Kullanıcı mesaj:Pragdon

  Vikipedi, özgür ansiklopedi

  Film başlıkları[kaynağı değiştir]

  Merhaba. Film başlıkları ile ilgilendiğinizi gördüm o yüzden size yazmak istedim. Bazı Japon filmlerinin yanlış başlıklarla açıldığını düşünüyorum. Öğün (film), Erken Bahar, Güz Sonu. Erken Bahar adıyla açılan filmin erken gelen bahar adıyla bir sinema sitesinde yer aldığını gördüm yine aynı şekilde güz sonu filminin başka bir film sitesinde geç sonbahar ismiyle yer aldığını buldum. Meshi filmi için Türkçe bir başlık bulamadım. İyi çalışmalar Kirazcicegi34 (mesaj) 22.06, 10 Nisan 2021 (UTC)Reply[yanıtla]

  Davet[kaynağı değiştir]

  Imperial Seal of Japan.svg Japonya Vikiprojesine Davetlisiniz
  Merhaba, iyi çalışmalar, iyi vikiler.
  Japonya ile ilişkili tarih, politika, bilim, coğrafya, ekonomi, askeriye, hukuk, eğitim, felsefe, kişi, toplum vb. gibi konularda maddeler açmayı ve var olan maddeleri düzenleyerek kaliteli hale getirmeyi amaçlayan Japonya Vikiprojesine davetlisiniz.

  Projeye katkıda bulunmak isterseniz katılımcılar listesine isminizi ekleyebilir ve çalışma sayfasında yapmayı düşündüğünüz katkıları yazarak benzer ilgi alanına sahip kişilerle birlikte hareket edebilirsiniz.

  Proje hakkında daha fazla bilgi ve tartışma için TIKLAYINIZ.

  --Huunta ▪ ileti 21.55, 15 Ekim 2021 (UTC)Reply[yanıtla]

  Vikiproje:Bursa'ya davetlisiniz![kaynağı değiştir]

  City of Bursa.jpg Vikiproje Bursa davetiyesi
  İyi günler, iyi vikiler!
  Bursa ile ilgili maddeleri arttırmayı, belirli standartlara ulaştırmayı ve düzenlemeyi hedefleyen Bursa Vikiprojesi ile ilgilenebileceğinizi düşündüm. Detaylı bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz.

  Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler!

  Kadıköylümesaj 09.04, 27 Ekim 2021 (UTC)Reply[yanıtla]

  Vikiproje:Zonguldak'a davetlisiniz![kaynağı değiştir]

  Vikiproje Zonguldak davetiyesi.png Vikiproje Zonguldak davetiyesi
  İyi günler, iyi vikiler!
  Zonguldak ile ilgili maddeleri arttırmayı, belirli standartlara ulaştırmayı ve düzenlemeyi hedefleyen Zonguldak Vikiprojesi ile ilgilenebileceğinizi düşündüm. Detaylı bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz.

  Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler!

  Kadıköylü Mesaj11.34, 5 Aralık 2021 (UTC)Reply[yanıtla]

  Vikiproje Friends daveti[kaynağı değiştir]

  Paley Center for Media - Friends set (7072413403).jpg VikiProje Friends davetiyesi
  Merhaba Pragdon, Friends ile ilgili maddeleri belirli standartlara ulaştırmayı, çoğaltmayı ve geliştirmeyi hedefleyen Friends Projesi'ne katılmak için sizi davet ediyoruz. Daha fazla bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz. İyi çalışmalar Face-smile.svg--MediaWiki message delivery (mesaj) 18.40, 21 Aralık 2021 (UTC)Reply[yanıtla]

  --07 (mesaj) 18.40, 21 Aralık 2021 (UTC)Reply[yanıtla]

  Vikiproje Friends İş Birliği Projesi daveti[kaynağı değiştir]

  Friends logo.svg Selamlar Pragdon! Vikiproje Friends iş birliği projesinde bu ayın konusu Friends bölümlerinin maddelerinin açılması ve varolan sayfaların geliştirilmesi seçilmiştir. Katılımınızı beklemekteyiz Face-smile.svg İyi çalışmalar! --MediaWiki message delivery (mesaj) 15.28, 28 Aralık 2021 (UTC)Reply[yanıtla]

  --07 (mesaj) 15.28, 28 Aralık 2021 (UTC)Reply[yanıtla]

  Toplu mesaj göndericiliğinin geri alınması[kaynağı değiştir]

  Merhaba Pragdon. Toplu mesaj göndericisi olarak son toplu iletinizi 3 Ağustos 2018'de gönderdiğinizi görüyorum. Uzun süren (ve esasında bitmesini beklediğim) molanızdan ötürü doğal olarak bu özelliği kullanamamışsınız. Bu sebeple toplu mesaj gönderme özelliğine ihtiyacınız kalmadığını değerlendirdiğim için sizi toplu mesaj göndericileri kullanıcı grubundan çıkartıyorum.

  Eğer yeniden bu özelliğe ihtiyacınız olursa bana veya bir başka hizmetliye talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.

  İyi çalışmalar dilerim. Vincent Vega mesaj? 22.22, 12 Şubat 2022 (UTC)Reply[yanıtla]