Kullanıcı mesaj:Kingbjelica

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
A child sleeping.jpg Kingbjelica vikimola yapmaktadır.


Içerik ekleme[kaynağı değiştir]

Merhaba Kingbjelica, Galatasaray 0-7 Güneş maddesinde güzel kaynaklar ve içerik eklediğini gördüm. Zahmet olmazsa onları ingilizce maddeye de ekler misin? çok iyi olur. Saygılarımla, Akocsg (mesaj) 19.34, 14 Haziran 2018 (UTC)

Bilgi[kaynağı değiştir]

Selamlar Kingbjelica, gecikmiş cevap için özür dilerim öncelikle. Yasal tehdit durumunun ortadan kalktığını beyan ediyor iseniz, engeli kaldırıyorum. İyi çalışmalar. --Eldarion 13.41, 25 Haziran 2018 (UTC)

@Eldarion Evet beyan ediyorum. Teşekkür ederim ilgi için, sevgiler.--Kingbjelica (mesaj) 23.07, 25 Haziran 2018 (UTC)

Kadın biyografileri[kaynağı değiştir]

Merhaba, ileride açarım diye umup şurada listelediğim kadın biyografileri var projeyle ilgili olabilecek. Katkıda bulunmayı düşünen başkaları da ilgi duyabilir diye düşündüm :) İyi çalışmalar... --Seksen iki yüz kırk beş / GGT (mesaj) 00.48, 1 Temmuz 2018 (UTC)

Merhaba, ilgili eklemeyi yaptım, Servet Sami Dedeçay'ın da maddesini açtım, ilgimi en çok o çekti. Sevgiler.--Kingbjelica (mesaj) 10.04, 1 Temmuz 2018 (UTC)

Minnettarım[kaynağı değiştir]

Merhaba @Kingbjelica arabuluculuğunuz için minnettarım, eğer bir yanlışım olursa başta sizin güveninizi kaybedeceğim için daha dikkatli olacağımı ve engelimin kalkması konusunda öncelikle size borçlu olduğumun bilincindeyim. Saygılar, kolay gelsin. --SarvSarv 22.14, 3 Temmuz 2018 (UTC)

Merhaba Sarv, uzun bir şeyler yazmak istediğim için geç döndüm ama vakit ayıramadım yine. Daha dikkatli, sakin ve şeffaf davranacağınıza inanıyorum. İyi çalışmalar.--Kingbjelica (mesaj) 18.20, 5 Temmuz 2018 (UTC)

+[kaynağı değiştir]

Merhaba Sakhalino. Acaba diyorum Benim silinen katkılarımı görme şansım var mı? Aralarında geniş çaplı eklemelerim varsa kurtarmak isterim. Mirada'nın silinen maddelerine zamanında katkı yapmış olabilirim, onlar boşa gitmesin diyorum. Böyle bir imkan varsa pdf formatında veya diğer formatlarda bana mail atabilir misiniz? Ekran görüntüsü bile işe yarayabilir. Sevgiler.--Kingbjelica (mesaj) 22.39, 8 Temmuz 2018 (UTC)

Cevap vermediniz? Mümkün değil mi yoksa. Bir de Alfred Heilbronn Botanik Bahçesi'ni İstanbul Üniversitesi Alfred Heilbronn Botanik Bahçesi'ne yönlendirmeli olarak taşıyabilir misiniz? Ben taşıma işlemlerini sevmiyorum da sizden rica edeyim dedim. Sevgiler.--Kingbjelica (mesaj) 19.30, 17 Temmuz 2018 (UTC)
Selamlar Kingbjelica, şöyle bişey işini görür mü? Gecikme için kusura bakma. Taşıma da tamamlandı. Selamlar, SakhalinioBuyrun beniiiim? 19.37, 17 Temmuz 2018 (UTC)
Evet tam olarak bunu istemiştim, teşekkürler. Kendi deneme sayfama kopyaladım teşekkür ederim.--Kingbjelica (mesaj) 19.40, 17 Temmuz 2018 (UTC)

Aıslin Sands maddesi[kaynağı değiştir]

Bu maddeyi eklemiştim kaydadeğer olduğunu düşünüyorum nedensizce kaydadeğer denilerek silinmiştir bir yetkili tarafından sizde bayansınız bu maddenin silinen versiyonu getirip SAS a taşınmasını rica sayın Ancelika...--213.183.63.204 23.40, 14 Ağustos 2018 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]


İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Kişiler hukuku[kaynağı değiştir]

Merhaba Kışiler Hukukuna yaptığım eklemeleri neden kabul etmediniz acaba, gerekçe belirtmemişsinizBu imzasız yazı Salomeee.B (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.

Merhaba @Salomeee.B, geri aldıktan sonra tereddütte kaldığım için revizyonu başka bir devriye incelesin diye "kontrol edilmedi" olarak işaretlemiştim. Sonrasında @Théoden onaylamış. Kendisinden yeniden incelemesi için rica ediyorum.--Kingbjelica (mesaj) 07.59, 15 Mayıs 2019 (UTC)

Merhaba yeniden İlginiz için çok teşekkür ederim. İyi günlerBu imzasız yazı Salomeee.B (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.

@Salomeee.B katkılarının devamını bekliyoruz bu arada. VP:BEK ve Vikipedi:Kaynak gösterme ilk aşamada işinize yarayabilecek bağlantılar.--Kingbjelica (mesaj) 12.43, 22 Mayıs 2019 (UTC)