Kullanıcı mesaj:Thecatcherintherye

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Yeni mesaj göndermek için burayı tıklayınız...

Miadını dolduranlar: 2007-2017 » 2017-2017 » 2017-2020


Mail[kaynağı değiştir]

I sent an email from enwiki ("Email this user"). It should have sent from here, hopefully it arrives. -- GreenC (mesaj) 16.17, 19 Mayıs 2020 (UTC)

Hi @GreenC, I got your mail, and I remember you, of course :). Trwiki users (sysops) who can communicate with you about the subject are Superyetkin and Khutuck. They will help you if you contact them. Best regards.-thecatcherintheryemesaj 16.44, 19 Mayıs 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi daveti[kaynağı değiştir]

Merhabalar, 2020'nin 2. haftasının İş Birliği Projesi, Uluslararası UNICEF İyi Niyet Elçileri ve Savunucuları maddelerinin oluşturulması olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir ve bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Projeye katılımınızı bekleriz :)--Nanahuatl--MediaWiki message delivery (mesaj) 06.30, 25 Mayıs 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi daveti[kaynağı değiştir]

Merhabalar. 2020'nin 23. haftasının İş Birliği Projesi, Spike Lee filmografisindeki film maddelerinin oluşturulması olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir ve bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Projeye katılımınızı bekleriz :)--Nanahuatl--MediaWiki message delivery (mesaj) 21.20, 1 Haziran 2020 (UTC)

Vikiproje Evrimsel Biyoloji Davetiyesi[kaynağı değiştir]

Darwin Tree 1837.png

VikiProje Evrimsel biyoloji davetiyesi

Merhaba Thecatcherintherye, evrimsel biyoloji ile ilgili maddeleri düzenleyip geliştiren Evrimsel biyoloji Vikiprojesi'ne katılmanızı bekliyoruz. Amaçlarımız ve yapacaklarımız için proje sayfasına bakabilirsiniz. İyi çalışmalar. --Brcan (mesaj) 16.09, 7 Haziran 2020 (UTC)İş Birliği Projesi daveti[kaynağı değiştir]

Merhabalar. 2020'nin 24. haftasının İş Birliği Projesi, açılması istenen maddelerin oluşturulması olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir ve bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Projeye katılımınızı bekleriz :)--Nanahuatl--MediaWiki message delivery (mesaj) 01.01, 8 Haziran 2020 (UTC)

İmza[kaynağı değiştir]

Selam Thecatcherintherye, yeni imzanız hayırlı olsun :) Pasajın son cümlesini hafif aşağı kaydırmış sanki, belki fontu biraz düşürülebilirse sorun giderilir. Kolaylıklar dilerim.--Kingbjelica (mesaj) 18.14, 8 Haziran 2020 (UTC)

Selamlar Kingbjelica,

Sanırım VP:DB'de karşılaştınız bu sorunla. Rica etsem sorunun giderilip giderilmediği ile ilgili olarak Vikipedi:Deneme tahtası'nı kontrol eder misiniz?-TheCatcherInTheRye 18.22, 8 Haziran 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi daveti[kaynağı değiştir]

Merhabalar. 2020'nin 25. haftasının İş Birliği Projesi, kadın millî ragbi birliği takımı maddelerinin oluşturulması olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir, bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Projeye katılımınızı bekleriz :)--Nanahuatl--MediaWiki message delivery (mesaj) 19.06, 15 Haziran 2020 (UTC)

Krupp(top)[kaynağı değiştir]

Fotoğrafın kaynağı trakyagezi.com olarak gözüküyordu. Emirhan019 (mesaj) 07.27, 19 Haziran 2020 (UTC)

Aynı fotoğrafı 20'den fazla kaynakta gördüm. Bunlardan birisini neden seçmemiz gerektiği konusunda emin olamadığım için altyazıyı düzenlemek zorunda kaldım.-TheCatcherInTheRyeileti 16.02, 22 Haziran 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi daveti[kaynağı değiştir]

Merhabalar. 2020'nin 26. haftasının İş Birliği Projesi, Viki bağlantısı olmayan maddelerde iç bağlantı verilmesi olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir, bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Projeye katılımınızı bekleriz :)--Nanahuatl--MediaWiki message delivery (mesaj) 21.22, 22 Haziran 2020 (UTC)

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Civility Barnstar Hires.png Nezaket Yıldızı
Çalışmalarınızın ve katkılarınızın devamını dilerim. aniladiguzel (mesaj) 21.03, 27 Haziran 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi daveti[kaynağı değiştir]

Merhabalar. 2020'nin 27. haftasının İş Birliği Projesi, Wolf Kimya Ödülü sahibi maddelerinin oluşturulması olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir, bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Projeye katılımınızı bekleriz :)--Nanahuatl--MediaWiki message delivery (mesaj) 06.20, 29 Haziran 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi daveti[kaynağı değiştir]

Merhabalar. 2020'nin 28. haftasının İş Birliği Projesi, Bayrak taşıyıcı hava yolu maddelerinin oluşturulması olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir, bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Projeye katılımınızı bekleriz :)--Nanahuatl--MediaWiki message delivery (mesaj) 23.19, 6 Temmuz 2020 (UTC)

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Surreal Barnstar Hires.png Gerçeküstü Yıldız
1.700 madde! 1.700 farklı fikir... Çalışmalarınızın ve katkılarınızın devamını dilerim. Ourlipsareapocalypse (mesaj) 19.30, 16 Temmuz 2020 (UTC)

Ek rica[kaynağı değiştir]

  • Merhabalar! İlgili süreç sayfasında konuyu uzatmak istemedim ancak sizden naçizane bir ricam olacak, eğer uygun görürseniz çok sevinirim. Eğer düşündüğünüz kadar ters ve ciddi bir yorumuma rastlarsanız, bunu açıklığa kavuşturabilmem için lütfen ilgili sayfada veya mesaj sayfamda bana bir şans tanıyın. Zira belirttiğim üzere, böyle bir şey düşündüğümü düşünmenize gerçekten şaşırdım. Keşke daha önce farkına varıp söz konusu hatayı düzeltmem mümkün olsaydı. Yine ilgili süreç sayfasında belirttim; burada yazanı, düzelteni, inceleyeni, sileni, hepimiz bir ekip işi yapıyoruz. O nedenle aklınıza yatmayan bir görüşüm olduğu takdirde bunu açıklığa kavuşturmak veya detaylandırmak yönünde her zaman yazabilirsiniz, lütfen hiç çekinmeyin. Genel olarak görüşleriniz için ayrıca teşekkür ederim. Sağolsun, evolutionoftheuniverse'nin teveccühü oldu bu adaylık bir yandan; sonuç her ne olursa olsun -nihayetinde hiçbir şey bitmiş değil, hiç belli olmaz :)- olumlu, olumsuz, tarafsız, yorum, geçersiz demeden yazılmış her şeyi okuyor ve değerlendiriyor, ciddi ciddi üzerine düşünüyor ve dikkate alıyorum. İlk görüşünüz sanki "atı alıp Üsküdar'ı geçmişim gibi" hissettirdi, asla öyle bir fikre kapılmanızı da istemem, zira ben de o fikirde değilim. Daha fazla gevezelik etmeden tekrar teşekkürlerimi sunuyor, iyi çalışmalar diliyorum. Dr. Coalmesaj 21.45, 29 Temmuz 2020 (UTC)
    • Buradaki son cümlenizle ilgili olarak da tam tersini düşünüyordum açıkçası. :) -- Dr. Coalmesaj 21.49, 29 Temmuz 2020 (UTC)
Şikayet sayfasında altta bir yorumunuz olmuştu, onu da okumuş ve dikkate değer bulmuştum. Son zamanlarda yaşanan sıkıntılar nedeni ile kullanıcıların yaptıkları değişiklikleri takip etmeyi bıraktım sayılır. Eskiden son değişiklikler, yeni sayfalar, bekleyen değişiklikler; sürekli takip ederdim, ancak artık her bir değişiklik art niyetli algılayıcılara sahip kullanıcılar tarafından suistimal edilebiliyor. Bu da benim şevkimi, ister istemez kırıyor. Baksanıza, hizmetlilik başvurusu başlamış da bitmiş bile. İzleme listemde bir kullanıcının mesaj sayfası bulunmasa onu da fark etmezdim bile. Yani diyeceğim şu ki, bahsettiğiniz ters, ciddi bir yoruma büyük ihtimalle ben rastlamam; rastlayan bir kullanıcı olursa ve bir tartışma haline gelir ve dallanıp budaklanırsa ya da izleme listemdeki bir maddeye düşerse bu değişiklik, ancak o zaman bir söz söyleme fırsatı bulabilirim. O cümle için ise, ilgili düzenlemeyi yapan siz olduğunuz için, değişikliğinizi geri alan (birkaç kez geri alınmış sanırım) kullanıcıyı kaynaklı bilgiyi tekrar tekrar çıkarmaktan dolayı engellemek istediğinizi varsaydım, gerekçe makul olunca üzerine etraflıca düşünmedim. Tekraren, müstakbel hizmetliliğiniz şimdiden hayırlı olsun. Son cümlemle ilgili olarak da, beni bilen iyi bilir :D Bazı kullanıcıların sakin bir şekilde sürdürmeyi başardığı tartışmalarda (örn. Gözde Kurt'un SAS adaylığı) ben sınırlarda dolaşır bazen de aşarım ve bu bir sorun. Aklıma ilk bu geldi, ancak bir kurcalasam... Neyse, fazla kurcalamamak en iyisi :) .-thecatcherintheryeileti💬 21.56, 29 Temmuz 2020 (UTC)
Evet, sayfadaki yorumum "ortada bir TBA ihlâli olmadığı ve ilgili değişikliğin nedensiz içerik silinmesi gerekçesiyle geri alındığı" yönündeydi, ancak bunu yapan kullanıcıya karşılık mesaj sayfasından yapılacak bir bilgilendirme veya bir sonraki aşamada uyarının yeterli olacağı kanaatinde olurdum, eğer değişiklik haksız ve yersiz olsaydı. Neyse ki Vito'nun oradaki "gereklilik" yorumu gözümü açtı. Kaldı ki bu gibi çok net olmayan değişikliklerde zaten ısrar edildiği takdirde sonraki geri alma veya kabul etme işlemini başka yetki sahiplerine bırakıyorum. Aynı maddedeki aynı değişikliğe birden fazla kez denk geldiğimi ancak bir kere reddetmiş olduğumdan üstelememek adına başka devriyelerin incelemesinin daha doğru olacağını düşünerek işlem yapmaksızın SD'de gezinmeye devam ettiğimi hatırlıyorum. "Yanlış anlama" konusunda ise işte tam da orada yazdıklarımı kastettim aslında. Yani, ilgili şikayet başlığı altındaki yazdığımı okumuşsunuz; böylesi ters bir şey yazdığımı düşünürseniz tekrar, lütfen iletişim kuralım diyorum. Eğer denk gelmezseniz zaten üzerine iletişim kurulacak bir konu da olmaz elbette. :) Hayırlı olsun dileğiniz için iyi niyetinizden dolayı peşinen teşekkür etmekle beraber dediğim gibi, hiçbir şey sona ermiş veya netleşmiş değil, topluluğun Vikipedi ve Vikipedi'dekiler için uygun kararı vermesini umuyorum. Sonuç her ne olursa olsun umarım burası için, burada vakit geçiren, buraya katkı sunan insanlar için iyi olur. Son konuya gelecek olursak, evet, gelmemek daha iyi. Ara sıra hepimize olan şeyler. Olmasa daha iyi, evet, ama insanız, oluyor işte. :) Tekrar iyi çalışmalar ve mesajınızın başında bahsettiğinizden çok daha keyifli, tadı her geçen gün katlanarak artan Vikipedi deneyimleri diliyorum! Dr. Coalmesaj 22.03, 29 Temmuz 2020 (UTC)

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Writers Barnstar Hires.png Yazar Yıldızı
Türkçe Vikipedi'ye yaptığınız katkılar için... Huuntaİleti 17.13, 4 Ağustos 2020 (UTC)

Düzenlediğiniz madde hk.[kaynağı değiştir]

Merhaba, Sn. Thecatcherintherye. Büyük ölçüde düzenleme yaptığınız bu maddenin KM veya SM olmasını düşünebilirsiniz. Tek seferde 105.000+ baytlık düzenleme, harikasınız. Elinize sağlık. Saygılarımla. --Victor Trevor (mesaj) 11.57, 5 Ağustos 2020 (UTC)

Belki ,bir gün. Şu sıralar maddede çıkması muhtemel eksikler ile ilgilenebilme fırsatı bulamayabilirim. Muhtemelen maddede düzenlenmesi/düzeltilmesi gereken çok yer vardır.-thecatcherintheryeileti💬 14.51, 5 Ağustos 2020 (UTC)