Kullanıcı mesaj:Justinianus

Vikipedi, özgür ansiklopedi


Mutfak Vikiprojesine Davetlisiniz![kaynağı değiştir]


Foodlogo2.svg

Selamlar,
Mutfak kapsamında hazırlanmış bir vikiproje yeniden canlandırıldı. Bu vesileyle sizi, Mutfak Vikiprojesi'ne davet ediyorum.

Projeye katılımda bulunmak için Vikiproje katılımcıları sayfasını inceleyebilirsiniz.

Proje hakkında daha fazla bilgi almak için Vikiproje:Mutfak sayfasına göz atabilirsiniz.
Teşekkürler.


Leaply mesaj 15.09, 23 Ağustos 2021 (UTC)

AWB isteği[kaynağı değiştir]

Selam hocam. 4 aydır bekleyen şöyle bir isteğim mevcuttu. Belki yardım dersiniz diye düşündüm.--Śαвяí¢αи76ileti 10.09, 24 Ağustos 2021 (UTC)

  • Merhaba Sabri76. AWB kişisel bilgisayarımda mevcut, uygun zamanımda ilgilenip haber vereceğim. Teşekkürler. --justinianus | mesaj 12.27, 24 Ağustos 2021 (UTC)

Sense and Sensibility[kaynağı değiştir]

İyi günler Sense and Sensibility maddesini çevirirken eski yönlendirme sayfasının üstüne yazdım, sorun olmaz değil mi? Berfu (mesaj) 15.00, 6 Eylül 2021 (UTC)

  • Sorun olmaz Berfu ama kitabın Türkçe ismi var ise o isme yönlendirseniz iyi olur. --justinianus | mesaj 16.44, 6 Eylül 2021 (UTC)
Kitabın adı İş Bankası Yayınları Hasan Ali Yücel Klasikleri çevirisinde Akıl ve Tutku olarak geçiyor. Aşk ve Mantık diye de çeviren yayınevleri de var. (Artemis Yayınları) Türkçe ismine emin olamadım. Film versiyonu da Aşk ve Yaşam olarak geçiyor. Jane Austen’ın diğer kitabı Gurur ve Önyargı’nın da farklı çevirileri var aslında (Maddeye Aşk ve Gurur yönlendirmesi yapılmış) ama bilemedim. Tartışma sayfasına not olarak bıraktım sadece. Berfu (mesaj) 16.58, 6 Eylül 2021 (UTC)

Sivil Parişler Proje Davetiyesi[kaynağı değiştir]


Civil-Parish-Icon.svg

Merhaba!
Sivil Parişler kapsamında hazırlanmış bir vikiproje başladı. Sizi, Sivil Parişler Vikiprojesi'ne davet ediyorum.
Proje hakkında daha fazla bilgi almak için Vikiproje:Sivil Parişler sayfasına göz atabilirsiniz.
Teşekkürler 𝗩𝗶𝗸𝗶𝗽𝗼𝗹𝗶𝗺𝗲𝗿 15.58, 11 Eylül 2021 (UTC)

Sosyoloji Vikiprojesine davet[kaynağı değiştir]

VikiSociology-Logo 2.svg
Davet ediliyorsunuz!

Sosyoloji hakkında başlayan, Sosyoloji Vikiprojesi'ne davetlsiniz. Proje hakkında daha fazla bilgi almak için Vikiproje:Sosyoloji sayfasına göz atabilirsiniz. 𝗩𝗶𝗸𝗶𝗽𝗼𝗹𝗶𝗺𝗲𝗿 13.02, 13 Eylül 2021 (UTC)