Kullanıcı mesaj:Mimar77

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Seçkin ve kaliteli içerik tartışmaları

Cscr-featured1-candidate.png Seçkin madde adayları

Hoşyar Kadın Çeşmesi · Amy Adams · Galata Kulesi · Astatin · İstanbul Anadolu Adalet Sarayı


Cscr-featured1-candidate.png Seçkin liste adayları

Thomas Cole'un tabloları listesi · Peter Dinklage filmografisi · Epic Games oyunları listesi · Britanya kraliyet ailesinin en uzun yaşayan üyeleri listesi · Çağatay Akman videografisi · Türkiye Cumhuriyeti'nin kadın bakanları listesi · En İyi Rap Albümü Grammy Ödülü · Grammy Efsane Ödülü · Dido diskografisi · Sagopa Kajmer videografisi · Bizim Hikaye (1. sezon) 2


Cscr-featured1-candidate.png Seçkin resim adayları

Krom kristalleri ve krom küp · Çaldıran Muharebesi · II. Mahmud · Volume rendered CT scan of a pregnancy of 37 weeks of gestational age (smaller).gif · Kalaş kadını


Cscr-featured2-candidate.png Kaliteli madde adayları

1994 Kış Olimpiyatları'nda Meksika · Askr ile Embla · Alan Moore (savaş ressamı) · Adriana Ocampo 2 · 1988 Kış Olimpiyatları'nda Fiji · Erken modern İskoçya’da cadı mahkemeleri · Altın Küre Cecil B. DeMille Ödülü · En İyi Aranjman Grammy Ödülü · Entwicklung serisi · Centrosaurus · Palanka · Sultaniye (yat) · Stilianos Zaucis · İnebolu bombardımanları · Tiger 131


Cscr-featured1-candidate.png Seçkin madde incelemesi

İnka mimarisi · Sirius · Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı (film) · Hazar Kağanlığı · Oscar Niemeyer


Cscr-featured1-candidate.png Seçkin liste incelemesi

No Doubt diskografisi


Cscr-featured2-candidate.png Kaliteli madde incelemesi

Ayvalık (2. aday gösterme) · Hong Kong bayrağı


Plaj[kaynağı değiştir]

Maddedeki açıklamaları silmeden tartışma sayfasına bakabilirdiniz. Kaynağı verilerek yazılmış bir bilgiyi Vikipediye sırf kendisinin uydurmuş olduğu kelimeleri eklemek için üye olmuş birinin itirazı ile silmiş oluyorsunuz. --88.251.35.19 13:52, 11 Şubat 2017 (UTC)

İran mimarisi[kaynağı değiştir]

  • Merhabalar, mimarlık alanında çok güzel katkılarınız var. İran mimarisi sayfasını oluşturmayı düşündünüz mü? İran hem komşumuz hem çok güzel mimari eserleri var hem de Türkler de o ülkeye bir çok katkıda bulunmuşlar. Bu sayfayı açarsanız çok güzel olur. İyi çalışmalar.--Nushirevan11 ☾★ 23:04, 18 Mart 2017 (UTC)
  • Merhabalar. Vaktim olduğunda ülkeler mimarilerine başlamak gibi bir hedefim var. İlk olarak İngilizce Vikipedi'de oluşturulmuş maddelere bakacağım.İran mimarisi maddesi de mevcut orada. İlgin için teşekkürler, kolay gelsin. Mimar77 (mesaj) 00:14, 19 Mart 2017 (UTC)

Hoysala mimarisi[kaynağı değiştir]

  • Merhaba Mimar, nasılsın? SM çalışmalarına ilgi duyduğundan sormak istedim. Hoysala mimarisi maddesini Mskyrider 2007'de SM olan İngilizcesinden çevirmiş. İng.'deki madde o zamandan bu yana çok köklü bir değişikliğe uğramamış sanıyorum, ama arada az da olsa bir fark var gibi. Bu iki metni karşılaştırıp eksikleri gidermek ilgini çeker mi acaba? Kırmızılar konusunda işbirliği gerekecek gibi görünüyor, ama işin bu kısmını belki sen halledebilirsin. İlgilenemezsen de sorun değil. İyi çalışmalar. --Yabancım 12:19, 2 Nisan 2017 (UTC)
  • Merhaba Yabancı. İyiyim teşekkür ederim. Sen de iyisindir umarım. Evet haklısın, bu madde rahatlıkla SM adayı olabilir. Elimden geldiğince vaktim olduğunda yardımcı olmaya çalışırım. Kırmızıları ben açarım yavaş yavaş. Kolay gelsin. Mimar77 (mesaj) 03:25, 5 Nisan 2017 (UTC)
  • Sevindim, şimdiden teşekkürler. :) Kırmızılar için ben de elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım, ama işin diğer kısmı benim boyumu aşıyor. Umarım maddeyi SM yapabiliriz. Kolay gelsin. --Yabancım 08:21, 5 Nisan 2017 (UTC)

Carme Pigem silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Carme Pigem) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Carme Pigem sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--E4024 (mesaj) 13.27, 25 Aralık 2019 (UTC) {{subst:CFDNote|1=Kategori:Kadın mimarlar}} E4024 (mesaj) 13.29, 25 Aralık 2019 (UTC)

Kategori:Kadın mimarlar silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa ( ) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Kategori:Kadın mimarlar sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--E4024 (mesaj) 13.31, 25 Aralık 2019 (UTC)