Kullanıcı mesaj:Thecatcherintherye

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Yeni mesaj göndermek için burayı tıklayınız...

Miadını dolduranlar: 2007-2017 » 2017-2017 » 2017-2020


Mail[kaynağı değiştir]

I sent an email from enwiki ("Email this user"). It should have sent from here, hopefully it arrives. -- GreenC (mesaj) 16.17, 19 Mayıs 2020 (UTC)

Hi @GreenC, I got your mail, and I remember you, of course :). Trwiki users (sysops) who can communicate with you about the subject are Superyetkin and Khutuck. They will help you if you contact them. Best regards.-thecatcherintheryemesaj 16.44, 19 Mayıs 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi daveti[kaynağı değiştir]

Merhabalar, 2020'nin 2. haftasının İş Birliği Projesi, Uluslararası UNICEF İyi Niyet Elçileri ve Savunucuları maddelerinin oluşturulması olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir ve bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Projeye katılımınızı bekleriz :)--Nanahuatl--MediaWiki message delivery (mesaj) 06.30, 25 Mayıs 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi daveti[kaynağı değiştir]

Merhabalar. 2020'nin 23. haftasının İş Birliği Projesi, Spike Lee filmografisindeki film maddelerinin oluşturulması olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir ve bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Projeye katılımınızı bekleriz :)--Nanahuatl--MediaWiki message delivery (mesaj) 21.20, 1 Haziran 2020 (UTC)

Vikiproje Evrimsel Biyoloji Davetiyesi[kaynağı değiştir]

Darwin Tree 1837.png

VikiProje Evrimsel biyoloji davetiyesi

Merhaba Thecatcherintherye, evrimsel biyoloji ile ilgili maddeleri düzenleyip geliştiren Evrimsel biyoloji Vikiprojesi'ne katılmanızı bekliyoruz. Amaçlarımız ve yapacaklarımız için proje sayfasına bakabilirsiniz. İyi çalışmalar. --Brcan (mesaj) 16.09, 7 Haziran 2020 (UTC)İş Birliği Projesi daveti[kaynağı değiştir]

Merhabalar. 2020'nin 24. haftasının İş Birliği Projesi, açılması istenen maddelerin oluşturulması olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir ve bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Projeye katılımınızı bekleriz :)--Nanahuatl--MediaWiki message delivery (mesaj) 01.01, 8 Haziran 2020 (UTC)

İmza[kaynağı değiştir]

Selam Thecatcherintherye, yeni imzanız hayırlı olsun :) Pasajın son cümlesini hafif aşağı kaydırmış sanki, belki fontu biraz düşürülebilirse sorun giderilir. Kolaylıklar dilerim.--Kingbjelica (mesaj) 18.14, 8 Haziran 2020 (UTC)

Selamlar Kingbjelica,

Sanırım VP:DB'de karşılaştınız bu sorunla. Rica etsem sorunun giderilip giderilmediği ile ilgili olarak Vikipedi:Deneme tahtası'nı kontrol eder misiniz?-TheCatcherInTheRye 18.22, 8 Haziran 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi daveti[kaynağı değiştir]

Merhabalar. 2020'nin 25. haftasının İş Birliği Projesi, kadın millî ragbi birliği takımı maddelerinin oluşturulması olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir, bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Projeye katılımınızı bekleriz :)--Nanahuatl--MediaWiki message delivery (mesaj) 19.06, 15 Haziran 2020 (UTC)

Krupp(top)[kaynağı değiştir]

Fotoğrafın kaynağı trakyagezi.com olarak gözüküyordu. Emirhan019 (mesaj) 07.27, 19 Haziran 2020 (UTC)

Aynı fotoğrafı 20'den fazla kaynakta gördüm. Bunlardan birisini neden seçmemiz gerektiği konusunda emin olamadığım için altyazıyı düzenlemek zorunda kaldım.-TheCatcherInTheRyeileti 16.02, 22 Haziran 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi daveti[kaynağı değiştir]

Merhabalar. 2020'nin 26. haftasının İş Birliği Projesi, Viki bağlantısı olmayan maddelerde iç bağlantı verilmesi olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir, bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Projeye katılımınızı bekleriz :)--Nanahuatl--MediaWiki message delivery (mesaj) 21.22, 22 Haziran 2020 (UTC)

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Civility Barnstar Hires.png Nezaket Yıldızı
Çalışmalarınızın ve katkılarınızın devamını dilerim. Victor Trevor (mesaj) 21.03, 27 Haziran 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi daveti[kaynağı değiştir]

Merhabalar. 2020'nin 27. haftasının İş Birliği Projesi, Wolf Kimya Ödülü sahibi maddelerinin oluşturulması olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir, bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Projeye katılımınızı bekleriz :)--Nanahuatl--MediaWiki message delivery (mesaj) 06.20, 29 Haziran 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi daveti[kaynağı değiştir]

Merhabalar. 2020'nin 28. haftasının İş Birliği Projesi, Bayrak taşıyıcı hava yolu maddelerinin oluşturulması olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir, bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Projeye katılımınızı bekleriz :)--Nanahuatl--MediaWiki message delivery (mesaj) 23.19, 6 Temmuz 2020 (UTC)

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Surreal Barnstar Hires.png Gerçeküstü Yıldız
1.700 madde! 1.700 farklı fikir... Çalışmalarınızın ve katkılarınızın devamını dilerim. Ourlipsareapocalypse (mesaj) 19.30, 16 Temmuz 2020 (UTC)

Ek rica[kaynağı değiştir]

 • Merhabalar! İlgili süreç sayfasında konuyu uzatmak istemedim ancak sizden naçizane bir ricam olacak, eğer uygun görürseniz çok sevinirim. Eğer düşündüğünüz kadar ters ve ciddi bir yorumuma rastlarsanız, bunu açıklığa kavuşturabilmem için lütfen ilgili sayfada veya mesaj sayfamda bana bir şans tanıyın. Zira belirttiğim üzere, böyle bir şey düşündüğümü düşünmenize gerçekten şaşırdım. Keşke daha önce farkına varıp söz konusu hatayı düzeltmem mümkün olsaydı. Yine ilgili süreç sayfasında belirttim; burada yazanı, düzelteni, inceleyeni, sileni, hepimiz bir ekip işi yapıyoruz. O nedenle aklınıza yatmayan bir görüşüm olduğu takdirde bunu açıklığa kavuşturmak veya detaylandırmak yönünde her zaman yazabilirsiniz, lütfen hiç çekinmeyin. Genel olarak görüşleriniz için ayrıca teşekkür ederim. Sağolsun, evolutionoftheuniverse'nin teveccühü oldu bu adaylık bir yandan; sonuç her ne olursa olsun -nihayetinde hiçbir şey bitmiş değil, hiç belli olmaz :)- olumlu, olumsuz, tarafsız, yorum, geçersiz demeden yazılmış her şeyi okuyor ve değerlendiriyor, ciddi ciddi üzerine düşünüyor ve dikkate alıyorum. İlk görüşünüz sanki "atı alıp Üsküdar'ı geçmişim gibi" hissettirdi, asla öyle bir fikre kapılmanızı da istemem, zira ben de o fikirde değilim. Daha fazla gevezelik etmeden tekrar teşekkürlerimi sunuyor, iyi çalışmalar diliyorum. Dr. Coalmesaj 21.45, 29 Temmuz 2020 (UTC)
  • Buradaki son cümlenizle ilgili olarak da tam tersini düşünüyordum açıkçası. :) -- Dr. Coalmesaj 21.49, 29 Temmuz 2020 (UTC)
Şikayet sayfasında altta bir yorumunuz olmuştu, onu da okumuş ve dikkate değer bulmuştum. Son zamanlarda yaşanan sıkıntılar nedeni ile kullanıcıların yaptıkları değişiklikleri takip etmeyi bıraktım sayılır. Eskiden son değişiklikler, yeni sayfalar, bekleyen değişiklikler; sürekli takip ederdim, ancak artık her bir değişiklik art niyetli algılayıcılara sahip kullanıcılar tarafından suistimal edilebiliyor. Bu da benim şevkimi, ister istemez kırıyor. Baksanıza, hizmetlilik başvurusu başlamış da bitmiş bile. İzleme listemde bir kullanıcının mesaj sayfası bulunmasa onu da fark etmezdim bile. Yani diyeceğim şu ki, bahsettiğiniz ters, ciddi bir yoruma büyük ihtimalle ben rastlamam; rastlayan bir kullanıcı olursa ve bir tartışma haline gelir ve dallanıp budaklanırsa ya da izleme listemdeki bir maddeye düşerse bu değişiklik, ancak o zaman bir söz söyleme fırsatı bulabilirim. O cümle için ise, ilgili düzenlemeyi yapan siz olduğunuz için, değişikliğinizi geri alan (birkaç kez geri alınmış sanırım) kullanıcıyı kaynaklı bilgiyi tekrar tekrar çıkarmaktan dolayı engellemek istediğinizi varsaydım, gerekçe makul olunca üzerine etraflıca düşünmedim. Tekraren, müstakbel hizmetliliğiniz şimdiden hayırlı olsun. Son cümlemle ilgili olarak da, beni bilen iyi bilir :D Bazı kullanıcıların sakin bir şekilde sürdürmeyi başardığı tartışmalarda (örn. Gözde Kurt'un SAS adaylığı) ben sınırlarda dolaşır bazen de aşarım ve bu bir sorun. Aklıma ilk bu geldi, ancak bir kurcalasam... Neyse, fazla kurcalamamak en iyisi :) .-thecatcherintheryeileti💬 21.56, 29 Temmuz 2020 (UTC)
Evet, sayfadaki yorumum "ortada bir TBA ihlâli olmadığı ve ilgili değişikliğin nedensiz içerik silinmesi gerekçesiyle geri alındığı" yönündeydi, ancak bunu yapan kullanıcıya karşılık mesaj sayfasından yapılacak bir bilgilendirme veya bir sonraki aşamada uyarının yeterli olacağı kanaatinde olurdum, eğer değişiklik haksız ve yersiz olsaydı. Neyse ki Vito'nun oradaki "gereklilik" yorumu gözümü açtı. Kaldı ki bu gibi çok net olmayan değişikliklerde zaten ısrar edildiği takdirde sonraki geri alma veya kabul etme işlemini başka yetki sahiplerine bırakıyorum. Aynı maddedeki aynı değişikliğe birden fazla kez denk geldiğimi ancak bir kere reddetmiş olduğumdan üstelememek adına başka devriyelerin incelemesinin daha doğru olacağını düşünerek işlem yapmaksızın SD'de gezinmeye devam ettiğimi hatırlıyorum. "Yanlış anlama" konusunda ise işte tam da orada yazdıklarımı kastettim aslında. Yani, ilgili şikayet başlığı altındaki yazdığımı okumuşsunuz; böylesi ters bir şey yazdığımı düşünürseniz tekrar, lütfen iletişim kuralım diyorum. Eğer denk gelmezseniz zaten üzerine iletişim kurulacak bir konu da olmaz elbette. :) Hayırlı olsun dileğiniz için iyi niyetinizden dolayı peşinen teşekkür etmekle beraber dediğim gibi, hiçbir şey sona ermiş veya netleşmiş değil, topluluğun Vikipedi ve Vikipedi'dekiler için uygun kararı vermesini umuyorum. Sonuç her ne olursa olsun umarım burası için, burada vakit geçiren, buraya katkı sunan insanlar için iyi olur. Son konuya gelecek olursak, evet, gelmemek daha iyi. Ara sıra hepimize olan şeyler. Olmasa daha iyi, evet, ama insanız, oluyor işte. :) Tekrar iyi çalışmalar ve mesajınızın başında bahsettiğinizden çok daha keyifli, tadı her geçen gün katlanarak artan Vikipedi deneyimleri diliyorum! Dr. Coalmesaj 22.03, 29 Temmuz 2020 (UTC)

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Writers Barnstar Hires.png Yazar Yıldızı
Türkçe Vikipedi'ye yaptığınız katkılar için... Huuntaİleti 17.13, 4 Ağustos 2020 (UTC)

Düzenlediğiniz madde hk.[kaynağı değiştir]

Merhaba, Sn. Thecatcherintherye. Büyük ölçüde düzenleme yaptığınız bu maddenin KM veya SM olmasını düşünebilirsiniz. Tek seferde 105.000+ baytlık düzenleme, harikasınız. Elinize sağlık. Saygılarımla. --Victor Trevor (mesaj) 11.57, 5 Ağustos 2020 (UTC)

Belki ,bir gün. Şu sıralar maddede çıkması muhtemel eksikler ile ilgilenebilme fırsatı bulamayabilirim. Muhtemelen maddede düzenlenmesi/düzeltilmesi gereken çok yer vardır.-thecatcherintheryeileti💬 14.51, 5 Ağustos 2020 (UTC)

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Barnstar of Diligence Hires.png Özen Yıldızı
Vikipedi'ye yaptığınız harika katkılar nedeniyle... GüneşÖzgün 19.50, 13 Ağustos 2020 (UTC)

Seslen[kaynağı değiştir]

Loud and clear. Over. Dr. Coalmesaj 20.02, 16 Ağustos 2020 (UTC)
Hem özetten hem metinden olmak üzere iki ayrı bildirim tebellüğ ettim. :) -- Dr. Coalmesaj 20.02, 16 Ağustos 2020 (UTC)
Bu şekilde çalıştığını bilmiyordum, öğrenmiş oldum. Teşekkür ederim.-thecatcherintheryeileti💬 20.03, 16 Ağustos 2020 (UTC)
Rica ederim, her gün bir yeni bilgi kanalıma beklerim. :))) -- Dr. Coalmesaj 20.04, 16 Ağustos 2020 (UTC)

──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────── Değişiklik özetine cevaben yazmak istedim; estağfurullah, deneme tahtası da mesaj sayfası da sizin... :) -- Dr. Coalmesaj 22.09, 16 Ağustos 2020 (UTC)

Kadıköylü[kaynağı değiştir]

Sadece merak ettiğim için yazıyorum (not: sormuyorum): Neden, mesela, Aşağıbakkalköylü değil de Kadıköylü?-thecatcherintheryeileti💬 20.28, 20 Ağustos 2020 (UTC)

Memleket İstanbul-Kadıköy olduğu için efendim--Kadıköylümesaj 20.46, 20 Ağustos 2020 (UTC)
Böyle kopyala yapıştır yapınca böyle uzun uzun böyle basamak basamak gidiyor. Sonra tümünü seçip diğer mesaj sayfasına kopyalıyoruz, şipşak, orada da çıkıyor.

-thecatcherintheryeileti💬 21.29, 20 Ağustos 2020 (UTC)

HS[kaynağı değiştir]

Merhaba,

tahtaPod makalesinin silinmesi ile alakadar mesajını aldım.

Wikipedia'da Türkçe yayın yapan başka siteler hakkında makale bulunduğundan ötürü ve tahtaPod'un Türkçe blog / sosyal ağ siteleri arasında fazla rastlanmayan bir formata sahip olduğunu düşündüğüm için makalenin silinmesini doğru bulmuyorum.

Selamlar (İmzasız bir mesaj)

Alengirli parantez limiti[kaynağı değiştir]

... mi var @Vito Genovese, ToprakM, Evrifaessa? Şurada sonsuza giden bir liste hazırlıyordum, ki ana sayfamdaki değişikliklerden görülebileceği üzere patlıyor ve ben de şablonu taşımak zorunda kalıyorum. Ayrı ayrı mesaj sayfalarınıza yazmak yerine kendi mesaj sayfamdan size bir sesleneyim dedim.-thecatcherintheryeileti💬 20.43, 27 Ağustos 2020 (UTC)

MediaWiki şablonlardan gelen içerik için belli veri üst sınırları tanımlıyor, sen de o üst sınırları zorluyorsun. O yüzden doğrudan iç bağlantı olarak görüntüleniyor. "Genişletme sonrası içerme boyutu" değerini 2.095.104/2.097.152 bayt düzeyine çekmiş o değişiklikte. Şu anda ise 811.823/2.097.152 bayta inmişsin. Bu arada dolaşım şablonunun liste1 parametresini birden fazla kez çağırıyor oluşturduğun şablonlar, onlar da hata veriyor, bilgin olsun.
Vito Genovese 22.07, 27 Ağustos 2020 (UTC)
Ah Jimmy, ah... şööle şatafatlı bir liste hazırlayalım dedik, kısıtlamalara takıldık, iyi mi... neyse, sınırları üst limitten zorlamaya devam edecek, mümkün olan üst sınırı kullanacağım. Liste tamamlanana kadar umarım sınırlamalar beni engellemez. Proje hedefim büyük. Öyle bir şey. Yeni listelemem sınırların biraz aşağısındadır sanırım. Biraz esneme payım var, ki şu anda onu kullanıyorum.
Bu arada, liste1'i birden fazla nerede kullanıyorum, anlamadım, her bir ülke ile ilgili kısımda mı?

| listesınıfı = hlist | liste1 = | grupbiçimi = text-align:left | grup1 = A | liste1 = Herhalde şu kısımda iki tane liste1 olmasından bahsediyorsunuz. Bir süre daha idare ediversin sistem beni, listelememi tamamlayınca hepsini düzelteceğim. | grup1 = A | liste1 = Bu kısımları tamamen kaldıracağım. En son baktığım kadarıyla bu şekilde göze daha hoş geliyor. Her bir ülke için 29 harf harcarsam ooooo.... liste sonsuza doğru gider.@Vito Genovese-thecatcherintheryeileti💬 19.00, 29 Ağustos 2020 (UTC)

Bu arada, kastettiğinizin şu değişiklikle düzeltildiğini teyit edebilir misiniz?-thecatcherintheryeileti💬 19.08, 29 Ağustos 2020 (UTC)
@Vito Genovese-thecatcherintheryeileti💬 19.08, 29 Ağustos 2020 (UTC)
Doğrudur, sorun orada. Kullanıcı:Thecatcherintherye/Başlattığım Maddeler sayfasını önizlediğinde (en azından masaüstü sürümde) tüm uyarılar üstte listeleniyor. Mobildeysen farklı olabilir tabii.
Vito Genovese 19.11, 29 Ağustos 2020 (UTC)
Eline sağlık. İsviçreli bilim insanlarının ölçümlerine göre sunucu artık seni 150 bayt daha fazla seviyor.
Vito Genovese 19.22, 29 Ağustos 2020 (UTC)
Daha da çok seveceği günler yakın, meşaleleri yakın! Bu arada, azı gitti, çoğu kaldı.
Bu arada, liste1 hata veriyor dediğiniz şey, hani şu önizlemede görüneni, Bu sayfa 1 gizli kategoriye mensuptur:, Kategori:Yinelenen şablon değişkenleri kullanan sayfalar mı? @Vito Genovese?-thecatcherintheryeileti💬 19.41, 29 Ağustos 2020 (UTC)
Yok, kategorizasyona dikkat etmedim. Bildirdiğin sorunu yineleyip anlamak için önizleme yaptığımda mükerrer parametre kullanımı nedeniyle ikincisinin yoksayılacağına dair uyarıyı görünce yazdım.
Vito Genovese 20.16, 29 Ağustos 2020 (UTC)
Vito Genovese Ben o uyarıyı göremiyorum. Nerede göreceğimi tam anlayamadım sanırım.-thecatcherintheryeileti💬 20.27, 29 Ağustos 2020 (UTC)
Bu liste1 düzeltmelerinden birini geri al, sonra Kaynak Düzenleyici ile Kullanıcı:Thecatcherintherye/Başlattığım Maddeler sayfasında bir önizleme yap, "Bu yalnızca bir ön izlemedir ve değişiklikleriniz henüz kaydedilmemiştir!" yazan kutunun içinde uyarı görmen lazım. Görsel Düzenleyici ile filan farklıysa bilmiyorum.
Vito Genovese 20.32, 29 Ağustos 2020 (UTC)
@Vito Genovese, dediğiniz gibi yaptım, ancak bende "Bu yalnızca bir ön izlemedir ve değişiklikleriniz henüz kaydedilmemiştir!" çıkmıyor. Yani, dikkatli bir şekilde tüm sayfayı kaydetme öncesi önizledim, ama, yok. Deneme yaptığım sayfada bu uyarıyı göremediğim için liste1 uyarısını da görememiş olmakla birlikte, şu, sunucunun sizi sevdiği -1'den bir tane daha alabilir miyim? Bu arada, bu sayfayı onca emekle oluşturmak gibi meşakkatli bir işe girişmemim bir sebebi var. Ayrıştırıcı profil verileri kısmındaki Genişletme sonrası içerme boyutu 2.096.139/2.097.152 bayt ifadesi sınırların en sınırında olduğum anlamına mı geliyor? Yani, yeni bir şablon ekleyemem. Ama eklemeliyim. Henüz açmadığım maddeleri bu listeye ekleyince bu şablon yine bozulacak. Halbuki yeni maddeler açmak için bu şablondan faydalanmayı, öncelikle kendisi hakkında hiçbir madde açmadığım ülkeleri, daha sonra en az madde açtığım ülkelerden hareketle yeni maddeler açmayı planlıyorum. Bu planlamada bana görsel yardımı dokunacak olan bu şablonu sınırların daha aşağısında v daha rahat bir esneklikle oluşturmam lazım. Yoksa Inception'a bağlayacağım bu gidişle.-thecatcherintheryeileti💬 20.21, 31 Ağustos 2020 (UTC)
Evet, sınırdasın yine galiba. Tek bir sayfaya bu kadar veriyi hep şablonlardan getirince sunucu da isyan ediyor ister istemez. Bunu ayrı şablonlara ayırmayıp tüm kodu o sayfada tutsan örneğin, hiçbir itirazı olmaz sunucunun sana. Aynı görünümü yine elde edersin, ama tabii devasa bir kod olur tek bir sayfada. Mucizevi eksibirleme işlemimi uyguladım bu arada.
Bu Görsel Düzenleyici de geldiğinden bu yana vikinin neresinde ne çıkıyor her bir santimetre karesine hakim olamıyorum açıkçası. Her bir arayüz kafasına göre davranıyor. Ben sana söylediğim uyarıları geleneksel kaynak düzenlemede, masaüstü sürümde görüntülüyorum.
Vito Genovese 22.09, 31 Ağustos 2020 (UTC)

Yani, toplamda, bir gün, 200 küsur ülke için 200 küsur şablon açmaktansa, belki 29 harf için 29 şablon açsam durumu kotarabilirim. Deneyeceğim asap.-thecatcherintheryeileti💬 17.53, 1 Eylül 2020 (UTC)

Yok, önemli olan sayı değil, gelen veri. Bak sana bir örnek vereyim. Aşağıdaki kod Vikipedi'nin en büyük boyuta sahip 3 maddesini şablon gibi görüntülemeni sağlayacak kod. Başına iki nokta koyarsan maddeleri de görüntüleme yöntemiyle ekleyebiliyorsun istediğin yere şablon gibi. Bu kodu boş bir pencereye alıp önizler veya kaydedersen, hata verdiğini ve üçüncü maddenin yine düz iç bağlantı olarak çıktığını görürsün.
 • {{:Takson yazarı zoologlar listesi}}
 • {{:Türkiye'nin uluslararası çok taraflı sözleşmeleri listesi}}
 • {{:‎Kült filmler listesi}}
Çünkü çok büyükler, dolayısıyla sunucu da tepki olarak "Senin Allahın yok mu?!?" uyarısı çıkarıyor hemen.
Vito Genovese 18.07, 1 Eylül 2020 (UTC)
Yanıtlar için teşekkürler. Ben, belli ki sınırlarda dolaştığım için ekleme yapamayacağım, ancak bunu aşmanın bir yolunu bulacağım. Şimdilik deneyemiyorum ama, bahsettiğim gibi, harf harf şablon açıp listelersem sınırım çok altına düşeceğimi düşünüyorum. ]]Kullanıcı:Thecatcherintherye* Yanıtlar için teşekkürler. Ben, belli ki sınırlarda dolaştığım için ekleme yapamayacağım, ancak bunu aşmanın bir yolunu bulacağım. Şimdilik deneyemiyorum ama, bahsettiğim gibi, harf harf şablon açıp listelersem sınırım çok altına düşeceğimi düşünüyorum. Bu sayfanın boyutu çok daha küçük (biri 2 milyon civarında iken diğeri 800 bin civarında), halbuki veri aynı veri. Demek ki şablon sayısının artışı ile bir ilişki var. Onu çözüp düzenleme yapacağım.-thecatcherintheryeileti💬 18.33, 2 Eylül 2020 (UTC)
Vito, bi -1 daha alabilir miyim? Bak, öğretmiyorsun, hep sana seslenmek zorunda kalıyorum. Bu arada, sorunu nasıl da çözmüşüm amma ((1 ve 2) değil mi?-thecatcherintheryeileti💬 19.50, 5 Eylül 2020 (UTC)
O zaman öğretiyorum, hazır mısın? Şablonun içeriğini kopyala, başka bir pencereye yapıştır, orada bir önizle, sonra oradan al, asıl yerine geri yapıştır, sonra sayfayı kaydetmeden önce "Vito'nun selamı var!" diye fısılda. Dene hadi, bekliyorum!
Vito Genovese 19.53, 5 Eylül 2020 (UTC)
Patron, seni ciddiye almadı. Valla bak, üç kez uyardım. Vito kızıyor, selamı var dedim, bana mısın demedi. Aslında son iki değişikliğimi de pek dikkate almış görünmüyor. Değişiklik yapmadan kaydet dememden kaynaklanıyor herhalde o da.-thecatcherintheryeileti💬 20.00, 5 Eylül 2020 (UTC)
olmuyor..., ne kadar denesem de olmuyor... Artık seslenmeye de yüzüm kalmıyor ama :) -thecatcherintheryeileti💬 15.37, 10 Eylül 2020 (UTC)
Sesini korkak alıştırma.
Vito Genovese 15.53, 10 Eylül 2020 (UTC)

Aziz bilgi kutusu[kaynağı değiştir]

Selamlar, Şablon:Aziz bilgi kutusu sanırım çalışmıyor. İbareleri girmeme rağmen sadece isim görünüyor devamı yok, kontrol edebilir misin?--Madrox❯❯❯ mesaj? 20.13, 29 Ağustos 2020 (UTC)

Hangi maddede?~Örnek gösterebilir misin? şuradan gördüğüm kadarıyla, en azından baktıklarımın hepsinde çalışıyor.-thecatcherintheryeileti💬 20.23, 29 Ağustos 2020 (UTC)
Sanırım parametreler İngilizce olarak çalışıyor, bilgi kutusundaki Türkçe karşılıkları işlevsiz. Örneğin;
Aziz Sümbül
Carracci Saint Hyacinth.jpg
Doğum y. 1185
Kamien Slaski, Silezya
Ölüm 15 Ağustos 1257
Kraków, Polonya
Aziz ilanı 17 Nisan 1594, Papa VIII. Clemens tarafından
Yortu 17 Ağustos

--Madrox❯❯❯ mesaj? 20.30, 29 Ağustos 2020 (UTC)

Evet @Madrox, tam olarak sorun tespit ettiğiniz gibi. Sorunun çözümü için şöyle ortaya karışık bir çağrı yapayım o halde @Nanahuatl, Khutuck, Evrifaessa, ToprakM. Ben İngilizce kısımları Türkçeye çevirsem bu sefer de İngilizce olanlar bozulacak. Pinglediğim kullanıcılar bu işin piridir :)-thecatcherintheryeileti💬 20.33, 29 Ağustos 2020 (UTC)
Eline sağlık @Evrifaessa. Senden son bir dokunuş yapmanı rica edeceğim. Tüm parametreler çift dilli, resim bilgilileri hariç. Bu da İngilizce parametreli şablonlarda resimlerin görüntülenmesini engellemiş. resim|image gibi ekleemelerini resim parametreleri için de yapabilirsen şablon süper çalışacak. Teşekkür ederim.-thecatcherintheryeileti💬 10.27, 30 Ağustos 2020 (UTC)
İstek yapıldı Yapıldı. İyi vikiler.--evrifaessa ❯❯❯ mesaj 14.08, 30 Ağustos 2020 (UTC)
Ellerine sağlık.-thecatcherintheryeileti💬 14.14, 30 Ağustos 2020 (UTC)

Merhaba[kaynağı değiştir]

Yazmış olduğum sayfayı kayda değer olmayan madde olarak işaretlemişsiniz. Mümkünse nedenini sorabilir miyim? Mtugcetec (mesaj) 21.56, 31 Ağustos 2020 (UTC)Mtugcetec

Merhaba, açtığınız sayfada bahsi geçen kişi ile ilgili olarak VP:KD ve VP:KİŞİ sayfalarını okumanızı öneririm.-thecatcherintheryeileti💬 17.54, 1 Eylül 2020 (UTC)

Kayda Değerlik - Selin Atasoy[kaynağı değiştir]

Merhaba, Selin Atasoy sayfası için kayda değerlik adına gazetelerden ve IMDb üzerinden kaynaklar belirttim. Sizce başka kaynaklar da eklenmeli mi bunlar yeterli olur mu? Ozan kozan (mesaj) 19.49, 8 Eylül 2020 (UTC)

Emeğinize sağlık, ancak ben şu anda kişinin kayda değer olduğunu düşünmüyorum. Katkılarınızı sürdürün. Ben, ilgi alanım olmadığı için gerekli araştırmaları yapamıyorum. Topluluk gerekli düzenlemeleri ve işlemleri yapacaktır. Siz de o zamana kadar katkı yapmayı sürdürebilirsiniz.-thecatcherintheryeileti💬 16.30, 9 Eylül 2020 (UTC)

Türk Kurtuluş Savaşı Komutanları başlığı altında[kaynağı değiştir]

Yanlışım illaki vardır, affola. Ancak Türk Kurtuluş Savaşı Üst Düzey komutanları listesinde ismi olan komutanların Vikipedi'de bir sayfası yok. Naçizane bunu düzelmeye çalışıyordum, kaldırılması için işaretlemişsiniz. Başka yolu yok mudur?

Türk Kurtuluş Savaşı Komutanları başlığı altında[kaynağı değiştir]

Kaynaklar ise dediğim gibi https://tr.wikipedia.org/wiki/Türk_Kurtuluş_Savaşı%27na_katılan_üst_düzey_subaylar_listesi#cite_ref-3 linkindeki yazılardır. Maalesef çok bilgi bulunmadığı için ayrıntılı bir sayfa hazırlayamadım ama bomboş durmasından iyidir diye düşünmüştüm.

İyi düşünmüşsünüz. Ama maddeler çok az bilgiye sahip ve hiç kaynak yok. Her iki sayfada da kaynak yok. Teyit etmek için kaynaklara erişim sağlamamız lazım. Siz, birkaç cümle daha ekleyebilirseniz onaylaması da kolay olacaktır.-thecatcherintheryeileti💬 19.25, 12 Eylül 2020 (UTC)

Türk Kurtuluş Savaşı Komutanları başlığı altında[kaynağı değiştir]

Büyük özür diliyorum ancak vikipedinin sayfalarının yazılımı hakkında etraflıca bilgim yok. Kurallara aykırı bir şey yapmışım belli ki. Demek ki kaldırılması yerinde olacak. Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için. Sanırım imza böyle atılıyor Güntuğ Akgün (mesaj) 19.29, 12 Eylül 2020 (UTC)

Kaldırmayalım, siz madem ilgilisiniz, birkaç cümle daha eklemeye çalışın, birkaç güzel maddemiz daha olsun. Silmek için acele etmemize gerek yok. Cesur bir şekilde değişiklik yapabilirsiniz.-thecatcherintheryeileti💬 19.31, 12 Eylül 2020 (UTC)

Türk Kurtuluş Savaşı Komutanları başlığı altında[kaynağı değiştir]

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Sayfaları elimden geldiği kadarıyla düzenlemeye çalıştım. Henüz adına sayfa açılmamış başka komutanlarımız olsa da sizleri daha çok yormamak adına kısıtlı bilgi olduğu sürece o sayfaları açmayacağım. Güntuğ Akgün (mesaj) 19.43, 12 Eylül 2020 (UTC)

Siyaset VikiProjesi İBP Daveti[kaynağı değiştir]

Merhabalar. Siyaset VikiProjesinde tüm sayfası olmayan 27. dönem milletvekillerinin sayfalarını oluşturmayı teklif ettim. Projeye katılımlarınızı bekler, iyi günler dilerim :).Kadıköylümesaj 16.46, 13 Eylül 2020 (UTC)

İnterviki ve kategori ekleme[kaynağı değiştir]

Merhaba. Bunu yapan bir botumuz yok; ancak dil bağlantısı tanımlanmış bir maddedeki eksik ulamları şu araçla bulabiliyoruz. İyi vikiler. --Superyetkinileti 19.32, 15 Eylül 2020 (UTC)

Thecatcherintherye son zamanlarda eklemiyor bunları, o yüzden sormuş sanırım. Ben üzerinden geçiyorum VP:BOTİS'e "fikir" olarak sunulabilir ancak otomatik kategori eklemesi kendi içinde sorunlar yaratabilir.--Kingbjelica (mesaj) 10.45, 18 Eylül 2020 (UTC)
Çeviri Aracı bazen dil bağlantısını kendisi yaparken bazen bir nedenden dolayı çevirinin yayımlanmasında sorun oluşuyor. Fark edebildiğim kadarıyla ilk sefer Yayımla butonuna basıldığında çeviri yayımlanmazsa, diller arası bağlantı da tanımlanamıyor. Bu durumda elle girmek gerekiyor. Otomatik kategori ekleme ile ilgili endişeleriniz neler, Kingbjelica?-thecatcherintheryeileti💬 16.45, 18 Eylül 2020 (UTC)

Lütfen emailinizi kontrol edin[kaynağı değiştir]

Merhaba Thecatcherintherye: Lütfen emailinizi kontrol edin! Konu: "The Community Insights survey is coming!" Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen surveys@wikimedia.org adresine e-posta gönderin.

(English: Please check your email and spam! Subject is "The Community Insights survey is coming!" If you have questions, email surveys@wikimedia.org.)

Sorry for the inconvenience, see my explanation here.

MediaWiki message delivery (mesaj) 19.39, 24 Eylül 2020 (UTC)

1000+ Madde[kaynağı değiştir]

1k award.png 1000 Madde yıldızı
Türkçe Vikipedi'de 1000'den fazla madde başlattığınız için bu yıldız size, sevgiler. Madrox❯❯❯ mesaj? 11.44, 27 Eylül 2020 (UTC)

Siyaset VikiProjesi Ekim Ayı İBP Daveti[kaynağı değiştir]

Herkese merhaba. Siyaset Vikiprojesi olarak Ekim ayının İş Birliği Projesini belirledik. Hedefimiz 20 tane sayfası olmayan TBMM 27. dönem milletvekillerinin sayfalarını oluşturmak. 2 tanesi oluşturuldu bile! Sizin de katılımlarınızı bekleriz.

Viki Kafkasya'yı Seviyor[kaynağı değiştir]

Merhaba Thecatcherintherye, size bu mesajı Viki Kafkasya'yı Seviyor yarışmasına katılımınız nedeniyle yazıyorum. Öncelikle yarışmaya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz. Turkic Diller yarışmasında uygulanan kurallardan farklı olarak Viki Kafkasya'yı Seviyor yarışmasında sadece buradaki maddeler üzerinden değerlendirilme yapıalcaktır. Liste dışındaki maddeler değerlendirilmeye alınmayacak. Konular eğer kısa süre içerisinde tamamlanırsa ilave maddeler eklemek için bir çalışma içerisine girebiliriz. Saygılarımla, Sakhalinio (mesaj - e-posta) 16.37, 3 Ekim 2020 (UTC)

Hm.. kötüymüş. Listelenen maddelerin hepsinin açılmasını mümkün görmüyorum. Sağlık olsun :)-thecatcherintheryeileti💬 16.55, 3 Ekim 2020 (UTC)

Seçkin liste[kaynağı değiştir]

Selam. Afrika'daki Dünya Mirasları listesini sizmi gelişdirdiniz? Bence bu liste seçkin liste olmağı hak ediyor. Bi kaç küçük dokunuşla aday vere bilirsiniz diye düşünüyorum. Peki siz? --Surə 🗯 08.17, 4 Ekim 2020 (UTC)

Evet, ben geliştirdim. Listeyi kontrol etmemiz gerekiyor. Güncel hali olup olmadığını teyit etmeliyiz. Bence de Seçkin Liste olmayı hak ediyor. Eğer küçük birkaç dokunuş yapmak isterseniz, sevinirim :) -thecatcherintheryeileti💬 08.21, 4 Ekim 2020 (UTC)
Listeni azvikide oluşdurmuşdum. Bu yüzden azacık anlayışım var konuda. Bazı dokunuşlar yapcam. --Surə 🗯 08.25, 4 Ekim 2020 (UTC)
Listede bazı maddeler gerçekten eksik. İlave etmeğe çalışsam da, dili iyi bilmediğim için Tanım kısmını pek yazamıyorum. --Surə 🗯 08.48, 4 Ekim 2020 (UTC)
Siz diğer düzenlemeleri yapın, tanım kısmını İngilizce ya da Azerice bırakın. Ben düzeltirim.-thecatcherintheryeileti💬 08.57, 4 Ekim 2020 (UTC)
İşde bunu yapa bilirim :) Bitdiğinde haber vericem. --Surə 🗯 09.00, 4 Ekim 2020 (UTC)
Eksikleri tamamladım ve kategori ve şablon ekledim. Kolaylık için türkçeye çevrilmesi gereken kısımları söyleyeyim:
 • Asmaranın tanımı;
 • Barberton Makhonjwa Dağlarının tanımı;
 • Mbanza-Kongonun tanımı;
 • Thimlich Ohinga arxeoloji sitesinin tanımı;
+ Afrikanın UNESCO-daki performansı kısmında <!-- --> dahilinde yazdığım kısım;
Aday olarak gösterilmesi size kalmış. Benim oy hakkım yok galiba. Amma siz yine de Destek Destek oyunu verdim sayın. :) --Surə 🗯 12.06, 4 Ekim 2020 (UTC)
Çox sağ ol Sura Shukurlu. Listeyi düzəltdim. Bir neçə redaktədən sonra namizədliyini verəcəyəm. Sizde SL, bizde de SL olsa çox gözəl olardı.-thecatcherintheryeileti💬 17.32, 6 Ekim 2020 (UTC)

silmeyin[kaynağı değiştir]

Silmeyin lütfen

Oguzhantemizsoy (mesaj) 17.27, 6 Ekim 2020 (UTC)
Merhaba Oguzhantemizsoy.

Vikipediye katkı yapmanın birçok yolu var. Ancak, yaptığınız değişiklikler ne yazık ki bunlardan biri değil. Üst kısımdaki hoşgeldin mesajı içinde size rehber olacak bilgiler var. Lütfen onları okuyun. Burası bir ansiklopedi olduğu için öncelikli olarak ansiklopedik bilgiler eklemeye çalışmalıyız. Yardımcı olabileceğim bir soru olursa sormaktan çekinmeyin. Kolay gelsin.-thecatcherintheryeileti💬 17.35, 6 Ekim 2020 (UTC)

Satırdan Kahraman (mesaj) 15.57, 21 Ekim 2020 (UTC)

Etiket için teşekkürler. Tekrar kontrol edebilir misiniz? thecatcherintheryeileti💬 18.48, 21 Ekim 2020 (UTC)
şurada konuyla ilgili bir not düştüm de müsait olur, ilgini çekerse yorumlarını esirgememeni dilerim. :)Satırdan Kahraman (mesaj) 20.23, 21 Ekim 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Kindness Barnstar Hires.png
Yeni Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba Thecatcherintherye,
43. Hafta İş Birliği Projesi'ne katılımınız için çok teşekkürler. Vikiproje:Bilim tarihi/Kadınlar maddelerinin oluşturulması konulu projedeki performansınız sonrasında Yeni Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.
Sevgiler. İyi vikiler. LostMyMind (mesaj) 06.57, 26 Ekim 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Atheist Barnstar.png
Bilim Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba Thecatcherintherye,
43. Hafta İş Birliği Projesi'ne katılımınız için çok teşekkürler. Vikiproje:Bilim tarihi/Kadınlar maddelerinin oluşturulması konulu projedeki performansınız sonrasında Bilim Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.
Sevgiler. İyi vikiler. LostMyMind (mesaj) 07.12, 26 Ekim 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Feminism Barnstar Hires.png
Kadın Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba Thecatcherintherye,
43. Hafta İş Birliği Projesi'ne katılımınız için çok teşekkürler. Vikiproje:Bilim tarihi/Kadınlar maddelerinin oluşturulması konulu projedeki performansınız sonrasında Kadın Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.
Sevgiler. İyi vikiler. LostMyMind (mesaj) 07.17, 26 Ekim 2020 (UTC)

İBP - Teslim Edilememiş Yıldızların Tespiti Çağrısı[kaynağı değiştir]

Merhaba Thecatcherintherye.

2020'nin son haftalarına gelmekte olduğumuz şu günlerde, geçmiş bazı haftalarda İBP katılımcılarının hakettikleri bazı yıldızların arşive ve yıldız koleksiyonuna eklenmemiş olduğunu şans eseri farkettim. Takdir edersiniz ki, unutulan yıldızları bulmak için geriye dönük 40+ haftanın tek kişi tarafından kontrol edilmesi oldukça zor. Bu sebeple, herkes kendi kontrolünü kendisi yapıp, hak ettiğini düşündüğü ama alamadığı yıldızları haftasıyla birlikte bildirirse geriye dönük tekrar kontrol edip güncelleme yaparak yıl bitmeden herkesin koleksiyonunu olması gerektiği haline getirebiliriz.

Yıldızıma kavuşmak istiyorum diyen herkesi kendi eksik yıldızlarını tespit etmeye davet ediyorum. Tespitlerinizi bana mesaj bırakarak bildirebilirsiniz.

Geriye dönük yıldızlar şöyle dursun, bundan sonrasına bakalım diyenleri ise haftalık İBP'lerimize bekliyorum. Bu haftanın projesi "Meksika mutfağı maddelerinin oluşturulması" olarak belirlenmiştir ve projeyi ilk beş sırada tamamlayan kullanıcılar, Yeme-İçme Yıldızı ödülünün de sahibi olacaktır.

Sevgiler, iyi vikiler. LostMyMind (mesaj) 22.29, 27 Ekim 2020 (UTC)

Marka silinmesi hk.[kaynağı değiştir]

Merhaba, konu olarak marka ekledim ama neden silinmesi için işaretlendi. Daha da geliştireceğim. Ofc34 (mesaj) 21.20, 30 Ekim 2020 (UTC)

Merhaba, VP:KD sayfasını okumanızı rica ederim. Kolay gelsin.-thecatcherintheryeileti💬 21.35, 30 Ekim 2020 (UTC)

Hızlı silme isteği[kaynağı değiştir]

Merhabalar bir sanatçı için oluşturmuş olduğum sayfamı neden kayda değer değil olarak nitelendirdiğinizi açıklarmısınız acaba ?


THYPONYX (mesaj) 15.30, 31 Ekim 2020 (UTC)

Merhaba, VP:KİŞİ sayfasını okumanızı önerir ve rica ederim. thecatcherintheryeileti💬 15.45, 31 Ekim 2020 (UTC)

Değişiklikler bekliyor![kaynağı değiştir]

Şu anda, Vikipedi'de sürüm kontrolü bekleyen tam olarak 2.060 değişiklik bulunmakta; bu oldukça yüksek bir değer. Okuyucuların bilgiye hızlı ve düzgün şekilde erişebilmesi için bekleyen değişiklikleri haydi hep birlikte eritelim!

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Silver medal wikiproject.png
İş Birliği Projesi Haftanın 2.'si ödülünün sahibi oldunuz!

Merhaba Thecatcherintherye,
44. Hafta İş Birliği Projesi'ne katılımınız için çok teşekkürler. Şablon:Meksika mutfağı maddelerinin oluşturulması konulu projedeki performansınız sonrasında İş Birliği Projesi Haftanın 2.'si ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 06.46, 2 Kasım 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Team Barnstar Hires.png
10 Madde Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba Thecatcherintherye,
44. Hafta İş Birliği Projesi'ne katılımınız için çok teşekkürler. Şablon:Meksika mutfağı maddelerinin oluşturulması konulu projedeki performansınız sonrasında 10 Madde Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 06.53, 2 Kasım 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Graphic Designer Barnstar Hires.png
Gelişmiş Madde Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba Thecatcherintherye,
44. Hafta İş Birliği Projesi'ne katılımınız için çok teşekkürler. Şablon:Meksika mutfağı maddelerinin oluşturulması konulu projedeki performansınız sonrasında Gelişmiş Madde Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 06.58, 2 Kasım 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Food Barnstar Hires.png
Yeme-İçme Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba Thecatcherintherye,
44. Hafta İş Birliği Projesi'ne katılımınız için çok teşekkürler. Şablon:Meksika mutfağı maddelerinin oluşturulması konulu projedeki performansınız sonrasında Yeme-İçme Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 07.01, 2 Kasım 2020 (UTC)

PicaSco maddesi nin silinmesi[kaynağı değiştir]

Merhaba. Neler yapmam lazım ki bu madde silinmesin. Veya ne türlü deyişiklikler yapmam lazım? Veya ne sebep oldu silinmesini işaretlediniz? Teşekkürler.

PiscanSco (mesaj) 18.22, 2 Kasım 2020 (UTC)

Üzgünüm ama PicaSco diye bir takımyıldız yok. Lütfen Vikipedi'yi bu şekilde kullanmaya çalışmayın. Ne türlü değişiklikler yapmak istersiniz, siz söyleyin ben ona göre yardımcı olayım. Vikipedi'ye katkıda bulunmanın 78904 yolu var. Ama yaptığınız bunlardan birisi değil.-thecatcherintheryeileti💬 19.03, 2 Kasım 2020 (UTC)

PicaSco maddesi[kaynağı değiştir]

PicaSco isimli bir takımyıldızı yok ama, PicaSco üç takımyıldızından oluşmuş ki, ateş elementi nin üçgeni içindedir. Pisces ve Cancer ve Scorpius. Diğer üçgenleride yazmak fikirindeyim. Dört üçgen vardır birisi Picasco'dur Bunlar kadim astroloji terimleridir sonradan bu konunu akademik ve mitolojik ve teolojik seviyede çalışacağım. Wikipediada ateş su toprak rüzgar elementleri bile yok. Her element'de üç bürç takımyıldızı vardır. Bunlar astrolojik teolojik mitolojik bilimindendir.

PiscanSco (mesaj) 21.30, 2 Kasım 2020 (UTC)

İBP için yeni ödül kutusu[kaynağı değiştir]

Selam Thecatcherintherye, İBP ödülleri için yeni şablon oluşturdum. Kullanmak istersen sayfana şu şekilde ekleyebilirsin:

{{Userboxtop}}
{{Kullanıcı İBP yıllık ödül tablosu
| yıl      = 2020 
| kullanıcı   = Thecatcherintherye
}}
{{Userboxbottom}}

Sevgiler, iyi vikiler. LostMyMind (mesaj) 15.10, 6 Kasım 2020 (UTC)

Aa! Bunun bu kadar kolay kullanıldığını bilmiyordum, teşekkürler :)-thecatcherintheryeileti💬 15.25, 6 Kasım 2020 (UTC)
Rica ederim :) İyi vikiler. LostMyMind (mesaj) 15.27, 6 Kasım 2020 (UTC)

Lotus Yayınevi[kaynağı değiştir]

Merhaba Thecatcherintherye, Lotus Yayınevi madde başlığını "kayda değer olmayan madde" kapsamında silinmesi için işaretlemişsiniz. Vikipedi içerisinde arama yapıldığında kitaplarına epey referans verildiğini görüyoruz. Bu anlamda bu maddenin olması faydalı olacaktır diye düşünüyorum. Yenizamanlar (mesaj) 05.35, 8 Kasım 2020 (UTC)yenizamanlar

Merhaba,

Yayınevi ile ilgili kaynak bulamadım. VP:ŞİRKET, VP:KD gibi sayfaları incelerseniz kyda değerlik için gerekli olan koşulları öğrenebilirsiniz. Hata da yapmış olabilirim. Maddede halen değişiklik yapabilirsiniz. Eğer bağımsız kaynaklar bulunmazsa madde silinmek zorundadır.-thecatcherintheryeileti💬 08.12, 8 Kasım 2020 (UTC)

Lotus Yayınevi[kaynağı değiştir]

Bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim. Maddede güncelleştirmeler yaptım ve referanslar verdim. Son hali hakkındaki fikrinizi alabilir miyim? Yenizamanlar (mesaj) 09.02, 8 Kasım 2020 (UTC)Yenizamanlar

Katkılarınız için teşekkürler, ancak yayınevinden çıkan kitaplarla ilgili değil, yayınevinin kendisi ile ilgili yapılmış haber vs. bulunması lazım. Örneğin, Afrika kıtası ile ilgili olarak hazırlanmış yüzbinlerce makale, haber var. Lotus Yayınevi ile ilgili olarak yapılmış bir ya da iki haber, hazırlanmış bir makale olsa, süper olacak.-thecatcherintheryeileti💬 09.24, 8 Kasım 2020 (UTC)

Cricced Hakkında Madde[kaynağı değiştir]

Merhaba, Wikipedia 'da yayınlamak istediğim madde tamamen bana aittir. Dış kaynakta bulunan içerikler'de bana aittir. Cricced'e ait tüm maddeler benimdir ve kendi hakkımda kısa bir paragraf oluşturuyorum. Bana yardımcı olabilir misiniz? Bu imzasız yazı Cricced (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 09.39, 8 Kasım 2020 (UTC)

Merhaba
V:KİŞİ, VP:KD sayfalarını okumanızı rica ederim. Ondan sonra gerekli düzenlemeleri nasıl yapmanız gerektiğine dair bir fikir edinebilirsiniz. Kolay gelsin.-thecatcherintheryeileti💬 09.43, 8 Kasım 2020 (UTC)

Hızlı Silme Talebi değişikliği[kaynağı değiştir]

--Mrasidbal (mesaj) 09.42, 8 Kasım 2020 (UTC)Merhaba, düzenlemiş olduğum konu başlığının aşağıdaki maddelere uyduğundan dolayı hızlı silme talebini kaldırmanızı talep ediyorum. Söz konusu olan sanatçının ulusal haberleri bulunmakta.

Kişinin adının kanıtlanabilir şekilde yaygınca tanınmış olması. Konunun birçok kez güvenilir ve müzisyen/gruptan bağımsız olarak yayınlanmış kaynaklarda (haber yazıları, radyo/TV programları, vb.) geçmiş olması.

Merhaba
V:KİŞİ, VP:KD sayfalarını okumanızı rica ederim. Ondan sonra gerekli düzenlemeleri nasıl yapmanız gerektiğine dair bir fikir edinebilirsiniz. Kolay gelsin.-thecatcherintheryeileti💬 09.44, 8 Kasım 2020 (UTC)

Cricced Hakkında Madde 2[kaynağı değiştir]

Merhaba, verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim. Hak ihlalinde buludnuğum maddeyi tekrar yazmam mı gerekiyor yoksa bir önce ki yayınladığım maddeyi değiştirmem mi gerekiyor? Yayınladığım biyografi silinecek mi? Bu imzasız yazı Cricced (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 09.47, 8 Kasım 2020 (UTC)

Merhaba,
Öncelikle, Vikipedi'ye özgeçmişi eklemiyoruz. İkinci olarak, Cricced ile ilgili olarak yazılmış kaynak bulunmadığı takdirde ilgili maddenin kayda değer olmadığı kabul edilir ve madde silinir. Eğer varsa, Cricced ile ilgili yapılmış haberleri ekleyebilirseniz maddenin kalması sağlanabilir.-thecatcherintheryeileti💬 09.57, 8 Kasım 2020 (UTC)

Cricced Hakkında Madde 3[kaynağı değiştir]

Merhaba, evet dediğiniz gibi hakkımda yapılan haberler var Google Haberler kısmında ve diğer Magazin Haberleri içeriklerinde kısa biyografiler mevcut. İçeriğin kaldırılmaması veya yeniden sabit bir şekilde Wikipedia'da kalması için biraz yardıma ihtiyacım var. Hakkımda yapılan https://www.magazinhaberleri.com/mesut-yildirim-kimdir-cricced-kimdir/ içeriğinde ki biyografi bana aittir. ve kendi hakkımda ki biyografiden telif yemem garip geldi. Bu imzasız yazı Cricced (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 10.07, 8 Kasım 2020 (UTC)

Maalesef bu kaynak güvenilir kaynak olarak kabul edilebilecek bir kaynak değil. VP:GÜVEN sayfasını okuyabilirsiniz.-thecatcherintheryeileti💬 10.18, 8 Kasım 2020 (UTC)

Anladım teşekkür ederim. Dediğinizi uygulayacağım. Cricced adlı maddenin silinmesini nasıl sağlayabilirim? Yeniden bir sayfa açtıktan sonra tekrar'dan kendim maddeleri yazacağım. Bu imzasız yazı Cricced (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 10.27, 8 Kasım 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Silver medal wikiproject.png
İş Birliği Projesi Haftanın 2.'si ödülünün sahibi oldunuz!

Merhaba Thecatcherintherye,
45. Hafta İş Birliği Projesi'ne katılımınız için çok teşekkürler. "Azez Muharebesi (1030) maddesindeki kırmızı bağlantıların oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında İş Birliği Projesi Haftanın 2.'si ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki yeni şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 06.30, 9 Kasım 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Epic Barnstar Hires.png
Tarih Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba Thecatcherintherye,
45. Hafta İş Birliği Projesi'ne katılımınız için çok teşekkürler. "Azez Muharebesi (1030) maddesindeki kırmızı bağlantıların oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında Tarih Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 06.41, 9 Kasım 2020 (UTC)

İş birliği projesi daveti[kaynağı değiştir]

2020 46. Hafta İş Birliği Projesi'nin konusu, "Şablon:Pratt & Whitney hava aracı motorları maddelerinin oluşturulması" olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir, bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Projeye katılımınızı bekleriz.

Cevap[kaynağı değiştir]

İlginiz ve önerinizden dolayı teşekkür ederim. İşlerimin yoğunluğu sebebiyle devriye olmayı düşünmüyorum.--Tarih (mesaj) 16.40, 9 Kasım 2020 (UTC)

2020 Yılın Maddeleri yarışması için jüri adaylığı[kaynağı değiştir]

Merhaba Thecatcherintherye. Kabul ederseniz sizi 2020 Yılın Maddeleri yarışmasına jüri adayı göstermek istiyorum. Ne dersiniz? --iazak (mesaj) 08.17, 12 Kasım 2020 (UTC)

Kendimi buna yetkin göremediğim için maalesef kabul edemeyeceğim. Teklif için çok teşekkür ederim.-thecatcherintheryeileti💬 09.09, 12 Kasım 2020 (UTC)
Siz kendinizi yetkin görmeyecekseniz biz jüri bulamayız demektir. :) Neyse, nasıl isterseniz. Yine de madde okuyup adaylık belirlemelerine bekleriz. İyi çalışmalar. Bu imzasız yazı İazak (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 10.02, 12 Kasım 2020 (UTC)

İBP'de yeni ödül: Ekonomi yıldızı![kaynağı değiştir]

Ekonomi Yıldızı
Selamlar. İş birliği projesi ödüllerinin arasına yeni Ekonomi yıldızı katıldı! Ekonomi ile ilgili iş birliği projelerine katılın, bu yıldızı kaçırmayın! İyi çalışmalar!
Caskination ?
Bu mesajı almak istemiyorsanız Şablon:İşbirliği-davet/İstemeyenler sayfasına imzanızı ekleyiniz. MediaWiki message delivery (mesaj) 21.02, 12 Kasım 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Bronze medal wikiproject.png
İş Birliği Projesi Haftanın 3.'sü ödülünün sahibi oldunuz!

Merhaba Thecatcherintherye,
46. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Şablon:Pratt & Whitney hava aracı motorları maddelerinin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında İş Birliği Projesi Haftanın 3.'sü ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 06.52, 16 Kasım 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Graphic Designer Barnstar Hires.png
Gelişmiş Madde Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba Thecatcherintherye,
46. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Şablon:Pratt & Whitney hava aracı motorları maddelerinin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında Gelişmiş Madde Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 06.52, 16 Kasım 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

AutomotiveBarnstar Hires.png
Ulaşım Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba Thecatcherintherye,
46. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Şablon:Pratt & Whitney hava aracı motorları maddelerinin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında Ulaşım Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 06.52, 16 Kasım 2020 (UTC)

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Barnstar of Diligence Hires.png Özen Yıldızı
Sevgili Thecatcherintherye, 46. hafta projesinde İBP puanlamasına dahil olmayan şablonları da oluşturarak Vikiye ekstra katkı sağladığın için teşekkürler. Sevgilerimle, iyi vikiler. LostMyMind (mesaj) 07.20, 16 Kasım 2020 (UTC)

Sayfa Karmaşasını Düzeltme[kaynağı değiştir]

Merhaba, Dünya Etnospor Konfederasyonu sayfasında oluşturulan çok fazla alt başlık vardı. Özgün sayfalar olarak bunları oluşturdum ve referans gösterdim. Sayfalar onaylandı. DEK sayfasında da düzenleme gerçekleştirdim. Lütfen yaptığım tüm değişiklikleri inceler misiniz? --Remzitrc (mesaj) 19.44, 20 Kasım 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Silver medal wikiproject.png
İş Birliği Projesi Haftanın 2.'si ödülünün sahibi oldunuz!

Merhaba Thecatcherintherye,
47. Hafta İş Birliği Projesi'ne katılımınız için çok teşekkürler. "Nobel Kimya Ödülü sahipleri listesi maddesindeki kırmızı maddelerin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında İş Birliği Projesi Haftanın 2.'si ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 07.08, 23 Kasım 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Science Barnstar Hires2.svg
Kimya Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba Thecatcherintherye,
47. Hafta İş Birliği Projesi'ne katılımınız için çok teşekkürler. "Nobel Kimya Ödülü sahipleri listesi maddesindeki kırmızı maddelerin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında Kimya Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 07.10, 23 Kasım 2020 (UTC)

İş birliği projesi daveti[kaynağı değiştir]

Selamlar. İş birliği projesinde bu haftanın konusu "Şablon:Queen ve Şablon:Queen şarkıları maddelerinin oluşturulması" olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir, bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan göz atabilirsiniz. Projeye katılımınızı bekleriz. İyi çalışmalar!

Bu mesajı almak istemiyorsanız Şablon:İşbirliği-davet/İstemeyenler sayfasına imzanızı ekleyiniz.
Caskination ? 12.31, 24 Kasım 2020 (UTC)

Ben bir vandal değilim[kaynağı değiştir]

bunu sildiğin için Sudan ve Mısır ilişkilerini bozabilirsin.Yani bir hata yaptın kardeşim. Bu imzasız yazı Devran Öz (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 17.28, 25 Kasım 2020 (UTC)

Güney Sudan mı Kuzey sudan mı?-thecatcherintheryeileti💬 17.44, 25 Kasım 2020 (UTC)

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Tireless Contributor Barnstar Hires.gif Yorulmaz Katılımcı Yıldızı
Katkılarınız için teşekkürler :) Anyela. 19.09, 29 Kasım 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Bronze medal wikiproject.png
İş Birliği Projesi Haftanın 3.'sü ödülünün sahibi oldunuz!

Merhaba Thecatcherintherye,
48. Hafta İş Birliği Projesi'ne katılımınız için çok teşekkürler. "Şablon:Queen ve Şablon:Queen şarkıları maddelerinin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında İş Birliği Projesi Haftanın 3.'sü ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 06.07, 30 Kasım 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Music barnstar Hires.png
Müzik Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba Thecatcherintherye,
48. Hafta İş Birliği Projesi'ne katılımınız için çok teşekkürler. "Şablon:Queen ve Şablon:Queen şarkıları maddelerinin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında Müzik Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 06.14, 30 Kasım 2020 (UTC)

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Tireless Contributor Barnstar Hires.gif Yorulmaz Katılımcı Yıldızı
Yorulmaz Katılımcı Yıldızı, özellikle kaliteden ödün vermeden büyük katkı sağlayan, yorulmak bilmeyen kullanıcılara verilir. Uygun gördüm :) Başarılarınızın devamını dilerim. Muhteşem katkılarınız için çok teşekkürler. Kadıköylümesaj 19.15, 6 Aralık 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Silver medal wikiproject.png
İş Birliği Projesi Haftanın 2.'si ödülünün sahibi oldunuz!

Merhaba Thecatcherintherye,
49. Hafta İş Birliği Projesi'ne katılımınız için çok teşekkürler. "Telif sorunları nedeniyle toplu silinen bazı edebiyat maddelerinin yeniden oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında İş Birliği Projesi Haftanın 2.'si ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 07.13, 7 Aralık 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Navy barnstar gold.svg
İleri Seviye Madde Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba Thecatcherintherye,
49. Hafta İş Birliği Projesi'ne katılımınız için çok teşekkürler. "Telif sorunları nedeniyle toplu silinen bazı edebiyat maddelerinin yeniden oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında İleri Seviye Madde Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 07.13, 7 Aralık 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Graphic Designer Barnstar Hires.png
Gelişmiş Madde Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba Thecatcherintherye,
49. Hafta İş Birliği Projesi'ne katılımınız için çok teşekkürler. "Telif sorunları nedeniyle toplu silinen bazı edebiyat maddelerinin yeniden oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında Gelişmiş Madde Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 07.13, 7 Aralık 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Writers Barnstar Hires.png
Edebiyat Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba Thecatcherintherye,
49. Hafta İş Birliği Projesi'ne katılımınız için çok teşekkürler. "Telif sorunları nedeniyle toplu silinen bazı edebiyat maddelerinin yeniden oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında Edebiyat Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 07.13, 7 Aralık 2020 (UTC)

İBP Davet[kaynağı değiştir]

Selamlar. İş birliği projesinde bu hafta "Tematik Yıldız Kampanyası" var! Projeye katılıp istediğiniz tematik ödülleri kazanabilir, bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan göz atabilirsiniz. Projeye katılımınızı bekleriz. İyi çalışmalar!

Bu mesajı almak istemiyorsanız Şablon:İşbirliği-davet/İstemeyenler sayfasına imzanızı ekleyiniz.

Caskination ? 07.52, 7 Aralık 2020 (UTC)

Zonguldak Vikiprojesine davetlisiniz![kaynağı değiştir]

Zonguldak (tr).svg Vikiproje Zonguldak davetiyesi
İyi günler, iyi vikiler!
Zonguldak ile ilgili maddeleri arttırmayı, belirli standartlara ulaştırmayı ve düzenlemeyi hedefleyen Zonguldak Vikiprojesi ile ilgilenebileceğinizi düşündüm. Detaylı bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler!--Kadıköylümesaj 18.55, 7 Aralık 2020 (UTC)

Ermenistan vikiprojesine davetlisiniz![kaynağı değiştir]

Flag of Armenia.svg VikiProje Ermenistan davetiyesi
VikiProje Ermenistan'a davetlisiniz! Bu vikiprojeye katılmak isterseniz katılımcılar bölümüne adınızı girip Vikiproje Ermenistan'ı geliştirmeye başlayabilirsiniz. İyi günler.

Huluxsi (mesaj) 12.56, 9 Aralık 2020 (UTC)

Finlandiya vikiprojesine davetlisiniz![kaynağı değiştir]

Flag of Finland.svg VikiProje Finlandiya davetiyesi
VikiProje Finlandiya'ya davetlisiniz! Bu vikiprojeye katılmak isterseniz katılımcılar bölümüne adınızı girip Vikiproje Finlandiya'yı geliştirmeye başlayabilirsiniz. İyi günler.

Huluxsi (mesaj) 17.01, 9 Aralık 2020 (UTC)

Din don![kaynağı değiştir]

Selamlar. Telegram DM kontrol edebilir misiniz? İyi çalışmalar. --Victor Trevor (mesaj) 15.54, 10 Aralık 2020 (UTC)

Zonguldak vikiprojesine davetlisiniz![kaynağı değiştir]

Vikiproje Zonguldak davetiyesi.png Vikiproje Zonguldak davetiyesi
İyi günler, iyi vikiler!
Zonguldak ile ilgili maddeleri arttırmayı, belirli standartlara ulaştırmayı ve düzenlemeyi hedefleyen Zonguldak Vikiprojesi ile ilgilenebileceğinizi düşündüm. Detaylı bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler!

Huluxsi (mesaj) 12.57, 12 Aralık 2020 (UTC)

İBP 50. hafta ödülleri[kaynağı değiştir]

Gold medal wikiproject.png
İş Birliği Projesi Haftanın 1.'si ödülünün sahibi oldunuz!

Merhaba Thecatcherintherye,
50. Hafta İş Birliği Projesi'ne katılımınız için çok teşekkürler. "TEMATİK YILDIZ KAMPANYASI" konulu projedeki performansınız sonrasında İş Birliği Projesi Haftanın 1.'si ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 08.14, 14 Aralık 2020 (UTC)

Team Barnstar Hires.png
10 Madde Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba Thecatcherintherye,
50. Hafta İş Birliği Projesi'ne katılımınız için çok teşekkürler. "TEMATİK YILDIZ KAMPANYASI" konulu projedeki performansınız sonrasında 10 Madde Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 08.14, 14 Aralık 2020 (UTC)

Navy barnstar gold.svg
İleri Seviye Madde Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba Thecatcherintherye,
50. Hafta İş Birliği Projesi'ne katılımınız için çok teşekkürler. "TEMATİK YILDIZ KAMPANYASI" konulu projedeki performansınız sonrasında İleri Seviye Madde Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 08.14, 14 Aralık 2020 (UTC)

Graphic Designer Barnstar Hires.png
Gelişmiş Madde Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba Thecatcherintherye,
50. Hafta İş Birliği Projesi'ne katılımınız için çok teşekkürler. "TEMATİK YILDIZ KAMPANYASI" konulu projedeki performansınız sonrasında Gelişmiş Madde Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 08.14, 14 Aralık 2020 (UTC)

Extrasolar barnstar.png
Astronomi Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba Thecatcherintherye,
50. Hafta İş Birliği Projesi'ne katılımınız için çok teşekkürler. "TEMATİK YILDIZ KAMPANYASI" konulu projedeki performansınız sonrasında Astronomi Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 08.14, 14 Aralık 2020 (UTC)

Philosophy Barnstar Hires.png
Felsefe Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba Thecatcherintherye,
50. Hafta İş Birliği Projesi'ne katılımınız için çok teşekkürler. "TEMATİK YILDIZ KAMPANYASI" konulu projedeki performansınız sonrasında Felsefe Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 08.14, 14 Aralık 2020 (UTC)

Science barnstar.png
Fizik Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba Thecatcherintherye,
50. Hafta İş Birliği Projesi'ne katılımınız için çok teşekkürler. "TEMATİK YILDIZ KAMPANYASI" konulu projedeki performansınız sonrasında Fizik Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 08.14, 14 Aralık 2020 (UTC)

Feminism Barnstar Hires.png
Kadın Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba Thecatcherintherye,
50. Hafta İş Birliği Projesi'ne katılımınız için çok teşekkürler. "TEMATİK YILDIZ KAMPANYASI" konulu projedeki performansınız sonrasında Kadın Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 08.14, 14 Aralık 2020 (UTC)

Barnstar math.png
Matematik Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba Thecatcherintherye,
50. Hafta İş Birliği Projesi'ne katılımınız için çok teşekkürler. "TEMATİK YILDIZ KAMPANYASI" konulu projedeki performansınız sonrasında Matematik Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 08.14, 14 Aralık 2020 (UTC)

Feather Barnstar Hires.png
Siyaset Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba Thecatcherintherye,
50. Hafta İş Birliği Projesi'ne katılımınız için çok teşekkürler. "TEMATİK YILDIZ KAMPANYASI" konulu projedeki performansınız sonrasında Siyaset Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 08.14, 14 Aralık 2020 (UTC)

Epic Barnstar Hires.png
Tarih Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba Thecatcherintherye,
50. Hafta İş Birliği Projesi'ne katılımınız için çok teşekkürler. "TEMATİK YILDIZ KAMPANYASI" konulu projedeki performansınız sonrasında Tarih Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 08.14, 14 Aralık 2020 (UTC)

Medicine Barnstar Hires.png
Tıp Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba Thecatcherintherye,
50. Hafta İş Birliği Projesi'ne katılımınız için çok teşekkürler. "TEMATİK YILDIZ KAMPANYASI" konulu projedeki performansınız sonrasında Tıp Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 08.14, 14 Aralık 2020 (UTC)

Yeni...[kaynağı değiştir]

...Kuzey Kore liderine bir merhaba diyelim! What the hell? --Victor Trevor (mesaj) 22.20, 14 Aralık 2020 (UTC)

hmm... anlamadım ama, aleykümselam.-thecatcherintheryeileti💬 12.36, 19 Aralık 2020 (UTC)
Kullanıcı Kutuları... akıyor... --Victor Trevor (mesaj) 12.38, 19 Aralık 2020 (UTC)
Show must go on...-thecatcherintheryeileti💬 12.43, 19 Aralık 2020 (UTC)

Şablon:Zh[kaynağı değiştir]

Şu modülle düzeltildi, teşekkürler. --Superyetkinileti 20.31, 17 Aralık 2020 (UTC)

Azizlik niye TBA ihlali deği?[kaynağı değiştir]

Merhaba. Aziz sıfatının TBA ihlali olmadığını söylemişsiniz. Hazreti ifadesi TBA ihlali iken Aziz ifadesi neden değilmiş anlayamadım. Sizin görüşünüz mü yoksa Aziz ifadesi kullanabilir diye kural mı var? Aziz adlandırması normal olsa Pavlus maddesi Aziz Pavlus olarak kalırdı. --Muratero 14.14, 19 Aralık 2020 (UTC)

açıklama burada yapılmış.-thecatcherintheryeileti💬 15.05, 19 Aralık 2020 (UTC)
Yani seninde kafana yatmamış ama niye savundun bu durumu anlayamadım açıkçası. Vito kendi görüşünü bildirmiş, bir kabul yok ki. Aziz, Hristiyanlıkta kişilere kutsallık atfediyor. İslamdaki Halife tabiri gibi makamsal bir statü değil. katolik ortodoks azizlerinin ayrımını geçtim, ortodoks azizleri kendi içlerinde bile ayrı. Hristiyanlığa pozitif ayrımcılık yapıyoruz anlaşılan. Neyse selamlar, sağlıcakla kal.--Muratero 16.19, 19 Aralık 2020 (UTC)
Evet, ikna olamadığım, kafama yatmayan noktalar var, ancak benim düşüncemin doğruluğunu teyit edemiyorum. İstersen önceki atıfta bulunduğum mesajlaşmayı güncelleştirelim, tartışmaya devam edelim. bir ortak görüşe ulaşmaya çalışalım.-thecatcherintheryeileti💬 16.27, 19 Aralık 2020 (UTC)

Ahmet Aktaş[kaynağı değiştir]

Merhaba kişi hakkında oluşturmaya çalıştığım bilgileri neden silmek istiyorsunuz? --AhmetZahitKorkmaz (mesaj) 15.53, 19 Aralık 2020 (UTC)

Çünkü madde birçok sorun barındırıyor. Her şeyden önemlisi, kişinin kayda değer olduğunu ispat eden kaynaklar mevcut değil. Dilerseniz, madde üzerinde biraz daha çalışmanız için hızlı silme şablonunu kaldırayım, çalışma şablonu ekleyeyim. siz de bu sırada maddeyi geliştirmeye çalışın. Bu hali ile silinmek zorunda olabilir (Silme yetkisi hizmetlilerdedir).-thecatcherintheryeileti💬 15.57, 19 Aralık 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Bronze medal wikiproject.png
İş Birliği Projesi Haftanın 3.'sü ödülünün sahibi oldunuz!

Merhaba Thecatcherintherye,
51. Hafta İş Birliği Projesi'ne katılımınız için çok teşekkürler. "Başlığı olmayan kaynak içeren sayfaların bakımı" konulu projedeki performansınız sonrasında İş Birliği Projesi Haftanın 3.'sü ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 06.58, 21 Aralık 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Guestbook barnstar.png
Düzenleme Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba Thecatcherintherye,
51. Hafta İş Birliği Projesi'ne katılımınız için çok teşekkürler. "Başlığı olmayan kaynak içeren sayfaların bakımı" konulu projedeki performansınız sonrasında Düzenleme Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 06.59, 21 Aralık 2020 (UTC)

Sizleri Kuzey Makedonya Vikiprojesine davet ediyoruz![kaynağı değiştir]

Flag of North Macedonia.svg Vikiproje Kuzey Makedonya davetiyesi
Vikiproje Kuzey Makedonya'ya davetlisiniz! Bu vikiprojeye katılmak isterseniz katılımcılar listesine adınızı ekleyip Vikiproje Kuzey Makedonya'yı geliştirmeye başlayabilirsiniz. İyi günler.


--Veselov350💬 06.40, 24 Aralık 2020 (UTC)

Cem Gülaç[kaynağı değiştir]

Merhabalar Kendisi Ajans Sahibi Olup Oyunculuk yapmıştır neden reddedildiğini anlamadım Bu imzasız yazı Kranusqwe123 (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 20.12, 27 Aralık 2020 (UTC)

Merhaba, Bu sayfayı okursanız sorularınıza cevap bulabileceğinizi umuyorum. Kolay gelsin.-thecatcherintheryeileti💬 20.15, 27 Aralık 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Silver medal wikiproject.png
İş Birliği Projesi Haftanın 2.'si ödülünün sahibi oldunuz!

Merhaba Thecatcherintherye,
52. Hafta İş Birliği Projesi'ne katılımınız için çok teşekkürler. "Kripto para birimi ile ilgili maddelerin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında İş Birliği Projesi Haftanın 2.'si ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. Ornek11222mesaj 05.30, 28 Aralık 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Team Barnstar Hires.png
10 Madde Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba Thecatcherintherye,
52. Hafta İş Birliği Projesi'ne katılımınız için çok teşekkürler. "Kripto para birimi ile ilgili maddelerin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında 10 Madde Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. Ornek11222mesaj 06.09, 28 Aralık 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Business and Economics Barnstar Hires.png
Ekonomi Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba Thecatcherintherye,
52. Hafta İş Birliği Projesi'ne katılımınız için çok teşekkürler. "Kripto para birimi ile ilgili maddelerin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında Ekonomi Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. Ornek11222mesaj 05.30, 28 Aralık 2020 (UTC)

Hälsa Sängar AB[kaynağı değiştir]

Merhabalar,

Bu maddeyi Marka Yöneticiliği yaptığım Hälsa firması için açtım. Kullanıcıların marka hakkında detaylı bilgi sahibi olmasını istediğim için vikipedi'yide ekledim. Daha sonra yataklar ve özellikleri ile ilgili detaylı bir çalışmada yapacağım ama markamızın burda yer alması bizim için çok önemlidir. Lütfen bu konuyu silmeyin.

Saygılar, Arzu Bu imzasız yazı Arzzuguney (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 13.06, 31 Aralık 2020 (UTC)

Arzu hanım, vikipedinin ilgili yönergesi için VP:ŞİRKET sayfasını okumanızı öneririm. Dilerseniz katkılarınıza bu yönergeyi okuduktan sonra devam ediniz. İyi günler.-thecatcherintheryeileti💬 13.08, 31 Aralık 2020 (UTC)

Ermenistan vikiprojesine davetlisiniz![kaynağı değiştir]

Flag of Armenia.svg VikiProje Ermenistan davetiyesi
VikiProje Ermenistan'a davetlisiniz! Bu vikiprojeye katılmak isterseniz katılımcılar bölümüne adınızı girip Vikiproje Ermenistan'ı geliştirmeye başlayabilirsiniz. İyi günler.

Huluxsi (mesaj) 17.36, 3 Ocak 2021 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Graphic Designer Barnstar Hires.png
Gelişmiş Madde Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba Thecatcherintherye,
53. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Açılması istenen matematik maddelerinin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında Gelişmiş Madde Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 06.30, 4 Ocak 2021 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Barnstar math.png
Matematik Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba Thecatcherintherye,
53. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Açılması istenen matematik maddelerinin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında Matematik Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 06.30, 4 Ocak 2021 (UTC)

Coşkun Plak maddesi ile ilgili[kaynağı değiştir]

88.254.207.109 21.40, 8 Ocak 2021 (UTC)Selamlar, maddeyi neden siliyorsunuz? Biz Coşkun Plak san.'ın sahibi olarak bilgilerimizi giriyoruz, yanlışımız var ise bize yardımcı olur musunuz?

İki ayrı madde açmışsınız, birisini sil olarak etiketledim.-thecatcherintheryeileti💬 22.03, 8 Ocak 2021 (UTC)

Kilu Mağarası[kaynağı değiştir]

Dosyaya dikkatlice bakmadınız: AP-v29n2-135-154.pdf (s. 135 - 154) (İngilizce)

s. 137:

...

PRECERAMIC PERIOD
Archaeological Evidence

The first evidence for Pleistocene occupation of the Solomon Islands was recov-ered in 1987 by the author from Kilu Cave (Site DJA) situated along the southeast coast of Buka Island (Fig. 2). A discussion of this site is provided in Wickler and Spriggs (1988). Kilu is located at the base of a limestone cliff over 30 m high at about 8 m above sea level and 65 m interior of the present shoreline. The cave consists of a large, dry shelter with a smaller, inner wet solution chamber. The shelter portion is 33 m in width at its mouth and extends 17 m into the cliff face with a ceiling height ranging from 4 m at the dripline to 1.5 m at the rear. A 3 X 1 m trench excavated in the central portion of the shelter revealed 2.2 m of stratified fine silt deposits con-taining bone and marine shell refuse, flaked stone tools, and a few other artifacts.

s. 138:

Fig. 2. Buka Island with archaeological sites mentioned in text (harita)

Haritada: Kilu Mağarası - Buka adasının güneydoğu sahili (MALASANGA köyünün kuzeyi). --ValeriySh (mesaj) 06.16, 11 Ocak 2021 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Kindness Barnstar Hires.png
Yeni Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba Thecatcherintherye,
1. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Kendisine hiç bağlantı verilmemiş (öksüz) maddelerin bakımı" konulu projedeki performansınız sonrasında Yeni Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 11.02, 11 Ocak 2021 (UTC)