradan [1] kontrol edebilirsiniz. İyi günler.--Halil Can (mesaj) 13:22, 2 Ocak 2017 (UTC)

selam @Halil Can, konunun buradaki tartışma sayfasında konuşulması gerekiyor. yaptığınız büyük ölçekteki değişiklikleri orada açıklayın lütfen. --kibele 08:36, 5 Ocak 2017 (UTC)
Haklısınız ilk önce açıklama yapmam gerekirdi. Gerekli açıklamayı yaptım. Görüşünüzü belirtirseniz memnun olurum.--Halil Can (mesaj) 11:50, 7 Ocak 2017 (UTC)

ince fırça darbeleri

  • merhaba kibele, Vincent van Gogh'un ben kabasını aldım, ince rötuşa gereksinimi var. Zaman bulursan sevinirim. --Mskyrider ileti 07:28, 5 Ocak 2017 (UTC)
ilgilenmeye çalışırım @Mskyrider.. eline sağlık.. --kibele 07:48, 5 Ocak 2017 (UTC)

Kerimcan Durmaz maddesi silinmeye aday gösterildi

Kerimcan Durmaz maddesi burada silinmeye aday gösterildi. Sizin de fikrinizi sunmanızı rica ediyorum, kolay gelsinǃ --OmerFarukDemir ileti 8 Ocak 2017, 16:22. (UTC)

?

selam, beylerbeyi ve şeyhülislam maddeleri açılıyor seri olarak. doğrudan kayda değerler mi? --kibele 13:15, 11 Ocak 2017 (UTC)

Selamlar. Beylerbeyi günümüzdeki valiye, şeyhülislam ise diyanet işleri başkanına (aslında bakan gibi de neyse) denk geliyor. Bunlar da VP:KD (KİŞİ) sayfasına göre kayda değer.--RapsarEfendim? 13:28, 11 Ocak 2017 (UTC)

uyarı şablonu kullanma

  • kibele, yeni ve tecrübesiz kullanıcılar için kullandığımız uyarı şablonlarının tecrübeli kullanıcılar için kullanılması genellikle olumsuz algılanıyor sanırım. bu tarz şablonları kullanmak yerine konu ile ilgili anlaşmazlık üzerine söz etmek ya da içerik ile ilgili başka bir kullanıcının görüşünü istemek daha yapıcı olur. --Mskyrider ileti 10:48, 12 Ocak 2017 (UTC)
@Mskyrider kullanıcılar yenilerin yaptığı türden hatalar yapıyorlarsa yollanabilir bence. yıllar içinde ettiğim sözlerin karşılık bulması açısından çabaların beyhude olduğunu gördüğüm kullanıcılar hazır şablonlarla yetinecekler korkarım, sonuç alınabilecek yerlerde zaten öyle yapıyorum. benim algım da bu yönde ki olumsuz algıladığım konuları yazsam burdan oraya yol olur. --kibele 12:17, 12 Ocak 2017 (UTC)

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey

+

Merhaba kibele, buradaki adlandırma çabaları boşa uğraş mıdır sence? bir fikrini almak istedim -MHIRM. 19:17, 18 Ocak 2017 (UTC)

@MHIRM selam, adlandırma tartışmaları genellikle vakit kaybı, zaman zaman yapılmak zorunda kalınsa da.. hele ki bu maddede.. zamanını madde geliştirmelere ayırsan daha iyi olur bence. ha bir de trolleri beslemeyiver gari.. kolay gelsin.. --kibele 20:35, 18 Ocak 2017 (UTC)

Kütahyalı Şerif Mehmed Efendi sayfasındaki ansiklopedik ifadeler dışındaki yerleri silip, değerlendirme kısmındaki yazarın eserleri kısmı ile belirtilen kaynağa dokunmadan düzenleyelim? DieFledermaus 16:00, 22 Ocak 2017 (UTC)

İşbirliği

Selam kibele, nasılsın? Daha önce tarihte bugün sayfalarında TBA kapsamında önerdiğim bir birliktelik önerim olmuştu hatırlarsan. Şurada bir örneğini yapmıştık fakat malesef katılım az olmuştu. Buna benzer olarak yeniden bir girişim yapmaı istiyorum ve hatta uygun olursa VikiProje Sovyetler Birliği kapsamında da bu tür çalışmalar yapmak istiyorum. Bu tür eksikliklerin giderilmesi adına bir önerin var mı ya da birlikte böyle bir uğraş yapalım mı ne dersin? --Ahmet Turhan (mesaj) 08:27, 28 Ocak 2017 (UTC)

@Ahmet Turhan çeşitli nedenlerle bir süre daha pek aktif değilim gibi görünüyor. yetişirsem el atarım, kolay gelsin.. --kibele 09:08, 28 Ocak 2017 (UTC)

Plaj ve vandalizm

Merhaba, bir grup Türkiye Türkçesi'nde kullanılmayan üstelik anlamı çarpık olan bir sözcüğü kullanılıyormuş gibi göstererek plaj maddesine ekliyorlar. --123snake45 (mesaj) 18:38, 1 Şubat 2017 (UTC)

VikiProje Sinema'da Ayın İşbirliği'ne Davetlisin

Clap cinema.svg VikiProje Sinema'da Ayın İşbirliği'ne Davetlisin!
Merhaba Kibele!
VikiProje Sinema bünyesinde Şubat 2017 iş birliği projesi Film festivalleri listesi'ndeki maddelerin oluşturulması olarak seçilmiştir.

Bu kapsamda, proje başlangıcı itibarıyla maddesi oluşturulmamış film festivallerinin 50'sinin maddesinin oluşturulması hedeflenmektedir.

Bir çok işbirliği projesinde olduğu gibi bu işbirliği projesinin sonunda da pek çok ödül seni beklemekte.

Daha ayrıntılı bilgi ve katılım için TIKLAYIN. --MediaWiki message delivery (mesaj) 17:41, 8 Şubat 2017 (UTC)

Beluciler sayfası

Merhaba @Kibele, Beluciler sayfasını Türkçedeki doğru kullanımı uyarınca 2009 yılında düzeltmişsiniz. Son günlerde madde adı dolayısıyla bir tartışma yürütüyoruz. Fikrinizi paylaşırsanız memnun olurum. İyi katkılar. ÖterbülbülBuyrun? 21:18, 13 Şubat 2017 (UTC)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey

(Sorry for writing in English)

Gerekçe

Gerekçenizin Vikipedi politikalarındaki somut karşılığı nedir? --Nushirevan11 ☾★ 22:05, 22 Şubat 2017 (UTC)

İş Birliği Projesi

Selamlar. Bu haftanın projesi ilgi alanına girebilir diye düşünüyorum :) İyi günler.--RapsarEfendim? 06:01, 24 Şubat 2017 (UTC)

VikiProje Sinema Ayın İş birliği daveti (Mart 2017)

Clap cinema.svg VikiProje Sinema'da Ayın İşbirliği'ne Davetlisin!
Merhaba Kibele!
VikiProje Sinema bünyesinde Mart 2017 iş birliği projesi Kadın film yönetmenleri listesi'ndeki maddelerin oluşturulması olarak seçilmiştir.

Bu kapsamda, proje başlangıcı itibarıyla maddesi oluşturulmamış kadın film yönetmenlerinin 50'sinin maddesinin oluşturulması hedeflenmektedir.

Bir çok işbirliği projesinde olduğu gibi bu işbirliği projesinin sonunda da pek çok ödül seni beklemekte.

Daha ayrıntılı bilgi ve katılım için TIKLAYIN.

*VikiProje Sinema mesajları almak istemiyorsanız buradaki listeden kullanıcı adınızı kaldırabilirsiniz. --MediaWiki message delivery (mesaj) 12:52, 1 Mart 2017 (UTC)

denge

Selaam, su sayfaya ugramayali cok uzun sure olmus.. Cinsiyet dengesizliğini bir nebze önleyebilmek adına şurada listelediğim ve çoğunu kadınların oluşturduğu seramikçilerin maddelerini oluşturmada katkılarıni elbette bekliyorum. Taslak icin bir kaynakta biraktim oraya.. İsbirliği olarak önerdim belki gormussundur. Gorusmek uzere..--Kingbjelica (mesaj) 23:12, 12 Mart 2017 (UTC)

TBA kapsamında cümlelerin oluşturulması

Selamlar. Tartışma:Ana Sayfada yer alan cümlelerin TBA kapsamında tekrar ele alınması konusunu ve Tartışma:Sakız Adası'nın Fethi tartışmasını tekrar okuyunca bu konuda epey bir eksikliğimiz olduğunu farkettim. Daha önce sana bu konuda bir ortaklaşmaya gitmemiz gerektiğinden bahsetmiştim hatırlarsan. Şuradaki gibi. Bu konuda ne düşünüyorsun? Özellikle Fetih, işgal, ele geçirme, kurtulma gibi ifadeler konusunda fazlasıyla geniş yelpaze mevcut. Bu konuda uyacağımız daha somut bir yönergeye ihtiyaç olabilir. --Ahmet Turhan (mesaj) 09:33, 14 Mart 2017 (UTC)

Kemal Kurkurt

Selamlar Kibele, gözden kaçırmışım kaynaklardakini :) Düzeltme için teşekkürler --Pragdonmesaj 17:25, 28 Mart 2017 (UTC)

VikiProje Sinema Ayın İş birliği daveti (Nisan 2017)

Clap cinema.svg VikiProje Sinema'da Ayın İşbirliği'ne Davetlisin!
Merhaba Kibele!
VikiProje Sinema bünyesinde Nisan 2017'nin 15 günlük ilk iş birliği projesi, Sergey Yutkeviç filmleri'ndeki maddelerin oluşturulması olarak seçilmiştir.

Bu kapsamda, proje başlangıcı itibarıyla maddesi oluşturulmamış Sergey Yutkeviç filmlerinin 18'inin maddesinin oluşturulması hedeflenmektedir.

Bir çok işbirliği projesinde olduğu gibi bu işbirliği projesinin sonunda da pek çok ödül seni beklemekte.

Daha ayrıntılı bilgi ve katılım için TIKLAYIN.

*VikiProje Sinema mesajlarını almak istemiyorsanız buradaki listeden kullanıcı adınızı kaldırabilirsiniz. --MediaWiki message delivery (mesaj) 11:11, 1 Nisan 2017 (UTC)

artı, eksi, iki nokta üst üste vs...

Merhaba kibele,

Vikiçizer'e şurada sorduğum soruyu aktif olarak gördüğüm size de yöneltmek istedim. Sizin bir fikriniz var mı acaba?--thecatcherintheryemesaj 17:40, 5 Nisan 2017 (UTC)

Kayda değerlik

Ramazan Özkepir ile aynı pozisyonda görev alan tüm yüksek yargı başkanlarının Viki sayfası bulunmakta. Ayrıca bu kişinin 5'in üzerinde yayımlanmış kitabı bulunuyor. Bu nedenle "... birden fazla, birbirinden fikirsel olarak bağımsız, yayımlanmış, güvenilir ikincil kaynaklar tarafından bu kişinin konu edilmiş olması... " kayda değerlik kriterini de karşılıyor. Ek olarak Yargıtay resmi sitesinden birincil kaynak da dış bağlantı olarak kullanılmış. Kayda değerlik işaretinin kaldırılması gerektiğini düşünüyorum. Selamlarımla..

Scaptor86 (mesaj) 18:29, 5 Nisan 2017 (UTC)

Fikir

Merhaba! Boş zamanınızda fikirlerinizi alabilir miyiz? Teşekkürler :) chansey Mesaj 20:37, 13 Nisan 2017 (UTC)

Kaynaklandırma

Kaynak eksikliği giderme çalışmalarını sevdiğini biliyorum, belki ilgini çeker :) --Ahmet Turhan (mesaj) 22:07, 15 Nisan 2017 (UTC)

Silinmeye aday sayfalar/Hür yazılım

Yazım hatamı haber verdiğin için teşekkür ederim, bir harf tüm cümleyi ters çevirmiş ː) --Hatas (mesaj) 09:11, 27 Nisan 2017 (UTC)

rica ederim, olur öyle.. @Hatas --kibele 09:13, 27 Nisan 2017 (UTC)

Radyo kaydı

Üzerinden bir dünya zaman geçmiş ama bu programın kaydı var mı ki acaba? --Cobija (mesaj) 15:48, 30 Nisan 2017 (UTC)

maalesef yok @Cobija.. istemiştim ama bir türlü elime geçemedi.. --kibele 18:20, 30 Nisan 2017 (UTC)

VikiProje Siyaset

VikiProje Siyaset kapsamında gerçekleştirilen ilk Mayıs 2017 projesi "Türkçe vikipedide olmayan siyaset konulu şablonların Türkçe Vikipedi'ye kazandırılması" projesi başladı. Projeye katılmak için tıklayın. Proje bitiş tarihi olan 16 Mayıs 2017 tarihine kadar katkılarınızı bekliyoruz.

Not: Bu mesaj proje toplu mesaj listesinde ismi olan kullanıcılara yollanmaktadır. --MediaWiki message delivery (mesaj) 19:38, 5 Mayıs 2017 (UTC)

Soru

Merhaba, Wikimapia'daki fotoğrafları kırparak kullanabiliyor muyuz? Sitede telif işaretini görmedim.--Nushirevan11 13:23, 10 Mayıs 2017 (UTC)

Nesrin Baytok

Deniz Baykal kategorisi tıpkı diğer Türk, Fransız ve Alman siyasetçi kategorilerindeki gibi kategorilerin yaşadığı olaylar, yakın çalışma arkadaşları gibi pekçok maddeye ekleniyor, diğerlerinde bir sıkıntı da olmadı. Bu kategorideki değişikliğinizi geri aldım. SarvSarv 15:43, 12 Mayıs 2017 (UTC)

Şahin Mengü

Şahin Mengü, Deniz Baykal'ın yıllarca avukatlığını yapmış bir isimdir. Deniz Baykal kategorisinde kendisinin de yer alması çok doğal. Nasıl tartışma sayfasına dönüştürebilirim bu konuda bir çözüm olması için, en azından onu söyleyin. SarvSarv 15:55, 12 Mayıs 2017 (UTC)

daha önce de eklediniz ve geri alındı. vaktim yok, @Vikiçizer'e paslayayım.. --kibele 15:59, 12 Mayıs 2017 (UTC)
Merhaba @Kibele, @Sarv. Bu konuda çok tartışıldı, aşırı kategorilendirmenin ne olduğu, nasıl kategorilendirme yapılması gerektiği, özellikle kişi maddeleri için açılacak kategorilerin durumu tartışıldı. Bu konularda topluluğun meyli bellidir, bu meyil; "açmış olmak için" kişiye kategori açmamak, ansiklopedik açıdan bir katkı sağlayacaksa açmak, açılan kategoriye ilgili-ilgisiz ikinci dereceden üçüncü dereceden maddelerle doldurmamak üzerinedir. Bu genel olarak kategorilendirme sistemimize ve ansiklopedik tasnife de aykırı. Maalesef Sarv, açtığınız Deniz Baykal kategorisi ve içine doldurduğunuz maddeler anlattıklarıma örnek olmuş, @Rapsar, @Sayginer gibi kullanıcıların; aşırı kategorilendirmenin ne olduğunun anlaşılmasında, kategori tartışmalarının verimli işlemesinde, bu tartışmalarla kategorilendirme konusunda ilerleme sağlamada eşsiz katkıları oldu, bunları böyle kategorilerle geriye döndüremeyiz. Tartışma açacak yer aramak yerine, zaten halihazırda sonuca varılmış ve kabul görmüş tartışmalar incelenebilir. Vikipedi:Aşırı kategorilendirme sayfasını acil açmamız lazım ama overcategorization'dan da anlattıklarımı teyit edebilirsiniz. Daha önce kategorilerin içini mecburen boşaltıp, belki doğrusu yapılır diye kategorileri silmemiştim ama yine üçüncü dereceden dördüncü dereceden doldurulunca bu kez her ikisini de yapmak gerekiyor sanırım. Vikiçizer (mesaj) 17:54, 12 Mayıs 2017 (UTC)
Çok teşekkürler @Vikiçizer özellikle Türk siyasetçiler konusunda dikkat edeceğim kategorileşmede (yalnız Fransız siyasetçilerin kategorilerinde de böyle olur mu bilemedim çünkü fr.wikipédia'da da böyle kişi kategorileri var onların ki gibi çoğunlukla Fransız başbakan, parlamento başkanı ve cumhurbaşkanı için yapıyorum başka siyasetçiler için yapmıyorum) ve kendimi sınırlandıracağım, teşekkürler. SarvSarv 18:11, 12 Mayıs 2017 (UTC)
@Sarv vikiçizer gerekli açıklamayı yapmış, ki daha önce de yapılmıştı bu açıklama ve kategoriler boşaltılmıştı. her seferinde temizlemek başkalarına kalıyor. lütfen bu kategorileri temizler misiniz.. --kibele 18:57, 12 Mayıs 2017 (UTC)
@Kibele Maddeleri tabii kategorilerden temizlerim fakat kategoriler silinecekse onu ben silmeyi bilmiyorum sadece temizleyebilirim. SarvSarv 19:03, 12 Mayıs 2017 (UTC)
aşırı kategorilendirmeleri temizleyin yeterli. kolay gelsin.. --kibele 19:06, 12 Mayıs 2017 (UTC)

VikiProje Sinema Ayın İş birliği daveti (Mayıs 2017)

Clap cinema.svg VikiProje Sinema'da Ayın İşbirliği'ne Davetlisin!
Merhaba Kibele!
VikiProje Sinema bünyesinde Mayıs 2017'nin iş birliği projesi, Cannes Film Festivali şablonundaki eksik maddelerin oluşturulması olarak seçilmiştir.

Bu kapsamda, proje başlangıcı itibarıyla şablonda maddesi oluşturulmamış Cannes Film Festivali ile ilgili 20 maddenin oluşturulması hedeflenmektedir.

Bir çok işbirliği projesinde olduğu gibi bu işbirliği projesinin sonunda da pek çok ödül seni beklemekte.

Daha ayrıntılı bilgi ve katılım için TIKLAYIN.

*VikiProje Sinema mesajlarını almak istemiyorsanız buradaki listeden kullanıcı adınızı kaldırabilirsiniz. --Pragdonmesaj 11:19, 1 Nisan 2017 (UTC)

İş Birliği Projesi

Selamlar. Vincent van Gogh tabloları maddelerinin oluşturulması konulu bu haftanın İş Birliği Projesi ilginizi çekebilir :)--RapsarEfendim? 00:27, 16 Mayıs 2017 (UTC)

VikiProje Siyaset

VikiProje SiyasetMayıs 2017'nin 2. işbirliği, bir önceki dönem yeni siyaset şablonlarının oluşturulması hedefli işbirliğinde oluşturulmuş olan yeni şablonlarda bulunan açılmamış maddelerin ve kategorilerin açılmasıdır. Bu listedeki maddeler açılabilir. Projeye katkılarınızı bekliyoruz. --MediaWiki message delivery (mesaj) 20:03, 18 Mayıs 2017 (UTC)

Mısırlı Ahmet içeriği hakkında

Merhaba, Mısırlı Ahmet içeriğine reklam amacım olmadan kaynakça olarak websitemi eklemiştim. Katkıda bulunurken kişinin kendi bilgilerini eklememesi gerektiğini yeni öğrenmiş oldum. Reklam amaçlı denilerek kaynak kaldırılmış. Bu durumda ilgili bölüm kaynaksız mı kalacak? Başka bir Wikipedia kullanıcısının kaldırılan kaynağı eklemesi halinde kaynak geçerli olacak mıdır? Teşekkürler. Sait Arat (mesaj) 05:01, 30 Mayıs 2017 (UTC)

Adalet ve Kalkınma Partili siyasetçiler

Bu kategoriyi bazı Adalet ve Kalkınma Partisi mensubu siyasetçilerden kaldırdım, Gerekçem de şu: "Kategori:Adalet ve Kalkınma Partisi MYK üyeleri", "Kategori:Adalet ve Kalkınma Partisi MKYK üyeleri" zaten girilmiş ve zaten bu kategoriler Adalet ve Kalkınma Partili siyasetçiler kategorisine bağlı, bir daha bağlantı olmasını istemedim, kalabalık bir kategori olmasın diye. Acaba uygun mudur? Diğer partilerde de böyle bir durum varsa onlardan da kaldırmayı düşünüyorum. SarvSarv 15:49, 30 Mayıs 2017 (UTC)

@Sarv evet 'bazı' siyasetçilerden kaldırmışsınız, zaten sorun da burada.. diğer partilere gitmeye gerek yok, şurada onlarcası mevcut.. kaldı ki çıkarttıklarınızdan bazılarında bu alt kategoriler mevcut değil. öznel seçimler yapmadan katkıda bulunmakta yarar var.. --kibele 16:01, 30 Mayıs 2017 (UTC)
@Kibele emin misiniz? Ben alt kategorileri olan siyasetçilerden kaldırdım çünkü Adalet ve Kalkınma Partisi sözcüleri MYK üyeleri kategorisinin altında, MYK üyeleri MKYK üyelerinin altında, MKYK üyeleri ise Adalet ve Kalkınma Partili siyasetçiler kategorisinin altında ve bu bağlamda Adalet ve Kalkınma Partili siyasetçilerden kaldırdım. Siz nasıl bazılarında bu alt kategoriler mevcut değil dediniz ve öznel olduğumu nereden düşündünüz hayret doğrusu SarvSarv 16:15, 30 Mayıs 2017 (UTC)
gösterdiğim kategoride onlarcası varken seçilmiş bazı kişilerden kaldırmanız, özellikle o kişilerin partiyle olan ilişkilerini bilince tesadüf gibi görünmedi. iyi niyet varsayıyorum yine de ve eğer böyle bir kategori temizliği yapıyorsanız tamamına yapmanızı öneriyorum. --kibele 16:35, 30 Mayıs 2017 (UTC)
Asla kötü niyetli değilim, şu ara ancak bu kadarında yapabildim eğer alt kategorilere mensup değillerse Adalet ve Kalkınma Partili siyasetçiler kategorisini bırakıyorum eğer mensuplarsa siliyorum. Tümüne karşıo bu hassasiyet içerisinde olduğumu kesinlikle size söyleyebilirim. --SarvSarv 17:43, 30 Mayıs 2017 (UTC)--

VikiProje Siyaset

VikiProje Siyaset kapsamında gerçekleştirilen ilk Haziran 2017 projesi "İllere göre 1999 Türkiye yerel seçimleri maddelerinin oluşturulması" projesi başladı. Projeye katılmak için tıklayın. Proje bitiş tarihi olan 15 Haziran 2017 tarihine kadar katkılarınızı bekliyoruz.

Not: Bu mesaj proje toplu mesaj listesinde ismi olan kullanıcılara yollanmaktadır. --MediaWiki message delivery (mesaj) 00:35, 2 Haziran 2017 (UTC)

VikiProje Sinema Ayın İş birliği daveti (Haziran 2017)

Clap cinema.svg VikiProje Sinema'da Ayın İşbirliği'ne Davetlisin!
Merhaba Kibele!
VikiProje Sinema bünyesinde Haziran 2017 iş birliği projesi, Önemi Bilinmeyen ve Değerlendirilmemiş Sinema maddelerinin değerlendirilmesi olarak seçilmiştir.

Bu kapsamda, proje başlangıcı itibarıyla değerlendirilmemiş 7.992 maddenin 500 tanesinin değerlendirilmesini sağlamak ve {{VikiProje Sinema}} şablonu olmayan maddelere bu şablonun eklenmesi hedeflenmektedir.

Daha ayrıntılı bilgi ve katılım için TIKLAYIN.

*VikiProje Sinema mesajlarını almak istemiyorsanız buradaki listeden kullanıcı adınızı kaldırabilirsiniz.

--MediaWiki message delivery (mesaj) 11:49, 8 Haziran 2017 (UTC)

  1. ^ This survey is primarily meant to get feedback on the Wikimedia Foundation's current work, not long-term strategy.
  2. ^ Legal stuff: No purchase necessary. Must be the age of majority to participate. Sponsored by the Wikimedia Foundation located at 149 New Montgomery, San Francisco, CA, USA, 94105. Ends January 31, 2017. Void where prohibited. Click here for contest rules.