Kullanıcı mesaj:İncelemeelemani

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey[kaynağı değiştir]

WMF Surveys, 18.32, 29 Mart 2018 (UTC)

Teşekkürler[kaynağı değiştir]

Harita için teşekkür ederim. --Hedda Gabler (mesaj) 10.05, 8 Nisan 2018 (UTC)

Reminder: Share your feedback in this Wikimedia survey[kaynağı değiştir]

WMF Surveys, 01.31, 13 Nisan 2018 (UTC)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[kaynağı değiştir]

WMF Surveys, 00.40, 20 Nisan 2018 (UTC)

Tarih değerini gözden geçirin[kaynağı değiştir]

Merhaba, pek çok sayfada şu değişikliğinizin ardından Tarih değerini gözden geçirin : hatası oluşmuş durumda. İngilizce Vikipedi ile aramızdaki en büyük sorunlardan birisi tarih formatıdır. Bunu muhtemelen biliyorsunuzdur ve maalesef kaynak şablonlarında (modülleri dersek daha doğru olacak) bunu daha fazla görmemiz mümkün oluyor. Bu hata ile ilgili muhtemelen aklınızda bir şey vardır. Fakat sizden rica etsem bana da biraz açıklayabilirseniz, vaktim olduğunda elimden geldiği kadar yardım etmeyi isterim. Bununla birlikte bu hata (veya herhangi bir hata) için şablonu geri döndürmek isterim. Çalışmalarımızı burada alt sayfaları şablon yaparak, kendi sitelerimizde veya test viki de ya da miraheze'de test edebiliriz. Bu konuda fikrinizi almak için danışmak istedim. Kolaylıklar diliyorum. --İnceleme Elemanı (mesaj) 10.17, 26 Ağustos 2018 (UTC)

Merhabalar öncelikle. Evet, bu durumun farkındayım. Ama zaten şu anda tarih parametresini modüller, Türkçe vikideki kurala uygun kontrol ediyor. Bahsettiğiniz maddede tarihler GG.AA.YYYY şeklinde girilmiş. Bu kullanım zaten olmaması gereken bir şey. Bunun yerine GG AA YYYY kullanımı olmalı. Yani arada nokta olmadan "27 Ağustos 2018" gibi. Şu anda yapılması gereken aslında bu yönde girilmiş kaynaklara el atmaktır benim fikrime göre. Ama yine de bunu Köy çeşmesinde tartışmaya açacaktım, yalnızca bu hafta oldukça yoğun olduğumdan yeterince ilgilenemedim. İyi çalışmalar. ~ Z (m) 15.54, 27 Ağustos 2018 (UTC)
Ha unutmadan ekleyeyim de, bu tarih biçimleri Modül:Kaynak/KB1/Tarih doğrulama tarafından kontrol ediliyor. Yani orada belli başlı tarih biçimleri var ve bu biçimlere göre değerlendiriliyor parametreler. Yani eğer bu kullanım da geçerli bir şekilde devam edecekse oraya bu biçimi de ekleyebiliriz. Basit bir işlem. İngilizce vikide bu biçimi kaldırmışlar tamamen. ~ Z (m) 16.02, 27 Ağustos 2018 (UTC)

Results from global Wikimedia survey 2018 are published[kaynağı değiştir]

19.25, 1 Ekim 2018 (UTC)

İngilizce bir maddeyi Türkçe'ye geçişi[kaynağı değiştir]

Merhabalar sayin @İncelemeelemani bu madde ile ilgili sizden destek istiyorum eger musait olursaniz e-posta ya da baska bir aracla gorusme sansimiz olur mu acaba? Turkcesi daha bu maddenin acilmamis, ben acmak isterim lakin Ingilizce seviyem sizin kadar iyi degil bu yuzden rahatsiz ediyorum sizi. desteginizi bekliyorum bir sekilde iletisime gecersek cok sevinirim. (not:Fransiz klavyeden yaziyorum ondan hatalar icin kusura bakmayin aceleye geldi) Saygilarimla.--Bijoupicsou (mesaj) 14.01, 28 Haziran 2019 (UTC)

Merhaba, maddeyi açtım çeviriye yarın devam ederim. --İnceleme Elemanı (mesaj) 20.36, 29 Haziran 2019 (UTC)

Merhabalar sayin @İncelemeelemani Kesinleşen Yapımlar diye bir kategoriyi cevirdim. Kontrol ederseniz sevinirim. Digerlerini size birakiyorum. Kaynakcalarla beraber hepsini duzenledim. gerisi size kalmis efenim. Kolay gelsin. --Bijoupicsou (mesaj) 10.29, 1 Temmuz 2019 (UTC)