Kullanıcı mesaj:Hyios monogenes

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Vikipedi'ye hoş geldin Hyios monogenes![kaynağı değiştir]

Bu su soğuk değil. Cesur ol!

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Writers Barnstar Hires.png Yazar Yıldızı
:) Anyela. 07.02, 12 Ocak 2021 (UTC)

futbolcular[kaynağı değiştir]

Selamlar. Açtığınız futbolcu maddelerinin şablon kısmı rezalet halde. Birisi düzenlemek istese parametreleri bulamaz. Açtığınız tüm futbolcu maddelerini buradan kontrol edip İngilizce bilgi kutularını buradaki bilgi kutusu aracı yardımıyla düzenli bir biçimde oluşturup maddelerin bilgi kutularını düzeltebilir misiniz? Çok fazla bu tip madde açtığınızdan tek başıma bu işe kalkışamıyorum.--Śαвяí¢αи76ileti 16.30, 14 Ocak 2021 (UTC)

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Writers Barnstar Hires.png Yazar Yıldızı
Türkçe Vikipedi'ye yaptığınız katkılar için... Huuntaİleti 19.34, 16 Ocak 2021 (UTC)

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

BoNM - Argentina Hires.png Arjantin Yıldızı
Türkçe Vikipedi'ye Arjantin hakkında yaptığınız katkılar için... Gogolplex (mesaj) 18.23, 1 Şubat 2021 (UTC)

İBP puanlamaları[kaynağı değiştir]

Selam Hyios monogenes, katkıların için çok teşekkürler. Katkı sayfana sadece hangi maddelerde katkın olduğunu eklemen yeterli, puanlamaları sorumlular yapıyor. Bu ara biraz yoğunum, vakit ayıramıyorum ama sen o kısımlarla uğraşmak zorunda değilsin. Pazartesiye kadar bir şekilde yapacağım hepsini. Sevgiler, iyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 15.59, 5 Şubat 2021 (UTC)

Rica[kaynağı değiştir]

Merhabalar, öncelikle katkılarınız için teşekkürler. Sizden bir ricam olacaktı açtığınız Güney Kore dizilerine bu sayfadan da bağlantı verebilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler, iyi günler --Anyela. 09.56, 7 Şubat 2021 (UTC)

Tabii ki, memnuniyetle! Hyios monogenes (mesaj) 10.10, 7 Şubat 2021 (UTC)

İyi vikiler[kaynağı değiştir]

Sevgili Hyios monogenes, Vikipedi'ye katkılarınız için çok teşekkürler. Covid-19 önlemleri kapsamında pek çoğumuzun evinden çıkmadığı şu dönemi elimizden geldiğince Türkçe Vikipedi'ye katkı için kullanmak en güzel uğraş! Türkçe Vikipedi'nin her alanda uzman kişilerin bilgisine, emeğine çok ihtiyacı var ve katkılarınız çok değerli. Elinize sağlık.

Eğer Vikipedi'ye katkılarınız sırasında sorunuz, yardıma ihtiyaç duyduğunuz bir konu olursa deneyimli bir vikipediste veya Köy Çeşmesi'ne mesaj bırakabilirsiniz. Ayrıca birine hızlıca ulaşabilmek için Wiki-dışı bir ortamı kullanmak isterseniz şu adresteki Telegram grubuna da katılabilirsiniz.

Size Türkçe Vikipedi başta olmak üzere Türkçe özgür bilgi ve içeriğin gelişimi ve desteklenmesi için çalışan Wikimedia Topluluğu Kullanıcı Grubu Türkiye (WMTR) adlı oluşumu da tanıtmak isterim.

WMTR üyeleri üniversiteler, kütüphaneler ve müzelerle çalışarak Vikipedi'yi geliştirmeye, katkıları arttırmaya çalışmakta. Bir süre önce İstanbul'da Salı akşamları düzenli olarak vikipedistler arasında sosyal buluşmalar gerçekleştirilmeye başladı. Şimdi bu buluşmalar çevrimiçi olarak İstanbul ve İstanbul dışından dileyen tüm vikipedistlerin katılımı ile gerçekleşiyor. Müsait olduğunuz bir zaman dilerseniz bu toplantılara da bekleriz. Tarafıma e-posta ile ulaşabilirseniz adresinize davet göndermek isteriz.

Kolay gelsin ve iyi vikiler Face-smile.svg Sakhalinio (mesaj - e-posta) 17.06, 7 Şubat 2021 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Articles for Creation Barnstar Hires.png
Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba Hyios monogenes,
5. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Desteklenmeyen parametre içeren kaynak kullanan sayfaların bakımı" konulu projedeki performansınız sonrasında Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. Ornek11222mesaj 06.50, 8 Şubat 2021 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü[kaynağı değiştir]

Kindness Barnstar Hires.png
Yeni Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba Hyios monogenes,
5. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Desteklenmeyen parametre içeren kaynak kullanan sayfaların bakımı" konulu projedeki performansınız sonrasında Yeni Katılımcı Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. Ornek11222mesaj 06.50, 8 Şubat 2021 (UTC)

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Tireless Contributor Barnstar Hires.gif Yorulmaz Katılımcı Yıldızı
Arjantin ile olan katkılarınızdan ötürü, aynı kıtanın kuzeylerinden bu yıldızı takdim etmek isterim. İyi katkılar :) NanahuatlEfendim? 09.20, 17 Şubat 2021 (UTC)

Erken Bahar filmi ile ilgili[kaynağı değiştir]

Merhaba Yakın zaman açtığınız Soshun filminin sayfası ile ilgili bir sorum olacaktı. Filmde Setsuko Hara oynamıyor ve sayfada yazdığınız konu ve afiş Erken Gelen Yaz filmine benziyor. Filmlerde bir karışıklık olmuş olabilir mi? Bu arada Ozu ile ilgili bir çok sayfa açmışsınız çok teşekkürler görünce sevindim kendisi benim favori yönetmenlerimdendir. Kirazcicegi34 (mesaj) 19.06, 19 Şubat 2021 (UTC)

Evet dediğiniz gibi bir karışıklık olmuş. Düzelticeğim. İlginiz için teşekkürler! Ben de çok severim :) Hyios monogenes (mesaj) 19.10, 19 Şubat 2021 (UTC)