Kullanıcı mesaj:Vikipolimer

Sayfa içeriği diğer dillerde desteklenmemektedir.
Bu kullanıcı Türkçe Vikipedi'de hizmetlidir.
Bu kullanıcı Vikipedi'de gözetmen haklarına sahiptir.
Bu kullanıcı Vikipedi'de arayüz yöneticisi haklarına sahiptir.
Bu kullanıcı Vikipedi'de en az 10 yıldır düzenleme yapıyor.
Vikipedi, özgür ansiklopedi

Vikipolimer'in mesaj sayfasında bulunuyorsunuz ve burası, yapıcı bir iletişim ortamıdır. Lütfen, burada birlikte çalışma ruhunu ve saygılı bir dil kullanmayı tercih edin. Amacımız, bilgi paylaşımı ve gelişim için bir araya gelmek olduğundan, kişisel saldırı, hakaret ya da tehdit içeren mesaj içerikleri burada yeri yoktur, bu tür mesaj içerikleri kaldırılacak ve vandalizm değişiklikleriniz geri alınacaktır. Eğer bir konuyla ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak veya geçmiş mesajları incelemek isterseniz, mesaj arşivime erişebilirsiniz, arşive ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Mertdünbek adlı kullanıcıdan soru (20.11, 3 Aralık 2023)[kaynağı değiştir]

Merhaba ben profılime henüz bilgilerimi yazamadım kımım nerede yaşıyorum vs. Gibi nereden yapmam gerekiyor --Mertdünbek (mesaj) 20.11, 3 Aralık 2023 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

@Mertdünbek, Vikipedi kullanıcı sayfalarında bu şekilde bir bilgi gösterme uygulamamız ya da bu şekilde bir profil sayfası düzenleme ekranımız bulunmamakta. Ayrıca, kullanıcı sayfalarının kişisel sayfa olarak kullanılması durumunda VP:HS#KS4 gerekçesi ile kullanıcı sayfası silinmektedir. .
𝗩𝗶𝗸𝗶𝗽𝗼𝗹𝗶𝗺𝗲𝗿 21.17, 8 Aralık 2023 (UTC)Yanıtla[yanıtla]