Kullanıcı mesaj:Tarkovsky

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Hoş geldin Tarkovsky![kaynağı değiştir]

Face-smile.svg ilk adımlar

Yardım ve Sıkça Sorulan Sorular sayfaları sana oldukça yardımcı olacaktır. Bu sayfalarda Vikipedi'de nasıl dolaşacağına, nasıl madde düzenleyeceğine ya da temel lisans politikasına dair açıklamalar bulabilirsin. Buraya katkıda bulunmak için teknik anlamda özel bir yeteneğe sahip olman gerekmez. Katkıda bulunurken cesur ol ve her zaman diğer kullanıcıların iyi niyetli olduğunu varsay!. Burası bir Wiki - katkıda bulunmak gerçekten kolay!

Face-angel.svg Yardım bulmak

Daha fazla bilgiyi Topluluk Portalı'nda bulabilirsin. Sorularını Yardım masası'nda, Köy çeşmesi'nde ya da IRC'deki #wikipedia-tr kanalında sorabilirsin. Çoğu kullanıcı yeni gelenlere yardım etmekten mutluluk duyacaktır. Bu kullanıcıların listesini Vikipedi:Yardım gönüllüleri sayfasında bulabilir, istediğin biriyle mesaj sayfası aracılığıyla iletişime geçebilirsin.

Face-glasses.svg İpuçları ve püf noktaları
  • Vikipedi beş temel taş üzerine kuruludur, katkıda bulunmadan önce okumanda oldukça yarar var.
  • Lütfen tartışma sayfalarında yazdıklarını, sonuna ~~~~ koyarak imzalamayı unutma!.
  • Kullanıcı sayfana Babil kutularını koyman, diğer kullanıcıların senin hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalarını sağlar.
  • Telif hakkı ile korunan hiç bir eseri buraya eklememen gerektiğini unutma!
  • Yüklediğin resimleri sana ait olan bir galeride görebilirsin.
  • Yaptığın katkının başka katılımcılarca değiştirilmesini ya da özgürce ve sınırsızca başka yerlere dağıtılmasını istemiyorsan, katkıda bulunmayabilirsin.
MediaWiki logo without tagline.png Kardeş Projeler

VikiSözlük
Özgür Sözlük

VikiKitap
Özgür Kitaplar

VikiKaynak
Özgür Kütüphane

VikiSöz
Özdeyişler

Commons
Çoklu ortam paylaşım

Meta-Wiki
Viki Merkez

Dbl2010bot 23:21, 18 Aralık 2006 (UTC)M. Kemal Selanikli 11:43, 9 Mayıs 2006 (UTC)16 Temmuz 2019 Salı

Crystal Clear action run.svg Bot başvurusu: Texvc2LaTeXBot


Nuvola apps error.svg Sayfa tartışmalarına katılarak görüş bildirin (83).
Nuvola apps korganizer.svg Kategori tartışmaları sayfasındaki tartışmalara katılın (5).
Cscr-featured1.png Haftanın seçkin maddesi için lütfen fikir belirtin.
Question book-3.png Biliyor muydunuz bölümündeki önerileri değerlendirin veya yeni cümle önerisinde bulunun.
Logo of Grafik Laboratuvarı.png Vikipedi:Grafik Laboratuvarı'nda dosyalar üzerinde isteğiniz değişiklikleri belirtebilirsiniz.


Good Article collaboration.svg İş birliği projesine katılın!


Cscr-featured1-candidate.png Seçkin madde adayları: Samsunspor 2018-19 sezonu · Abutiu · Leonid Brejnev'in etkisi · Vince Kasırgası · Samantha Smith · Georgiy Çiçerin · Açlık Oyunları · Samsun · 2017 Emirates Cup · Usame bin Ladin'in Abbottabad'daki kompleksi · 2013 Akdeniz Oyunları'nda atletizm - Kadınlar çekiç atma · 2013 Akdeniz Oyunları'nda atletizm - Kadınlar yüksek atlama · Tambora Dağı

Cscr-featured1-candidate.png Seçkin liste adayları: Avrupa Futbol Şampiyonası'ndaki hat trick'ler listesi · Nobel Fizik Ödülü sahipleri listesi · Premier League Ayın Golü · Premier League Ayın Oyuncusu · Premier League Ayın Teknik Direktörü · Premier League Altın Ayakkabı · Bizim Hikaye (1. sezon) · Thierry Henry'nin attığı millî takım golleri listesi · Türkiye'deki millî parklar listesi · Sovyetler Birliği liderleri listesi

Cscr-featured1-candidate.png Seçkin resim adayları: Engelli koşu · Kar tanesi · Big Mac

Cscr-featured2-candidate.png Kaliteli madde adayları: Ninurta · Aleksios Apokaukos · Gılgamış · Udug · Cahit Sıtkı Tarancı · Cemal Süreya

Cscr-featured1-candidate.png Seçkin madde incelemeleri: Antik Roma · Almanya · Porsche 911 · İstanbul Boğazı · Tiberius · Charlottenburg-Wilmersdorf · Orta Çağda Avrupa mutfağı · Surtsey

Cscr-featured1-candidate.png Seçkin liste incelemeleri: Christina Aguilera diskografisi · Muhteşem Yüzyıl bölümleri listesi

Cscr-featured2-candidate.png Kaliteli madde incelemeleri: Federal Acil Durum Yönetim Kurumu · Tacik alfabesi · Kayıp On Kabile · Karamağara, Elbistan · Çin mitolojisi

Cscr-featured1-candidate.png Seçkin resimlikten ihraç adayları: Benjamin Franklin'in deniz hortumu

Otorite Kontrolü[kaynağı değiştir]

şu tartışmaya bakabilir misin? --Mavrikantmsj 20:48, 22 Haziran 2015 (UTC)

VikiProje Otomobil[kaynağı değiştir]

Nederlandse Wegenverkeersregeling 1941 symbool auto.svg VikiProje Otomobil Davetiyesi
İyi günler...
Otomobil ile ilişkin maddeleri belirli standartlara ulaştırmayı, çoğaltmayı ve geliştirmeyi hedefleyen Otomobil VikiProjesi ile ilgilenebileceğinizi düşünüyoruz. Detaylı bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz. --~~~~


Vikipedi:Etiketleme[kaynağı değiştir]

(Bu mesaj son 30 günde en çok katkı yapan ilk 50 devriyeye gönderilmiştir.)

The world hyper star Ajdar ANIK[kaynağı değiştir]

Sayın Vikipedist,

Ajdar ANIK The world hyper star tartışma sayfasında bıraktığınız yorum içler acısı. Bu kadar mı insan sosyolojik açıdan bir stara haksızlık yapar. Kuşak kayıpsa Ajdar ANIK nerden bu konuma geldi. Demek ki kayıp değil. Pop kültürü anlamsız ise neden pop kültürü bu kadar yükseldi. Ne 80 lerin kuşağına bu kadar saygısızlık yapın, nede dünyayı peşinden koşturan pop kültürüne. Asıl sosyolojik açıdan bu dönemi değerlendirirsek siz ve sizin gibi insanlar ana baba parası ve imkanları ile bir yerlere gelip, alın teri veya tırnakları ile bir yere gelen kişileri ve emeklerini bir türlü analiz edip anlayamama gibi bir sorun yaşıyorsunuz. Tek kelime ile size katılmıyorum. Ajdar ANIK the world hyper star Dünyanın en büyük star larından birisidir. Bu geçmiş 15 yılda bunun kanıtıdır. Sizin yorum hangi yıl yapılmış, şu an hangi yıldayız.. Hatanızı anlayıp Ajdar ANIK tan bir özür dileyin. Olmaz böyle.. Kıskanmak yok.

Birde Sayın İbrahim Tatlıses'in show programına konuk olmuş sevgili Ajdar ANIK The world hyper star. Siz bunu da kıskanarak, İbo show bir kriter oluşturmuyor ki diye yazmışsınız. Vallahi siz hakikaten ne yazdığınızın bilincinde değilsiniz. İbo show a konuk olabilmek için tüm sanatçılar neler yapardı neler. Oysa o programda sayın İbrahim Tatlıses in menejerleri Ajdar ANIK The world hyper star a teklif götürdüklerinde Ajdar bey çıkmak bile istememiş. Bunu da Sayın ibrahim tatlıses programında bizzat anlatmıştır. [1] Bu linktede görülmektedir.. Onun nasıl bir star olduğunu gerçeğini öğrenmek istiyorsanız öncelikle satın The world hyper star Ajdar ANIK ile bizzat konuşmak gerek. Çünkü uzaktan anlaşılmaz. --"King and Kings"mesaj 13:47, 5 Kasım 2015 (UTC)

Ayşegül Korkmaz Yağız[kaynağı değiştir]

https://tr.wikipedia.org/wiki/Ay%C5%9Feg%C3%BCl_Korkmaz_Ya%C4%9F%C4%B1z - Madde tekrar SAS'ta yardımcı olurmusunuz...--195.142.6.36 13:43, 18 Haziran 2016 (UTC)

Kerime Kumaş maddesi[kaynağı değiştir]

https://tr.wikipedia.org/wiki/Kerime_Kuma%C5%9F - SAS'ta oylamada yardımcı olurmusunuz...--195.142.6.55 08:37, 2 Ağustos 2016 (UTC)

Barış Davası silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Barış Davası) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Barış Davası sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.----Maurice Flesier message 12:37, 29 Kasım 2016 (UTC)

Deniz (mesaj) 22:08, 28 Ocak 2017 (UTC)

  1. ^ https://www.youtube.com/watch?v=PlqFEu4nojQ