Kullanıcı mesaj:Vikiçizer

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Tireless Contributor Barnstar.gif Yorulmaz Paylaşımcı Yıldızı
1 milyon değişikliği aşan ilk kullanıcı olarak tebrikler

--Teacher0691 (mesaj) 23.50, 31 Ağustos 2019 (UTC)

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Writers Barnstar Hires.png Yazar Yıldızı
1 milyon katkı az değil, Türkçe Vikipedi'ye verdiğiniz katkı paha biçilemez değerde. Ne desek az, yaptıklarınızın ve yapacaklarınızın tüm kullanıcılara örnek olması dileğiyle.. Ahmet Turhan (mesaj) 00.00, 1 Eylül 2019 (UTC)

Sovyet gazeteleri projesi[kaynağı değiştir]
WorkerLogo.png
Sovyetler Birliği İşbirliği Daveti

Mass Media Barnstar Hires.png
İyi günler, iyi Vikiler.
Sovyetler Birliği ile ilişkili konularda katkı sağlamayı amaçlayan VikiProje Sovyetler Birliği projesi kapsamında belli periyotlarla tekrarlanan Sovyetler Birliği İşbirliği Projesine davetlisiniz.

Eylül 2019'un proje konusu Sovyetler Birliği'nde yayınlanmış gazeteler kategorisine ait maddeleri oluşturulmasıdır.

Her ay bir planlı bir şekilde Sovyetler Birliği ile ilişkin farklı bir hedefe odaklanan işbirliği projesinin dönemki ayağına siz de katılım sağlayın. Projeye katılmak için proje sayfasının en altında yer alan katılımcılar bölümüne isminizi eklemeniz ve katkı sunmanız yeterli. Proje kapsamında verilen pek çok ödül sizi bekliyor.

Ayrıca anket ve oylamalara katılarak gelecek işbirliği projeleri için öneri ve görüş bildirebilirsiniz.

Şimdiden iyi çalışmalar, bol Vikiler!

Bu mesaj proje toplu mesaj listesindeki kişilere gönderilmiştir. --MediaWiki message delivery (mesaj) 18.59, 1 Eylül 2019 (UTC)

Elif Çomoğlu Ülgen[kaynağı değiştir]

Vikiçizer merhaba benim bilgisayarım çöktüğü için çok ciddi katkılarda bulunamıyorum bu yüzden ufak çaplı değişikliklerde bulunuyorum ve ekleme yapmak istediğim maddeleri not alıyorum ancak Elif Çomoğlu Ülgen maddesi kaynaklara rağmen silinmiş, orada büyükelçi olmasından ziyade bilgiler önemliydi (ilk sivil danışmanlığı Libya harekatı gibi) bazı maddeler tartışma olmadan kapatılıyor bazıları ise eşit görüşe rağmen siliniyor bu maddenin geri döndürülmesini rica ediyorum. Bu madde muhakkak olmalı pekçok madde silinse bile. --SarvSarv 21.13, 10 Eylül 2019 (UTC)

Yahudinin Tahta Kılıcı silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Yahudinin Tahta Kılıcı) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Yahudinin Tahta Kılıcı sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 19.59, 13 Eylül 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[kaynağı değiştir]

RMaung (WMF) 18.58, 20 Eylül 2019 (UTC)

Translation request, new studies about Turkic peoples[kaynağı değiştir]

Hello, I am not sure if you can speak German, but here is a interesting study: “Das Siedlungsgebiet des ältesten unter dem Namen Türken bekannten Volkes befand sich in der Nordchinesische Ebene. Die proto-Türken lebten wahrscheinlich teilweise sesshaft in der heutigen Mandschurei und Teilen der Mongolei. Aufgrund bisher unbekannten Umständen nahmen sie einen nomadischenLebensstil an und starteten eine Wanderung nach Westen. Laut der These von Robbeets, ist die Xinglongwa-Kultur in der Mandschurei der Ursprung der proto-Türken. Von dort aus haben sich die Turkvölker immer weiter nach Westen ausgebreitet.[1][2]

Könntest du das übersetzen und in den Artikel Türk halkları bzw. Türkler einbauen? Danke!212.95.8.222 20.56, 1 Ekim 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[kaynağı değiştir]

RMaung (WMF) 15.28, 4 Ekim 2019 (UTC)

Hangi Avrupa? silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Hangi Avrupa?) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Hangi Avrupa? sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 22.45, 12 Ekim 2019 (UTC)

Yılın maddeleri 2019 yarışması başlıyor[kaynağı değiştir]

Статьи года Статья года.svg

Kasım - Aralık 2019'da, Türkçe Vikipedi'deki maddeler ilk kez Yılın maddeleri yarışmasına ev sahipliği yapacak. Katılımcılar Türkçe Vikipedi'nin en iyileri arasından seçilen aday maddelerden seçimini yapacaktır. Yarışma kurallarına burada ulaşılabilir. Yarışma birkaç aşamadan oluşacaktır;

Etkinlik takvimine buradan ulaşılabilir. Bu sene Türkçe Vikipedi'de ilk kez yapılacak yarışmaya tüm Vikipedistler davetlidir.

--MediaWiki message delivery (mesaj) 08.21, 2 Kasım 2019 (UTC)

Uma Aaltonen silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Uma Aaltonen) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Uma Aaltonen sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz. Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nedim Gâyet Bir (mesaj) 21.47, 2 Kasım 2019 (UTC)

  1. ^ Şablon:Literatur
  2. ^ Şablon:Literatur