Kullanıcı mesaj:ToprakM

Vikipedi, özgür ansiklopedi
(Kullanıcı mesaj:TmY e12 sayfasından yönlendirildi)
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Tıkla
Wikimedia Vakfı Türk makamlarından Vikipedi erişimini yeniden sağlamasını talep ediyor
Lütfen Mesajlarınızı Sol Üstteki ''+'''ya Basarak Ekleyiniz Ve Mesajınızın Sonuna 4 Adet Tilde ''~~~~'' Koymayı (İmza atmayı) Unutmayınız.

İş birliği projesi daveti[kaynağı değiştir]

Merhaba ToprakM. Bu haftanın iş birliği projesinde seveceğinize inandığım bir proje var. Vikipediye Kapak resmi aranan kitaplar kategorisindeki maddelere uygun kapak görsellerini kazandırıyoruz. Destek verirseniz bizleri sevindirisiniz. İyi çalışmalar Mukaddimeileti 11.45, 4 Eylül 2018 (UTC)

İBP Sorumluluğu[kaynağı değiştir]

Merhaba ToprakM, İBP sorumlusu seçilmeni tebrik ederim. Ekibimizi güçlendireceğine inanıyorum. Özel mesaj yazacağım ayrıca. Selamlar Mukaddimeileti 21.19, 4 Eylül 2018 (UTC)

Eski kullanıcı adımın yönlendirmesinin silinmesi[kaynağı değiştir]

Kullanıcı sayfanız Meta-Wiki üzerinde yer almakta olduğundan (yerel sürüm mevcut değil) şu sayfada listeleniyor. Mediawiki yazılımından kaynaklanan bu sorunun çözümü için gerekli girişimlerde bulunacağım. --Superyetkinileti 19.21, 6 Eylül 2018 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]


Kitap kapakları[kaynağı değiştir]

Merhaba, Coyote Moon ve Close to the Ground maddelerine kitap kapakları eklemişsiniz ama bu kapaklar, kitaplara ait değil. Bu nedenle kaldırdım bilginiz olsun. ~ Z (m) 09.47, 12 Eylül 2018 (UTC)

Resimleri ilgili resimle değiştirip tekrar ekledim. Bildiriminiz için teşekkürler @HastaLaVi2 --ToprakM 11.35, 12 Eylül 2018 (UTC)