İçeriğe atla

In These Arms

Vikipedi, özgür ansiklopedi
"In These Arms"
Keep The Faith albümünden
Bon Jovi single
YayımlanmaMayıs 1993
FormatCD
KaydedilmeLittle Mountain, Vancouver,Kanada 1992
TarzHard Rock
Süre5:18
ŞirketMercury
YazarJon Bon Jovi, Richie Sambora, David Bryan
YapımcıBob Rock
Bon Jovi tekli kronolojisi
""Bed Of Roses""
(1993)
"In These Arms"
(1993)
""I'll Sleep When I'm Dead""
(1993)

In These Arms, rock grubu Bon Jovi'nin' 4 sene aradan sonra yayınladığı 1992 çıkışlı beşinci albümleri Keep The Faiht'in dördüncü şarkısıdır ve albümden yayınlanan üçüncü singledır.

Şarkı hakkında

[değiştir | kaynağı değiştir]

In These Arms Jon Bon Jovi, Richie Sambora ve David Bryan tarafından yazılmıştır. Keep The Faith albümü için yazılan son şarkıdır albüme son anda yetiştirilmiştir. Amerika'da uzun süre Top 40'ta yer alan ve uluslararası alanda büyük başarı elde eden In These Arms, grubun en başarılı singlelarından biridir. Şarkı İngiltere listelerinde 9 numaraya kadar yükselmiştir.

In These Arms'ın klibi tıpkı Bed Of Roses'ın performans görüntülerinin olduğu gibi Wayne Isham tarafından 31 Aralık 1992 de Stabler Arena, Bethlehem Pennsylvania konserinde çekilmiştir. Klip sadece performans görüntülerinden oluşmaktadır.

Canlı Performanslar

[değiştir | kaynağı değiştir]

In These Arms Keep The Faith turnesi esnasında hemen hemen her konserde çalınmıştır. 1995 Cross Road turnesinde hiç çalınmayan şarkı 1996 These Days turnesi esnasıdna sadece akustik olarak çalınmıştır. 2000 yılında Crush turnesinde de hiç çalınmayan In These Arms 2001 de Tokyo'da verilen konser öncesi organizatörlerden birinin neden bu şarkıyı çalmıyosunuz çok büyük hit demesi üzerine bu tarihten itibaren Bon Jovi'nin konserlerde en çok yer verdiği şarkılardan biridir.