Kullanıcı mesaj:Jelican9

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Eski mesajlara arşiv sayfasındaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.
30 günden eski mesajlar arşiv sayfasına taşınmaktadır.İş birliği projesi daveti[kaynağı değiştir]

2020 46. Hafta İş Birliği Projesi'nin konusu, "Şablon:Pratt & Whitney hava aracı motorları maddelerinin oluşturulması" olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir, bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Projeye katılımınızı bekleriz.

Tekneci adlı kullanıcıdan soru (20.52, 20 Kasım 2020)[kaynağı değiştir]

Merhaba, Sin Edebiyat Dergisi (4 yıllık bir dergi) hakkında bir yazı yazmıştım, silinmiş. Buna nasıl itiraz edebilirim? Sevdiğim bir dergi hakkında uğraşarak yazı yamışken "özgür ansiklopedi"den silinmesini izlemek üzücüydü. --Tekneci (mesaj) 20.52, 20 Kasım 2020 (UTC)

  • Merhaba @Tekneci, eklediğiniz bilgiler VP:KD kriterlerini karşılamıyorsa silinmiş olabilir. Ekleme yapmadan önce bağlantıdaki yazanlara dikkat etmenizi tavsiye ederim. Jelican9💬 17.10, 22 Kasım 2020 (UTC)

Karadayiaga adlı kullanıcıdan soru (16.26, 23 Kasım 2020)[kaynağı değiştir]

Merhaba, wikipedia'ya madde eklemek istiyorum nasıl yapacağım --Karadayiaga (mesaj) 16.26, 23 Kasım 2020 (UTC)

Merhaba @Karadayiaga, tr.wikipedia.org/wiki/MADDE ADI yolunu izleyerek veya sağ üst köşede bulunan arama kısmına madde adını yazarak madde oluşturabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Yardım:Yeni madde oluşturmak sayfasına bakabilirsiniz. --Jelican9💬 11.10, 24 Kasım 2020 (UTC)

İş birliği projesi daveti[kaynağı değiştir]

Selamlar. İş birliği projesinde bu haftanın konusu "Şablon:Queen ve Şablon:Queen şarkıları maddelerinin oluşturulması" olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir, bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan göz atabilirsiniz. Projeye katılımınızı bekleriz. İyi çalışmalar!

Bu mesajı almak istemiyorsanız Şablon:İşbirliği-davet/İstemeyenler sayfasına imzanızı ekleyiniz.
Caskination ? 12.31, 24 Kasım 2020 (UTC)