İçeriğe atla

Kullanıcı mesaj:Son kahraman

Sayfa içeriği diğer dillerde desteklenmemektedir.
Konu ekle
Vikipedi, özgür ansiklopedi
Son yorum: MediaWiki message delivery tarafından 2 ay önce Sevgili Son kahraman, yardımına ihtiyacımız var! başlığına

Seçkin ve kaliteli içerik tartışmaları

Seçkin madde adayları

Mermer Köşk (2. aday gösterme) · Yaren (leylek) · Park Otel · Tetrakloroetilen · If Day (2. aday gösterme) · Küçük orman ötleğeni · Japonya · Kerem Aktürkoğlu (2. aday gösterme)


Seçkin liste adayları

Bangladeş'teki Dünya Mirasları listesi · Portekiz'deki Dünya Mirasları listesi · Rusya'daki Dünya Mirasları listesi · Finlandiya'daki Dünya Mirasları listesi · Güney Kore'deki Dünya Mirasları listesi · 100 veya daha fazla UEFA Şampiyonlar Ligi maçına çıkan futbolcuların listesi · Azerbaycan'daki Dünya Mirasları listesi · Arnavutluk'taki Dünya Mirasları listesi · FIFA Yılın En İyi Erkek Futbolcusu · Nobel Barış Ödülü sahipleri listesi (2. aday gösterme) · FIFA Dünya Kupası üçüncülük maçları listesi


Seçkin resim adayları

İspanya'da eski bir yüksek fırın · Panoramic view of Istanbul- Yeni Cami (The New Mosque), Galata Bridge. Turkey, Southeastern Europe.jpg


Kaliteli madde adayları

Muhammed ve Hristiyanlar (2. aday gösterme) · Hekzaklorobenzen · Mollakent Medresesi · Vasil Kınçov · Kilim motifleri · Seniha Bedri Göknil · Hekzaklorobütadien · Ege sanatı · Taksim toplantısı · İngiltere · İvan Pavloviç Sereda (2. aday gösterme) · Nusret Bey · Nahçıvan Uyezdi · Enlil · Nutuk (Mustafa Kemal Atatürk) · Tokyo Kulesi · TCG Heybeliada (F-511)


Seçkin madde incelemesi

Kylie Minogue · Janet Jackson

2009 8 / 2009 9 / 2009 10 / 2009 11 / 2009 12 / 2010 1 / 2010 2 / 2010 3 / 2010 4 / 2010 5 / 2010 6 / 2010 7 / 2010 8 / 2010 9 / 2010 10 / 2010 11 / 2010 12 /


Bugün 21 Haziran 2024, Cuma ve şu an saat 11.06 (UTC/GMT).
Vikipedi'de şu an 612.179 madde ve 40.602 dosya bulunmaktadır.

mesaj[kaynağı değiştir]

Lütfen şurada oyunuzu gerekçelendirebilir misiniz? Ömer Berkaymesaj 11:13, 22 Ağustos 2014 (UTC)

'74 Dünya Kupası[kaynağı değiştir]

Merhabalar. Maddeyi şurada adaylığa çıkardım acaba maddeyi bir de siz kontrol edip, maddeye yorum yapmak ya da oy vermek ister misiniz? (Not: Bu mesaj birden fazla kullanıcıya gönderilmiştir.)--Śαвяí¢αи76ileti 14:25, 25 Ağustos 2014 (UTC)

Türk Silahlı Kuvvetleri[kaynağı değiştir]

Merhabalar Son kahraman, TSK sayfasındaki değişikliği geri almışsınız. Bunun nedeni nedir acaba. İlgili kaynak Kara Kuvvetlerinin kuruluş yılıdır diye açık olarak yazmakta. TSK'nın değil Kara Kuvvetlerinin kuruluş yıldönümü M.Ö.209 olarak geçmekte. Selamlar ve Saygılarımla, İyi Vikiler, Fenerli1978Buyrun beniiiim? 12:06, 2 Eylül 2014 (UTC)

5 yıllık bir Vikipedist olarak hızlı silme kriterlerinden çift dosyanın ne demek olduğunuzu bildiğinizi düşünürdüm. Dosyaları Commonsa yüklediğim için sildim. Teşekkür beklerken azar işitiyorum. İyi akşamlar. --Veryaz 18:07, 19 Ekim 2014 (UTC)

VikiProje Köy davetiyesi[kaynağı değiştir]

VikiProje Köy davetiyesi
Merhaba.
Köyler ile ilgili maddeleri belirli standartlara ulaştırmayı, çoğaltmayı, geliştirmeyi ve düzenlemeyi hedefleyen Köy VikiProjesi ile ilgilenebileceğinizi düşündüm. Detaylı bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz köy maddelerinde meraklilari da kendiniz davet edebilirsiniz.a.nailov 01:01, 21 Kasım 2014 (UTC)

Sizi özledik Son kahraman![kaynağı değiştir]

Son kahraman, Vikipedi sizi özledi!
Katkılarınızı ve Vikipedi'deki varlığınızı özledik!

Eski temponuzla, aramıza yeniden dönmeniz dileğiyle,
Sizi Bekliyoruz!


En samimi ve içten sevgilerle, Mavrikantmsj 09:30, 19 Aralık 2014 (UTC)


Oy kullanımı[kaynağı değiştir]

Merhabalar rahatsız ettiysem özürlerimi kabul edin. Bir istirhamda bulunucaktım. Kaliteli madde adaylığına gösterdiğim şu maddede bolca görüşe ihtiyaç vardır. Acaba göz atıp oy yada yorum yapmak istermisiniz ? Gençfenerbahçeli98 11,16, 10 Ocak 2015 (UTC)

CEE Bahar Uluslararası VikiProjesi Sizsiz Olmaz![kaynağı değiştir]

CEE Bahar 2015 Uluslararası VikiProjesi davetiyesi
Merhaba, Son kahraman
Orta ve Doğu Avrupa ile ilgili maddeleri belirli standartlara ulaştırmayı, çoğaltmayı, geliştirmeyi ve düzenlemeyi hedefleyen Uluslararası VikiProjesi ile ilgilenebileceğinizi düşündüm. Ayrıntılı bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz. Projede değerli katkılarınızı görmek dileğiyle şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar. --Mavrikantmsj 01:13, 15 Mart 2015 (UTC)

ArnavutlukAvusturyaAzerbaycanBelarusBosna-HersekBulgaristanÇekyaErmenistanEstonyaGürcistanHırvatistanKaradağKazakistanKıbrıs CumhuriyetiLetonyaLitvanyaMacaristanKuzey MakedonyaMoldovaPolonyaRomanyaRusyaSırbistanSlovakyaSlovenyaTürkiyeUkraynaYunanistan

Ama İngilizce vikipedi Fatih Sultan Mehmed'in minyatürünü daha değerli bulmuş. Şimdi görünen çizim hayal ürünü ama. Bence madde benim yaptığım son değişliğe geri döndürülmeli diye düşünüyorum. -- Son kahraman ileti 09:18, 10 Kasım 2015 (UTC)

Söz konusu minyatür zaten iki gün önce tarafınızca değiştirilmiş Ingilizce Vikipedide. Kendi değişikliğinizin geri alınmamasını argüman olarak gösteremezsiniz. Evet tam da bahsettiğiniz gibi hayal ürünü, bizzat bir ressam tarafından Fatih Sultan Mehmed'in karşısına geçip yapılmamış. Yaratıcısı ve tarihi belli bir yağlı boya portre ile bir minyatür'ün karşılaştırılması ne kadar doğru? Maurice Flesier msj 12:27, 10 Kasım 2015 (UTC)
Kaynak göster o zaman -- Son kahraman ileti 15:57, 10 Kasım 2015 (UTC)
Doruk455 13:02, 11 Şubat 2016 (UTC)

Bilgi için Teşekkürler Doruk455 -- Son kahraman ileti 15:05, 21 Şubat 2016 (UTC)

Adanalı olarak Adana maddesini geliştirsen olmaz mı? İçerik kötü.-- Son kahraman ileti 15:27, 21 Şubat 2016 (UTC)

o konularla pek ilgilenmiyorum ama imkanım olursa elimden geldigi kadar yardımcı olurum elbette su anda hasta oldugumdan Vikipedi ile pek fazla ilgilene miyorum o yüzden geç cevap verdim saygilar günaydın iyi vikiler --Doruk455 07:58, 22 Şubat 2016 (UTC)
Geçmiş olsun. -- Son kahraman ileti 08:39, 22 Şubat 2016 (UTC)
Uyarı
Uyarı
Lütfen diğer kişilerin değişikliklerini hemen geri almaktan kaçının. Devam ederseniz, kimsenin 24 saat içinde bir maddeyi üç defadan fazla eski haline çeviremeyeceğini belirten üç geri dönüş kuralı ihlal etmeniz nedeniyle Vikipedi'de değişiklik yapmanız engellenebilir.

Not: Buna ayrıca maddenin eski bir halini geri getirmek de dahildir. Teşekkürler, iyi değişiklikler! --kibele 07:31, 2 Ağustos 2016 (UTC)


Uyarı
Uyarı
Lütfen Vikipedi'nin "kişisel saldırı yasaktır" politikasına bir göz atın. Bireyler, kurum-kuruluş ya da oluşumlar üzerine değil, içerik üzerine yorum yapın. Hakaret ve kişisel saldırılar sadece topluluğa zarar vermekle kalmaz katılımcıları da caydırır. Unutmayınız ki, kişisel saldırılar, toplulukta yaratabileceği rahatsızlık sebebiyle engellenmeye yol açabilir. Lütfen soğukkanlı olunuz ve değişiklik yaparken bunu aklınızdan çıkarmayınız. - kibele 07:46, 2 Ağustos 2016 (UTC)Ağustos 2016[kaynağı değiştir]

Bilgilendirme simgesi Lütfen diğer kullanıcılara saldırmayın. İçerik üzerine yorum yapın, katılımcı üzerine değil. Kişisel saldırılar topluluğa zarar verebilir ve diğer kullanıcıları yıldırabilir. Lütfen soğukkanlı olun ve değişiklik yaparken bunu aklınızda bulundurun. Teşekkürler!


Maurice Flesier message 10:01, 25 Ağustos 2016 (UTC)

2016 Türkiye askerî darbe girişimi ya da darbecilerin verdiği adıyla Yurtta Sulh Harekâtı, 15-16 Temmuz 2016 tarihleri arasında Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde kendilerini Yurtta Sulh Konseyi olarak tanımlayan FETÖ/PDY,[2] br [3] CIA[4] ve ABD'li NATO'ya[5] dahil bir grup asker tarafından gerçekleştirilen askerî darbe teşebbüsü.

Kullanılan oyların gerekçelendirilmesi[kaynağı değiştir]

  • Son kahraman merhaba. Uzun yıllardır Vikipedi'deyiz. Oylamalarda Vikipedistlerin kullandıkları karşı oyları gerekçelendirmek gerektiği konusunda burada ahkam kesecek değilim. Ancak bu konuda Vikipedistler kullandığın oyları gerekçelendirmen konusunda seni defalarca uyarmışlar. Lütfen bu konuda gereken hassasiyeti göster. Sürekli belli bir konuda uyarı almanın sana olumsuz bir geri dönüşü olmasını kimse istemez. Sevgiler.--ahzaryamedileti 22:26, 5 Aralık 2016 (UTC)

Dosya:Cumhuriyet logo.gif[kaynağı değiştir]

Merhaba, ben Magurale. Oluşturduğun Dosya:Cumhuriyet logo.gif maddesini Vikipedi'nin hızlı silme kriterlerinden "D1: Çift kopya dosya" kriterine uyduğuna inandığımdan silinmesi için işaretledim. Hizmetliler maddeyi ve tartışma sayfasını inceledikten sonra karar verecekler. Eğer bir hata yaptığımı düşünüyorsan ya da herhangi bir sorun varsa mesaj sayfam üzerinden bana ulaşabilirsin. Teşekkürler. --Magurale (mesaj) 19.11, 12 Ağustos 2020 (UTC)Yanıtla

Mereklı köfteci bir sahne.jpg adlı dosya kullanılmıyor[kaynağı değiştir]

Mereklı köfteci bir sahne.jpg adlı dosyayı yüklediğiniz için teşekkürler. Açıklama sayfasında belirtildiği üzere dosya, adil kullanım dosyasıdır ve Vikipedi'de adil kullanım politikası kriterlerini sağlamak zorundadır. Ancak şu anda bu dosya hiçbir maddede kullanılmamaktadır. Eğer dosya maddeden çıkarıldıysa, neden çıkarıldığını kontrol ediniz. Eğer kullanılabilir olduğunu düşünüyorsanız yeniden ekleyebilirsiniz. Ancak resmin adil kullanım politikasına uyduğundan emin olunuz.

Önümüzdeki yedi gün içinde dosya hala kullanılmıyorsa silinecektir. Dosya zaten silindiyse, silen hizmetliden geri getirme talebinde bulunabilir ve sorunu çözme şansı isteyebilirsiniz. Sorularınız için danışma masasını kullanabilirsiniz. Diğer yüklediğiniz dosyaları kontrol etmek istiyorsanız bu bağlantıyı tıklayabilirsiniz. Teşekkürler. ‒ToprakM  23.36, 2 Şubat 2023 (UTC)Yanıtla

Hep birlikte sürüm kontrollerini eritelim![kaynağı değiştir]

Selam sevgili devriye, şu anda, özgür ansiklopedimiz Vikipedi'de sürüm kontrolü bekleyen tam olarak 1.880 değişiklik bulunmakta; bu oldukça yüksek bir değer. Bu sayıyı 2 haneli sayıların altına düşürmek için iş birliği yapmaya ihtiyacımız var.. Okurların doğru bilgilere hızlı ve düzgün şekilde erişebilmesi için haydi hep birlikte bekleyen değişiklikleri eritelim!

(Bu toplu mesaj olduğu için lütfen yanıtınızı ya bu mesaja beni etiketleyerek ya da mesaj sayfama belirterek cevap veriniz.) YG1’mensaje❓ MediaWiki message delivery (mesaj) 19.31, 12 Mart 2024 (UTC)Yanıtla

Bilgilendirme Hk.[kaynağı değiştir]

MediaWiki message delivery (mesaj) 19.06, 15 Mart 2024 (UTC)Yanıtla

Bilgilendirme[kaynağı değiştir]

Merhaba sevgili kullanıcı, 20 Mart tarihinde yani bu gün 14:00 UTC (TSİ:17:00) saatlerinde yapılacak olan sunucu değişikiliğinden dolayı Tüm Vikileri kısa bir süreliğine sadece okuyabiliceksiniz, değişiklik yapamayacaksınız. Detaylı bilgi için bkz.: Test duyuru.
MediaWiki message delivery (mesaj) 13.41, 20 Mart 2024 (UTC) YG1’Je t'écoute❓ Yanıtla

Sevgili Son kahraman, yardımına ihtiyacımız var![kaynağı değiştir]

Selam sevgili Son kahraman, şu anda, özgür ansiklopedimiz Vikipedi'de sürüm kontrolü bekleyen tam olarak 4.743 değişiklik bulunmakta; ne yazık ki bu çok yüksek bir değer. Bu sayıyı hızlıca eriterek okurlara sunmak için hep birlikte iş birliği yapmaya ihtiyacımız var.. Okurların doğru bilgilere hızlı ve düzgün şekilde erişebilmesi için haydi hep birlikte bekleyen değişiklikleri eritelim!

(Bu bir toplu mesajdır.) ~ YG1¡Hola❗️ MediaWiki message delivery (mesaj) 19.32, 20 Nisan 2024 (UTC)Yanıtla

  1. ^ "Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Genel Kurulunun 24/08/2016 Tarihli ve 2016/426 Sayılı Kararı". 24 Ağustos 2016. 24 Ağustos 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 24 Ağustos 2016. 
  2. ^ "KHK/670 Olağanüstü Hal Kapsamında Alınması Gereken Tedbirler Hakkında Kanun Hükmünde Kararname". resmigazete.gov.tr. 17 Ağustos 2016. 17 Ağustos 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 17 Ağustos 2016. 
  3. ^ "Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Genel Kurulunun 24/08/2016 Tarihli ve 2016/426 Sayılı Kararı". 24 Ağustos 2016. 24 Ağustos 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 24 Ağustos 2016. 
  4. ^ "İlker Başbuğ'dan çok konuşulacak açıklamalar: Darbe girişiminin arkasında 3 grup var". hurriyet.com.tr. 2 Ağustos 2016. 17 Ağustos 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 17 Ağustos 2016. 
  5. ^ "Türkiye'deki bütün darbelerin arkasında ABD ve NATO yer almaktadır". kanalahaber.com. 29 Mart 2016. 17 Ağustos 2016 tarihinde kaynağından arşivlendi. Erişim tarihi: 17 Ağustos 2016.