Kullanıcı mesaj:89.166.46.217

  Vikipedi, özgür ansiklopedi

  Cscr-featured1.png Harikasınız!

  Merhaba. Vikipedi'de yaptığınız son değişiklikler ve düzenlemeler için teşekkürler! Gayet iyi iş çıkardınız. Sizi, Vikipedi'de hesap oluşturmaya davet ediyorum. Kaydolmanın bazı yararları şunlardır:

  • İstediğiniz kullanıcı adını seçebilirsiniz.
  • Vikipedi'ye yapmış olduğunuz katkılarınızı katkılarım bölümünde görebilirsiniz.
  • Kendinize ait bir kullanıcı sayfanız olur.
  • Kendinize ait bir mesaj sayfanız olur. Böylece dilediğiniz zaman kullanıcılara e-posta adresinizi belirtmeden ileti gönderebilirsiniz.
  • Maddeleri izleme listenize alabilir, böylece o madde üzerinde yapılan değişiklikleri takip edebilirsiniz.

  Bilgilendirme simgesi Kaydolmak için hazır mısınız? Buraya tıklayın ve bir hesap oluşturun. İyi çalışmalar! --Victor Trevor (mesaj) 19.53, 4 Kasım 2020 (UTC)[yanıtla]

  Ya kusura bakma parmağım kaydı ve yaptığın değişikliği yanlışlıkla geri aldım! Bambi'nin annesi (mesaj) 19:19, 9 Şubat 2017 (UTC)

  Hoşgeldiniz[kaynağı değiştir]

  Merhaba 89.166.46.217, Vikipedi'ye hoş geldiniz.
  Crystal Clear app kedit.svg
  Herkes yazabilir

  Herkesin özgürce katkıda bulunduğu Vikipedi'ye hoş geldiniz. Katkıda bulunmak için yapmanız gereken tek şey, üstteki Değiştir veya Kaynağı değiştir butonlarından birine basmak. Ancak girdiğiniz bilgilerin ansiklopedik ve kişisel saldırıdan uzak olmasına, hakaret içerikli ve en önemlisi telif ihlali barındırıyor olmamasına dikkat etmelisiniz.

  Bantuan
  İpuçları
  • Vikipedi beş temel taş üzerine kuruludur, katkıda bulunmadan önce okumanızda yarar var.
  • Lütfen tartışma ve mesaj sayfalarında yazdıklarınızı, sonuna ~~~~ koyarak ya da değiştirme panelinin sol üst üçüncü sekmesini Imza.png
  kullanarak imzalamayı unutmayın!.
  Tips
  Yardım bilgileri

  Daha fazla bilgiyi Topluluk Portali'nde bulabilirsiniz. Sorularınızı Danışma Masası'nda, Köy çeşmesi'nde ya da IRC'deki #wikipedia-tr kanalında sorabilirsiniz. Deneyimli kullanıcılarımız yeni gelenlere yardım etmekten mutluluk duyacaktır. Herhangi bir sorununuzda, diğer kullanıcılarla iletişime geçmekten çekinmeyin.

  Membuat kesalahan?
  For Non-Turkish Speakers
  Deutsch: Sprechen Sie kein Türkisch? Klicken Sie hier.
  Ελληνικά: Δεν ξέρεις Τουρκικά; Κάντε κλικ εδώ.
  English: Don't speak Turkish? Click here.
  español: ¿No hablas turco? Cliquea aquí.
  français: Vous ne parlez pas turc ? Cliquez ici.
  日本語: トルコ語は難しいでしょうか。ここをクリックしてください。
  русский: Не говорите по-турецки? Нажмите сюда.
  Andere Sprachen   Other languages   Otros idiomas   Autres langues   他の言語   Другие языки
  Mediawiki.png Kardeş Projeler

  VikiSözlük
  Özgür Sözlük

  VikiKitap
  Özgür Kitaplar

  VikiKaynak
  Özgür Kütüphane

  VikiSöz
  Özdeyişler

  Commons
  Çoklu ortam paylaşım

  Meta-Wiki
  Viki Merkez

  Kolay gelsin... Ahmet Turhan (mesaj) 16:27, 18 Şubat 2017 (UTC)


  VikiProje Sovyetler Birliği davet[kaynağı değiştir]

  State Emblem of the Soviet Union.svg
  Flag of the Soviet Union (1923-1955).svg
  VikiProje Sovyetler Birliği Daveti
  İyi günler, iyi Vikiler.
  Sovyetler Birliği ile ilişkili tarih, politika, bilim, coğrafya, ekonomi, askeriye, hukuk, eğitim, felsefe, kişi, toplum vb. gibi konularda maddeler açmayı ve var olan maddeleri düzenleyerek kaliteli hale getirmeyi amaçlayan VikiProje Sovyetler Birliği projesine davetlisiniz.

  Projeye katkıda bulunmak için katılımcılar listesine isminizi ekleyin, iş bölümü ve hedefler kısmına yapmayı düşündüğü katkıları yazarak benzer ilgi alanına sahip kişilerle birlikte hareket edin. Bununla birlikte bu ayın iş birliği projesine katılarak projenin gelişmesine katkıda bulunun. İşbirliği projesinde pek çok ödül sizi beklemekte.

  Ayrıca çalışılan maddeleri ve düzenlenmesi gereken maddeleri inceleyebilir veya anket ve oylamalara katılarak görüş bildirebilirsiniz.

  Proje hakkında daha fazla bilgi ve katılım için TIKLAYIN.

  --Ahmet Turhan (mesaj) 16:27, 18 Şubat 2017 (UTC)

  Hoşgeldiniz[kaynağı değiştir]

  Merhaba ben Chansey. Katkılarınızı takip ediyorum ve takdirle karşılıyorum. Katkılarınızı daha kolay takip etmek ve devamlılığı sağlamak, IP adreslerinden doğabilecek bir karışıklığı engellemek açısından kayıt olarak bir kullanıcı ismi almanızı önemle rica ediyorum. Herhangi bir sorunuz olursa mesaj sayfamdan benimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. İyi vikiler! chansey Mesaj 21:34, 20 Şubat 2017 (UTC)

  Gnome-face-smile.svg
  Finlandiya'nın idari bölümleri‎ gibi maddelere yaptığınız katkılar için teşekkürler. Eğer bir kullanıcı adı alıp katkılarınıza devam ederseniz, yaptığınız değişikliklerin değerlendirilmesi daha hızlı ve rahat olur. Ayrıca size yapılan uyarıları ve yönlendirmeleri de bu şekilde görebilirsiniz. Kullanıcı adı almak için sağ üstteki oturum aç / hesap oluştur'a tıklayabilirsiniz. Kolay gelsin.----TmѰ e12 13:31, 26 Şubat 2017 (UTC)

  Güney Kore'deki Dünya Mirasları[kaynağı değiştir]

  Merhaba, Dünya Mirası Listesi ile ilgili çalışmalar yapmaktayım. Sizin de Güney Kore'deki Dünya Miraslarını eklediğinizi gördüm, çok sevindim. Umarım katkılarınız Güney Kore ile sınırlı kalmaz. Binden fazla Dünya Mirasını Vikipedi'ye eklemek kolay değil. --thecatcherintheryemesaj 20:47, 11 Mart 2017 (UTC)

  Vikipedi üyeliği daveti[kaynağı değiştir]

  Gnome-face-smile.svg
  Fukuoka metrosu‎‎ gibi maddelere yaptığınız katkılar için teşekkürler.Yaptığınız değişiklikler son derece olumlu fakat devriyelere zorluk çıkartıyor . Eğer bir kullanıcı adı alıp katkılarınıza devam ederseniz, yaptığınız değişikliklerin değerlendirilmesi daha hızlı ve rahat olur. Ayrıca size yapılan uyarıları ve yönlendirmeleri de bu şekilde görebilirsiniz. Kullanıcı adı almak için sağ üstteki oturum aç / hesap oluştur'a tıklayabilirsiniz. Kolay gelsin.--By erdo can • msj 13:49, 24 Nisan 2017 (UTC)

  onaylama[kaynağı değiştir]

  • Bütün değişiklerini onayladım. iyi vikiler. --Mavrikantmsj 21:57, 8 Mayıs 2017 (UTC)
  • Tekrar merhaba. Sorun çıkartan süzgeci düzelttim. Engellenen Krasnoznamensk, Moskova Oblastı maddesini de kurtardım. Vikipedi:IRC kanalı kanalından mesaj atarsanız daha hızlı ilgilenebilirim. İyi Vikiler --Mavrikantmsj 19:03, 24 Mayıs 2017 (UTC)
  • Süzgeci tekrar düzenledim. Bir daha sorun çıkarmaz diye umuyorum. --Mavrikantmsj 22:46, 22 Haziran 2017 (UTC)
  Maalesef @Mavrikant -thecatcherintheryemesaj 23:15, 22 Haziran 2017 (UTC)
  • Hesap engel olayını kapattım. Neden olduğunu çözene kadar sadece değişikliği kaydetmeye izin vermeyecek. --Mavrikantmsj 00:47, 23 Haziran 2017 (UTC)
  Gnome-face-smile.svg
  Dizel çoklu birim gibi maddelere yaptığınız katkılar için teşekkürler. Eğer bir kullanıcı adı alıp katkılarınıza devam ederseniz, yaptığınız değişikliklerin değerlendirilmesi daha hızlı ve rahat olur. Ayrıca size yapılan uyarıları ve yönlendirmeleri de bu şekilde görebilirsiniz. Kullanıcı adı almak için sağ üstteki oturum aç / hesap oluştur'a tıklayabilirsiniz. Kolay gelsin.----TmѰ e12 10:40, 5 Temmuz 2017 (UTC)

  Teşekkürler[kaynağı değiştir]

  Vikipedi'de yapmış olduğunuz değişiklikler için teşekkürler. Umarım sizi yakın zamanda bir kullanıcı ismi ile aramızda görürüz.İyi günler iyi vikiler.

  LmattdavidsmithlEvet? 20:03, 25 Temmuz 2017 (UTC)
  

  Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

  Tireless Contributor Barnstar Hires.gif Yorulmaz Katılımcı Yıldızı
  Vikipedi'mize yorulmadan kattığınız onca madde dolayısıyla :) Siz yazın yeter ki, biz onaylarız :) İyi vikiler! chansey Mesaj 16:37, 30 Temmuz 2017 (UTC)

  Rica[kaynağı değiştir]

  Merhaba, çok önemli katkılarınız var. Sizden rica etsem en:Iranian architecture sayfasını Türkçeye çevirir misiniz? Kolay gelsin.--Nushirevan11 12:53, 20 Eylül 2017 (UTC)

  Teşekkür ederim. :)--Nushirevan11 01:32, 21 Eylül 2017 (UTC)

  300.000[kaynağı değiştir]

  Türkçe Vikipedi'nin 300000. maddesi Fokker 100'ü açtığınız için teşekkürler. Katkılarınızın devam etmesi dileklerimle. --Uğurkentmesaj 23:06, 13 Ekim 2017 (UTC)

  Ben de bunun için gelmiştim, tebrikler :)--RapsarEfendim? 00:26, 14 Ekim 2017 (UTC)

  Selamlar![kaynağı değiştir]

  Merhaba .217! Nasılsınız, umarım afiyettesinizdir. Malum durumda yapmış olduğunuz katkılar paha biçilemez, size teşekkürlerimi sunuyorum. Tecrübeli bir kullanıcı olarak rica etsem buraya görüş bildirebilir misiniz? Katkılarınızı beklerim. İyi vikiler! chanseyMesajYaz 15:39, 15 Kasım 2017 (UTC)

  ++++[kaynağı değiştir]

  Merhaba, Ermeni Yaylası maddesinin adı Ermeni Yaylaları olması gerekmiyor mu?--Nushirevan11 19:32, 17 Ocak 2018 (UTC)

  Geniş bir bölgeyi kapsıyor bu adlandırma. Ermeni Yaylaları adlandırması daha iyi olur diye düşünüyorum. Siz ne dersiniz?--Nushirevan11 19:59, 17 Ocak 2018 (UTC)
  Arada çok büyük fark yok ancak Ermeni yaylaları diye arama yapılınca akademik eserlerde ve ermeni sitelerinde bu ifade çıkıyor. Bu ada taşınması daha uygun olur diye düşünüyorum. Ermeni yaylası ifadesi Türkiye'de bir yerleşim yeri için de kullanılıyor.--Nushirevan11 20:10, 17 Ocak 2018 (UTC)

  Üyelik[kaynağı değiştir]

  Merhaba. Üye olsanız da beyaz liste üyesi olup, değişikliklerinizin onaylanmasıyla vakit kaybetmesek? Böylece hem siz daha rahat katkı sağlarsınız hem de bizim daha az vaktimiz harcanacağından biz de bu zaman diliminde daha farklı şekilde katkı sağlarız, daha iyi yaparız Vikipedi'yi :) İyi günler.--RapsarEfendim? 20.38, 23 Temmuz 2018 (UTC)[yanıtla]

  Dini tarikat maddesi[kaynağı değiştir]

  Merhabalar. Şu maddede düzeltilmesi gereken kısım; tarikatların dinin içinde değil dini inancı olan toplumun içinde yer bulmasıdır. "TARİKAT" eşit değildir "DİN" yani. O yüzden ilgili başlıkta konuyla ilgili bir düzeltme yaptım, ilginize sunarım.--181.224.242.142 19.40, 22 Kasım 2018 (UTC)[yanıtla]

  Anlayışla karşıladığınız için teşekkür ederim. İyi çalışmalar.--181.224.242.142 20.11, 22 Kasım 2018 (UTC)[yanıtla]
  Writers Barnstar Hires.png
  Yazar Yıldızı
  İnanılmaz gayretli katkılarınızdan dolayı tebrikler. Umarım yakın zamanda kullanıcı adıyla katkılarınıza devam edersiniz. Selamlarıla, iyi vikiler, Sakhalinio (mesaj - e-posta) 09.31, 20 Ekim 2019 (UTC)[yanıtla]

  Kişisel teşekkür[kaynağı değiştir]

  Merhaba! Henüz kendi adınıza bir hesap oluşturmadığınız için bu IP adresinden yapılan tüm katkılar size mi ait bilmiyorum ama özellikle Arnavutluk hakkında oluşturduğunuz her yeni madde için ayrı ayrı teşekkür etmek istedim size. Benim Vikipedi'de yaptığım çalışmaların azımsanmayacak kadar büyük bir kısmı Arnavutluk ve ilgili konular hakkında olduğu için yaptığınız değişiklikler dikkatimi çekti. Maddeleri oluştururken özenli davrandığınız için de ayrıca minnettarım. Kolaylıklar ve çalışmalarınız devamını diliyorum. :) --GargarapalvinMesaj 00.01, 21 Aralık 2019

  WikiSalı toplantıları[kaynağı değiştir]

  Merhabalar, uzun süredir sizin değişikliklerinizi takip ediyor ve onaylıyorum. Size bir merhaba diyim, hemde belki köy çeşmesinde görmemişsindir diye bu mesajı yazmak istedim. Salıları artık İstanbul'daki vikipedistler olarak toplanmaya başladık. Eğer uygun olursanız, sizde katılabilirseniz çok mutlu oluruz. Toplantının online linkini şurada bulabilirsiniz. Bu hafta Üsküdar Üniversitesi Çarşı Kampüsünde olacağız. Umarım katılabilirsiniz. Bana mail ile ulaşırsanız size toplantı davetinide iletebilirim. Saygılarımla, Sakhalinio (mesaj - e-posta) 21.45, 21 Aralık 2019 (UTC)[yanıtla]

  SADAT silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

  Değişiklik yaptığınız bir sayfa (SADAT) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/SADAT sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

  Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Ali Haydar (mesaj) 21.00, 5 Ocak 2020 (UTC)[yanıtla]

  Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

  Tireless Contributor Barnstar Hires.gif Yorulmaz Katılımcı Yıldızı
  Süpersiniz! Şu ana kadar Vikipedi'ye sağladığınız tüm katkılar için ellerinize çok sağlık. Bambi'nin annesi (mesaj) 12.32, 2 Mayıs 2020 (UTC)[yanıtla]

  Şablonlar hk.[kaynağı değiştir]

  • Merhaba. Ülkelerin büyükşehirleri ile ilgili şablonlar üzerinde yaptığınız değişiklikler için teşekkürler. Fakat yapmak istediğiniz kategori değişiklikleri öncelikle tartışma gerektirir. İlgili kategoriler ve şablonlar "büyükşehir" statüsündeki şehirler için düzenlenmiştir. Bunlarla ilgili bir değişiklik olması gerektiğini düşünüyorsanız, öncelikle bir tartışma başlatmak gereklidir. Tartışmadan çıkacak sonuca göre gerekli düzenlemeler yapılabilecektir. Saygılarımla. --justinianus 13.02, 12 Mayıs 2020 (UTC)[yanıtla]

  Erdoğanizm silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

  Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Erdoğanizm) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Erdoğanizm sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

  Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--—Gönüldağı mesaj 10.56, 20 Mayıs 2020 (UTC)[yanıtla]

  +++++[kaynağı değiştir]

  Merhaba, çevirilerinizi her daim takdir etmekle birlikte bir ricada bulunacağım. en:Evangelicalism maddesini Evanjelikalizm adıyla çevirebilir misiniz? İyi çalışmalar.--Nushirevan11 22.18, 2 Haziran 2020 (UTC)[yanıtla]

  Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

  Writers Barnstar Hires.png Yazar Yıldızı
  Libya-Türkiye ilişkileri dahil olmak üzere açtığınız maddeler için teşekkürler Face-smile.svg evrifaessa ❯❯❯ mesaj 12.45, 16 Haziran 2020 (UTC)[yanıtla]
  Ambox warning pn.svg

  Międzymorze isimli maddeye, bekletmeli sil prosedürünün uygulanabileceğini ifade eden bekletmeli sil şablonu eklenmiştir. Her türlü katkı için minettar olsak da, bu madde Vikipedi'nin içerik politikalarıyla uyumsuz olabilir ve ilgili silme uyarısı tam olarak hangi açıdan uygunsuz olduğunu açıklamaktadır (ayrıca Vikipedi ne değildir? ve silme politikası sayfalarına bakarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz). İlgili bekletmeli sil etiketini kaldırarak, silme önerisine itiraz edebilirsiniz; fakat lütfen niçin ilgili silme önerisine itiraz ettiğinizi ya değişiklik özetinizde ya da maddenin tartışma sayfasında belirtiniz. Ek olarak, lütfen maddeyi belirtilen sorunlardan yola çıkarak geliştirmeye çalışınız. Her ne kadar bir bekletmeli sil etiketini kaldırmak, silme önerisini geçersiz kılsa da, madde yine de silinebilir
  Eğer herhangi bir hızlı silme kriterini karşılıyorsa hızlı silme yoluyla, veya silinmeye aday gösterilerek, topluluğun silinmeyi fikir birliği ile onaylaması sonucu silinebilir.

  Thekarrfan (mesaj) 19.49, 17 Haziran 2020 (UTC)[yanıtla]

  3GD kuralını ihlal etmek üzeresiniz![kaynağı değiştir]

  Gtk-dialog-warning.svg
  Metal Slug maddesinde yaptıklarınız nedeniyle üç geri dönüş kuralını ihlal etmek üzeresiniz! Lütfen maddeleri geri döndürme işlemlerinize bir son verin, aksi takdirde Vikipedi'de değişiklik yapmanız engellenecektir. -Talhaaisk ? 13.08, 29 Haziran 2020 (UTC)[yanıtla]


  Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

  Writers Barnstar Hires.png Yazar Yıldızı
  Türkçe Vikipedi'ye yaptığınız katkılar için... Huuntaİleti 16.54, 4 Ağustos 2020 (UTC)[yanıtla]

  Manhwa[kaynağı değiştir]

  Merhabalar. Maddenin ismiyle ilgili başlattığım şu tartışma için bir yorumunuz var mı? --Dijkstra·ileti 23.22, 4 Ağustos 2020 (UTC)[yanıtla]

  Yanıt için teşekkürler. Dediğiniz gibi yaygın isim bu şekilde olduğu için değiştirmeye gerek yok gibi görünüyor. --Dijkstra·ileti 23.49, 4 Ağustos 2020 (UTC)[yanıtla]

  Hoş geldiniz![kaynağı değiştir]

  Wikipedia-logo-v2.svg

  Merhaba ve Türkçe Vikipedi'ye hoş geldiniz! katkılarınız için teşekkür ederiz. Vikipedi'deki yapıcı düzenlemelerinizi takdir ediyorum. Umarım Vikipedi'yi beğenirsiniz ve kalmaya karar verirsiniz.

  İşte görmek isteyebileceğiniz birkaç bağlantı:

  İşte bazı ipuçları:

  • Bir adı almanızı tavsiye ederim. Vikipedi'deki maddeleri okumak veya düzenlemek için giriş yapmanıza gerek yoktur, ancak bir hesap oluşturmak kişisel bilgiler gerektirmez ve kullanıcı adının olmasının birçok yararı vardır.
  • Tartışma sayfalarını kullanırken, lütfen mesajlarınızın sonunda dört adet tilde (~~~~) kullanarak imzalamayı unutmayın. Bu otomatik olarak kullanıcı adınızı (veya IP adresinizi) ve tarihi yazacaktır.

  Umarım burada düzenleme yapmaktan ve bir Vikipedist olmaktan hoşlanırsınız! Eğer yardıma ihtiyacınız olursa Vikipedi:Danışma masasına veya mesaj sayfama, sorunuzu sormaktan lütfen çekinmeyin. Tekrar hoş geldiniz! GüneşÖzgün 18.19, 12 Ağustos 2020 (UTC)[yanıtla]


  Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

  Surreal Barnstar Hires.png Gerçeküstü Yıldız
  Vikipedi'ye yaptığınız katkılar nedeniyle size bu yıldızı gönderiyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. GüneşÖzgün 19.38, 13 Ağustos 2020 (UTC)[yanıtla]


  Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

  Writers Barnstar Hires.png Yazar Yıldızı
  Katkılarınız için teşekkürler Anyela. 06.30, 12 Eylül 2020 (UTC)[yanıtla]

  1000+ Madde[kaynağı değiştir]

  1k award.png 1000 Madde yıldızı
  Türkçe Vikipedi'de 1000'den fazla madde başlattığınız için bu yıldız size, sevgiler. Madrox❯❯❯ mesaj? 11.44, 27 Eylül 2020 (UTC)[yanıtla]

  Engelleme[kaynağı değiştir]

  Merhabalar,

  Az önce başka bir IP adresiyle ilgili işlem yaparken rakamları karıştırıp engeli bu adrese vermişim. Fark edip hemen kaldırdım, buradan da bir özür dilemek isterim.

  Vito Genovese 16.59, 14 Ekim 2020 (UTC)[yanıtla]

  Hoş geldiniz[kaynağı değiştir]

  Vikipedi Topluluğu olarak bir çay içmeden bırakmayız.

  Herkesin katkıda bulunabildiği özgür ansiklopedi Vikipedi'ye hoş geldiniz!

  Herkesi ansiklopedimizin gelişmesine katkıda bulunmaya davet ediyoruz. Vikipedi'ye katkıda bulunmak ya da Vikipedi'deki maddeleri okumak için kaydolmanız zorunlu değildir. Vikipedi'ye kaydolmak ücretsizdir. Kaydolma işlemi çok kısa sürer ve bir kullanıcı hesabı edinmek için hiçbir kişisel bilgi istenmez. Kaydolmanın bazı yararları şunlardır:

  • İstediğiniz kullanıcı adını seçebilirsiniz.
  • Vikipedi'ye yapmış olduğunuz katkılarınızı "Katkılar" bölümünde görebilirsiniz.
  • Kendinize ait bir kullanıcı sayfanız olur.
  • Kendinize ait bir mesaj sayfanız olur. Böylece dilediğiniz zaman kullanıcılara e-posta adresinizi belirtmeden ileti gönderebilirsiniz.
  • Maddeleri izleme listenize alabilir, böylece o madde üzerinde yapılan değişiklikleri takip edebilirsiniz.
  • Maddelerin adını değiştirebilirsiniz.
  • Vikipedi'ye resim ya da ses dosyası yükleyebilirsiniz.
  • Vikipedi'nin görünümünü ve işleyişini kendinize özel olarak değiştirebilirsiniz.
  • Oylamalarda oy kullanma hakkına sahip olabilirsiniz (oy kullanma koşulları için: Oylama).

  Gönüllü kullanıcıların katkılarıyla bilgiye ücretsiz erişilmesini sağlayan özgür ansiklopedi Vikipedi'ye destek olun.

  Eğer kaydolmaya hazırsanız, buraya tıklayın. İyi çalışmalar. --[evolutionoftheuniverse] @trwiki 17.13, 28 Ekim 2020 (UTC)[yanıtla]

  Ambox warning pn.svg

  Full Moon Hotel isimli maddeye, bekletmeli sil prosedürünün uygulanabileceğini ifade eden bekletmeli sil şablonu eklenmiştir. Her türlü katkı için minettar olsak da, bu madde Vikipedi'nin içerik politikalarıyla uyumsuz olabilir ve ilgili silme uyarısı tam olarak hangi açıdan uygunsuz olduğunu açıklamaktadır (ayrıca Vikipedi ne değildir? ve silme politikası sayfalarına bakarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz). İlgili bekletmeli sil etiketini kaldırarak, silme önerisine itiraz edebilirsiniz; fakat lütfen niçin ilgili silme önerisine itiraz ettiğinizi ya değişiklik özetinizde ya da maddenin tartışma sayfasında belirtiniz. Ek olarak, lütfen maddeyi belirtilen sorunlardan yola çıkarak geliştirmeye çalışınız. Her ne kadar bir bekletmeli sil etiketini kaldırmak, silme önerisini geçersiz kılsa da, madde yine de silinebilir.
  Eğer herhangi bir hızlı silme kriterini karşılıyorsa hızlı silme yoluyla, veya silinmeye aday gösterilerek, topluluğun silinmeyi fikir birliği ile onaylaması sonucu silinebilir.

  chansey mesaj? 12.28, 7 Kasım 2020 (UTC)[yanıtla]

  Hoş geldiniz![kaynağı değiştir]

  Wikipedia-logo-v2.svg

  Merhaba ve Türkçe Vikipedi'ye hoş geldiniz! katkılarınız için teşekkür ederiz. Vikipedi'deki yapıcı düzenlemelerinizi takdir ediyorum. Umarım Vikipedi'yi beğenirsiniz ve kalmaya karar verirsiniz.

  İşte görmek isteyebileceğiniz birkaç bağlantı:

  İşte bazı ipuçları:

  • Bir adı almanızı tavsiye ederim. Vikipedi'deki maddeleri okumak veya düzenlemek için giriş yapmanıza gerek yoktur, ancak bir hesap oluşturmak kişisel bilgiler gerektirmez ve kullanıcı adının olmasının birçok yararı vardır.
  • Tartışma sayfalarını kullanırken, lütfen mesajlarınızın sonunda dört adet tilde (~~~~) kullanarak imzalamayı unutmayın. Bu otomatik olarak kullanıcı adınızı (veya IP adresinizi) ve tarihi yazacaktır.

  Umarım burada düzenleme yapmaktan ve bir Vikipedist olmaktan hoşlanırsınız! Eğer yardıma ihtiyacınız olursa Vikipedi:Danışma masasına veya mesaj sayfama, sorunuzu sormaktan lütfen çekinmeyin. Tekrar hoş geldiniz! Kadıköylümesaj 15.34, 12 Kasım 2020 (UTC)[yanıtla]

  Sizi Türkçe Vikipedi'nin Telegram kanalına davet ediyoruz![kaynağı değiştir]


  Wikipedia-Telegram.png
  Türkçe Vikipedi'nin Telegram Kanalına Davetlisiniz!
  İyi günler, iyi Vikiler.
  Türkçe Vikipedi'nin genel konularının ele alındığı, vikipedistler arasında daha hızlı iletişimin hedeflenerek kurulduğu Telegram grubuna davetlisiniz.

  Grup WMTR gönüllüleri tarafından yönetilmektedir, Wikimedia Vakfı ile bağı bulunmamaktadır. Grupta paylaşılacak her şey sadece bilgi amaçlı olacaktır. Grupta yazılanlar Vikipedi işleyişini hiçbir şekilde bağlamaz, grubun hiçbir resmi işlevi yoktur. Grup içerisindeki tüm konuşmalarda Vikipedi'nin dostane alan politikaları ve tüm genel Vikipedi kuralları geçerlidir. Daha fazla bilgi için Vikipedi:Telegram sayfasına göz atabilirsiniz.

  Gruba katılmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.
  İyi çalışmalar Face-smile.svg Kadıköylümesaj 15.37, 12 Kasım 2020 (UTC)[yanıtla]


  Üyelik[kaynağı değiştir]

  Merhaba! Uzun zamandır değişiklerinizi takip ediyorum. Katkılarınız Vikipedi için çok değerli. Beyaz liste olmadığınız için değişiklerinizin onay alması uzun sürebiliyor. Eğer üyelik açarsanız beyaz liste olmanız çok mümkün. Bu sayede değişikleriniz bir devriyenin onayını beklemek zorunda kalmaz. Üyelik açmak hakkındaki düşüncenizi öğrenebilirmiyim :) Robingunes 12.14, 26 Kasım 2020 (UTC)[yanıtla]

  Şu ve şu listelere bakınca, üye olmak imkansız. O kadar emek var. thecatcherintheryeileti💬 22.40, 27 Kasım 2020 (UTC)[yanıtla]

  Davet[kaynağı değiştir]

  Flag of South Korea.svg Vikiproje Güney Kore davetiyesi
  İyi günler, iyi vikiler!
  Güney Kore ile ilgili maddeleri arttırmayı, belirli standartlara ulaştırmayı ve düzenlemeyi hedefleyen Güney Kore Vikiprojesi ile ilgilenebileceğinizi düşündüm. Detaylı bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz.

  Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler!

  --Anyela. 18.24, 30 Kasım 2020 (UTC)[yanıtla]

  Içerik silinmesi[kaynağı değiştir]

  Merhabalar az önce bir maddede nedensiz fazlasıyla içerik sildiniz işlemi geri aldım ancak sebebini merak ettim--Anyela. 20.41, 4 Aralık 2020 (UTC)[yanıtla]

  • Açıkçası söz konusu maddedeki gereksiz kalan kısımları çıkarıyordum, zaten üstünde bulunmaktaydı. Teşekkürler iyi çalışmalar.--89.166.46.217 20.43, 4 Aralık 2020 (UTC)[yanıtla]
   • Anladım bir neden belitrmediğiniz için değişikliği geri aldım özür dilerim ancak lütfen bir dahaki sefere değişiklik özetine silme nedeninizi yazınız. İyi günler :) --Anyela. 20.46, 4 Aralık 2020 (UTC)[yanıtla]

  Ricâ[kaynağı değiştir]

  Merhaba, Vikipedi'ye katkılarınız çok önemli. Her alandan çeviri yaptığınızı düşünerek sizden bir ricam var. Dünya tarihinde çok büyük bir yeri olan Fransız Devrimi sayfası kısa bir şekilde bulunuyor. Acaba alt başlıkları genişletmeniz mümkün müdür? Kolaylıklar diliyorum.--Nushirevan11 00.28, 12 Aralık 2020 (UTC)[yanıtla]

  Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

  Writers Barnstar Hires.png Yazar Yıldızı
  Katkılarınızın devamını dilerim. İyi günler :) Anyela. 08.47, 27 Aralık 2020 (UTC)[yanıtla]

  Çeviri desteği[kaynağı değiştir]

  Merhaba, Henry Moseley maddesinde İngilizceden bir çeviri yapılmış fakat çarpık ve düzensiz bir çeviri gibi görünüyor. Makine çevirisinden çok da farklı değil. Bu maddenin çevirisi konusunda düzeltmelerde bulunarak destek verirseniz müteşekkir olurum. Selamlar.--Furkan 💬 10.14, 30 Aralık 2020 (UTC)[yanıtla]

  Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

  Writers Barnstar Hires.png Yazar Yıldızı
  Türkçe Vikipedi’mize kazandırdığınız 9700’den fazla madde için. Cedreon (mesaj) 17.41, 6 Ocak 2021 (UTC)[yanıtla]

  Seçkin ve kaliteli madde[kaynağı değiştir]

  Merhaba! Kaliteli veya seçkin madde üretme fikriniz var mı? Çok deneyimli bir kullanıcısınız, bir düşünün bence. Robingunes; 15.22, 2 Mart 2021 (UTC)[yanıtla]

  Şablon:SSE[kaynağı değiştir]

  Ambox warning yellow.svg

  Merhaba, ben Birazdangelicem. Oluşturduğun Şablon:SSE maddesini Vikipedi'nin hızlı silme kriterlerinden "Deneme" kriterine uyduğuna inandığımdan silinmesi için işaretledim. Hizmetliler maddeyi ve tartışma sayfasını inceledikten sonra karar verecekler. Eğer bir hata yaptığımı düşünüyorsan ya da herhangi bir sorun varsa mesaj sayfam üzerinden bana ulaşabilirsin. Teşekkürler. ----BirazdangelicemMsj 09.16, 3 Mart 2021 (UTC)[yanıtla]

  Erdoğan İran şiir tartışması silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

  Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Erdoğan İran şiir tartışması) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Erdoğan İran şiir tartışması sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

  Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler. ----Maurice Flesier message 21.59, 3 Mart 2021 (UTC)[yanıtla]

  Uzay uçuşu bilgi kutusu hk.[kaynağı değiştir]

  Merhaba. Şu sayfada (kalıcı bağ) ilginiz dâhilinde olması muhtemel bir konu olduğu için sizi etiketlemiştim fakat bildirimin gittiğinden emin değilim. Dolayısıyla mesaj göndererek bir kez daha altını çizeyim dedim. İyi çalışmalar, --Victor Trevor (mesaj) 16.24, 19 Mart 2021 (UTC)[yanıtla]

  Kategori:Zaragoza'nın belediyeleri[kaynağı değiştir]

  Ambox warning yellow.svg

  Merhaba, ben Eren456123. Oluşturduğun Kategori:Zaragoza'nın belediyeleri maddesini Vikipedi'nin hızlı silme kriterlerinden "Boş kategori" kriterine uyduğuna inandığımdan silinmesi için işaretledim. Hizmetliler maddeyi ve tartışma sayfasını inceledikten sonra karar verecekler. Eğer bir hata yaptığımı düşünüyorsan ya da herhangi bir sorun varsa mesaj sayfam üzerinden bana ulaşabilirsin. Teşekkürler. ----Eren💬 12.19, 2 Temmuz 2021 (UTC)[yanıtla]

  Kategori:Türk kadın pornografik film oyuncuları[kaynağı değiştir]

  Ambox warning yellow.svg

  Merhaba, ben Esc2003. Oluşturduğun Kategori:Türk kadın pornografik film oyuncuları maddesini Vikipedi'nin hızlı silme kriterlerinden "Boş kategori" kriterine uyduğuna inandığımdan silinmesi için işaretledim. Hizmetliler maddeyi ve tartışma sayfasını inceledikten sonra karar verecekler. Eğer bir hata yaptığımı düşünüyorsan ya da herhangi bir sorun varsa mesaj sayfam üzerinden bana ulaşabilirsin. Teşekkürler. --Esc2003 (mesaj) 17.44, 29 Temmuz 2021 (UTC)[yanıtla]

  denk gelmişken yazayım.. bu değerli bir kategori.. ah ah.. türk porno endüstrisine dair maddeler yok mu gerçekten vikipedi'de? ----Modern primat ඞඞඞ İLETİ 14.17, 12 Aralık 2021 (UTC)[yanıtla]
  şunu ekleyim: türk porno endüstrisi türk kültürüne katkı sağlıyor. porno bir gerçekliktir, yabancıların porno kültürü bizi işgal etmiş durumda.. harekete geçilmesi lazım.. özellikle de "teşhir" suçu internet için yeniden düzenlenmeli.. ----Modern primat ඞඞඞ İLETİ 21.01, 12 Aralık 2021 (UTC)[yanıtla]