Kullanıcı mesaj:Doc James

Sayfa içeriği diğer dillerde desteklenmemektedir.
Konu ekle
Vikipedi, özgür ansiklopedi
Son yorum: Lionel Cristiano tarafından 1 ay önce Bir yıldız da sizin için! başlığına

I am over at English Wikipedia. Please write to me there [1]. A trying to coordinate this project [2] and would love your help!

Hoşgeldiniz Jmh649![kaynağı değiştir]

Vikipedi
Vikipe-tan
Vikipe-tan

Herkesin katkıda bulunabildiği özgür ansiklopedi Vikipedi'ye hoşgeldiniz !

Burası, tamamen gönüllü katılımcıların çabalarıyla, 250'den fazla dilde oluşturulmaya çalışılan özgür ansiklopedi Vikipedi'nin Türkçe sürümüdür. Burada, yazar kadrosu gibi kavramlar yoktur; sizin de içinde bulunduğunuz Vikipedi kullanıcıları, yani Vikipedi'den yararlanan herkes, Vikipedi'nin yazarıdır.

Beş temel ilke üzerinde şekillenen bu projeye katkıda bulunmadan önce, Vikipedi'nin politikalarının özetlerini okumanızı öneririz. Ayrıca Vikipedi'nin işleyişi ve içeriğiyle ilgili bilgileri yardım bölümünden alabilirsiniz. Vikipedi hakkındaki sorularınızı Danışma Masası'na iletebilirsiniz.

Küçük bir hatırlatma: Ansiklopedi maddeleri hariç olmak üzere, tartışma ve kullanıcı mesaj sayfalarındaki yazılarınıza, (~~~~) işaretlerini koyarak ya da alttaki yeşil el işaretinin gösterdiği değiştirme panelinin sol üst onuncu sekmesini tıklayarak imza atmayı ihmal etmeyiniz.

Unutmayın; burası, okuyucuların katkısıyla gelişen özgür ansiklopedi Vikipedi ve siz de buranın bir yazarısınız. Vikipedi'ye katkıda bulunmaktan lütfen çekinmeyin. İyi Vikilemeler... - Vikipedist 22:42, 21 Nisan 2009 (UTC)


Deutsch: Sprechen Sie kein Türkisch? Klicken Sie hier.
English: Don't speak Turkish? Click here.
español: ¿No hablas turco? Cliquea aquí.
français: Vous ne parlez pas turc ? Cliquez ici.
русский: Не говорите по-турецки? Нажмите сюда.
中文: 你不会说土耳其语吗?点击这里
Andere Sprachen   Other languages   Otros idiomas   Autres langues   Другие языки   其他語言

merhaba, kullanıcı haklarınızı yeni aktif olan beyaz listeye dahil olacak biçimde değiştirdiğimi haber vermek istedim. kolay gelsin. --kibele 19:44, 4 Ağustos 2012 (UTC)

Sorry only speak English. Would love help with the project though. Can read more about it here [3] James Heilman, MD (talk · contribs · email)(please leave replies on my talk page) 17:14, 10 Ocak 2014 (UTC)

boss[kaynağı değiştir]

u r the boss. LionelCristianomesaj 14.36, 28 Kasım 2023 (UTC)Yanıtla

king[kaynağı değiştir]

u r the king. Leo? 19.50, 28 Mart 2024 (UTC)Yanıtla

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Yorulmaz Katılımcı Yıldızı
Thanks for ur contributions. Leo? 19.50, 28 Mart 2024 (UTC)Yanıtla