Kullanıcı mesaj:İncelemeelemani

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Şuraya atla: kullan, ara
Arsiv.svg
Vikipedi:Adil kullanım hakkında

Merhaba, ben Wikiye kayıtlı değilim, Bulge Muharabesi başlığının tartışma kısmına bi not bıraktım, vikipedi konusunda deneyimli biri olarak ilgilenirseniz sevinirim. Saygılar.--128.195.205.12 19:29, 4 Eylül 2015 (UTC)

Kurban Bayramınız kutlu olsun![kaynağı değiştir]

  Eid plate.jpg Kurban Bayramınız Kutlu Olsun!


Sevgili Vikipedist arkadaşım,

Kurban Bayramını kutlarım.


~~ İyi vikilemeler, sevgiler, saygılar ~~   --Uğurkentmesaj 18:08, 3 Ekim 2014 (UTC)

Adil kullanım hakkında[kaynağı değiştir]

Selamlar. Adil kullanım ile ilgili bir şey sormak istiyorum. Bir maddede sadece bir tane mi adil kullanım lisanslı resim kullanabiliyoruz? Genellikle yakın tarihle ilgili maddeler açtığım ve dosya yüklediğim için commons'a yüklememde sorun oluyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Saygılar, iyi vikiler. Sultan Galiyev (mesaj) 23:28, 4 Ekim 2015 (UTC)

Merhaba, kriterlerde belirtildiği üzere düşük çözünürlükte madde için büyük önem taşıyorsa, adil kullanım görüntüsünü kullanabiliyoruz. Yani maddedeki kullanım oranı fazla olmayacak şekilde (cılkı çıkmayacak kadar :) ) adil kullanım görüntüsü kullanabilirsiniz. Kullanım için bir miktar belirtilmemiştir. Adil kullanım görüntüleri boşta duramazlar. Yani muhakkak bir maddede kullanılmalıdırlar. Ayrıca ana sayfa, şablon, yardım, Vikipedi vb. sayfalarda adil kullanım görüntüsü kullanamıyoruz. Hiç adil kullanım görüntüsü kullanmayan vikipedi ve kardeş projeleri de bulunmaktadır. Kolay gerekçelendirme ve AK lisanslama şablonlarında bu sayfanın size yararı olabilir. Umarım sizi aydınlatabilmişimdir. Kolay gelsin.--i.e.msj 00:07, 5 Ekim 2015 (UTC)
Çok teşekkürler. Kendimce adil kullanım gerekçe şablonları çıkarmıştım. Meğer sizin sayfada varmış. :) Benim hazırladığım şablonlara uygun bir vaktinizde göz atabilir misiniz? (Dosya lisans örnekleri başlığında) Bir sorun var mı? Çünkü aynı şablonla bazen günde 10 dosya birden yüklüyorum. Yanlış yol almayayım. Saygılar, iyi vikiler. Sultan Galiyev (mesaj) 00:14, 5 Ekim 2015 (UTC)