Kullanıcı mesaj:Elenktra

  Vikipedi, özgür ansiklopedi

  Arşiv[kaynağı değiştir]

  Ekim 2021'e kadarki mesajların arşivi için tıklayın. — Pamfilyalı 💬 19.20, 20 Temmuz 2021 (UTC)[yanıtla]

  Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

  The Patrol's Barnstar.png Devriye Yıldızı
  Sürüm kontrolü ve vandalizmle mücadeledeki yardımlarınız için teşekkürler!
  𝗩𝗶𝗸𝗶𝗽𝗼𝗹𝗶𝗺𝗲𝗿 12.41, 23 Ocak 2022 (UTC)[yanıtla]

  Sorry for writing in English...I saw that you were one of the editors of the Andreww Lloyd Webber article...what about writing a turkish artickle about this years Grammy winner. Sorry google translate...but she should be relevant according to wiki criteria...he and Abigail Barlow started a kind of revolution of musical business.

  Emily Jordan Bear (Rockford (Illinois), 30 Ağustos 2001) Amerikalı besteci, piyanist, söz yazarı, şarkıcı ve 2022 Grammy Ödülü sahibidir. Zij ve Abigail Barlow, The Unofficial Bridgerton Musical kategorisinde En İyi Müzikal Tiyatro Albümü dalında Grammy Ödülü kazandı.

  2017'de Emily Bear, boşanmış deel uitmaakt van Night of the Proms Tour'un en genç sanatçısı oldu.

  Akıl hocalarımdan biri Quincy Jones, 10 yaşında. 2012'de caz albümü Diversity'nin prodüktörlüğünü yaptı.
  

  Bir van de oprichters van de bestuursraad van de Bestuursraad van de Songwriters & Composers Wing van de Recording Academy var, Carole King, Diane Warren ve Hans Zimmer ile tanıştı.

  Emily Bear eyaleti, Disney, Netflix'teki filmmüziek en komponentli filmmüziek ve büroları için büyük bir sözleşmedir. Walt Disney World Resort'un 50 yıllık yıldönümü için orketreerde ze, Disney'i müzisyen ve müzisyen Alana da Fonseca'nın bir şarkısını, Orlando, Florida'daki tatil beldesindeki tüm tema parklarında yeni türkü/tema şarkısı olarak "Magic is çağırıyor" olarak adlandırdı.
  .Ayrıca, Inon Zur voor het four deel van de computerpelserie Syberia van Benoît Sokal, Syberia - The World Before tarafından bestelenen deel uit van de muziek.
  

  emilybear.com barlowandbear.com https://www.nytimes.com/2022/04/04/theater/bridgerton-musical-grammy.html

  I tried...but article was deleted...If someone writes it I wil put all serious references in...there are English, German, French..etc. articles...Eifelochse (mesaj) 11.35, 8 Nisan 2022 (UTC)[yanıtla]

  Bekleyen değişiklikler[kaynağı değiştir]

  Merhabalar,

  Öncelikle bunun toplu bir mesaj olduğunu, Vikipedi'nin geliştirilmesine yönelik olmasına rağmen bazıları için rahatsız edici ve konsantrasyon bozucu olabileceğinin farkında olduğumu ve bunun için içtenlikle özür dilediğimi belirteyim.

  11 Mayıs günü şurada bir duyuru yapmıştım. Vikipedi'de geçirdiğimiz zamanda keyif alarak yaptığımız çalışmaları bir kenara bırakarak bekleyen değişikliklere hep birlikte odaklanalım, yüklenelim ve bunları en kısa sürede sıfırlayalım diye. Elbette gelişigüzel onay ya da ret işlemleri yapmadan, dikkatli ve özenli kontrollerle bunu gerçekleştirelim diye :)

  O çağrı kısa sürede yanıt buldu ve o gün itibarıyla 10.800 civarında olan bekleyen değişiklik sayısını an itibarıyla 7.900 civarına indirdik. O gün 145 güne kadar uzanan değişikliklerin bekleme süresi ise 104 güne kadar inmiş durumda. Şuradaki istatistiklere göre en azından Ocak 2022 verilerine ulaşmış bulunuyoruz (Son 15 ayda 3.000'in altına ise çok kısa bir süre dışında hiç inmemişiz).

  8 günde en azından 4 aylık ilerleme gerçekleştirdik, bunu hep birlikte başardık. Bu bir yarış değil, en çok kontrol eden bir şey kazanmayacak. Benzer şekilde hiç kontrol etmeyen de bir şey kaybetmeyecek :) Yalnızca kontrol etmek isteyenlerin karşısına bir okyanus çıkıyor ve bunu yapan başkaları olmadığını düşündüklerinden yüzerek geçmeye çekiniyor. Bilin ki birçok kullanıcı şu an kontroller yapıyor ve bu sayı öyle ya da böyle sıfırlanacak, bu mekanizma çok daha sağlıklı bir şekilde işleyecek.

  Bu konuyla ilgili en az bir hafta daha mesaj atmayacağım. İstatistiki bilgileri ise mesaj olarak değil, köy çeşmesindeki başlıktan paylaşacağım. Konuya ilgisi olanlar, o başlığın sağındaki "abone ol" bağlantısına tıklayarak gelişmeleri anında takip edebilir.

  Herkese iyi çalışmalar, tekrar kusura bakmayın rahatsızlık için.--Nanahuatl--MediaWiki message delivery (mesaj) 19.26, 19 Mayıs 2022 (UTC)[yanıtla]