Kullanıcı mesaj:Justinianus

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Yeni bir mesaj yollamak için, yukarıdaki "+" işaretine basarak, açılan sayfadan konu/başlık girerek mesajınızı yazabilirsiniz.
Mesajınızın sonuna dört adet tilde (~~~~) ekleyerek imzanızı atmayı unutmayınız.


Köy maddeleri[kaynağı değiştir]

Merhabalar. Çok güzel başlamışsınız, ellerinize sağlık. Vikiveri'ye koordinatı bizzat eklemenize çok sevindim. Her şey mükemmel ama tek ufak sıkıntı yerelnet bağlantıları. Onları da hallederseniz neredeyse hiç düzeltmeme gerek kalmaz, muhteşem katkılarınızla Bayburt köylerini proje kapsamında bitirebilirsiniz. Şu anki yerelnet sitesi eski yerelnet'ten farklı ve düzgün bir içerik barındırmıyor. 2018 ve öncesi yerelnet sayfaları sayesinde 1990 ve 2000 nüfusları ile köyün ile ve ilçeye mesafesi bilgisini ekleyebiliyoruz. Akduran köyünü düzenledim. Eski yerelnet sayfalarını daha önce yazdığım mesajdaki gibi şuradan bulabilirsiniz. İmleci aşağı kaydırırsanız sağ tarafta köy sayfaları var. O köy sayfalarına tıklayarak köylerin eski sayfalarını görebilirsiniz. Kaynak gösterirken eski yerelnet linki arşiv linki olduğu için "arşivurl" kısmına ekliyoruz. Eski bağlantıyı ise "url" olarak ekliyoruz. Arşiv bağlantısında adres çubuğunun sağ tarafındaki tarihi de "arşivtarihi" olarak ekliyoruz. Bu arada, düzenlenmemiş maddelerdeki mevcut 2000 ve 1990 nüfuslarının çoğu yanlış. O nedenle 2000 ve 1990 nüfuslarını yerelnetten bakıp eklemek gerekiyor. Akduran'dan önceki iki köyde de aynı sorun vardı, giderdim. İsterseniz Akduran maddesini baz alabilirsiniz. Kolaylıklar dilerim.--Śαвяí¢αи76ileti 10.51, 19 Haziran 2020 (UTC)

  • Merhaba @Sabri76. Sanırım bu sefer yapabildim Face-smile.svg. Yeni yeni alışıyorum, umarım zamanla düzenli bir şekilde yapmaya muvaffak olacağım. Sevgiler. --justinianus 11.49, 19 Haziran 2020 (UTC)
Ellerinize sağlık. Tam anlamıyla oldu. Şöyle ufak değişiklikler yaptım. Kopyala-yapıştırla ilerlediğimizden bazen gözden kaçan ufak hatalar olabiliyor. Örneğin bir kaynakta başka bir köyün adı ya da başka bir köyün yerelnet linki kalabiliyor. Bunlara dikkat ettiğiniz sürece düzenlediğiniz maddeler proje kapsamındaki standartlara uygun. Bu on binlerce köyü içerdiği için çok büyük bir proje ve herkes bir tarafından tutarsa 51 ili 2-3 yıl içerisinde bitirebileceğimizi düşünüyorum. Siz de Bayburt bittikten sonra başka bir ilden desteğe devam ederseniz çok sevinirim etmeseniz bile sadece bir ili tamamladığınız için size Vikipedi'deki tüm köy maddeleri adına minnettar kalırım :) Gördüğünüz gibi ilgisi olmayan kullanıcıların her maddeye 10-15 dakika arası zaman ayırıp düzenlemekle uğraşmayacağı bir proje. Ancak birkaç köy düzenledikten sonra geriye dönüp o köy maddelerine tıklarsanız hepsinden kalite belli oluyor. Bu nedenle aktif katılımcı sayımız 4-5 kişi civarında olduğundan her bir kullanıcı altın değerinde. Her şey için tekrar teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.--Śαвяí¢αи76ileti 13.25, 19 Haziran 2020 (UTC)
Selamlar. Nişanyan'daki bazı etnik yapı bilgileri tartışmalı olduğundan köy ile ilgili etnik bilgilerde nişanyan'ı baz almıyoruz. Aksi takdirde maddeler durmadan vandalizme uğruyor. En iyisi sağlam kaynaklar olmadan etnik yapı bilgisine yer vermemek. O nedenle Şu değişikliği yaptım. İyi çalışmalar dilerim.--Śαвяí¢αи76ileti 20.36, 19 Haziran 2020 (UTC)

Resim[kaynağı değiştir]

Merhaba az önce şu sayfaya resim yüklemeye çalıştım resim bana ait değildi bu yuzden baya bir işlem yapmam istendi bende ikinci yükleyişte resim bana ait seçeneğini seçerek yükledim telif hakkı sorunu olur mu ? https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Reich_Savunmas%C4%B1 Walter Mustafa (mesaj) 20.11, 19 Haziran 2020 (UTC)

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Special Barnstar Hires.png Özel Yıldız
Çalışmalarınızın ve katkılarınızın devamını dilerim. aniladiguzel (mesaj) 10.12, 20 Haziran 2020 (UTC)


Silinsin şablonu hk.[kaynağı değiştir]

Selamlar, şurada olduğu gibi silinsin yerine yorum şablonu kullanmanızın özel bir sebebi var mıdır? -Talhaaisk ? 21.34, 22 Haziran 2020 (UTC)

  • @Talhaaisk, bildiğiniz gibi SAS tartışmaları oylama değil, bu nedenle silinsin, kalsın gibi oylamayı çağrıştıran şablonları kullanmama kararı aldım. Saygılarımla. --justinianus 13.47, 23 Haziran 2020 (UTC)
Anladım teşekkürler cevabınız için. Aklıma şuradaki konuşma geldi. -Talhaaisk ? 13.57, 23 Haziran 2020 (UTC)

Vikiproje Psikoloji-Hatırlatma[kaynağı değiştir]

WikiProject Psycology Babel (Deus WikiProjects).png

İyi çalışmalar
Psikoloji Projesi dahilinde sürmekte olan bu ayın iş birliği çalışmasının sonlanmasına çok az kaldı.Son çalışmalar için lütfen proje sayfasını ziyaret ediniz..

--~~~~


Ted Bundy Sayfası[kaynağı değiştir]

Merhaba, Ted Bundy sayfasına eklediğiniz ek kaynak gerekli etiketini kaldırabilir miyim? Çünkü çokça kaynak ekledim ve düzenledikçe eklemeye devam edeceğim. Kendi kafama göre hareket etmek istemediğim için böyle küçük bir konu için mesaj attım kusura bakmayın lütfen... Teşekkür ederim sevgilerle.Mevystark (mesaj) 18.24, 7 Temmuz 2020 (UTC)

Değişiklik Hakkında[kaynağı değiştir]

Merhaba,

Şirket bilgileri ile ilgili değişiklik yapmıştım, kaynak da göstermiştim ancak kabul edilmemiş. Sonrasında siz sayfada kontrol yapmışsınız sanıyorum. Eğer bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

Teşekkürler, Bu imzasız yazı Gokcito (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 11:06, 8 Temmuz 2020 (UTC)

Sega maddesi[kaynağı değiştir]

Lütfen Sega sayfasında "Mega Drive" yerine "Genesis" olarak düzelmeyin. 78.175.226.114 10.09, 10 Temmuz 2020 (UTC)