Kullanıcı mesaj:Ufukart

Vikipedi, özgür ansiklopedi

Eski Mesajlar[kaynağı değiştir]

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

WikiDefender Barnstar Hires.png Viki Savunucusu Yıldızı
Bir sayfaya kayda değerlik gerekçesiyle hızlı sil ekleyecektim. "Sayfada hızlı sil zaten var." uyarısıyla karşılaştım. Düzenleme geçmişinden baktım ki sayfa açıldıktan 1 dakika sonra yerinde bir tespit yaparak etiketi siz eklemişsiniz. Bu nedenle size "Viki Savunucusu Yıldızı"nı takdim etmek istiyorum. Başarılarınızın devamını dilerim. Kadıköylümesaj 20.32, 1 Nisan 2021 (UTC)
Çok teşekkür ederim Kadıköylü. Beni onore ettin. :)

kaynak hakkında?[kaynağı değiştir]

Değerli Ufuk bey. Size düşüncelerimi e-mail olarak bildirdim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler... --Spacesteps (mesaj) 13.26, 2 Nisan 2021 (UTC)

Merhaba Spacesteps. Mailinizi okudum. Özellikle Vikipedi:Kayda değerlik (müzik) sayfasını incelemeniz faydalı olacaktır. Ayrıca VP:KD, VP:GÜVEN, VP:BK sayfalarına da göz atınız. Sİzin hakkınızda KD kriterlerini karşılayan herhangi bir kaynak maalesef bulunmuyor. Kaynaklar tarafsız olmalıdır. Sizin tarafınızdan üretilmiş web sayfaları ya da youtube içerikleri kaynak olarak kabul görmüyor. İyi vikiler. Ufukart (mesaj) 17.21, 2 Nisan 2021 (UTC)

Merhaba Ufuk bey. Verdiğiniz aydınlatıcı bilgiler ve yardımlar için çok teşekkür ederim... Referans kaynaklar ile birlikte daha sonra sayfamı yeniden yayımlayacağım. İyi çalışmalar dilerim.... Spacesteps (mesaj) 10.30, 3 Nisan 2021 (UTC)

:)[kaynağı değiştir]

Madem siz buralardasınız, ben başka işlere bakayım. :) Keyifli haftasonları, iyi çalışmalar. Dr. Coalmesaj 13.20, 3 Nisan 2021 (UTC)

İşinizi yapın beyefendi. Devriyelik yaptırmıyorsunuz insana. Ben sizin hizmetli işlerinize karışıyor muyum? :) Teşekkür ederim. Size de iyi çalışmalar. Ufukart (mesaj) 13.24, 3 Nisan 2021 (UTC)
:) -- Dr. Coalmesaj 14.30, 3 Nisan 2021 (UTC)

Sokollu Mehmed Paşa[kaynağı değiştir]

Merhaba. Mehmet Paşa Sokollu ile ilgili yazıyorum. Siz aslında önceden Boşnak olduğuna dair kaynak vermişsiniz, hem de üç tane. Sırp olduğunu sildim sadece, sildiğim bir şeye kaynak vermemi mi istiyorsunuz?]] Bu imzasız yazı Chule87 (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 16.55, 4 Nisan 2021 (UTC)

Sayın Chule87 Mesaj sayfanızda yazdığım gibi. Sizin iddianızın aksine Sırp olabileceğiniz iddia eden kaynaklar da var ve siz bu kaynakları silmek istiyorsunuz. Silme işlemi değil, kaynak ekleyerek iddianızı cümle olarak eklemelisiniz. "Siz aslında önceden Boşnak olduğuna dair kaynak vermişsiniz" demişsiniz. "Siz"den kastınız nedir bilmiyorum ama Vikipedi'yi kastediyor olmalısınız. Ayrıca o maddenin tartışma sayfasında konu hakkında bir tartışma sürüyor. Oraya da görüşünüzü belirtebilirsiniz. Ben de şimdi çıkıp desem ki 'hayır efendim sokollu Almandır, silin bu metinleri' olur mu? Doktora ünvanına sahip Balkan tarihçisi birine iddiaların kaynaklanması gerektiğini söylemek zorunda olmamalıyız. Lütfen mesaj sayfanızda yazdığım mesajı okuyarak kaynak gösterme yöntemini gözden geçiriniz ve mesaj sayfam yerine maddenin tartışma sayfasına yazınız. Selamlar Ufukart (mesaj) 17.22, 4 Nisan 2021 (UTC)

Catch Jeans (şirket)[kaynağı değiştir]

Ufuk Bey,

Catch Jeans adlı maddemi benzer tekstil markalarının maddelerinden yararlanarak yazmış idim. Onların madde olarak kabul edilip benim maddemin kabul edilmemesinin sebebi nedir? Çünkü farklı hiçbir şey yapmadım.

Saygılarımla Bu imzasız yazı Yiğitcan Yıldız (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 20.43, 4 Nisan 2021 (UTC)

Fatih Karataş HSM6 etiketlemesi[kaynağı değiştir]

Merhaba Ufukart. Maddeleri araştırmadan kaynak var mı diye bakmadan HS etiketlememenizi öneririm. Her zaman maddeyi geliştirme ve düzenleme yolu tercih edilmeli, silme son seçenek olmalıdır. Bu arada bariz KD olmayan maddeler için geçerli değil söylediğim. Onları direkt etiketleyebilirsiniz. İyi çalışmalar dilerim. Kadıköylümesaj 21.54, 4 Nisan 2021 (UTC)

Madde silinmesi[kaynağı değiştir]

Eklediğim madde ile ilgili hatalı olduğunu düşündüğünüz yer varsa söyler misiniz acaba düzelteyim. İnci yilmaz (mesaj) 10.32, 14 Nisan 2021 (UTC)

Şeyhbızın maddesindeki değişiklere onay verilmesi[kaynağı değiştir]

Sayın Ufukart, Şeyhbızın maddesindeki bu değişiklikleri kontrol ederken hangi kriterleri göz önünde bulundurdunuz acaba? BySterio (mesaj) 19.35, 16 Nisan 2021 (UTC)