Kullanıcı mesaj:Nushirevan11

Vikipedi, özgür ansiklopedi

VikiProje Psikoloji daveti[kaynağı değiştir]

Vikiproje
Psikoloji
Daveti
WikiProject Psychology Logo (Deus WikiProject).png

Merhabalar Nushirevan11!, Psikoloji ile ilgili maddeleri düzenlemek ve geliştirmeyi amaç edinen Psikoloji VikiProjesine davetlisiniz. Face-smile.svg


--evrifaessa ❯❯❯ mesaj

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Writers Barnstar Hires.png Yazar Yıldızı
Türkçe Vikipedi'ye yaptığınız katkılar için... Huuntaİleti 17.10, 4 Ağustos 2020 (UTC)

Farsça[kaynağı değiştir]

Merhaba. Haj Aghi Alejalil ve Mohammad Kiavash maddelerini taşıyabilir misiniz uygun şekilde? --Sayginerv-posta 09.03, 10 Ağustos 2020 (UTC)

Lütfen emailinizi kontrol edin[kaynağı değiştir]

Merhaba Nushirevan11: Lütfen emailinizi kontrol edin! Konu: "The Community Insights survey is coming!" Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen surveys@wikimedia.org adresine e-posta gönderin.

(English: Please check your email and spam! Subject is "The Community Insights survey is coming!" If you have questions, email surveys@wikimedia.org.)

Sorry for the inconvenience, see my explanation here.

MediaWiki message delivery (mesaj) 19.39, 24 Eylül 2020 (UTC)

İş birliği projesi daveti[kaynağı değiştir]

2020 46. Hafta İş Birliği Projesi'nin konusu, "Şablon:Pratt & Whitney hava aracı motorları maddelerinin oluşturulması" olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir, bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Projeye katılımınızı bekleriz.

İBP'de yeni ödül: Ekonomi yıldızı![kaynağı değiştir]

Ekonomi Yıldızı
Selamlar. İş birliği projesi ödüllerinin arasına yeni Ekonomi yıldızı katıldı! Ekonomi ile ilgili iş birliği projelerine katılın, bu yıldızı kaçırmayın! İyi çalışmalar!
Caskination ?
Bu mesajı almak istemiyorsanız Şablon:İşbirliği-davet/İstemeyenler sayfasına imzanızı ekleyiniz. MediaWiki message delivery (mesaj) 21.02, 12 Kasım 2020 (UTC)

İş birliği projesi daveti[kaynağı değiştir]

Selamlar. İş birliği projesinde bu haftanın konusu "Şablon:Queen ve Şablon:Queen şarkıları maddelerinin oluşturulması" olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir, bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan göz atabilirsiniz. Projeye katılımınızı bekleriz. İyi çalışmalar!

Bu mesajı almak istemiyorsanız Şablon:İşbirliği-davet/İstemeyenler sayfasına imzanızı ekleyiniz.
Caskination ? 12.31, 24 Kasım 2020 (UTC)

Geri döndür[kaynağı değiştir]

Merhaba Nushirevan,

[geri döndür] düğmesi yalnızca vandalizm durumunda kullanılabilen, aksi durumlarda kullanımı kötüye kullanım sayılarak kullanıcının devriyelikten çıkarılmasıyla sonuçlanabilen bir ayrıcalık. Dolayısıyla bu düğmeyi daha dikkatli kullanmanı rica ediyorum.

Vito Genovese 22.07, 25 Kasım 2020 (UTC)

Merhaba, uyarın için teşekkürler. Geri döndür düğmesini kendi değişikliğimi geri alırken kullanmamda bir mahsur olmaz değil mi? @Vito Genovese--Nushirevan11 22.15, 25 Kasım 2020 (UTC)
Elbette, kendi değişikliklerimizi ve bazı durumlarda toplu düzeltilmesi gereken değişiklikleri karşı tarafa bilgi vererek geri almakta sorun yok.
Vito Genovese 22.16, 25 Kasım 2020 (UTC)

İBP Davet[kaynağı değiştir]

Selamlar. İş birliği projesinde bu hafta "Tematik Yıldız Kampanyası" var! Projeye katılıp istediğiniz tematik ödülleri kazanabilir, bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan göz atabilirsiniz. Projeye katılımınızı bekleriz. İyi çalışmalar!

Bu mesajı almak istemiyorsanız Şablon:İşbirliği-davet/İstemeyenler sayfasına imzanızı ekleyiniz.

Caskination ? 07.52, 7 Aralık 2020 (UTC)

Zonguldak Vikiprojesine davetlisiniz![kaynağı değiştir]

Zonguldak (tr).svg Vikiproje Zonguldak davetiyesi
İyi günler, iyi vikiler!
Zonguldak ile ilgili maddeleri arttırmayı, belirli standartlara ulaştırmayı ve düzenlemeyi hedefleyen Zonguldak Vikiprojesi ile ilgilenebileceğinizi düşündüm. Detaylı bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler!--Kadıköylümesaj 18.55, 7 Aralık 2020 (UTC)

Ermenistan vikiprojesine davetlisiniz![kaynağı değiştir]

Flag of Armenia.svg VikiProje Ermenistan davetiyesi
VikiProje Ermenistan'a davetlisiniz! Bu vikiprojeye katılmak isterseniz katılımcılar bölümüne adınızı girip Vikiproje Ermenistan'ı geliştirmeye başlayabilirsiniz. İyi günler.

Huluxsi (mesaj) 12.56, 9 Aralık 2020 (UTC)

Finlandiya vikiprojesine davetlisiniz![kaynağı değiştir]

Flag of Finland.svg VikiProje Finlandiya davetiyesi
VikiProje Finlandiya'ya davetlisiniz! Bu vikiprojeye katılmak isterseniz katılımcılar bölümüne adınızı girip Vikiproje Finlandiya'yı geliştirmeye başlayabilirsiniz. İyi günler.

Huluxsi (mesaj) 17.01, 9 Aralık 2020 (UTC)

Zonguldak vikiprojesine davetlisiniz![kaynağı değiştir]

Vikiproje Zonguldak davetiyesi.png Vikiproje Zonguldak davetiyesi
İyi günler, iyi vikiler!
Zonguldak ile ilgili maddeleri arttırmayı, belirli standartlara ulaştırmayı ve düzenlemeyi hedefleyen Zonguldak Vikiprojesi ile ilgilenebileceğinizi düşündüm. Detaylı bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler!

Huluxsi (mesaj) 12.57, 12 Aralık 2020 (UTC)

Sizleri Kuzey Makedonya Vikiprojesine davet ediyoruz![kaynağı değiştir]

Flag of North Macedonia.svg Vikiproje Kuzey Makedonya davetiyesi
Vikiproje Kuzey Makedonya'ya davetlisiniz! Bu vikiprojeye katılmak isterseniz katılımcılar listesine adınızı ekleyip Vikiproje Kuzey Makedonya'yı geliştirmeye başlayabilirsiniz. İyi günler.


--Veselov350💬 08.11, 24 Aralık 2020 (UTC)

Ermenistan vikiprojesine davetlisiniz![kaynağı değiştir]

Flag of Armenia.svg VikiProje Ermenistan davetiyesi
VikiProje Ermenistan'a davetlisiniz! Bu vikiprojeye katılmak isterseniz katılımcılar bölümüne adınızı girip Vikiproje Ermenistan'ı geliştirmeye başlayabilirsiniz. İyi günler.

Huluxsi (mesaj) 17.36, 3 Ocak 2021 (UTC)

Bie konu hakknda[kaynağı değiştir]

İslam'da dinden dönme konusunda bana soru sormuşsun. Ben bunu yazdıktan sonra 182-184 arasında sadece dinden dönenin 3 gün içinde Müslüman olmazsa öldürüleceği yazıyor. Kadınların durumu hakkında sayfa 202'de hüküm var. Ben de unuttum sayfa 202'yi. Yanlış sayfa vermemek için sonra düzeltip tekrar yazacaktım. Sildiğim ara başka işim vardı. Şimdi düzelttim. Ve Cilt 10 sayfa 202 yazdım. Zaten amacım doğrudan kaynaklarla bilgi vermek o yüzden bu forumda bunu sürekli yapacağım eksiklik gördüğümde. Aynı konularda ilgimiz olduğunu fark ettim. Saygılar. NeiSaiTe (mesaj) 14.57, 22 Ocak 2021 (UTC)

Vandal[kaynağı değiştir]

Dostum eklediğim 21 bin karakterlik, ek bilgiyi neye dayanarak kürtler sayfasından kaldırıyorsun, (...) Corduene7221 (mesaj) 00.15, 24 Ocak 2021 (UTC)

(...) Neden geri aldığıma gelince; çünkü Kürt tarihi ve Kürt devletleri ve hanedanlıkları listesinde var olan listeyi tekrar Kürtler maddesine eklemek gereksiz. Kolay gelsin.--Nushirevan11 00.19, 24 Ocak 2021 (UTC)

Zahid gilani sayfasını Kürt diye değiştirip kaynakları tahrip ediyorsun bu Vandalizm PlutoLynx (mesaj) 10.44, 30 Ocak 2021 (UTC)

14.320 karakter[kaynağı değiştir]

Merhaba, Kürt Devlet ve Hanedanlıkları sayfasını, yapıcı olmayan değişiklik gerekçesiyle 14.320 karakteri silip eski, zayıf haline döndürmüşsünüz sayfayı, onlarca kullanıcının emeğini böylece silip atmak, bu kadar basit olmamalı, orada yapıcı olmayan değişikliklerin bulunduğundan çok yapıcı olan değişiklikler var, sayfa eski haline döndürülmeli. Corduene7221 (mesaj) 07.19, 6 Şubat 2021 (UTC)

Merhaba, Kürtlük ile alakası olmayan veya kökeni tartışmalı olan devletleri eklediğiniz için geri aldım.--Nushirevan11 14.48, 6 Şubat 2021 (UTC)

Muhammed Abdülaziz Osmanoğlu[kaynağı değiştir]

Hakkında yazılmış kaynaklar olup, bir soylu olan kimse hakkında niye makale olmasın? İsmail Kendir (mesaj) 15.38, 6 Şubat 2021 (UTC)

Med İmparatorluğu[kaynağı değiştir]

Biraz daha bekleseydin keşke değişiklik savaşı bildirimi için. 10 saattir makale - kitap tarıyorum. Tam maddeden ne kadar yalan - yanlış bilgi varsa kaldıracakken bir baktım madde korumada :) Geçici kaldırtabilir miyiz? Tartışma sayfasına bir bak istersen :) Upelluri (mesaj) 20.23, 6 Şubat 2021 (UTC)

Öncesinde metni deneme tahtasında okuyabilir miyim rica etsem?--Nushirevan11 20.54, 6 Şubat 2021 (UTC)

Yaptığınız Düzenlemeler[kaynağı değiştir]

Merhaba Nushirevan11, Kürt Devletleri ve Hanedanlıkları Listesinde, Osmanlı devlet arşivi kullanarak eklediğim Hanedanlıkları silme nedeniniz nedir? Yapıcı olmayan değişiklik diyerek silmişsiniz, yapıcı olmayan kısmı neresidir? Osmanlı Devlet arşivleri mi Yine Zend Hanedanı sayfasında eklediğim 10'a yakın kaynağı silmenizin nedeni nedir? Corduene7221 (mesaj) 05.53, 7 Şubat 2021 (UTC)

Ankara Muharebesi[kaynağı değiştir]

Selamlar, eğer ilgili olduğun bir konu ise Ankara Muharebesi çalışmamda fırsat buldukça göz gezdirip eksik ya da yanlış yerleri belirtebilir misin? Özellikle arka plân kısmı oldukça detaylı diğer kısımlara göre. Başka Osmanlı tarihine ilgi duyan kullanıcı pek yok gibi... (Eğer varsa bu bir davetiyedir :) ) Sait* 20.05, 7 Şubat 2021 (UTC)

Selamlar, elimden geldiğinde okumaya çalışacağım, tabii unutmazsam. :) Bu arada böyle kaliteli maddeler oluşturmanız çok hoş.--Nushirevan11 18.48, 8 Şubat 2021 (UTC)

Lisans[kaynağı değiştir]

ToprakM  22.47, 10 Şubat 2021 (UTC)

İngilizce vikiden alıp yüklemiştim. Şimdi baktım orada da değiştirmişler. Bilinçli olarak yaptığım bir şey değildi.@ToprakM--Nushirevan11 19.48, 15 Şubat 2021 (UTC)

Medler sayfasında[kaynağı değiştir]

Neden değişikliklerimi nedensiz biçimde geri alıyorsunuz açıklarmısınız? Corduene7221 (mesaj) 20.55, 17 Şubat 2021 (UTC)

Nedensiz içerik silinmesi[kaynağı değiştir]

@Nushirevan11 Sürekli eklediğim bilgileri ve maddeleri neden göstermeden siliyorsunuz, Benimle ilgili Kişisel bir kastınız olduğunu düşünmeye başladım, Wikipedia'daki haklarınızı kötüye kullanıyor VP:CGT ihlali yapıyorsunuz daha önce şikayet sayfasında bunu dile getirdim ancak herhangi bir dönüş alamasım, sonrasında tekrar dile getirdim ancak bir devriye tarafından sorun çözülemeden silindi bu konuda tekrardan bir inceleme yapmanızı rica ediyorum @Chansey @Vito Genovese Corduene7221 (mesaj) 18.43, 22 Şubat 2021 (UTC)

Devriyelik[kaynağı değiştir]

Merhaba Nushirevan, müdahil olmamdan dolayı rahatsızlık duyuyorsanız, kusura bakmayın. Takip edemedim, ancak mesajlarınızdan anlaşıldığı kadarıyla geri döndür butonunu hatalı kullanmaktan dolayı devriyeliğiniz alınmış olmalı. Eğer durum bu ise, karar yerinde. Çünkü bir süredir bu konu sürekli vurgulanıyor. Bana kalırsa uygulama tartışılır ama bu gerekçe ile yetkisi alınan ilk kullanıcı değilsiniz. Emsal kararlara binaen size naçizane şunu tavsiye edeyim, bir süre katkılarınıza devam edin, devriyelik başvurusunda bulunursunuz yeniden, akıl vermek gibi algılamayın lütfen. O zamana kadar VP:V'yi tam olarak kavramış olursunuz hem. Aslında VP:V'nin ne olduğunu bildiğinize eminim ama, işte, kural kuraldır. Geri döndüğünüzde yeniden devriye olarak tanımlanacağınızdan şüphem yok. Deneyimli, donanımlı, yardımsever bir kullanıcısınız. Vikipediye küsmenize gönlüm razı gelmez. thecatcherintheryeileti💬 20.52, 27 Mart 2021 (UTC)

Merhaba, iyi niyetli olarak yorum yapmanızda bir beis yok. Beni daha önce Vito bir kez uyardı ve uyardığı zamana kadar ara ara kullanıyordum ve vandalizm için olduğunu gerçekten bilmiyordum. Bu yönde gelişen tartışmalara da hiç şahit olmadım. Bugün tekrar kullandım ancak farklı niyetle bunu yaptım. Bilerek kötüye kullanım yapmadım. İki değişikliği geri al yerine kolay olsun diye geri döndür butonuna basarak geri almak istedim. Diğerini de vandalizme yakın gördüğüm için yaptım. Bu sebepten yanlışımın ve iyi niyetimin anlaşılacağını düşünüyorum. Güzel yorumlarınız için teşekkürler.@Thecatcherintherye--Nushirevan11 21.01, 27 Mart 2021 (UTC)
Tebrikler, ve başarılar. @Vito Genovese'ye de hızlı sonuçlandırması için teşekkür ediyorum. --Kemalcan (mesaj) 20.51, 1 Nisan 2021 (UTC)

Emeviler dönemiyle ilgili[kaynağı değiştir]

Nasıl istiyorsanız öyle yapın. Ben o kısımlarla ilgilenmiyorum.--213.194.78.115 14.50, 5 Nisan 2021 (UTC)

Kaynak göstermeme rağmen siliyorsunuz[kaynağı değiştir]

Vikipedide ağalık sistemi mi var? kaynak da var hem de aynı kitaptan neden siliyorsunuz? Burtigin (mesaj) 17.04, 8 Nisan 2021 (UTC)

Çakışma[kaynağı değiştir]

Selamlar, inşallah benim pek de önemli olmayan ufak düzenlemem değişiklik çakışmasına sebebiyet verip paragraf girdisine engel olmamıştır. Normalde yeni yazılan maddelere pek dokunmam bu yüzden ama noktalı virgülden sonraki açıklama önceki cümleyi doğrudan tamamlar özellikte olmadığından müdahale edesim tuttu :) Kolaylıklar diliyorum.--Kingbjelica (mesaj) 00.29, 10 Nisan 2021 (UTC)