Siber seks

Vikipedi, özgür ansiklopedi

Siber seks, İnternet seksi ya da bilgisayar seksi olarak da bilinen, iki veya daha fazla kişinin bilgisayar ağı yoluyla cinsel mesaj gönderdiği ve aldığı durumdur. Kişiler genellikle partnerlerine, tahrik etmek için kendi cinsel fantezilerini anlatırlar.[1]

Siber seks gerçek hayatta mastürbasyonu da içerir.[2] Katılımcıların hayal gücü ne kadar geniş olursa, siber seks de o kadar kaliteli olur. Genellikle uzak mesafedeki ilişkilerde ya da İnternet ortamında tanışan kişiler arasında gerçekleşir. Bazı durumlarda webcam de kullanılır.

Ayrıca bakınız[değiştir | kaynağı değiştir]

Kaynakça[değiştir | kaynağı değiştir]

  1. ^ Hahn, Harley (1996). The Internet Complete Reference. 2nd. Osborne McGraw-Hill. s. 570. ISBN 0-07-882138-X. The goal of mud sex is the same as the goal of regular sex (without the babies): to bond temporarily in a way that is physically and emotionally satisfying. To do so, two people will exchange messages so as to lead one another into a high level of sexual arousal, culminating in a well-defined resolution. 
  2. ^ Hahn, Harley (1996). The Internet Complete Reference. 2nd. Osborne McGraw-Hill. s. 570. ISBN 0-07-882138-X. To be blunt, most mud sex is also accompanied by the people sexually gratifying themselves in real life at the same time.