Kullanıcı mesaj:Gargarapalvin

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Tarih: 1 Mart 2021 Pazartesi
Durumu: Aktif.

Osman Hamdi Bey - The Tortoise Trainer - Google Art Project.jpg
Ana sayfa | Hakkımda | Katkılarım | Mesaj

İş Birliği Projesi daveti[kaynağı değiştir]

Merhabalar, 2020'nin 2. haftasının İş Birliği Projesi, Uluslararası UNICEF İyi Niyet Elçileri ve Savunucuları maddelerinin oluşturulması olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir ve bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Projeye katılımınızı bekleriz :)--Nanahuatl--MediaWiki message delivery (mesaj) 06.30, 25 Mayıs 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi daveti[kaynağı değiştir]

Merhabalar. 2020'nin 23. haftasının İş Birliği Projesi, Spike Lee filmografisindeki film maddelerinin oluşturulması olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir ve bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Projeye katılımınızı bekleriz :)--Nanahuatl--MediaWiki message delivery (mesaj) 21.20, 1 Haziran 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi daveti[kaynağı değiştir]

Merhabalar. 2020'nin 24. haftasının İş Birliği Projesi, açılması istenen maddelerin oluşturulması olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir ve bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Projeye katılımınızı bekleriz :)--Nanahuatl--MediaWiki message delivery (mesaj) 01.01, 8 Haziran 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi daveti[kaynağı değiştir]

Merhabalar. 2020'nin 25. haftasının İş Birliği Projesi, kadın millî ragbi birliği takımı maddelerinin oluşturulması olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir, bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Projeye katılımınızı bekleriz :)--Nanahuatl--MediaWiki message delivery (mesaj) 19.06, 15 Haziran 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi daveti[kaynağı değiştir]

Merhabalar. 2020'nin 26. haftasının İş Birliği Projesi, Viki bağlantısı olmayan maddelerde iç bağlantı verilmesi olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir, bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Projeye katılımınızı bekleriz :)--Nanahuatl--MediaWiki message delivery (mesaj) 21.21, 22 Haziran 2020 (UTC)

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Writers Barnstar Hires.png Yazar Yıldızı
Projeye kazandırdığınız maddeler hakikaten önemli bir boşluğu dolduruyor, ben de ilgiyle takip ediyorum. Sanıyorum projenin en iyi yanı sürekli farklı maddelere tesadüf ederek entelektüel gelişimize katkı sağlıyor oluşu. Bu algıda payınız olduğunu düşünüyorum. Kolaylıklar diliyorum. Kingbjelica (mesaj) 01.04, 23 Haziran 2020 (UTC)
Merhaba @Kingbjelica. Naçizane yaptığım katkıların fark edilmesi, dahası takdir edilmesi çok güzel bir duygu. :) Teşekkür ederim değerli düşüncelerinizi paylaştığınız için. Size de iyi Vikiler diliyorum. :) --Gargarapalvin (mesaj) 16.32, 23 Haziran 2020 (UTC)

BAM[kaynağı değiştir]

  • Önceki hafta BAM'daki otlar bele kadar geliyordu, neyse ki kestiler. Kalabalıklar varken hiç büyüme fırsatı bulamayan ilginç çiçekler varmış meğer! Eğer fırsatınız varsa tenhalığı değerlendirerek bir uğramak iyi gelebilir. :) İyi çalışmalar, sevgiler. Dr. Coalmesaj 18.49, 28 Haziran 2020 (UTC)
Finaller biter bitmez Beytepe'deyim! :) Umarım ben gidene kadar tekrardan uzamaz otlar. :D Teşekkür ederim bu güzel tavsiye için, size de iyi çalışmalar.. @Dr. Coal --Gargarapalvin (mesaj) 10.43, 29 Haziran 2020 (UTC)
Rica ederim, ne demek! O kadar hızlı uzayacaklarını sanmıyorum, bu hafta son zaten, değil mi? Arabica ile Yelken açık bu arada; bir de kırtasiye ve eczane. :) Sınavlarda başarılar diliyorum, eğer ödev varsa aman Turnitin'e dikkat! İyi çalışmalar, sevgiler. Dr. Coalmesaj 11.22, 29 Haziran 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi daveti[kaynağı değiştir]

Merhabalar. 2020'nin 27. haftasının İş Birliği Projesi, Wolf Kimya Ödülü sahibi maddelerinin oluşturulması olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir, bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Projeye katılımınızı bekleriz :)--Nanahuatl--MediaWiki message delivery (mesaj) 06.20, 29 Haziran 2020 (UTC)

İstanbul2 Haritası[kaynağı değiştir]

Düzeltildi. Bildirim için teşekkürler. --Superyetkinileti 15.03, 30 Haziran 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi daveti[kaynağı değiştir]

Merhabalar. 2020'nin 28. haftasının İş Birliği Projesi, Bayrak taşıyıcı hava yolu maddelerinin oluşturulması olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir, bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Projeye katılımınızı bekleriz :)--Nanahuatl--MediaWiki message delivery (mesaj) 23.19, 6 Temmuz 2020 (UTC)

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Writers Barnstar Hires.png Yazar Yıldızı
Türkçe Vikipedi'ye yaptığınız katkılar için... Huuntaİleti 18.05, 15 Ağustos 2020 (UTC)
Welcome back! :) -- Dr. Coalmesaj 16.13, 14 Eylül 2020 (UTC)
Gargara is back. (: Teşekkür ederim.. @Dr. Coal --Gargarapalvin (mesaj) 16.16, 14 Eylül 2020 (UTC)

Kaynak[kaynağı değiştir]

Merhaba! Ankara hakkındaki çalışmalarınızı gördüğüm için şu kaynağa dikkatinizi çekmek istedim. CC-BY lisanslı olduğu için kaynak göstererek içeriği olduğu gibi almamız ve üzerine çalışmamız mümkün. Kolay gelsin, iyi çalışmalar! --Seksen iki yüz kırk beş / GGT (mesaj) 17.15, 1 Ekim 2020 (UTC)

Merhaba @Seksen iki yüz kırk beş. Dergiden haberdarım, hatta eğer ilgili içerik bulursam düzenlediğim her maddede de yararlanmaya çalışıyorum buradan. Günümüzde benzeri pek çok dergiye online ortamda ulaşmak mümkün değilken böylesi bir kaynağın kullanılabilmesi çok büyük bir nimet. Yine de duyarlılığınız ve haber vermeyi düşündüğünüz için çok teşekkür ederim. İyi Vikiler. :) --Gargarapalvin (mesaj) 17.23, 1 Ekim 2020 (UTC)
Ah işte, benimkisi de tereciye tere satmak :) Telif Bot etiketlemesin diye beyaz liste oluşturduktan beridir listedeki dergileri kime nasıl tavsiye etsem diye heyecanlanıyordum ben de :) Ankara çalışmalarınızı son derece takdir ediyorum, emeğinize sağlık demiş olayım o zaman sırf. İyi çalışmalar! --Seksen iki yüz kırk beş / GGT (mesaj) 02.41, 5 Ekim 2020 (UTC)

Seni görmek ister her bahtı kara!..[kaynağı değiştir]

Selamlar, Ankara'yı her bahtı karanın görmek isteyip istemeyeceği konusunda fikir sahibi değilim ama Kebikeç'i Vikipedi'de görmeyi isteyen birçok kişi vardır eminim. Yine aynı listede Ankara'dan bir isim daha var. Bayadır listedeler ama bir türlü fırsat olmuyor. Belki boş bir vakitte el atmanız mümkün olur :) Sevgiler. Kingbjelica (mesaj) 22.15, 16 Ekim 2020 (UTC)

Merhabaa @Kingbjelica. Şu ara dersler yüzünden biraz yoğunum, oturup uzun uzun düzenlemeler yapmaya pek vaktim olmuyor lakin bu hafta sonu ilgilenmeye çalışacağım bu maddelerle. :) Teşekkür ederim çağrı için.. İyi Viki'ler! --Gargarapalvin (mesaj) 20.06, 17 Ekim 2020 (UTC)

İBP - Teslim Edilememiş Yıldızların Tespiti Çağrısı[kaynağı değiştir]

Merhaba Gargarapalvin.

2020'nin son haftalarına gelmekte olduğumuz şu günlerde, geçmiş bazı haftalarda İBP katılımcılarının hakettikleri bazı yıldızların arşive ve yıldız koleksiyonuna eklenmemiş olduğunu şans eseri farkettim. Takdir edersiniz ki, unutulan yıldızları bulmak için geriye dönük 40+ haftanın tek kişi tarafından kontrol edilmesi oldukça zor. Bu sebeple, herkes kendi kontrolünü kendisi yapıp, hak ettiğini düşündüğü ama alamadığı yıldızları haftasıyla birlikte bildirirse geriye dönük tekrar kontrol edip güncelleme yaparak yıl bitmeden herkesin koleksiyonunu olması gerektiği haline getirebiliriz.

Yıldızıma kavuşmak istiyorum diyen herkesi kendi eksik yıldızlarını tespit etmeye davet ediyorum. Tespitlerinizi bana mesaj bırakarak bildirebilirsiniz.

Geriye dönük yıldızlar şöyle dursun, bundan sonrasına bakalım diyenleri ise haftalık İBP'lerimize bekliyorum. Bu haftanın projesi "Meksika mutfağı maddelerinin oluşturulması" olarak belirlenmiştir ve projeyi ilk beş sırada tamamlayan kullanıcılar, Yeme-İçme Yıldızı ödülünün de sahibi olacaktır.

Sevgiler, iyi vikiler. LostMyMind (mesaj) 21.39, 27 Ekim 2020 (UTC)

İş birliği projesi daveti[kaynağı değiştir]

2020 46. Hafta İş Birliği Projesi'nin konusu, "Şablon:Pratt & Whitney hava aracı motorları maddelerinin oluşturulması" olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir, bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Projeye katılımınızı bekleriz.

İBP'de yeni ödül: Ekonomi yıldızı![kaynağı değiştir]

Ekonomi Yıldızı
Selamlar. İş birliği projesi ödüllerinin arasına yeni Ekonomi yıldızı katıldı! Ekonomi ile ilgili iş birliği projelerine katılın, bu yıldızı kaçırmayın! İyi çalışmalar!
Caskination ?
Bu mesajı almak istemiyorsanız Şablon:İşbirliği-davet/İstemeyenler sayfasına imzanızı ekleyiniz. MediaWiki message delivery (mesaj) 21.02, 12 Kasım 2020 (UTC)

İş birliği projesi daveti[kaynağı değiştir]

Selamlar. İş birliği projesinde bu haftanın konusu "Şablon:Queen ve Şablon:Queen şarkıları maddelerinin oluşturulması" olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir, bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan göz atabilirsiniz. Projeye katılımınızı bekleriz. İyi çalışmalar!

Bu mesajı almak istemiyorsanız Şablon:İşbirliği-davet/İstemeyenler sayfasına imzanızı ekleyiniz.
Caskination ? 12.31, 24 Kasım 2020 (UTC)

İBP Davet[kaynağı değiştir]

Selamlar. İş birliği projesinde bu hafta "Tematik Yıldız Kampanyası" var! Projeye katılıp istediğiniz tematik ödülleri kazanabilir, bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan göz atabilirsiniz. Projeye katılımınızı bekleriz. İyi çalışmalar!

Bu mesajı almak istemiyorsanız Şablon:İşbirliği-davet/İstemeyenler sayfasına imzanızı ekleyiniz.

Caskination ? 07.52, 7 Aralık 2020 (UTC)

Zonguldak Vikiprojesine davetlisiniz![kaynağı değiştir]

Zonguldak (tr).svg Vikiproje Zonguldak davetiyesi
İyi günler, iyi vikiler!
Zonguldak ile ilgili maddeleri arttırmayı, belirli standartlara ulaştırmayı ve düzenlemeyi hedefleyen Zonguldak Vikiprojesi ile ilgilenebileceğinizi düşündüm. Detaylı bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler!--Kadıköylümesaj 18.55, 7 Aralık 2020 (UTC)

Ermenistan vikiprojesine davetlisiniz![kaynağı değiştir]

Flag of Armenia.svg VikiProje Ermenistan davetiyesi
VikiProje Ermenistan'a davetlisiniz! Bu vikiprojeye katılmak isterseniz katılımcılar bölümüne adınızı girip Vikiproje Ermenistan'ı geliştirmeye başlayabilirsiniz. İyi günler.

Huluxsi (mesaj) 12.56, 9 Aralık 2020 (UTC)

Finlandiya vikiprojesine davetlisiniz![kaynağı değiştir]

Flag of Finland.svg VikiProje Finlandiya davetiyesi
VikiProje Finlandiya'ya davetlisiniz! Bu vikiprojeye katılmak isterseniz katılımcılar bölümüne adınızı girip Vikiproje Finlandiya'yı geliştirmeye başlayabilirsiniz. İyi günler.

Huluxsi (mesaj) 17.01, 9 Aralık 2020 (UTC)

Zonguldak vikiprojesine davetlisiniz![kaynağı değiştir]

Vikiproje Zonguldak davetiyesi.png Vikiproje Zonguldak davetiyesi
İyi günler, iyi vikiler!
Zonguldak ile ilgili maddeleri arttırmayı, belirli standartlara ulaştırmayı ve düzenlemeyi hedefleyen Zonguldak Vikiprojesi ile ilgilenebileceğinizi düşündüm. Detaylı bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler!

Huluxsi (mesaj) 12.57, 12 Aralık 2020 (UTC)

Sizleri Kuzey Makedonya Vikiprojesine davet ediyoruz![kaynağı değiştir]

Flag of North Macedonia.svg Vikiproje Kuzey Makedonya davetiyesi
Vikiproje Kuzey Makedonya'ya davetlisiniz! Bu vikiprojeye katılmak isterseniz katılımcılar listesine adınızı ekleyip Vikiproje Kuzey Makedonya'yı geliştirmeye başlayabilirsiniz. İyi günler.


--Veselov350💬 07.19, 24 Aralık 2020 (UTC)

Ermenistan vikiprojesine davetlisiniz![kaynağı değiştir]

Flag of Armenia.svg VikiProje Ermenistan davetiyesi
VikiProje Ermenistan'a davetlisiniz! Bu vikiprojeye katılmak isterseniz katılımcılar bölümüne adınızı girip Vikiproje Ermenistan'ı geliştirmeye başlayabilirsiniz. İyi günler.

Huluxsi (mesaj) 17.36, 3 Ocak 2021 (UTC)

Bir öneri[kaynağı değiştir]

Selamlar, umarım her şey yolundadır. Hazır biraz mimari alana kaymışken Saraçoğlu mahallesi bizde yok sanırım. Son durumu takip edemesem de çok konuşuldu, tartışıldı. Sevgiler :) Kingbjelica (mesaj) 21.17, 24 Ocak 2021 (UTC)

Merhaba @Kingbjelica. Öncelikle ben iyiyim, umarım o taraflarda bir sıkıntı yoktur. :) Yanlış hatırlamıyorsam bu mahallenin yeniden hayata geçirilmesi gibi bir proje vardı, o ne durumda onu bir öğreneyim; biraz da kaynak taraması yapıp ortaya bir madde çıkartmaya çalışayım. Teşekkür ederim öneri için, hatırlatıldığı iyi oldu. :) İyi Viki'ler, sağlıklı günler! --Gargarapalvin (mesaj) 10.55, 26 Ocak 2021 (UTC)

İş birliği projesi daveti[kaynağı değiştir]

Merhabalar, Türkçe Wiki'de Türk sanatçılar hakkındaki katkılarınız için tebrikler. Birlikte R&B/Hip Hop sanatçısı AYDEED hakkında bir çalışma yapabilir miyiz? Şimdiden teşekkürler, kolay gelsin. --Palaangelino (mesaj) 14.29, 15 Şubat 2021 (UTC)

Uzun zamandır destekleyip, takip ettiğim milli yeteneğimiz için Türkçe Wikipedia'da küçük bir başlangıç maddesi oluşturma vaktinin geldiğini düşünüyorum, deneyimli olduğunuzu gördüm. Sanatçının diğer tüm Wikimedia platformlarında, farklı dillerde oluşturulmuş maddeleri dahil, hakkındaki tüm detaylı metadatasını yukarıda ismine iliştirdiğim Wikidata linkinden inceleyebilirsiniz. İhtiyaç halinde, kaynaklar vs. gibi daha fazlası için e-mail ile yardımcı olabilirim. Maddeyi oluşturmak ister misiniz? --Palaangelino (mesaj) 06.49, 16 Şubat 2021 (UTC)
Tekrardan merhaba @Palaangelino. Bir süredir Vikipedi'ye pek vakit ayıramıyorum, geç dönüş yaptığım için üzgünüm. Gördüğüm kadarıyla sanatçı hakkında benden daha çok bilginiz var ve gerek deneme sayfasında gerekse WikiData'da olması gereken bütün bilgileri derlemişsiniz. Aslında madde oluşmuş sayılır? :) Bu sürece ne gibi bir katkı yapabilirim bilemedim pek, emeğinizin üstüne konmak istemem. Pek tabii kendiniz de oluşturabilirsiniz maddeyi. Eksik veya hatalı kalan bir yer olursa daha sonra müdahale ederiz. :)

Emre Altınok hakkında[kaynağı değiştir]

Sanatçının biyografisini buraya bırakıyorum Yardımlarınızı bekliyoruz

Emre Altınok kimdir?

Solist ve gitar sanatçısı Emre Altınok, Eğitim hayatının yanı sıra gitarını da ihmal etmeyen sanatçı, sözü ve müziği kendisine ait olan besteleriyle birlikte müzik kariyerinde ilk olarak 2003 yılında profesyonel sahne performansı çalışmalarına başlamıştır.Dinleyicileri tarafından 'gitarıyla bütünleşen solist' olarak anılmaya başlayan Emre Altınok, alışılmışın dışında gitar çalma tekniğiyle ve kendine özgü Latin-pop yorumuyla canlı müzik performans çalışmalarında İstanbul'un bir çok önemli mekanlarında, ünlü ses sanatçıları ve müzisyenlerle birlikte sahne almıştır.

Emre Altınok, sözü ve müziği kendisine ait olan besteleriyle elde ettiği başarısını 2006 yılında Kral TV'nin düzenlediği, Selim Çaldıran,Işın Karaca, Hakan Altun,Burak Aydos 'un jüri üyeliğini yaptığı, 'Türkiye ve Avrupa Webeste En İyi Beste Yarışması'nda kazandığı üçüncülük ödülüyle pekiştirir. 2009 yılında 'Melodimenko' adını verdiği kendi müzik grubunu kuran sanatçı, flamenko ve pop müziği harmanlayarak, hem İspanyolca hem de Türkçe repertuvarıyla canlı müzik grupları arasında fark edilir bir yer edinir. İstanbul'da ve Anadolu'nun farklı illerinde konser, etkinlik vb. organizasyonlarda dinleyicilerle buluşan Emre Altınok, 2010 yılında müzik çalışmalarını televizyon ekranına da yansıtarak TRT Müzik kanalında yayınlanan, Türkiye'nin uluslararası ün kazanmış değerli müzik adamlarının konuk olduğu 'Seyyare' programının ve 2012 yılında da film müziklerinin perde arkasını anlatan 'Kareler ve Sesler' programının yapım ve konuk koordinatörü olarak görev almıştır.

Müzik yolculuğunu 2011 yılında çıkardığı ilk albüm çalışması 'DÖRT DUVAR' ile taçlandıran Emre Altınok, 'Verdiğin Güller' ve 'Unutma Beni' isimli şarkılarına klip çekerek daha fazla dinleyici kitlesine ulaşır.

’DÖRT DUVAR’ albümü ile müzik piyasasına başarılı bir giriş yapan Emre Altınok, 2014 yılında çıkardığı single çalışması ‘FİRAR’ ve 2015 yılında çıkardığı single çalışması ‘BU SABAH’ın ardından, 2016 da çıkarmış olduğu ‘YAR DESEN’ ile müzik piyasasında ki yerini sağlamlaştırır.

2018 de ‘GİT GELME’ ile giderli şarkılara yeni bir soluk getiren Emre Altınok, sosyal medyada en cok paylasılan isimler arasında yerini almıştır. Taner Topaç (mesaj) 19.49, 19 Şubat 2021 (UTC)