Kullanıcı mesaj:Vikiçizer

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Kasicix[kaynağı değiştir]

Merhba acaba beyaz liste olmak icin neler gerekiyo yardimci olabilirseniz cok sevinirim. Iyi gunler. Kasicix (mesaj) 04.57, 5 Mart 2020 (UTC)

Merhaba @Kasicix. Vikipedi:Sürüm kontrolü sayfasında beyaz liste üyeliği ile daha çok bilgi bulabilirsiniz. Katkılarınıza devam edin, bir süre sonra beyaz liste üyeliği verilmemesi için bir neden yok. Mümkün mertebe kuralları inceleyin, okuyun, açtığınız maddeleri kurallara uygun açmaya özen gösterin. Şu an çok yeni bir vikipedist olduğunuz için, katkılarınızı bir süre daha gözlemleyelim, daha sonra listeye almak çok kolay. --Vikiçizer (mesaj) 08.44, 5 Mart 2020 (UTC)

Thank you for being one of Wikipedia's top medical contributors![kaynağı değiştir]

please help translate this message into your local language via meta
Wiki Project Med Foundation logo.svg The 2019 Cure Award
In 2019 you were one of the top ~300 medical editors across any language of Wikipedia. Thank you from Wiki Project Med for helping bring free, complete, accurate, up-to-date health information to the public. We really appreciate you and the vital work you do! Wiki Project Med Foundation is a thematic organization whose mission is to improve our health content. Consider joining here, there are no associated costs.

Thanks again :-) -- Doc James along with the rest of the team at Wiki Project Med Foundation 18.49, 5 Mart 2020 (UTC)

Çatışma bilgi kutusu[kaynağı değiştir]

Merhab vikicizer bana şu sayfaya catısma bilgi kutusunu Alt başlıklar olan Sebep,Gelişme ve Sonuç basliklarıni ekleyebilirmisin ben hepsinin altıni dolduracam https://tr.m.wikipedia.org/w/index.php?title=2.Alamut_Kalesi_Sava%C5%9F%C4%B1&create=Sayfay%C4%B1+olu%C5%9Ftur# Walter Mustafa (mesaj) 21.16, 5 Mart 2020 (UTC)

Merhaba @Walter Mustafa. Tam anlayamadım sanırım. 2. Alamut Savaşı adlı bir maddeyi açmak istiyorsunuz. Yanlış görmüyorsam denemişsiniz açmışsınız silinmiş. Bunu tekrar açmak isterseniz 1. Alamut Savaşı gibi açmaya çalışın. Oradan kopyalayıp açacağınız sayfaya yapıştırıp düzenleyin, benim ayrıca açıp düzenlememe gerek yok. Çok basit olduğundan sizin bunu öğrenmeniz lazım madde açıp düzenleyebilmek için. Siz çabada bulunun gerekirse haber verirseniz ve bende aktif olabilirsem o an, düzeltmeye kurtarmaya çalışırız. --Vikiçizer (mesaj) 19.20, 7 Mart 2020 (UTC)

KET üzerinden verilen haksız engeller[kaynağı değiştir]

https://tr.wikipedia.org/wiki/Vikipedi:Kullanıcı_engelleme_talepleri: Sayın @Vikiçizer KET üzerinden sadece madde eklediğim hesaplarım haksız yere engel Yemektedir... Madde eklemek suç kapsamındami efendim... Kimseye bişey yapmadim bisey dediğim yok haksız yere blokasyon yapılıyor efendim... Çözüm bulmanızı arz ederim...--176.43.210.220 12.33, 7 Mart 2020 (UTC)

Benim bildiğim kukla saikinin 4 sebebi vardır politikada. Yani kuklanın yasak olduğu 4 olay; oylamalarda haksızlık yapmak için kuklacılık, kötü niyetli taklit kuklacılık, hizmetli kuklacılığı ve engellenmiş hesabı atlatma politikası. Galiba KET gösteren veya engelleyen hizmetliler atlatma amaçlı kukla diye engelliyor. Politika metni diyor ki "Kullanıcılar değişiklik yapamamaları için engellenmiş olması veya bir şekilde bir konu için uzaklaştırıldıkları süreçte, sock puppet kullanarak bu engelleri kaldırmaya çalışamaz." Şimdi burada uzaklaştırma konusunun "yeni madde açmamak" gibi bir konu olması gerekiyor sanırım. Böyle bir engelleme sebebi Vikipedi'nin ana amacına uygun mudur? Her kullanıcı KD konusunda hataya düşebilir, bunu sıklıkla yapan bir kullanıcı dahi süresiz uzaklaştırılamaz. Vandalizm amaçlı sürekli madde açanlar, bir noktaya gelince "yeni maddeler açtıkları" için değil, "vandalizm" yaptıkları için yeri gelirse süresiz uzaklaştırılabilir. Adem20 örneğinde benzer bir durumla karşılaşmıştık. Sürekli yeni maddeler açmak da Vikipedi'de bir katkı yapma stilidir. Bu kullanıcı son adıyla Konstantinapolis'tir. Kendisi tercih etmedikçe eski adıyla hitap etmek doğru değildir. Kendisinin her şeye rağmen kazanabilmek becerisini göstermemiz gerekir. Kuralları ince ayrıntısıyla ve en çağdaş haliyle yorumlayabilmemiz gerekir. Bu kez hizmetlilere ping atmak yerine @Nanahuatl senin görüşlerini okumak isterim. --Vikiçizer (mesaj) 17.40, 7 Mart 2020 (UTC)

Kasicix[kaynağı değiştir]

Merhabalar, Suanda Global olarak 1100 duzenlemeyi gecmis bulunmaktayim. Sizden rica etsem beyaz listeye uygun olup olmadigini kontrol edebilir misiniz. O kadar ugrasmama ragmen bazi duzenlemelerim hic kontrol edilmiyo ilgili insanlar tarafindan buda motivasyon dusuklugu yaratiyor simdiden hersey icin tessekur ederim. Iyi gunler. Kasicix (mesaj) 03.41, 9 Mart 2020 (UTC)

Merhaba @Kasicix. Motivasyon düşüklüğü olmasın, bu gibi kullanıcı hak değişiklikleri zamanla olacak şeyler. Ben hala erken olduğunu düşünüyorum, katkılarınıza baktım, kategorizasyon düzenini öğrenmeniz lazım, Phillip Plein maddesindeki gibi kategoriler olmaz örneğin. Bu tecrübeyi zamanla kazanacaksınız, her kullanıcı ilk zamanlarda bu tip değişiklikler yapabilir. Beyaz liste uygulaması yeni bir uygulama sayılır, eskiden yoktu. Sizin için listede bir olmamanız bir eksiklik değil. Sürüm kontrolünü devriyeler eninde sonunda yaparlar, sonuçta burası gönüllüğü esas alan bir proje. Benim sizden beklentim belki bir iki ay sonrası içindi. Şimdi ben sizi beyaz listeye alsam, birkaç gün sonra geri alınmanız gündeme gelecektir. Size tavsiyem, başka maddeleri incelemeye de vakit ayırmanız, açtığınız düzenlediğiniz maddeleri diğer maddeleri örnek alarak düzenlemeniz. Mesela VP:SM veya VP:KM'deki maddeler örnek alınabilir.--Vikiçizer (mesaj) 20.21, 9 Mart 2020 (UTC)

Tartışma:Feliks Dzerjinskiy[kaynağı değiştir]

Merhaba Vikiçizer, Tartışma:Feliks Dzerjinskiy sayfasında süregiden tartışmaların bir sonuca erdirilmesi gerekmekte. Rica etsem yardımcı olabilir misiniz? İyi vikiler...эртлй ილეტი იაზ 06.59, 9 Mart 2020 (UTC)

Merhaba @Ertly. Tartışmaya baktım, sona erdirilmesinde aceleye gerek görmedim. Konuya daha çok odaklandığını görüyorum, kişilere odaklanılmadığı sürece sorun yok tartışmanın seyri açısından. Ortak noktaya ulaşıldığında adlandırma yapılabilir, bunun da belli bir zamanı yok. Adlandırma açısından Theoden'in fikri olabilir, çünkü Feliks Cerjinski sayfasını kötü yönlendirme gerekçesiyle silmiş. --Vikiçizer (mesaj) 20.40, 9 Mart 2020 (UTC)

Buraksimsek75[kaynağı değiştir]

Merhabalar kullanıcı adı değişikliği hakkında sizden taleplerim olacak!Bu imzasız yazı Buraksimsek75 (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.

Merhaba @Buraksimsek75. Kullanıcı adı için Vikipedi:Kullanıcı adı değiştirme sayfasındaki bağlantıdan başvuru yapmanız gerekiyor. --Vikiçizer (mesaj) 17.49, 12 Mart 2020 (UTC)

Silme talebi[kaynağı değiştir]

Merhaba @Vikiçizer şu kategoriyi klavyenin hatası sonucu açtım ve silemiyorum desteğinizi rica ediyorum. "Kategori:Frsnsa'nın Kore büyükelçileri" --SarvSarv 11.30, 12 Mart 2020 (UTC)

Merhaba @Sarv. Silinmiş benden önce. İyi çalışmalar. --Vikiçizer (mesaj) 19.07, 12 Mart 2020 (UTC)

Vandalizme Karşı Koruma[kaynağı değiştir]

İyi akşamlar, iyi vikiler @Vikiçizer. Kusura bakmayın rahatsız ediyorum. Değerli @Ahmet Turhan destekleriyle Vikipedi içerisinde alanı konusunda eksikliklerin olduğunu düşündüğümüz ve Vikipediye katkı sağlamak gayesi ile oluşturduğumuz Vikiproje:Kürdistan hakkında yardımınıza ihtiyacım var. Biraz önce projeye girdiğim vakit bu şekilde buldum. Değişikliği geri çektim ancak proje Vandalizm'e uğramaya devam ediyor sizden ricam projeyi Vandalizme karşı korumaya alabilir miyiz ? Böyle bir şey mümkün müdür ? Korumaya almamız dahilinde proje içerisinde çalışmalarıma devam edebilecek miyim o yetkilere sahip miyim ? Bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim tekrar rahatsız ettiğim için kusura bakmayın, iyi akşamlar. --Vladdracotepeş (mesaj) 19.48, 14 Mart 2020 (UTC)

Merhaba @Vladdracotepeş. Korumaya alınmış halihazırda. Evet tam koruma olursa değişiklik yapamazsınız süresi bitine kadar. Yarı koruma olursa kayıtlı kullanıcılar değişiklik yapabilir. İsterseniz korumayı yapan hizmetliyle iletişime geçin, sayfa geçmişinden hizmetliyi görebilirsiniz. İyi çalışmalar. --Vikiçizer (mesaj) 14.39, 15 Mart 2020 (UTC)

Antik şehir bilgi kutusu[kaynağı değiştir]

Selam,

http://en.wikipedia.org/w/index.php?title=Halicarnassus&action=edit İngilizce'de bulunan bilgi kutusunu Türkçe Vikipedi'ye nasıl uyarlıyabiliriz? Sağol...--Perencal (mesaj) 10.26, 15 Mart 2020 (UTC)

Merhaba @Perencal. Şablon:Arkeolojik sit bilgi kutusu olarak Türkçe versiyonu yapılmış halihazırda. Bir inceleyin isterseniz, iyi çalışmalar. --Vikiçizer (mesaj) 14.36, 15 Mart 2020 (UTC)
İşe yarar gibi. Sağolasın.--Perencal (mesaj) 17.22, 15 Mart 2020 (UTC)

Kısmi değişik engellenecek derken ?[kaynağı değiştir]

Esenlikler,Ben şikayette bulunduğum konu kisisel değildir konu ile ilgilidir.Çalışmaların altlarına kaynaklar sunuyorum deliller ekleyip görüşü sonra belirtiyorum.Fakat ısrarla bir toplumu bir kişiyi türklükten çıkarma çabalarınızı anlamıyorum batı da birkaç insan bir kişiye aa bu hint avrupalıdır diyor diye bu kişiler hint avrupalı mı oluyor.Doğu türkistan bölgesinde 1000 lerce insan kazı yapıyor incelemelerde bulunuyor şuan da doğu türkistan üzerinde yapılan çalışmalarda özellikle ironoloji kapsamında da yapılan çalışmalarda antropolog ve türkolog sayısı 20 bin üstünde fakat siz sadece 2 kişinin düşüncesini bir yere ekleyip bunlar iranlıdır bu tomşukcadır bu kesinlikle doğu iran grubudur gibi cümlelere yer veriyorsunuz ve kalkıp sadece bir kitapla iskitlerin türklerle ilişkili olması mantıksız çünkü xionju öncesinde türkler yoktu iskitlerden 700 yıl sonra türkler doğdu gibi bir iddiaya yer veriyorsunuz ben bunu değiştirmek istediğimde bu iddia ediliyor kelimesini getirmek istediğimde kıyameti kopartıyorsunuz bir kesim tarafından iran bir kesim tarafında ön türk iddia edilen kelimeleri ekleyip kaynaklar eklemeye çalıştıgımda siz aynı şekilde kaynakları yok sayıyorsunuz delilleri yok sayıyorsunuz yüzlerce akademik makaleyi hiç sayıyorsunuz yeni çıkmış olan ve çalışmayı eski hale getiriyorsunuz.Ayriyeten şablonlar kısmında,Kürt devleti diye sayılan devletler listesinde annazileri getiriyorsunuz,Revvadileri getiriyorsunuz,Kayusileri getiriyorsunuz,Kayusilerin kürt olduguna dair delil nedir yok ama kürt devleti ve beylikler listesine kaynaksız veya en fazla 1 2 kaynak olan iddialardan bahsediliyor ve mehdad izady tarafsız bulup zeki velidi toganı taraflı buluyorsunuz acaba mehdad izady hayatının ne kadarlık bir kısmını orta asya ve doğu asya dilleri üzerine harcadı kendisi bir mültecidir hayatı amerika da geçmiştir babadan ana dan kalma yarım yamalak bir dil bilgisi ile destek ile bir iddialar listesinde bulunmuş dönemin iran hükümetleri tarafından da destek görmüştür,Yani zeki veligi togan da türkiyeden destek görseydi aynı kefeye mi koyulacaktı ? Bu nasıl bir mantıksız iddialar silsilesi anlamıyorum kibele ve cem rize arkadaşlarla kisisel hiçbir problemim yoktur fakat sırf tartışma kısmına da yazdığım günlerce cevaplanmayan cümlelere rağmen kendileri değişikliklerinizi tartışma kısmından yapın cümlelerini ısrarla söylediler tartışma kısmına teker teker kaynak kaynak destanlar yazdım cevaplayan olmadı ve kendi haklarımdan olan değişiklik hakkımı kullandım bu seferde wikipedia hesabımı engellemekle tehdit ettiler sizde wikipedia hesabımın çalışmalara müdahele hakkını kısıtlamış olduğunuzu söylüyorsunuz kibele arkadaşımız bir adet bile kaynak göstermeden bazı görüşleri dogmatik ele alırken bazı görüşleri taraflı ele alıyor .Bu kisisel değilde nedir ben objektiflik ve hakkaniyet çerçevesinde yaklaşıyorum.Annazilere bakınız .Kürt devletidir diyen 3 tane kaynak var ,2 si blogspot,blogspottan mı kaynak alacağız bu duruma mı geldik ? Revvadiler kürtleşmiş bir arap toplumudur...Bu nasıl oluyor peki emevilerin hazarlar ile savaşında bölgeye arap halkları göçüyor ermenistan kısımlarına hazarların ermenistan kısımlarına akım yapmaları sonucunda da bu nüfus aşşağı bölgelere iniyor güney azerbaycan kısımlarına bu kısımda da birazcık iran feodal yapısından ötürü iranileşiyorlar ve bu toplum kürtleşmiş bir arap toplumu oluyor.Doğru kürtleşmiş.Aynı şekilde daha büyüğü olan sogdlar da uzun yıllar hatta daha uzun süreler türk hakimiyeti ve hegomanyası altında kaldıkları için türkleşiyorlar pekala revvadileri devletleri listesine eklerken,Acaba niye ? Sogdları türk şablonuna ekleyemiyoruz diye ısrarla sordum biriniz cevap vermediniz biriniz...Fakat taraflı ben oluyorum neden acaba objektif düşündüğüm için mi,Kürt olmayan bir devlete kürt diyemezsiniz dediğim için mi elimizde ki kaynaklarla,vicdanınza sorun bunu acaba kim haklı ben mi haklıyım siz mi .Sırf kaç senedir elinizde ki devriyelik dikdatörlüğü ile burda kimse size karşı çıkmıyor kafanıza göre değişiklik yapıyorsunuz tahminimce benim kadar akademik kariyere sahip nadir arkadaşlar var tahminimce onlar da wikipedia plartformuna girmiyor çoğunuz tıp okuyorsunuz çoğunuz başka bölümler okuyorsunuz çoğunuzun türkoloji ve kürdoloji alanında bilgisi makale okumakla sınırlı cogunluğunuz akademik bir makale yazacak nitelikte bile değilsiniz fakat kalkıp bu tür konularda devriyeler seçiliyorsunuz neden dil biliyorsunuz e dili bende biliyorum.Ayriyeten susa antik yazıtları çerçevesinde çalışma yapan nadir insanlardan biriyim,Ama size itibar ediliyor bana edilmiyor neden wikipedia çevresinde uzun süredir yer almadık diye e wikipedia 'da değişiklikler yapıyoruz eserler ekliyoruz gerekli kaideleri de yerine getiriyoruz fakat karşıt bir tez sunulmadan sunduğumuuz tez yok sayılıyor bunun adı vandalizm değilde nedir...Wikipedia'da ihlalleri siz yapıyorsunuz efenim ben değil....Ben kesinlik belirten ifadelere iddia ediliyor kısmı getiriyorum delil azlığı olan konularda iddia ediliyor kalıbını kullanıyorum çünkü akademik terbiyem bana bunu öğütlüyor.Anlıyor musunuz ? Türkleşmiş kürtleşmiş araplaşmış toplumlara kendi etnik kimliğimin devleti demiyorum...Diyemem...Esenlikler ! --Tourangarim (mesaj) 11.09, 15 Mart 2020 (UTC)

Turukkiler[kaynağı değiştir]

Barbara A. West, Saak Tarontsi, Fritz Hommel gibi yabancı tarihçi ve antropologlar da dahil olmak üzere birçok yerli ve yabancı kaynak gösterildiği hâlde madde ısrarla yabancı dildeki vikilere uydurulmak istenmekte. Yabancı Vikilere bakarsanız kaynak bile göstermeksizin Turukkilerin Hint-Avrupa dili konuştukları gibi iddialara bile yer verilebilmektedir. Burada farklı maksatlar için bulunan bazı kullanıcılar kendi siyasî görüşlerine göre maddeleri uyarlamak istedikleri için yabancı vikileri öne sürerek maddedeki onca kaynağı hiçe saymaktadır. Burada sırf Karduk isminde k,r,d sesleri bulunduğu için Karduklarla Kürtler arasında tarihî ilgi bulunduğu iddialarına yer verilirken Turukkilerin Türk olduğunu veya olmalarının ihtimal dahilinde olduğunu belirten kaynaklar bulunmasına rağmen PKK konusunda Vikipedide sabıkalı bir kullanıcı bu maddede yazılanlara tahammül edememektedir. --85.96.22.106 19.18, 18 Mart 2020 (UTC)

Çoğul eki[kaynağı değiştir]

Merhaba, Çoğul eki makalesini kontrol edebilir misiniz?--195.174.182.101 22.22, 20 Mart 2020 (UTC)

Teşekkürler[kaynağı değiştir]

Az önce engel vereyim derken çakışma oldu. Teşekkür etme butonu olmadığı için buradan teşekkür edeyim istedim. --Uğurkentmesaj 16.37, 22 Mart 2020 (UTC)

Önce davranmışım:) Rica ederim, iyi çalışmalar. @Uğurkent --Vikiçizer (mesaj) 16.39, 22 Mart 2020 (UTC)

Sayfa silinmesi[kaynağı değiştir]

Merhaba, ‘Gökhan Irmak’ adlı sayfanın neden silindiğini öğrenebilir miyim? Sayfanın sahibiyim, güncelleme vb.gibi işlemleri kendim yapıyordum. Ve benim için kariyerimde de iyi referans oluyordu. Eğer tekrar aktif hale gelmesi mümkünse, sizden rica ederim.

Sevgiler Gökhan Hsgistanbul (mesaj) 02.57, 23 Mart 2020 (UTC)

Merhaba @Hsgistanbul, Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Gökhan Irmak sayfasındaki tartışma sonucu silindi. Tekrar aktif hale getiremeyiz ama Vikipedi:Kayda değerlik (kişiler) sayfasında yazan kriterlere uygun olduğu takdirde tekrar açılabilir, ama bu tekrar silinmeyeceği anlamına da gelmez. İyi çalışmalar. --Vikiçizer (mesaj) 16.39, 24 Mart 2020 (UTC)

Merhaba tekrar. Bilgilendirme için teşekkür ederim. Hsgistanbul (mesaj) 20.10, 26 Mart 2020 (UTC)

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Writers Barnstar Hires.png Yazar Yıldızı
Öncelikle merhaba. Yeni bir Wikipedist olmak istiyorum. Araştırma yaparken size denk geldim ağzım açık kaldı. hocam 1,051,257 Değişiklik nedir ? Tebrik etmek istedim. Emeğinize sağlık. Arslankurt (mesaj) 17.14, 26 Mart 2020 (UTC)

SKT Ricası[kaynağı değiştir]

Selamlar Vikiçizer. Sakine Cansız ve Eren Bülbül maddelerinde ısrarlı bir TBA ve VP:SAKINILACAK ihlali söz konusu. Madde geçmişlerini kontrol ederek bir süreli yarı koruma düşünür müsün? Kolay gelsin. chansey mesaj? 22.44, 30 Mart 2020 (UTC)

Merhaba @Chansey. İlgilenmişsin, sağol. Yoğun trafik var diyemeyiz ilkine. İkinciye kısa süreli düşündüm, sonrasına yine bakılır. İyi çalışmalar. --Vikiçizer (mesaj) 22.58, 30 Mart 2020 (UTC)
Evet ilki o kadar değil, aynı IP sıralı değişim yapınca iki iş olmasın diyerek yazmıştım (şimdi ne oldu sanki? :)) teşekkürler, kolay gelsin... chansey mesaj? 22.59, 30 Mart 2020 (UTC)

Bir rica[kaynağı değiştir]

Merhaba Vikiçizer, uzun zaman olmuş buraya uğramayalı.. Acaba AWB paneliizde "Türkiye'de Siyasal Partiler" taraması kaç sayfada geçiyor, kaçına bağlantı verilmemiş görülebiliyor mu? Bunları Türkiye'de Siyasi Partiler'e yönlendirme yapabilir misiniz? >Türkiye'de Siyasi Partiler|Türkiye'de Siyasal Partiler<) şeklinde yani. Kitap İletişim Yayınlarından ufak bir ad oynaması ile çıkmış, alanın en bilinen bir eseri olduğu için maddeye bağlantı verirsek faydalı olur. Ben elle yaptım ama hala bağ. vermediğim sayfalar var, aramalarda sağlıklı sonuçlar çıkmıyor. Kolaylıklar dilerim.--Kingbjelica (mesaj) 12.58, 1 Nisan 2020 (UTC)

Merhaba. Öyle bir tarana yapılabiliyor mu bilmiyorum açıkçası. Türkiye'de Siyasal Partiler maddesine bir bağlantı göremiyorum, awbsiz "sayfaya bağlantılar"a tıklayınca. Metin olarak awbden aratsam;
Türkiye'de Siyasi Partiler
Tarık Zafer Tunaya
1989 Sedat Simavi Ödülleri
Osmanlı Ahrar Fırkası
Sedat Simavi Sosyal Bilimler Ödülü
Kürdistan Teali Cemiyeti
Said Nursî
İttihad-ı Muhammedi Fırkası
İskilipli Âtıf Hoca
Cemiyet-i Müderrisin
Bâb-ı Âli Baskını
Trablusgarp Savaşı
Derviş Vahdeti

görünüyor. Manuel bakılabilir, hatayı engellemek için. Yeterli değilse bir de Teacher0691'e yazsanız, daha iyi anlıyor awb işlerinden. İyi çalışmalar. @Kingbjelica --Vikiçizer (mesaj) 13.15, 1 Nisan 2020 (UTC)

Türkiye'de Siyasal Partiler maddesine değil de metin içinde Türkiye'de Siyasal Partiler varsa açtığım maddeye yönlendirme olabilir mi diye sormuştum aslında. Biraz daha bakınayım, olmadı Teacher0691'a öyle döneyim, Teşekkür ederim, ilgi için.--Kingbjelica (mesaj) 13.21, 1 Nisan 2020 (UTC)
Evet bunlarda dediğiniz gibi var. @Kingbjelica --Vikiçizer (mesaj) 13.24, 1 Nisan 2020 (UTC)
Gördüklerime bağ vermişim aslında ama sanki farklı aramalarla çok daha fazla sayfada geçtiği aklımda kalmış, neyse vaktiniz almayayım ben :) --Kingbjelica (mesaj) 13.30, 1 Nisan 2020 (UTC)

AKP[kaynağı değiştir]

Merhabalar, sayfada küfürlü değişiklik var. Gizlemek mümkün müdür.--Potkal (mesaj) 15.45, 1 Nisan 2020 (UTC)

Merhaba @Potkal. İstek yapıldı Yapıldı --Vikiçizer (mesaj) 15.53, 1 Nisan 2020 (UTC)