Kullanıcı mesaj:Justinianus

Vikipedi, özgür ansiklopedi


Ayşegül Sarıca[kaynağı değiştir]

Merhaba, Ayşegül Sarıca sayfasına 16 Haziran 2020 tarihinde bir kısmını birinci kaynak kişiden derlediğim, bir kısmını internet bağlantılarıyla kaynak gösterdiğim bilgilerle yaptığım eklerin tümünü silmişsiniz. Derlenmesi ve Vikipedi ortamına aktarılması için zaman harcadığım pek çok güncel ve özel bilgi tek hamlenizle uçup gitmiş.

Yerine "orkestarsı" gibi yazım hatalarının da bulunduğu eski sayfayı yüklemişsiniz.

Kutlarım.

Çalışmalarınızda başarılar dilerim...

Sanalyazıcı

15.58, 25 Şubat 2021 (UTC)15.58, 25 Şubat 2021 (UTC)15.58, 25 Şubat 2021 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Articles for Creation Barnstar Hires.png
Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba Justinianus,
8. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Kategori:Yazım ve noktalama yanlışları içeren maddelerin bakımı" konulu projedeki performansınız sonrasında Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. ----anerka'ya söyleyin 20.40, 3 Mart 2021 (UTC)

Mini proje ödülü[kaynağı değiştir]

Bronze Medal.svg
Mini Proje’de Haftanın 3.'sü ödülünün sahibi oldunuz!

Merhaba Justinianus,
8. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Kategori:Boyu Vikiveri'den çekilen kişilerin bakımı" konulu projedeki performansınız sonrasında Mini Projede Haftanın 3.'sü ödülünün sahibi oldunuz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. ----anerka'ya söyleyin 20.40, 3 Mart 2021 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Guestbook barnstar.png
Düzenleme Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba Justinianus,
8. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Kategori:Boyu Vikiveri'den çekilen kişilerin bakımı" konulu projedeki performansınız sonrasında Düzenleme Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. ----anerka'ya söyleyin 20.40, 3 Mart 2021 (UTC)

Bayburt köyleri[kaynağı değiştir]

Merhabalar. Bayburt'un kalan iki ilçesinin köylerine başlamadan önce ufak bir hatırlatma yapmak istedim. 2020 nüfusları da yayınlandığı için Bayburt merkez köylerinde şu şekilde güncellemeler yapıp sonrasında ilçe köylerine geçebilirseniz çok güzel olur. İyi çalışmalar dilerim.--Śαвяí¢αи76ileti 05.10, 14 Mart 2021 (UTC)

Kullanıcı Engel Talebi bildirimi[kaynağı değiştir]

Merhaba. İdealkurumsal, siz bildirim yaptıktan 1:28:00 saat sonra Superyetkin tarafından engellendi. Engel açıklaması :#9-Uygun olmayan kullanıcı adı. Bildirimde bulunduğunuz için teşekkürler.--KET Bot (mesaj) 11.41, 20 Mart 2021 (UTC)

Mutlak Değer[kaynağı değiştir]

Trophy.png Mutlak Değer
İçerik/katkı kurallarının, telif prosedürlerinin vb. hepsini itinayla okudum. İçeriğimi bu kurallara, prosedürlere, Vikipedi ortamına göre uygun bir şekille hazırladım. Kaldı ki içeriğim MATEMATİK! Herhangi bir siyasi, kültürel, ırki ya da milletlere özgü bir şey değil. Ne kadar, bu kuralları, prosedürleri ihlal edebilirim!? Bir dolu eksiğe, yanlışa, ve bozuk Türkçeye sahip üstün körü maddenin yerine neredeyse bir buçuk ay önce hazırlayıp ancak bugüne 'incelenmiş' içeriğim telif nedeniyle onaylanmamış. Verdiğim kaynağa baktınız mı? Yahut içeriğimin (özgünlüğünü) bırakın aynısını benzer olanını bile bugüne değin hiç okuyup gördünüz mü? Kopyala yapıştır yapmadım. Kelimelerin eş anlamlısını kullanıp ya da herhangi bir başka cambazlık yapmadım. Konu MATEMATİK!!! Belli bir çekirdeğin etrafındayız demektir. Daha ne kadar özgün, ansiklopediye uygun anlatılabilir bir MATEMATİK dalı? Gerçekten merak ediyorum. Lütfen beni yanlış anlamayınız. Anla(t)mak istediğim ve amacım yıkıcı olmak değil bilakis yapıcı olmak, Vikipedi'ye bir şeyler kazandırmak. Fakat ne kadar yapıcı olmaya çalışsam da 'telif'in "çirkinliği" üzerine şaşmamak, sorumsuzca algılamamak ve hayal kırıklığına uğramamak elde değil. Lütfen kaynağıma bakınız. Yetmezse THOMASCALCULUS vb. diğer bir çok ilgili kitaplara, yayınlara bakınız. Mantıklı olunup aklın sesine kulak verilirse doğru olanın görüleceğine, anlaşılacağına ve yapılacağına şüphem yoktur.

Şimdiden teşekkür ederim. ŞAİR U FİLOZOF (mesaj) 17.45, 23 Mart 2021 (UTC)

  • Merhaba ŞAİR U FİLOZOF, maddede kaynak olarak gösterdiğiniz makaleden kısım kısım alıntılar mevcut. Bu alıntılar olağan iktibas sınırlarını geçtiği için maalesef telif hakkı ihlali oluşturmakta. Katkılarınızı iyi niyetle gerçekleştirdiğinizden şüphem yok ancak bu değişikliğinizin telif politikamıza uygun olmadığı görüşümde ısrarcıyım. İyi çalışmalar dilerim. --justinianus | mesaj 19.18, 23 Mart 2021 (UTC)

Abdulselam Dalmış[kaynağı değiştir]

Merhaba! İyi günler dilerim sayın kullanıcı:Justinianus . Rica edersem Abdulselamın vikipedisinde düzenlemeler yapa bilirmisiniz? Ben genellikle ne yapmam gerektiğini tam anlayamadımda. Linkleri, Referansları ekledim, amma hala KD gözuktü. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler dilerim. Teşekkürler --5.191.53.143 12.11, 26 Mart 2021 (UTC)