Kullanıcı mesaj:Adem20

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Şuraya atla: kullan, ara

Arşivler
1, 2, 3, 4, 5

Hoşgeldiniz[kaynağı değiştir]

Tekrar hoşgeldiniz Adem20! Umarım bir daha bu şekilde hoş olmayan bir durumla karşı karşıya kalmazsınız. Kolay gelsin :) chanseyMesajYaz 16:37, 19 Ağustos 2017 (UTC)

Hoşbulduk Chansey, Büyük bir hızla Türkçe Vikipedi'de bulunmayan ancak birçok Vikipedi sürümünde bulunan yerleşim maddelerini açmaya çalışıyorum. Umarın dediğimiz gibi hoş olmayan bir durumla karşı karşıya kalmam :) --Adem20 (mesaj) 16:41, 19 Ağustos 2017 (UTC)

Video Oyunları Projesi'ne davetlisiniz![kaynağı değiştir]

Crystal Clear app package games.png
Nuvola filesystems folder games.png
Vikiproje Video Oyunları Daveti!
İyi günler, İyi Vikiler.
Video oyunları ile ilişkili konularda maddeler açmayı, kategoriler ve şablonlar oluşturmayı, aynı zamanda var olan maddeleri, kategorileri ve şablonları düzenleyerek kaliteli hâle getirmeyi amaçlayan Video Oyunları Projesi'ne davetlisiniz.

Projeye katkıda bulunmaya başlamadan önce katılımcılar listesine isminizi eklemeyi unutmayın! İş bölümü ve hedefler bölümüne yapmayı düşündüğünüz katkıları yazarak benzer ilgi alanına sahip kişilerle birlikte hareket edebilirsiniz. Bununla birlikte bu ayın iş birliği projesine katılarak projenin gelişmesine yardımcı olabilirsiniz. İş Birliği projesinde çeşitli ödüller sizi beklemekte.

Ayrıca düzenlenmesi gereken maddeleri inceleyebilir, maddeleri geliştirerek projeye katkıda bulunabilirsiniz. Aynı zamanda anket ve oylamalara katılarak görüş bildirebilirsiniz.

Proje hakkında daha fazla bilgi ve katılım için tıklayın!

-SunSoldiers (mesaj) 22:30, 24 Ağustos 2017 (UTC)

Tekrar hoşgeldiniz![kaynağı değiştir]

Birkaç gün önce geri dönüş yapmışsınız gördüğüm kadarıyla. Tekrar hoşgeldiniz! (Biraz geç oldu ama) :) Umarım bundan sonrası adınıza iyi olur. ~ Z (m) 10:14, 25 Ağustos 2017 (UTC)

Selamlar[kaynağı değiştir]

Geri döndüğünüzü görüyorum fakat maddeleri galiba eskiden olduğu gibi dikkat etmeden yardırıyorsunuz Face-grin.svg. Maddelere eklediğiniz koordinatlarda "inline" parametresi yerine "title" parametresi kullanırsanız daha iyi olacaktır. Ayrıca maddelerdeki iç bağlantıları(örn.Kardeş şehirler) da Türkçeleştirmediğinizi fark ettim onlara da dikkat etmenizi öneriyorum galiba "copy-paste"leyip bırakıyorsunuz ben bir kaçını düzelttim fakat sizin geriye dönük kontrol etmenizi rica ediyorum. Maddeleri oluşturduktan sonra bi inceleme yapmalısınız. Saygılar --By erdo can • msj 11:15, 25 Ağustos 2017 (UTC)

Beni uyardığınız için çok teşekkür ederim, daha önceki açmış olduğum maddelerin hepsini düzelttim --Adem20 (mesaj) 11:16, 25 Ağustos 2017 (UTC)

VikiProje Siyaset Eylül 2017 işbirliği daveti[kaynağı değiştir]


Society.svg
Bu ayki işbirliğine katılın!

Eylül 2017'nin işbirliği üç maddeden oluşmaktadır.
(a) "Siyaset proje şablonu" bulunan maddelerde sınıf ve önem değerlerinin birinin veya ikisinin tamamlanması veya düzeltilmesi, siyaset proje şablonu olmayan ilgili maddelere (sınıf ve önemi belirtilerek) eklenmesi.
(b) Taslak sınıfındaki siyaset maddelerine katkı vererek Başlangıç sınıfına yükseltilmesi.
(c) Başlangıç sınıfındaki siyaset maddelerine katkı vererek C sınıfına yükseltilmesi.

  • Puanlama sonunda ilk üçe giren katılımcılar ödül alacaktır.
Hedefler: (a) kısmı için 300, (b) kısmı için 20 madde, (c) kısmı için 10 maddedir.

MediaWiki message delivery(mesaj) 11:35, 6 Eylül 2017 (UTC)

KET Bot Bildirim[kaynağı değiştir]

Merhaba. TürkçeÇizgiFillm, siz bildirim yaptıktan sonra 5 gün geçmesine rağmen engellenmediği için sayfadan çıkartıldı. Bildirimde bulunduğunuz için teşekkürler. --KET Bot (mesaj) 16:08, 14 Eylül 2017 (UTC)

Merhaba[kaynağı değiştir]

Gördüğüm kadarıyla ABD'nin ilçelerinin maddelerini açıyorsunuz. Ancak adlandırma konusunda yanlış yapıyorsunuz. Türkçe vikide sadece ilçenin adı yazılıyor. Eğer aynı adla başka madde varsa bu sefer ilçe adının yanında virgül koyup bağlı olduğu şehri yazıyoruz. Kolay gelsin.--Nushirevan11 15:18, 24 Eylül 2017 (UTC)

Beni bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim --Adem20 (mesaj) 15:31, 24 Eylül 2017 (UTC)

Selam[kaynağı değiştir]

Merhaba, açtığınız maddelerde, örneğin Baltimore İlçesi, Maryland, İlçe gibi yerleşim belirten kelimelerin ilk harfi (Baltimore ilçesi, Maryland) küçük olması gerekiyor. Kolay gelsin ^__^ --Hedda Gabler (eski) (mesaj) 13:30, 29 Eylül 2017 (UTC)

VikiProje Siyaset Ekim 2017 işbirliği daveti[kaynağı değiştir]


Society.svg
Bu ayki işbirliğine katılın!

Ekim 2017'nin işbirliği, aşağıdaki 4 şablonun "kırmızı bağlantılı" maddelerinin açılmasıdır.
Şablon:Çift meclisli ulusal yasama organları, Şablon:Tek meclisli ulusal yasama organları, Şablon:Ulusal alt meclisler, Şablon:Ulusal üst meclisler

  • Puanlama sonunda ilk üçe giren katılımcılar ödül alacaktır.
Hedef: Eksik 350 maddeden 100 adedinin açılması.

Siyaset alanına odaklanan işbirliği projelerinin bu dönemkine siz de katılım sağlayın. Projeye katılmak için proje sayfasının en altında yer alan katılımcılar bölümüne isminizi eklemeniz ve katkı sunmanız yeterli.

Herkese verimli çalışmalar dilerim.

Yazım hataları[kaynağı değiştir]

Merhabalar. "klüp" yazdığını gördüm ama o sözcük "kulüp" diye yazılır doğrusu. Ayrıca "Apps" sözcüğünü "Maç", "goal" ı ise "Gol" olarak çevirmelisin. Şuradan görebileceğin gibi hataları düzelttim. Şu maddedeki hataları da düzeltirsin umuyorum. Kolay gelsin...--Śαвяí¢αи76ileti 22:44, 1 Ekim 2017 (UTC)

Seri açılmış maddelerde hata[kaynağı değiştir]

Şunun gibi birçok seri madde açılırken hata yapılmış maddeyi düzelttim. Bu tip maddelerden yine olduğunu düşündüğüm için acaba rica etsem eski girdiğin maddeleri kontrol edebilir misin? Vikipedi'deki yaygın görüşe göre her zaman nicelik, nitelikten daha önemlidir. Kanada yerine ABD yazılmış şablonlu maddelerle dolu bir Vikipedi bize bir şey kazandırmaz, sadece saygınlığımızı azaltır. Önemli olan bilgilerin en azından net olabilecek konulardaki doğruluğudur. Kolaylıklar dilerim...--Śαвяí¢αи76ileti 22:21, 10 Ekim 2017 (UTC)

Yardimci Olabilirmisiniz[kaynağı değiştir]

Ingilizceniz nasil
ha gordum, intermediate mis
Yardimci olabilirmisiniz bir konuda?

Vikiproje Sinema Ayın İş birliği daveti[kaynağı değiştir]

Clap cinema.svg Vikiproje Sinema'da Ayın İşbirliği'ne Davetlisin!
Merhaba Adem20!
Vikiproje Sinema bünyesinde Ekim ve Kasım 2017 iş birliği projesi, 90. Akademi Ödülleri'nde Yabancı Dilde En İyi Film Ödülü başvuruları maddesindeki kırmızı bağlantılı film maddelerinin açılması olarak seçilmiştir.

Proje sonunda, kırmızı bağlantılı 78 film maddesinin Türkçe Vikipedi'ye kazandırılması hedeflenmektedir.

Daha ayrıntılı bilgi ve katılım için TIKLAYIN.

*VikiProje Sinema mesajlarını almak istemiyorsanız buradaki listeden kullanıcı adınızı kaldırabilirsiniz. --MediaWiki message delivery (mesaj) 18:05, 26 Ekim 2017 (UTC)

VikiProje Siyaset Kasım 2017 işbirliği daveti[kaynağı değiştir]


Society.svg
Bu ayki işbirliğine katılın!

Kasım 2017'nin işbirliği üç maddeden oluşmaktadır.
(a) "Siyaset proje şablonu" bulunan maddelerde sınıf ve önem değerlerinin birinin veya ikisinin tamamlanması veya düzeltilmesi, siyaset proje şablonu olmayan ilgili maddelere (sınıf ve önemi belirtilerek) eklenmesi.
(b) Taslak sınıfındaki siyaset maddelerine katkı vererek Başlangıç sınıfına yükseltilmesi.
(c) Başlangıç sınıfındaki siyaset maddelerine katkı vererek C sınıfına yükseltilmesi.

  • Puanlama sonunda ilk üçe giren katılımcılar ödül alacaktır.
Hedefler: (a) kısmı için 50, (b) kısmı için 10 madde, (c) kısmı için 5 maddedir.

MediaWiki message delivery(mesaj) 21:13, 2 Kasım 2017 (UTC)