Kullanıcı mesaj:Gogolplex

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Vikipedi'ye hoş geldiniz![kaynağı değiştir]

Sevgili Gogolplex, öncelikle Vikipedi'ye hoş geldiniz.

Herkesin katkıda bulunabildiği Özgür Ansiklopedi Vikipedi'ye sizin de aktif katılımlarınızı bekliyoruz.

Herkes katkıda bulunuyor, siz neden bekliyorsunuz? Siz de Vikipedi'ye katkıda bulunun, bilgi paylaşılsın, çoğalsın!

Eğer nasıl katkıda bulunacağınızı bilmiyorsanız bir videolu anlatım veya yardım sayfası sizin için faydalı olabilir.

Bunlara ek olarak, sayfalarda kullanılan kodları anlatan rehberden öğrendiklerinizle deneme tahtasında alıştırma yapabilirsiniz.

Ayrıca herhangi bir sorunuz olursa hiç çekinmeden mesaj sayfamı kullanarak bana ulaşabilirsiniz.

Diğer kullanıcılar ile nasıl iletişim kuracağınızı da bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

Çalışmalarınızda başarı ve kolaylıklar dilerim. --Khutuckmsj 15:30, 4 Aralık 2011 (UTC)


Oluşturduğunuz sayfa hızlı silinmeye aday![kaynağı değiştir]

Merhaba Gogolplex,

Oluşturmuş olduğunuz All Night Disco Party adlı sayfa, Vikipedi'nin hızlı silme kriterlerinden m3 uyarınca silinmeye aday gösterilmiştir.

Sayfanın silinmeye neden aday gösterildiği ile ilgili daha fazla bilgi almak için, ilgili kriterde verilen açıklamaları okumanız önerilir.

Bu uyarıyı gördüğünüzde sayfa silinmiş olabilir. Eğer sayfanızı bulamıyorsanız silme kayıtlarını kontrol edebilir ve sayfayı silen hizmetli ile irtibata geçebilirsiniz.

xrazymesaj 06:13, 18 Aralık 2011 (UTC)

Biografías y vida.png
Öncelikle hoşgeldiniz.
Vikipedi sayfalarında deneme yapıyor gibisiniz. Yaptığınız değişiklik geri alınacak ya da silinecektir.
İsterseniz denemelerinizi deneme tahtasında keyfinizce yapabilirsiniz.


Vikipedi'de herkes değişiklik yapabilir. Vikipedi'yi tanımak isterseniz, Vikipedi:Hakkında sayfasına bakabilirsiniz. --Superyetkinileti 19:49, 28 Ocak 2012 (UTC)


Yazım kuralları[kaynağı değiştir]

Merhaba. Lütfen yazım kurallarına dikkat ediniz. Aitlik eki olan -ki bitişik, bağlaç olan ki ise ayrı yazılır. İyi çalışmalar. - Ullierlich 16.57, 26 Şubat 2019 (UTC)

Nobel[kaynağı değiştir]

Selamlar. Nobel Fizik Ödülü sahipleri listesi ile Nobel Kimya Ödülü sahipleri listesi maddelerinde bir seçkin liste çalışması yürütüyorum. İlginizi çeken maddeler olursa, buradaki açılmamış maddeleri açabilirsiniz :) Böylece bu çalışmalar daha hızlı ilerlemiş olacaktır. İyi günler diliyorum.--RapsarEfendim? 19.15, 12 Mart 2019 (UTC)


Şu anda Âdet döngüsü sayfasında çalışıyorum, bittiği takdirde bakacağım tatilimin izin verdiği sürece. Bildirdiğiniz için teşekkür ederim @Rapsar :)
Selamlar tekrar. Bunu tekrar haber vermek istedi, arzu ederseniz bu iki maddede yer alan kırmızı bağlantıların açılmasına katkıda bulunabilirsiniz :) İyi günler.--RapsarEfendim? 01.08, 21 Nisan 2019 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]


Vikipedi:Vikibahar 2019[kaynağı değiştir]

CEE Spring Logo vertical-t.svg

Merhabalar. Vikipedi:Vikibahar 2019, 23 Mart günü başlıyor! Köy çeşmesindeki duyuruyu inceleyebilir, proje sayfasına giderek projeyle alakalı daha ayrıntılı bilgileri alabilirsiniz! Katılımınızı bekliyoruz!--Rapsar (MediaWiki message delivery (mesaj) 00.07, 21 Mart 2019 (UTC))

Vikibahar 2019[kaynağı değiştir]

Yarışmayı organize eden kullanıcı olarak katılımcıların, yarışma kurallarını okumalarını ve kurallara dikkat etmelerini hatırlatan toplu bir mesaj atmak istedim :) İyi günler.--Rapsar (MediaWiki message delivery (mesaj) 21.14, 23 Mart 2019 (UTC))

İstanbul haritası[kaynağı değiştir]

Selamlar Gogolplex. Commons'a yüklediğiniz şu haritada gözüme çarpan birkaç hususu belirtmek istiyorum. Öncelikle Şişli'nin kuzeyi yakın zaman önce Sarıyer'e bağlandı ancak haritada Şişli hâlâ iki kısım hâlinde gözüküyor. İkincisi Eyüp ilçesinin adı Eyüpsultan oldu. Son olarak da sol üstte yer alan belediye logosu telif hakları serbest olmadığı için Commons'a yüklenemez, aksi hâlde dosya silinir. İyi çalışmalar.--BSRF 💬 18.11, 5 Nisan 2019 (UTC)

Haklısınız, belediye logosunu commons'ta bulunan ve template olarak kullandığım bir haritadan almıştım zaten, sileceğim orijinal resimden. Evet haritanın güncel olmadığını şu an fark ettim, teşşekürler, siz de düzelterek yardım edebilirsiniz.Gogolplex (mesaj) 18.38, 5 Nisan 2019 (UTC)
logoyu sildim ve oluşan boşluğa belediye başkanının telifsiz bir resmini koydum. @BSRF

Geri alma[kaynağı değiştir]

Kuşcağız, Kocasinan adlı maddeye kaynak eklemiş olmama ve ansiklopedikleştirmeme rağmen yaptığım değişiklikleri geri almışsınız, açıklayabilir misiniz? Yaptığım tek değişiklik nüfus ve posta kodunu güncellemekti, ve bunlar için kaynak sunmuştum. Başka bir ekleme veya silinme yapılmadı, sadece yazım hataları ve madde ismi düzenlendi (eski haline getirmiştim).Gogolplex (mesaj) 19.34, 8 Nisan 2019 (UTC)

Sayın Gogolplex, sizin değişikliğinizle birlikte bu değişiklikte onay bekliyormuş. ilgili değişikte de kaynak olmadığı işin değişiklik geri alınmıştır. Siz normalde zaten beyaz listedesiniz normalde değişiklikleriniz sürüm kontrolü gerektirmektedir. Saygılarımla SakhalinioBuyrun beniiiim? 19.53, 8 Nisan 2019 (UTC)

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Barnstar of Diligence Hires.png Özen Yıldızı
Âdet döngüsü maddesine yaptığınız katkılardan dolayı tebrik ederim. Kolay gelsin. Hedda Gabler (mesaj) 15.44, 19 Nisan 2019 (UTC)

Vikibahar 2019[kaynağı değiştir]

Merhabalar. Ödülün takdimi için e-posta adresini, bana e-posta olarak gönderebilir misin? Bu e-posta adresi, D&R'da sahibi olduğun hesapta kullandığın e-posta adresi olmalı. Hesabın yoksa yeni bir hesap oluşturabilirsin :) İyi günler.--RapsarEfendim? 17.40, 8 Temmuz 2019 (UTC)

Merhabalar. İkinci kez hatırlatmak durumundayım. 25 Temmuz'a kadar vaktimiz var, aksi takdirde ödül tablosu yeniden şekillendirilecektir. İyi günler.--RapsarEfendim? 18.14, 12 Temmuz 2019 (UTC)

Merhaba Rapsar, maalesef eposta adresinizi bulamadım, atarsanız size kendiminkini ileteceğim.Gogolplex (mesaj) 15.39, 21 Temmuz 2019 (UTC)

Kullanıcı sayfama gelirseniz, sol kısımdaki menüde "e-posta gönder" seçeneğini görebilirsiniz. İyi günler.--RapsarEfendim? 17.55, 21 Temmuz 2019 (UTC)

Bir fincan kahve de sizin için![kaynağı değiştir]

Cup-o-coffee-simple.svg Wikipedia'ya halen katkıda bulunan bir Türk daha görmek sevindirici! Alper Barış (Peace) Gülcemal (mesaj) 04.02, 2 Ağustos 2019 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]


Reminder: Community Insights Survey[kaynağı değiştir]

RMaung (WMF) 18.58, 20 Eylül 2019 (UTC)

Reminder: Community Insights Survey[kaynağı değiştir]

RMaung (WMF) 15.28, 4 Ekim 2019 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]