Kullanıcı mesaj:Pragdon

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atlaArşivleme


Duyurular
Duyuru arşivi


Ödüller
Ödül arşivi


2016 Öncesi
Mesaj Arşivi


2016 Arşivi
Mesaj Arşivi


2017 Arşivi
Mesaj Arşivi


2018 Arşivi
Mesaj Arşivi


Maddeler[kaynağı değiştir]

Selam, şurada ilgini çeken madde var mı? Varsa açabilirsen sevineceğim :) --Ahmet Turhan (mesaj) 17.05, 23 Ekim 2018 (UTC)

Yanıt vermedin ama listedeki şu maddeler sinema/tv vb. görsel görüntü konularıyla ilgili, belki ilgilenirsin.

--Ahmet Turhan (mesaj) 15.11, 1 Kasım 2018 (UTC)

  • Selam @Ahmet Turhan, mesajı gördüm hatta listeni de inceledim ama cevap vermeyi unutmuşum kusura bakma. :) Bu aralar fazlaca vakit ayıramıyorum buralara ama ilk fırsatta buraya eklediklerin ile ilgilenmeye çalışacağım. :) --Pragdonmesaj 16.43, 1 Kasım 2018 (UTC)

Pittsburgh Üniversitesi ve Hong Kong University of Science and Technology maddesi hk.[kaynağı değiştir]

Merhaba her iki maddeye görsel eklemek istiyorum ancak yardıma ihtiyacım var. Bu maddelere görsel bulmamda yardımcı olursanız çok sevinirim lütfen. Çok teşekkür ederim. Bu arada sizden epeydir haber alamadım umarım iyisinizdir. Güzel haberlerinizi almak dileğiyle. Sevgiler. Oznurkazanci (mesaj) 20.57, 28 Ekim 2018 (UTC)

Teşekkür ederim[kaynağı değiştir]

Merhaba, Çok teşekkür ederim hocam. Sizden haber almak harika büyük moral oldu:-) Bu hafta üç yeni madde açtım. Pittsburgh Üniversitesi, Hong Kong University of Science and Technology (Hong Kong Bilim ve Teknoloji Üniversitesi) ve Prof. Dr. David Zweig maddeleri. Bu maddelere görsel eklemek istedim ancak başarılı olamadım. Bu maddeler için görseller Google media ve wikimedia’da mevcut ancak ben eklemeyi beceremedim :-( Bu konuda biraz daha pratiğe ihtiyacım var. Şanslıyım ki sizin gibi bir guru bana hep yardımcı oluyor. Sizden çok şey öğrendim öncelikle bu süreçte harika bir öğretmen olduğunuz için minnettarım. Yoksa çoktan kaybolmuştum. İyi bir yardım (hoca) bulmak çok zor hocam insan kiymetini bilmeli diyorum. Sizin için böyle yoğun olduğunuz bir süreçte bana vakit ayırdığınız için ayrıca çok teşekkür ederim. Aşağıdaki hususlarda bana değerli vaktinizi ayırırsanız minnettar olurum hocam.

Prof. Dr. David ZWEIG maddesi hızlı silinme sürecinde görünüyor. Diğer iki maddede kayda değerlik hususunda bir sorun görünmüyor. Gayet iyi durumdalar ancak bir kontrol ederseniz süper olurdu. Onlara resim veya görsel ekleyebilirsek (uygun gördüğünüz şekilde) çok sevinirim hocam. Birde üzerinde uzun zamandır çalıştığım ve emek verdiğim Vedat Akman hocanın maddesine bir iki çok küçük eklemem ve düzeltmem oldu kontrol edip onaylarsanız ayrıca minnettar olurum. Son olarak CINEJ maddesi halen üzerinde uyarı ile duruyor acaba onu Pittsburgh maddesine taşımamız mümkün mü lütfen. Biliyorum çok uzun bir istek listesi oldu ancak affınıza sığınarak yardımınızı rica ediyorum hocam. Bu arada film veya sinema projeleri varsa yakın zamanda katılmak isterim. Bu aralar vaktim müsait hem de bir şeyler öğrenmiş olurum. Benim için çok iyi olur. Çok teşekkür ederim. Sevgiler.:-)Oznurkazanci (mesaj) 22.42, 29 Ekim 2018 (UTC)

Estağfurullah elimden geldikçe yardımcı olmaya çalışıyorum sadece :) David ZWEIG ile ilgili şu aşamada yapılacak bir şey yok. Vikipedi yönergelerine göre vikipedide maddesi yer alacak kadar kaynağa ulaşılamıyor. CINEJ maddesine gelirsek de gerekli noktaların taşımasını gerçekleştirdim zaten. Ancak o madde özelinde diğer üyeler ile bir tartışma yürütülmesi gerekiyor. O sebeple şimdilik orası için de bir işlem yapmaya gerek yok. Hong Kong ve Pittsburgh üniversitelerini de inceledim. Bir sıkıntısı yok şimdilik. Hong Kong maddesine bir görsel ekledim ancak daha ayrıntılı bir zamanda bir kaç görsel daha ekleyebilirim. Ve tabi Pittsburgh üniversitesi için de.
Sinema ile ilgili projeye de [Vikiproje:Sinema/İş birliği projesi/2018/Ekim Buradan] katılabilirsiniz. :) --Pragdonmesaj 11.50, 30 Ekim 2018 (UTC)

Çok teşekkür ederim:-) SevgilerOznurkazanci (mesaj) 15.21, 30 Ekim 2018 (UTC)

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Original Barnstar Hires.png Özgün Yıldız
Bu yıldız sizin için. Yardımınız için çok teşekkür ederim. Oznurkazanci (mesaj) 15.27, 30 Ekim 2018 (UTC)

Dil maddeleri[kaynağı değiştir]

Merhaba Pragdon, İBP'de bu hafta ilgini çekeceğini sandığım bir proje var. Bir göz atarsan sevinirim. Mukaddimeileti 11.04, 5 Kasım 2018 (UTC)

Mutlu Yıllar Dilerim[kaynağı değiştir]

Sizin ve tüm Viki ailesinin yeni yılını kutlarım. Sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yeni yıl diliyorum. Her şey yeni yılda gönlünüzce olsun. Sevgiler Oznurkazanci (mesaj) 16.04, 1 Ocak 2019 (UTC)