Kullanıcı mesaj:Madrox

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Herkes yediğinden ikram edermiş.


Mail[kaynağı değiştir]

Teşekkürler, umarım sizin için de işler yolundadır. E-postanızı az önce yanıtladım. İyi çalışmalar. --Superyetkinileti 17.32, 2 Nisan 2020 (UTC)

Teşekkür ederim her şey yolunda. Yanıtladım, son kez bakar mısınız mailinize rica etsem :) --Madrox❯❯❯ mesaj? 17.58, 2 Nisan 2020 (UTC)

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Tireless Contributor Barnstar Hires.gif Yorulmaz Katılımcı Yıldızı
Bu saatte hala çalıştığın için, enerjini hiç yitirme. Eminim pek çok KM, SM çıkaracaksın, sadece daha fazla sabır göstermen lazım.  Estin  Giç Giç? 02.41, 6 Nisan 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]


İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]


RMS Titanic hk.[kaynağı değiştir]

  • Selamlar. RMS Titanic maddesinden RMS Titanic'in batması maddesine aktarım yaparak (elbette eleyip düzenleyerek) ana maddenin kalabalığını ve yükünü hafifletebiliriz sanıyorum. Ne dersiniz? İyi çalışmalar. Dr. Coalmesaj 22.13, 6 Nisan 2020 (UTC)
Selam. Süper olur aslında, müsait bir zamanda ilgilenirim eğer sizde zaman ayırmak isterseniz memnun olurum, sevgiler :) --Madrox❯❯❯ mesaj? 23.32, 6 Nisan 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

İş Birliği Projesi daveti[kaynağı değiştir]

Merhabalar, 2020'nin 2. haftasının İş Birliği Projesi, Uluslararası UNICEF İyi Niyet Elçileri ve Savunucuları maddelerinin oluşturulması olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir ve bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Projeye katılımınızı bekleriz :)--Nanahuatl--MediaWiki message delivery (mesaj) 06.30, 25 Mayıs 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi daveti[kaynağı değiştir]

Merhabalar. 2020'nin 23. haftasının İş Birliği Projesi, Spike Lee filmografisindeki film maddelerinin oluşturulması olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir ve bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Projeye katılımınızı bekleriz :)--Nanahuatl--MediaWiki message delivery (mesaj) 21.20, 1 Haziran 2020 (UTC)

M6: Kayda değer olmayan konulu madde[kaynağı değiştir]

Merhaba, yeni oluşturduğum https://tr.wikipedia.org/wiki/Başka_(Dergi) maddemi kayda değer olmayan konulu madde olarak etiketlemişsiniz. Kaynakçalarını yeni ekledim. Oldukça kayda değer bir başlık olduğuna inanıyorum. Zamanla daha da geliştirilebilir bir başlık bu, farklı dillerde de başlığı açılacaktır. --Teramisin (mesaj) 13.14, 3 Haziran 2020 (UTC)

Selamlar @Teramisin. Vikipedi'de "Maddemi" diye bir tabir kullanmıyoruz genel olarak, çünkü açtığımız maddeleri sahiplenmek yerine ücretsiz bir ansiklopediye gönüllü olarak sunuyoruz. Maddenin kayda değer olduğunu kanıtlamak amacıyla eklemiş olduğunuz kaynakları inceledim. İlk kaynak TRT Türk kanalında 38 saniyelik bir video, bu maddenin kayda değer olduğunu kanıtlamak için yeterli bir kaynak değil maalesef. İkinci kaynak haberler.com kaynağı ise Uluslararası Dergi Fuarını içeren bir haber kaynağı, burada derginin sadece adı geçiyor dergi adına hazırlanmış bir haber değil. Özetle eklenen kaynaklarda sadece derginin adının geçmesi dergiyi maalesef ki kayda değer kılmaz. Eğer kayda değer olduğuna halen inanıyorsanız, bir hizmetli süzgecinden geçtikten sonra madde eğer kayda değer ise kalır, değil ve kayda değerliği tartışılacak bir hale gelir ise silinmeye aday gösterilir, sevgiler.--Madrox❯❯❯ mesaj? 13.22, 3 Haziran 2020 (UTC)

Yeni eklediğim kaynağa tekrar bakıp yeterli olup olmadığını bildirmenizi rica ediyorum. Zira salt dergi adına yapılmış iki haber ekledim. Bir de TRT Türk'ün niş bir programında yer almış olmak nasıl kayda değerlik kıstasında geçer akçe olmuyor, o da merak konusu...

@Teramisin, kayda değer bir televizyon programındaki herhangi bir dizide herhangi bir sahnede kısa süreli yer alan oyuncu nasıl kayda değer sayılmıyorsa bu da kayda değer sayılmaz. Sakin ve sabırlı olun lütfen, bir hizmetli kontrolünün ardından kayda değer olup olmadığı belli olacaktır, sevgiler.--Madrox❯❯❯ mesaj? 13.43, 3 Haziran 2020 (UTC)

hs[kaynağı değiştir]

Merhaba. Bu maddenin silinmesi hususunda topluluk görüşü alınmasının uygun olacağını düşünüyorum. Dilerseniz SAS prosedürü işletebilirsiniz. Saygılar. chansey mesaj? 21.30, 3 Haziran 2020 (UTC)

Aynı şablon[kaynağı değiştir]

Merhaba. Olması gereken, bu şablonların ayrı başlıklar altında yer alması ve Bakü dışındaki üniversitelerin (örn. Azerbaijan State Agricultural University) ikinci şablona eklenmesi. İyi çalışmalar. --Superyetkinileti 14.31, 6 Haziran 2020 (UTC)

Cedi[kaynağı değiştir]

Merhaba Madrox, benim de aslında yapmak istediğim bu yönde bir düzeltme iken sanırım gözümden kaçmış olmalı, düzeltmen ve nazik hatırlatman için teşekkür ediyorum, İyi wikiler diliyorum.--Needemm (mesaj) 09.57, 7 Haziran 2020 (UTC)

Sizleri Formula 1 Vikiprojesine davet ediyoruz![kaynağı değiştir]

2019 Formula One Test Days - Charles Leclerc's Ferrari SF90.jpg VikiProje Formula 1 davetiyesi
Merhaba Madrox, Formula 1 ile ilgili maddeleri belirli standartlara ulaştırmayı, çoğaltmayı ve geliştirmeyi hedefleyen Formula 1 Projesi'ne katılmak için sizi davet ediyoruz. Daha fazla bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz. İyi çalışmalar Face-smile.svg--MediaWiki message delivery (mesaj) 14.10, 7 Haziran 2020 (UTC)
Eğer bu Vikiproje ile ilgili daha fazla mesaj almak istemiyorsanız, lütfen buraya adınızı ekleyin.

Vikiproje Evrimsel Biyoloji Davetiyesi[kaynağı değiştir]

Darwin Tree 1837.png

VikiProje Evrimsel biyoloji davetiyesi

Merhaba Madrox, evrimsel biyoloji ile ilgili maddeleri düzenleyip geliştiren Evrimsel biyoloji Vikiprojesi'ne katılmanızı bekliyoruz. Amaçlarımız ve yapacaklarımız için proje sayfasına bakabilirsiniz. İyi çalışmalar. --Brcan (mesaj) 14.42, 7 Haziran 2020 (UTC)


İş Birliği Projesi daveti[kaynağı değiştir]

Merhabalar. 2020'nin 24. haftasının İş Birliği Projesi, açılması istenen maddelerin oluşturulması olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir ve bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Projeye katılımınızı bekleriz :)--Nanahuatl--MediaWiki message delivery (mesaj) 01.01, 8 Haziran 2020 (UTC)

İmzanız hakkında birtakım sorular[kaynağı değiştir]

Merhaba, Sn. @Madrox. Daha fazla deneyim kazanmak ve biraz fazla deneyim kazanmak için Vikipedi'deki birçok sayfayı inceliyorum ve "Devriyelik başvuruları" adlı sayfada ve diğer birkaç sayfada da sizi gördüm. Sayfalardaki imzanız gerçekten de çok güzel. Konuyla ilgili yazılmış rehber bir sayfa da bulamadım. Nasıl yaptığınızı anlatabilir misiniz? Teşekkür ederim. Saygılarımla. --aniladiguzel (mesaj) 10.05, 9 Haziran 2020 (UTC)

Selamlar @Aniladiguzel. Teşekkür ederim, Türkçe Viki'de imza tasarımlarıyla ilgili detaylı içerik yok dediğiniz gibi. Ancak burayı inceleyerek kendinize has bir imza oluşturabilirsiniz, sevgiler.--Madrox❯❯❯ mesaj? 12.39, 9 Haziran 2020 (UTC)
Merhaba, @Madrox. Sanırım başardım! Umarım, ilerleyen zamanlarda sizler gibi eşsiz bir imza yapabilirim. Başlangıç olarak, yaptım gibi sanki Face-smile.svg. Ama bir sorun var sanırım, kod bloğunu Tercihlerim kısmına eklediğimde, -- ~ yazmama rağmen yazdığım kod bloğu karşıma geliyor. İşlevini yapmıyor yani. Her imza attığımda, manuel olarak mı eklemek zorundayım? Sizler de manuel olarak mı ekliyorsunuz? Teşekkür ederim. Saygılarımla. --aniladiguzel (mesaj)
Araya giriyorum, kusuruma bakmayın Face-smile.svg Ham imza seçeneğini seçtiniz mi @Aniladiguzel? --euvonia mesaj 13.14, 9 Haziran 2020 (UTC)
Merhaba, Euvonia. Estağfurullah. Manuel olarak yazmadan da mümkün olduğuna çok sevindim. "Ham imza" seçeceğini dikkatimden kaçmış bile 😂. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Saygılarımla. (İlgili linkleri burada bırakayım: imza linki, imza linki 2 imza linki 3 --aniladiguzel (mesaj) 13.29, 9 Haziran 2020 (UTC)

Sema Peyman Maddesini 3. adaylık olarak SAS'a götürelim madde öncesinde kontrol edilmil sayın Sakhalinio tarafından kaydadeğerlik sorunu vars SAS karar versin sayın Madrox...--176.43.211.84 17.14, 12 Haziran 2020 (UTC)

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Original Barnstar Hires.png Özgün Yıldız
katkılarınız için başarılar <3. Mevystark (mesaj) 17.29, 14 Haziran 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi daveti[kaynağı değiştir]

Merhabalar. 2020'nin 25. haftasının İş Birliği Projesi, kadın millî ragbi birliği takımı maddelerinin oluşturulması olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir, bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Projeye katılımınızı bekleriz :)--Nanahuatl--MediaWiki message delivery (mesaj) 19.06, 15 Haziran 2020 (UTC)

Merhaba...Pir Muhammed Hüseyin Youtube kanalıyla sohbetler veren biri değildir. Sadece sohbet videoları Youtube platformunda da bulunmaktadır. Kendisinin sohbetleri Diyar TV adlı ulusal kanaldan Youtube'ye aktarılmıştır. Ayrıca hakkında kaynak yok demişsiniz; ancak Kültür Bakanlığı bandrollü şu ana kadar yayınlanmış biri 7 ciltlik olmak üzere toplamda 14 kitabı bulunmaktadır. Bu bile günümüz standartlarında yazar olarak kayda değer olması için yeterlidir. Ayrıca kendisi geniş kitlelerce tanınan, yurt içi ve yurt dışında onbinlerce takipçisi bulunan bir kanaat önderidir. Wikipedia'nın amaçlarından biri de; geniş kitlelerce tanınan şahıslar hakkında okuyuculara açıklayıcı bilgiler sunmak olduğu için biyografisinin Wikipedia'da bulunması gayet olağandır. Üstelik şahsım Wikipedia'da henüz bir günlük olduğumdan kaynak gösterme ve diğer birtakım dipnotlar ekleme konusunda henüz acemiyim. Kaynak gösteremeyişim, Pir Muhammed Hüseyin hakkında kaynak bulunmamasından değil; içerik düzenleme konusundaki acemiliğimden kaynaklanmaktadır. Zaman içerisinde sayfa içerik oluşturma konusuna hakim oldukça gerekli kaynakları, gazete yazılarını ve hakkındaki akademik çalışmaları ekleyeceğimden emin olabilirsiniz. Sayfa üzerinde hala çalışıyorum, henüz bitmiş değil. Tamamlandığı takdirde sizleri tatmin edecek kaynaklara ulaşacaksınız. Lütfen karar verirken bir gündür aranızda olduğum hususunu göz önünde bulundurun, zamanla sizler gibi yararlı katkılarım olacaktır. ilginiz için teşekkür ederim.Derviş Nazarı (mesaj) 23.38, 18 Haziran 2020 (UTC)

Silinmeye aday gösterilen sayfa[kaynağı değiştir]

Ayrıca, size cevap göndereceğime yanlış yapıp yeni bir sayfa açmışım. Şimdi geri de alamıyorum, size vermem gereken cevabı açtığım sayfada silmeme yardımcı olursanız çok sevinirim. Ne yapmam gerektiğini izah etmeniz de yeterli oalcaktır. Teşekkür ederim. Lİnki şuradadır (https://tr.wikipedia.org/wiki/Vikipedi_tart%C4%B1%C5%9Fma:Silinmeye_aday_sayfalar/Pir_Muhammed_H%C3%BCseyin)Derviş Nazarı (mesaj) 23.45, 18 Haziran 2020 (UTC)

Silinmeye aday gösterilen sayfam[kaynağı değiştir]

Merhaba...Pir Muhammed Hüseyin Youtube kanalıyla sohbetler veren biri değildir. Sadece sohbet videoları Youtube platformunda da bulunmaktadır. Kendisinin sohbetleri Diyar TV adlı ulusal kanaldan Youtube'ye aktarılmıştır. Ayrıca hakkında kaynak yok demişsiniz; ancak Kültür Bakanlığı bandrollü şu ana kadar yayınlanmış biri 7 ciltlik olmak üzere toplamda 14 kitabı bulunmaktadır. Bu bile günümüz standartlarında yazar olarak kayda değer olması için yeterlidir. Ayrıca kendisi geniş kitlelerce tanınan, yurt içi ve yurt dışında onbinlerce takipçisi bulunan bir kanaat önderidir. Wikipedia'nın amaçlarından biri de; geniş kitlelerce tanınan şahıslar hakkında okuyuculara açıklayıcı bilgiler sunmak olduğu için biyografisinin Wikipedia'da bulunması gayet olağandır. Üstelik şahsım Wikipedia'da henüz bir günlük olduğumdan kaynak gösterme ve diğer birtakım dipnotlar ekleme konusunda henüz acemiyim. Kaynak gösteremeyişim, Pir Muhammed Hüseyin hakkında kaynak bulunmamasından değil; içerik düzenleme konusundaki acemiliğimden kaynaklanmaktadır. Zaman içerisinde sayfa içerik oluşturma konusuna hakim oldukça gerekli kaynakları, gazete yazılarını ve hakkındaki akademik çalışmaları ekleyeceğimden emin olabilirsiniz. Sayfa üzerinde hala çalışıyorum, henüz bitmiş değil. Tamamlandığı takdirde sizleri tatmin edecek kaynaklara ulaşacaksınız. Lütfen karar verirken bir gündür aranızda olduğum hususunu göz önünde bulundurun, zamanla sizler gibi yararlı katkılarım olacaktır. ilginiz için teşekkür ederim.Derviş Nazarı (mesaj) 23.46, 18 Haziran 2020 (UTC)

Selamlar @Derviş Nazarı. Öncelikle katkılarınız için teşekkürler, fakat biz gönüllüler grubu Vikipedi'de oluşturduğumuz maddeleri "benim maddem, benim sayfam" olarak belirtmiyoruz. Özgür bir ansiklopediye ücretsiz katkıda bulunuyoruz, bu konuda hemfikir olalım. Pir konusuna gelince madde VP:HS olarak değil VP:SAS olarak değerleniyor şu anda. Kayda değer olduğu bağımsız ve güvenilir kaynaklarla ile burada kanıtlanırsa madde zaten kalabilir. Ayrıca kaynak ekleyerek beni tatmin etmenize gerek yok, sanırım yeni kullanıcılar, açtıkları maddeler diğer kullanıcılar tarafından VP:HS etiketi konunca veya silinmeye aday gösterilince bu işlemi gerçekleştiren kullanıcılar hakkında "burada katkı yapmaya bile müsaade etmiyorlar" gibi bir algı oluşuyor, böyle bir durum kesinlikle söz konusu değil. Sevgiler.--Madrox❯❯❯ mesaj? 00.43, 19 Haziran 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi daveti[kaynağı değiştir]

Merhabalar. 2020'nin 26. haftasının İş Birliği Projesi, Viki bağlantısı olmayan maddelerde iç bağlantı verilmesi olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir, bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Projeye katılımınızı bekleriz :)--Nanahuatl--MediaWiki message delivery (mesaj) 21.21, 22 Haziran 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi daveti[kaynağı değiştir]

Merhabalar. 2020'nin 27. haftasının İş Birliği Projesi, Wolf Kimya Ödülü sahibi maddelerinin oluşturulması olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir, bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Projeye katılımınızı bekleriz :)--Nanahuatl--MediaWiki message delivery (mesaj) 06.20, 29 Haziran 2020 (UTC)

Gerekçe[kaynağı değiştir]

İstek yapıldı Yapıldı, @Dr. Coal. Dikkatiniz için teşekkürler, sevgiler :)--Madrox❯❯❯ mesaj? 10.00, 4 Temmuz 2020 (UTC)

Doğum kısmı[kaynağı değiştir]

Selamlar. Birtakım seri değşiklikler yaptığını görüyorum madde girişlerinde. Bunun için mevcut standardımızın aksine değişiklikler olduğu için geri aldım seri olarak, haber vereyim dedim. Neden yaptığını da anlamadım, ancak bu tip seri değişiklikler öncesinde biraz bakınmakta fayda var genel olarak. Hem o değişiklikleri yapan hem de geri alanlar için vakit kaybı bunlar. İyi günler dilerim.--NanahuatlEfendim? 18.19, 4 Temmuz 2020 (UTC)

VP:BEK'e hakim olan ve her fırsatta vurgu yapan birinin böyle bir şey demesine de şaşırdım. Bu teklifin de neye göre bir anda aktif olmadığı da merak konusu. Açar mısın biraz madde standartlarının aksini, Örnek olarak Adolf Hitler, Josef Stalin, Cristiano Ronaldo gibi gibi. Kişinin doğum veya ölüm tarihi belirsiz ise veya sadece ölüm, sadece doğum tarihi belliyse d. ve ö. şeklinde belirtmek uygun. Boş yere geri almaya gerek yok @Nanahuatl.--Madrox❯❯❯ mesaj? 18.35, 4 Temmuz 2020 (UTC)
Madrox, iğneleyici gereksiz laflarda bulunmayalım istesen :) O teklif zaten hiçbir zaman uygulamaya geçmedi, bir kullanıcının "burada kimsenin itiraz edebileceği şeyler yok" diyerek teklif ibaresini kaldırmasıyla teklif aktif olmaz. Var işte. Kaldı ki saat kısmı da hatalıydı mesela orada. Verdiğin örneklerden Ronaldo maddesini zaten sen yapmışsın öyle. Diğerleri de zaten ölmüş kişiler olduğundan d. kısaltması gereksiz, olmuyor. Yalnızca ölüm tarihini bildiğimiz kişiler var, onlarda "ö." kısaltması oluyor mesela yalnızca.--NanahuatlEfendim? 19.12, 4 Temmuz 2020 (UTC)
Yanlışın var @Nanahuatl. Buradaki "pratiğe göre" ile ne kastetmek istedin ki? İğneleyici laflarda bulunan kim, sanırım hep bir yanlış anlama algın var. Bu durumda bu konu tartışılacak bir konu gibi görünüyor, ben yinede devam edebilirim çünkü bilgi kutusuna sahip maddelerde doğumu ölümü belirtiliyor giriş kısmında tarihleri tekrardan d. ö. diye kesmenin mantığı yok.--Madrox❯❯❯ mesaj? 19.36, 4 Temmuz 2020 (UTC)
Pratik ile kastım, zaten senin yaptığın değişiklikler öncesinde var olan genel uygulama. Elbette, özellikle içerik çevirmeni ile birlikte "doğumu/doğumlu" falan bile gözükmeye başladı. Ya da Almancadan çevirenler "*" kullanıyor zaman zaman. Geneline, seçkin madelere baktığımızda örneğin, yalnızca doğum ya da ölüm varsa d. ya da ö. kullanılırken ikisi de varsa hiçbir şey kullanılmadığı görülebiliyor. Köy çeşmesinin politika kısmında bir şeyler varmış bu arada, bakabilirsin.--NanahuatlEfendim? 19.46, 4 Temmuz 2020 (UTC)
Madrox, lütfen dur. Henüz karar çıkmadı, bekleyelim de karara bağlansın tartışma. Sevgiler.--evrifaessa ❯❯❯ mesaj 16.05, 5 Temmuz 2020 (UTC)

Taraflı ve Temizle[kaynağı değiştir]

Selamlar sevgili Madrox. Şu değişikliğinize istinaden yazıyorum. Bu maddeye son zamanlarda katkı yapmış biri olarak, etraflıca okudum maddeyi. Bana kalırsa bu iki etiketinde çıkarılması lazım. Siz; burası ideolojilerin yansıtıldığı bir ortam değil demişsiniz. Nerede böyle bir şey olduğunu düşünüyorsunuz? Hemen bakıp düzeltmek isterim seve seve. Benim şahsi düşünceme göre iki etiketin de çıkarılması gerekiyor. Görüşünüzü bekliyorum. Sevgiler.--TheDevMate 15.55, 6 Temmuz 2020 (UTC)

Şunun da altını çizeyim yanlış anlaşılmaması adına. Neden bunları tepeye taşıdınız demek istemiyorum. Bence komple kaldırılmalılar demek istiyorum. Evet belirtilen alt başlıkta önceden taraflılık söz konusuydu, fakat dediğim gibi yaptığım bir takım eklemelerden sonra bunun önüne geçildiğini düşünüyorum. Katkıları da ben yaptığım için etiketi ben silmek istemedim. Başkası bakar okur, siler diye düşünmüştüm. Siz isterseniz bir etraflıca bakın. Eğer kaldırılmamasını uygun görüyorsanız etiketi bana hemen seslenin. Neden kaldırılmaması gerek onu da kısaca belirtin. Ben gereken aksiyonları alayım. (temizlenmesi gereken bir yerde olduğunu düşünmüyor aksine eklenmesi gereken noktalar olduğunu düşünüyorum.)--TheDevMate 16.00, 6 Temmuz 2020 (UTC)
O şablonları maddeye ekleyen ben değilim. Ne zaman süredir yer aldıklarına göz atın. Toplulukta okumalı maddeyi sadece siz değil, ve buna göre karara varılmalı, ayrıca alt başlıklara istinaden eklenen şablon değil "taraflı". Eğer ilgilenip tartışma sayfasında durumunuzu ifade ederseniz topluluk şablonların kalkmasının doğru olacağını düşünebilir. Yine diyorum ve sözüm herhangi birine değil burası tarafsız kalmayı amaçlayan bir ansiklopedi zannımca, ideolojik tavırlar davranışlar burada sergilenmemeli, iyi niyet varsayarak belki kasıtlı belki kasıtsız olarak madde girişi yerine alt başlıklara konulmuş o şablonlar, @TheDevMate. Ben sizi anladım iyi niyet varsayıyorum, birbirimizi kandırmaya gerek yok :) Yine de dediğim gibi eğer düşünceniz bu yönde ise topluluğa sunabilirsiniz.--Madrox❯❯❯ mesaj? 16.06, 6 Temmuz 2020 (UTC)
Farkındayım sizin eklemediğinize. Ben sadece sizin görüşünüzü istemiştim. Ben zaten tartışma sayfasını okuyup ona göre gerekli değişiklikler yapmıştım. Bir de birbirimizi kandırmayalım ile tam ne demek istiyorsunuz anlayamadım tam. Açabilirseniz mutlu olurum. Ben gayet açık bir mesaj attığımı ve mesajın net olduğunu düşünüyorum. sevgiler--TheDevMate 16.12, 6 Temmuz 2020 (UTC)
@Khutuck'u da ekleyeyim buraya. O da aşina oraya eklediklerime.--TheDevMate 16.18, 6 Temmuz 2020 (UTC)
Zaten sevgili @Khutuck uygun gördü o şablonları @TheDevMate. :) Bende destekliyorum. Kaldırılma önerinizin gerekçesini açıklayın tartışma sayfasında, Maddenin tamamına yayılan tarafsızlığı ufak tefek değişiklikleriz bozmuyor maalesef, bunlar nasıl gerekçe sayılabiliyor yahu? Yazım hatalarını düzeltip tarafsız değil diyorsunuz?--Madrox❯❯❯ mesaj? 16.37, 6 Temmuz 2020 (UTC)
@TheDevMate @Madrox taraflı şablonları bence uygun değil zaten. Maddeyi geliştirirken tarafsız olmasına odaklandım, diğer bir kullanıcının ısrarla eklemesi üzerine madde içinde bıraktım. Ayrıca şablonları en son bıraktığım yer PKK yöneticiliği kısmıydı, maddenin en üstü değildi. Son değişikliklerin ardından kaldırılmaları da mantıklı. --Khutuckmsj 17.59, 6 Temmuz 2020 (UTC)
Ben son değişikliklerin taraflı bakış açısını bozduğunu görmüyorum, bu ne demek sevgili @Khutuck. Öylesine koydum ama kaldı öyle, kaldırılsın sorun yok demek mi? Ne tartışma üzerinde nede yapılan değişikliklerin bu şablonların kaldırılmasını olağan sağlamıyor göründüğü üzere.--Madrox❯❯❯ mesaj? 18.11, 6 Temmuz 2020 (UTC)

Ben daha ufak tefek eklemelerimi koyayım... 1, 2, 3 Ben zaten onların dediklerine göre değişiklik yaptım--TheDevMate 16.43, 6 Temmuz 2020 (UTC)

Taraflı olduğuna dair kısımlar çıkarılması veya düzenlenmesi gerekirken bilgi eklentisi yapılmış @TheDevMate.?--Madrox❯❯❯ mesaj? 16.45, 6 Temmuz 2020 (UTC)
Yahu nerede var taraflı iddia onu soruyorum ben zaten en başta size. Cevap vermiyorsunuz. Tartışmaya bahis olan konu yakalanması, ben de onu güzelce ekledim.--TheDevMate 16.47, 6 Temmuz 2020 (UTC)
Maddeyi ve tartışmayı baştan sona okuduğunuzu söylüyorsunuz, dikkatli okumadınız sanırım.--Madrox❯❯❯ mesaj? 16.50, 6 Temmuz 2020 (UTC)
Okudum. Ama ben soru soruyorum. Ve halen cevap vermiyorsunuz.--TheDevMate 17.01, 6 Temmuz 2020 (UTC)
Neyin cevabını bekliyorsunuz? Fikir görüşlerinizi tartışma sayfasında bildirin lütfen bana bir şey yazmak isterseniz burayı kullanın.--Madrox❯❯❯ mesaj? 17.08, 6 Temmuz 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi daveti[kaynağı değiştir]

Merhabalar. 2020'nin 28. haftasının İş Birliği Projesi, Bayrak taşıyıcı hava yolu maddelerinin oluşturulması olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir, bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Projeye katılımınızı bekleriz :)--Nanahuatl--MediaWiki message delivery (mesaj) 23.19, 6 Temmuz 2020 (UTC)

Çukur Selim[kaynağı değiştir]

Merhabalar Ben Çukur Dizisindeki Selim Karakteri için bi sayfa açmak için sizden izin istiyorum IlyasCakirbeyli (mesaj) 19.02, 11 Temmuz 2020 (UTC)

Selamlar @IlyasCakirbeyli. Estağfurullah benden izin istemenize gerek yok :) Ancak Selim karakteri için ayrı bir madde açmaya gerek yok. Çünkü Çukur karakterleri listesi'nde karaktere ait fazlaca içerik ve bilgi kutusu var zaten. Açacağınız madde silinebilir, çünkü tek başına maddesi açılacak kadar kayda değer bir karakter değil, (yani haberlere konu olmuş vs.) sevgiler.--Madrox❯❯❯ mesaj? 19.23, 11 Temmuz 2020 (UTC)

Polat Alemdar vb kurtlar vadisi karakterleri sayfasida silinsin o zaman IlyasCakirbeyli (mesaj) 19.37, 11 Temmuz 2020 (UTC)

Ben Can isimli kullanıcıya da yazdım ama cevap gelmedi IlyasCakirbeyli (mesaj) 19.38, 11 Temmuz 2020 (UTC)

@IlyasCakirbeyli, Polat Alemdar ve diğer karakterler ile ilgili haber kaynakları çıkarabilirim "karaktere yönelik" Ancak dediğim gibi Selim karakteri zaten başlı başına bir madde gibi bahsi geçen listede mevcut, yeni bir madde açmaya gerek yok diyorum, yinede siz bilirsiniz.--Madrox❯❯❯ mesaj? 19.40, 11 Temmuz 2020 (UTC)

Ezel Bayraktar sayfasinin da haber kaynagi yok nu arada IlyasCakirbeyli (mesaj) 19.45, 11 Temmuz 2020 (UTC)

@IlyasCakirbeyli, Silinmeye aday gösterebilirsiniz.--Madrox❯❯❯ mesaj? 19.47, 11 Temmuz 2020 (UTC)

İş birliği projesi/2020/28. hafta[kaynağı değiştir]

Merhabalar, iş birliği projesi kapsamında açtığım maddelerin "Gelişmiş Madde Yıldızı" ve/veya " İleri Seviye Madde Yıldızı" alması gerektiğini düşünüyorum. Mümkünse açtığım maddeler bu açıdan da değerlendirilebilir mi? Saygılarımla --EmreOsm95 (mesaj) 15.48, 13 Temmuz 2020 (UTC)

  • Selamlar @EmreOsm95. 50 bin baytın altında olsaydı herhangi bir maddeniz "Gelişmiş Madde Yıldızı" alacaktınız, ancak açtığınız maddeler 50 bin baytın üzerinde olduğu için "İleri Seviye Madde Yıldızı" aldınız; yani daha yüksek derece bir yıldız bir alt kademedeki yıldızın yerine veriliyor; ikisi birlikte verilmiyor, sevgiler.--Madrox❯❯❯ mesaj? 15.57, 13 Temmuz 2020 (UTC)
    • Hızlı cevap için teşekkür ederim @Madrox. İyi çalışmalar --EmreOsm95 (mesaj) 15.59, 13 Temmuz 2020 (UTC)

VikiProje Psikoloji daveti[kaynağı değiştir]

Vikiproje
Psikoloji
Daveti
WikiProject Psychology Logo (Deus WikiProject).png

Merhabalar Madrox!, Psikoloji ile ilgili maddeleri düzenlemek ve geliştirmeyi amaç edinen Psikoloji VikiProjesine davetlisiniz. Face-smile.svg


--evrifaessa ❯❯❯ mesaj

Taşıma[kaynağı değiştir]

Aynı ada sahip farklı kişiler mevcut. İyi çalışmalar. --Superyetkinileti 17.12, 16 Temmuz 2020 (UTC)

Şimdi oldu işte, teşekkür ederim size de iyi çalışmalar :)--Madrox❯❯❯ mesaj? 18.49, 16 Temmuz 2020 (UTC)

Mesaj sayfam[kaynağı değiştir]

@Madrox. Mesaj sayfamda değişikliğimi geri alman için bir politika veya yönerge gösterir misin? Vikipedi'yi yıllardır takip ediyorum. Bunu topluluğa belirteceğim. ABECESEL 📌 16.11, 18 Temmuz 2020 (UTC)

@Madrox. (...) ABECESEL 📌 16.25, 18 Temmuz 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]


İBP hakkında[kaynağı değiştir]

Bu haftanın İBP'si 19 Temmuz 23.59 UTC'de (Türkiye saatiyle 20 Temmuz 02.59) bitiyordu? Ödüller erken dağıtılmış. --Khutuckmsj 15.45, 19 Temmuz 2020 (UTC)

Sorun yok @Khutuck, katkılarınıza devam etmek istiyorsanız, puanlanır, güncellenir, biraz erken davranmışım sadece, kusura bakmayın.--Madrox❯❯❯ mesaj? 16.10, 19 Temmuz 2020 (UTC)

İBP 30. Hafta[kaynağı değiştir]

Merhaba Madrox, İlk defa bir İBP'ye katıldım 30. hafta. Düzenlediğim sayfalara çok da bir katkım olmadı açıkçası ama 1 harf de olsa yazım yanlışı düzelttim. O da bir katkıdır :). Tabi ki kazanamayacağım o az katkıyla ama puan alabildim mi merak ediyorum :) Nevmit ☛☛ mesaj 18.05, 29 Temmuz 2020 (UTC)

Selamlar @Nevmit. Katkı katkıdır, 1 harf 2 harf falan diyerek puansız bir şekilde bırakılamaz :) Katkılar için teşekkürler sadece 30. hafta biraz geç kalındı ancak en kısa sürede puanlar verilecektir. Birde isterseniz 31. hafta'ya katılmayı unutmayın, sevgiler :)--Madrox❯❯❯ mesaj? 18.24, 29 Temmuz 2020 (UTC)

Mount & Blade karakterleri listesi silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Mount & Blade karakterleri listesi) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Mount & Blade karakterleri listesi sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler. --𐰇𐱅𐰚𐰤 (mesaj) 09.44, 1 Ağustos 2020 (UTC)

Hatalar[kaynağı değiştir]

Genelde sizin sayfalarınızda yanlışlıkla geri alma yapıyorum. Mobilde olunca ve son değişiklikleri kontrol edince ne yazık ki böyle hatalar yapabiliyorum. Özür dilerim. İyi çalışmalar dilerim.  Emin Savaş  mesaj 19.47, 2 Ağustos 2020 (UTC)

Farkettim @Emin Savaş :) Sorun değil olur arada, benim başıma da bir iki kez gelmişliği var, iyi vikiler.--Madrox❯❯❯ mesaj? 19.48, 2 Ağustos 2020 (UTC)

Vikiprojeler[kaynağı değiştir]

Teşekkürler, umarım sizin için de işler yolundadır. Botu bu iki proje için yeniden çalıştırdım. İyi vikiler. --Superyetkinileti 19.28, 3 Ağustos 2020 (UTC)

Vallahi süpersiniz. İlerleyen günlerde mevcut olmayan projeleri de açmayı düşünüyorum başlattıkça hepsini tek tek iletsem mi bilemedim af buyurun :) --Madrox❯❯❯ mesaj? 19.29, 3 Ağustos 2020 (UTC)