Kullanıcı mesaj:Nushirevan11

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Arşivleme


Arşiv
Mesaj Arşivim
Mesaj Arşivim2


Rızaeddin Fahreddin[kaynağı değiştir]

Merhaba! Kötü türkçe özür dilerim. Gerçek şu ki, Goulnara Baltanova Tatar milliyetçiliğinin İslam Ansiklopedisi makalesinin yazarıdır. Kişinin arşiv belgeleri ve biyografilerine aykırı olduğu için bir yalan yazdı.--Ryanag (mesaj) 20.53, 15 Kasım 2018 (UTC)

SAS'taki Dee Demirbaş Maddesi[kaynağı değiştir]

https://www.eurokdj.com/search/eurodb.php?name=Dee&fbclid=IwAR06l0ldChkX1nriWJRKkHDmrSXUc3DPatg_DlWxrTJFC-lA-u7YU-sBwH8 - Sayın Nushirevan11 SAS'taki maddeye şöyle bir madde ekledim... Bir bakabilimisiniz tekrardan...--2A00:C98:2050:A016:9:0:0:1 14.14, 30 Kasım 2018 (UTC)

Soru[kaynağı değiştir]

Merhaba, bir konu hakkında sizden bilgi almak istiyorum. Size yazmamın sebebi, geri dönüş yapmanızdan ötürü. Bir kullanıcı bir tartışma sayfasında açıkça politikalara aykırı bir kriter ileri sürüyorsa, o kişinin dediği kaale alınabilir mi? Taşıma işlemini bu mesnetsiz kriter durdurabilir mi? Bir hizmetlinin sadece tartışmanın şekline değil esasına da bakması gerekmez mi? Tartışma:Hiçkes sayfasında bu durum yaşanmaktadır. Adlandırma kurallarında açıkça mutlaka transkript yapın veya yaygın kullanım varsa onu tercih edin diyor. Ancak yaygın kullanım söz konusu değil. Kullanıcının ileri sürdüğü argümanın zaten kriterlerde yeri yok. Her tartışma sayfasında alakasız argümanlar ileri sürenlerin dedikleri ciddiye alınacaksa bu ansiklopedi nasıl yürüyecek? Tekrar ediyorum, kaynaklar tarafından desteklenen bir tez ileri sürülmüyor, bütünüyle keyfi bir gerekçe mevcut ve bu gerekçe açık olan politikaya aykırı. Bu durumda ne yapılmalı? Nushirevan11 13.46, 6 Aralık 2018 (UTC)

Merhabalar sayın Nushirevan11, tartışma sayfasına baktım ancak inanılmaz uzun bir yazışma yaşanmış ve bunu şu anda okumak için vakit ayırmam çok mümkün değil. Konuda Cobja, çizer ve Pragdon'un da yorumları var. Onlardan fikir almanız daha hızlı olacaktır. Saygılarımla, SakhalinioBuyrun beniiiim? 17.30, 6 Aralık 2018 (UTC)

SAS[kaynağı değiştir]

Maddeyi açmış olmak, sayfanın kayda değerliğini ispat edemeyeceği ve maddenin derhal silineceği anlamını doğurmamaktadır. 'Kayda değer değil' yazmak yerine açıklama yapabilir, karşıt görüşe karşı sav sunabilirdiniz. Diğer kullanıcıların değişikliklerini, keyfi olarak geri almamanızı önemle rica ederim. --Théoden ileti 11.55, 15 Ocak 2019 (UTC)

Maddeyi açan kullanıcı bu tarzda yüzlerce madde açmıştı ve büyük bir bölümü kayda değer değildi ve silindi. Bu şekilde olan onlarca elçi maddesi var. Bu kullanıcının değerlendirmeleri objektif olmuyor büyük çoğunlukla. Daha önce defalarca konuşuldu. Tartışmanın devam etmesini istiyorum. Lütfen SAS sonucunu kaldırın.--Nushirevan11 11.59, 15 Ocak 2019 (UTC)
Bunları yazmanız gerekli yer SAS adaylık sayfasıydı, burası değil. Ben sizin düşüncelerinizi okuyamam takdir edersiniz ki. Mevcut adaylıkta sayfanın daha uzun süre açık kalmasında bir gereklilik görünmemekteydi. Buna bağlı olarak, kararı geri almayı doğru bulmuyorum. Gerektiğini düşünüyorsanız, uygun vakitte tüm bu sebeplerle yeni bir SAS adaylığı başlatabilirsiniz. --Théoden ileti 12.17, 15 Ocak 2019 (UTC)
Aynı işlemi tekrar ettiğinizde 24 saat süreyle engelleneceksiniz. İyi çalışmalar. --Théoden ileti 12.27, 15 Ocak 2019 (UTC)
Burası adliye değil. Kimse kimsenin idari amiri değil. Engel yetkiniz var diye kimse üzerinde tahakküm kuramazsınız ve görüşünüzü dayatamazsınız. Ben haksız isem bir kişiden yorum isteriz, hakikat yerini bulur. 24 saat sonra görüşmek üzere.--Nushirevan11 12.35, 15 Ocak 2019 (UTC)
Burası topluluğun belirlediği politikalarla işleyişini sürdüren bir ansiklopedi ve uyarılara rağmen, söz konusu uyarıya karşı gelen işlemler yapmak vandalizmdir. Gereği de engeldir. Bilginize. --Théoden ileti 12.41, 15 Ocak 2019 (UTC)
Daha önce kaç defa sas kapandıktan sonra tartışmanın devam etmesini isteyen kullanıcıların üzerine sas kaldırıldı. Siz ben gerek görmüyorum (bir bildiğim var) dercesine durumu bu raddeye getirdiniz. Şu an ki durumdan siz sorumlusunuz. Ben size gerekçeli bir şekilde makul itirazımı sundum, kabul etmeme lüksünüz yok. Kalmasını düşünüyorsanız başka kişilerinde yorumuna ihtiyacımız var. Yapıcı bir tavır takınmanız gerekirken işi sürtüşmeye ittiniz. Hizmetli ben bilirim diyemez, yapıcı bir rol üstlenir.--Nushirevan11 12.46, 15 Ocak 2019 (UTC)