Kullanıcı mesaj:Laz

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Yapıcı olmayan değişiklik.[kaynağı değiştir]

Selamün aleyküm. Bu başlık altında değişikliğimi silmissiniz. Çok merak ettim de Azerbaycanlı olmadığınız taktirde nasıl yapıcı değişiklik yapacaksınız acaba? Ben bir azerbaycanli olarak bu konuyu merak ettim. Bizler Azeri değil Azerbaycanliyiz. Açıklamada yazdığım gibi bu tanım sovyetler döneminde Stalin tarafından ayrıştırma ve otekilestirme için kullanılan bir tanimdir. Ayrica ekledigim yazidada bu konudan bahsedilmiş. Resmi ve uluslararası kurumlarca bile Azerbaycanlı (Azerbaijani) olarak kabul edilen bu tanım Sizin için neden yapıcı olamadı açıkçası orasını anlamadım. Bir başka yazıda ekliyorum. https://karagulleci.medium.com/azeri-mi-azerbaycanl%C4%B1-m%C4%B1-a2bf45d25097


Lütfen yaptığınız değişiklikleri geri alın Togrul99 (mesaj) 23.55, 18 Kasım 2020 (UTC)

Mesaj silme[kaynağı değiştir]

Merhaba. Mesaj sayfanızdaki yani bu sayfadaki mesajları sildiğinizi gördüm. Mesajları arşivleseniz daha uygun olmaz mı? Eğer mesaj arşivlemeyi bilmiyorsanız, buradan nasıl arşivleneceğini öğrenebilirsiniz. Huluxsi (mesaj) 10.08, 29 Kasım 2020 (UTC)

Merhabalar. Ben mesajlarımı arşivliyorum @Huluxsi. Sadece arşiv linkini kullanıcı mesaj sayfama koymayı tercih etmiyorum. Arşivlememin tek sebebi de mesaj sayfamın yüklenme süresini kısaltmak. 1 saniye 1 saniyedir. Bu arada mesajlarını arşivlemeyi tercih etmeyen hizmetliler de var. Böyle bir zorunluluk yok kısacası. Enerjimizi madde yazmak için kullanırsak daha verimli olur :) İyi çalışmalar. Ⓛⓐⓩ mesaj 10.18, 29 Kasım 2020 (UTC)

Ha, oraya arşivlediğinizi bilmiyordum ve hizmetliler arşivlemek zorunlu değil demişsiniz. Beyaz Listelere zorunlumu? Huluxsi (mesaj) 10.20, 29 Kasım 2020 (UTC)
Kimseye zorunlu değil @Huluxsi. Sonuçta sayfa geçmişinden mesajlara ulaşılabiliyor. Önemli olan geçmiş mesajlara erişimin olması. Arşivleme sadece insanların işini kolaylaştırıyor. İsteyen haftalık arşiv yapar, isteyen mesajların tamamını siler, isteyen mesaj sayfasını olduğu gibi bırakır. Ⓛⓐⓩ mesaj 10.29, 29 Kasım 2020 (UTC)