Kullanıcı mesaj:Superyetkin

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Bir yıldız da sizin için!

Original Barnstar Hires.png Özgün Yıldız
Vikipedia'yaya oӀan katkıӀarınızdan doӀayı teşekkürӀer. CanAltunc (mesaj) 06.45, 1 Ekim 2020 (UTC)

Ulam hk.

Merhaba. Şu sayfada yer alan birkaç ulamı değiştirmiştiniz galiba. Bir türlü bulamadım. Güncellenen hâliyle ekleme çıkarma yapar mısınız? Elinize sağlık, iyi çalışmalar. --Victor Trevor (mesaj) 21.35, 1 Ekim 2020 (UTC)

Kullanıcı VH şablonu

Selamlar. Botun, kaliteli madde ihraç adaylarına bakmıyor galiba :) Onu da eklersen tadından yenmez :) --NanahuatlEfendim? 09.13, 2 Ekim 2020 (UTC)

Hatta seçkin resimlere de bakmıyor yanlışım yoksa :/ --NanahuatlEfendim? 09.15, 2 Ekim 2020 (UTC)

Ybot hk.

Şurada olduğu gibi botun "arşiv bağlantısı" özetiyle içeriklere müdahale özelliği var mı? olmaması gereken değişiklikler yapıyor. -Caskination ? 20.02, 4 Ekim 2020 (UTC)

Merhaba. Bot, anlatımsal düzeltmeler yaptığınız sürümden hemen önceki duruma göre arşivleme işlemi gerçekleştirmiş. Ender de olsa bu tür çakışmalar yaşanabiliyor. İyi vikiler. --Superyetkinileti 20.13, 4 Ekim 2020 (UTC)
Ben de yakın sularda gezen bir konu için geldim.
Şuradaki gibi birçok maddede YBot IAB'den sonra |arşivurl = ve |arşivtarihi = eklemeleri yapmış, ancak bu maddede olduğu gibi ilgili kaynağın içinde zaten |arşiv-url = ve |arşiv-tarihi = olduğunu algılamamış. Bu da sanırım birçok maddenin Kategori:Gereksiz parametre içeren kaynak kullanan sayfalar'da listelenmesine neden olmuş. Şuradaki yazışma üzerine kategorinin üye sayfa sayısının inişini takip ediyordum, yeniden fırlayınca o vesileyle fark ettim. Khutuck de IAB ile çakışma yaşadı ve hatta şöyle bir mesaj attı operatörüne. Onu da not düşmüş olayım.
Vito Genovese 20.48, 4 Ekim 2020 (UTC)
Bu arşiv url ve tarihi konusunda ilgili kaynaklar zaten bunlardan birer örnek barındırdığı için YBot'un değişikliklerini geri almamda bir sakınca var mı? Bazen senin eklediğin arşiv bağlantıları daha yeni tarihli olmuş, bazen de onunkiler. Bunları tek tek elle ayıklayıp eskiyi veya yeniyi mi (ikisinden daha yararlı olur emin değilim) korumak gerek, yoksa bir tane olsun da hangisi olursa olsun diye mi bakmak gerek? Ya da senin bir planın var mı hâlihazırda, sana bırakayım o plan doğrultusunda?
Vito Genovese 15.30, 6 Ekim 2020 (UTC)

Etkilenen maddelerdeki değişiklikleri geri almamız sorun yaratmayacaktır. Sayfanın arşivlenme tarihine çoğu durumda bakılmıyor sanırım. --Superyetkinileti 15.43, 6 Ekim 2020 (UTC)

Bruma sayfası hakkında

O sayfa bildiğiniz gibi bir anlam ayrımı sayfası değildi. Siz nedense anlam ayrımı sayfası yaptınız ve bence gereksiz bir şey. Soyadı Bruma olanları anlam ayrımı sayfasında toplamak, soyadı "Yılmaz" olanların hepsine anlam ayrımı sayfasında yer vermekle benzer bir şey bence. Kelimenin kullanım yaygınlığı da göz önünde bulundurularak taşımayı tekrar talep ediyorum. --Henrymorgan92 (mesaj) 12.51, 5 Ekim 2020 (UTC)

Sayfanın diğer dil sürümleri de anlam ayrımı için yalın adı yeğlemiş. Bilginize, iyi çalışmalar. --Superyetkinileti 15.04, 5 Ekim 2020 (UTC)

Şablon:Üzüm bilgi kutusu

Merhaba Superyetkin, öncelikle kolay gelsin. Az önce Üzüm bilgi kutusu şablonunu çevirdim İngilizce'den. Fakat renk parametresini istediğim şekilde çalıştıramadım. Nerede hata yaptığımı da bilmiyorum. Normalde bilgi kutusuna üzümün rengini girince başlığın da o rengi alması lazımdı fakat hepsi standart olarak aynı renk çıkıyor. Müsait olduğunda ilgilenebilir misin? --Gargarapalvin (mesaj) 12.52, 5 Ekim 2020 (UTC)

World Heritages in Afrika to SL

Malumunuz, SL adaylığı için listeyi düzenlemeyi bekliyorum, ama zahmetsiz bir yol olup olmadığını öğrenmeden zahmetli yola girişmek istemiyorum. Tartışma sayfasında öncesinde seslenmediğim, daha sonrasında seslen şablonu kullandığım, imzayı önce düzeltmediğim, sonra eklediğim.... kısaca, teknik sebeplerle ping gelmemiş olabilir diye bir de mesaj göndermek istedim. Kolay gelsin, teşekkürler. -thecatcherintheryeileti💬 17.30, 6 Ekim 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü

Silver medal wikiproject.png
İş Birliği Projesi Haftanın 2.'si ödülünün sahibi oldunuz!

Merhaba Superyetkin,
39. Hafta İş Birliği Projesi'ne katılımınız için çok teşekkürler. Kendisine hiç bağlantı verilmemiş (öksüz) maddelerin bakımı konulu projedeki performansınız sonrasında İş Birliği Projesi Haftanın 2.'si ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 15.18, 7 Ekim 2020 (UTC)

Hakaret

Merhaba. Şahsıma hakaret ve asılsızca iftira edilen bu revizyon özetinin silinmesini istiyorum. Teşekkür ederim. – Aybeg 10.59, 10 Ekim 2020 (UTC)

HP Yönlendirmeleri

Selamlar Yetkin, nasılsınız? Bir maruzatım olacak sizden; kayda değer birkaç Harry Potter karakterinin maddesi yok. Dahası hepsi karakterler listesine yönlendirme atılmış. Sizden ricam, bu yönlendirmeleri siler misiniz? Hepsini sıfırdan yazmak istiyorum.

Karakterler,

bunlar, sevgiler :) --Madrox❯❯❯ mesaj? 15.30, 10 Ekim 2020 (UTC)

Birleştirme

Bu ikisi aynı hikâye mi sizce: Ozai'nin Melekleri - Avatar'ın kurgusal evreni. Hatalı ise eski haline getirebilir misiniz. İyi çalışmalar. --Huuntaİleti 17.27, 11 Ekim 2020 (UTC)

Merhaba. Birleştirme işlemi şurada alınan karar uyarınca gerçekleştirilmiştir. Bilginize, iyi çalışmalar. --Superyetkinileti 17.32, 11 Ekim 2020 (UTC)
İkisi aynı Avatar hikâyesi değil. Ben mi yalış anlıyorum. Lütfen açıklar mısınız. --Huuntaİleti 17.37, 11 Ekim 2020 (UTC)
Ozai'nin Melekleri konusu tek başına kayda değer bulunmadığından Avatar kurgusal evreni maddesine bir alt başlık olarak eklendi. Kayda değerliği kanıtlanamayan içeriği yitirmeme adına bu tür birleştirme işlemleri uygulanabiliyor. --Superyetkinileti 17.50, 11 Ekim 2020 (UTC)

Merhaba. Peki neden burada, burada veya burada, değil de, burada birleştirildi. Sizce de ilk üçü daha uygun değil mi? --Huuntaİleti 18.43, 11 Ekim 2020 (UTC)

Daha önce söylediğim gibi, ilgili SAS tartışmasında alınan karar uygulandı. Kişisel düşüncem de birleştirme için doğru maddenin seçildiği yönünde. İyi vikiler. --Superyetkinileti 19.24, 11 Ekim 2020 (UTC)

Dergi kategorilendirmeleri hakkında

Selamlar hocam,

Kategori:Türkçe dergiler kısmını düzenleyeyim dedim ama kafam allak bullak oldu, yardım alayım dedim.

Merhaba,
  • Türkçe dergiler ulamı herhangi bir ülkede Türkçe olarak yayımlanan dergileri içermeli. Türkiye sınırları içinde (herhangi bir dilde) yayımlanan dergiler ise Türkiye dergileri ulamını oluşturmalı.
  • Düşünce dergileri ulamının kapsamı bence tartışmalı. Bunun felsefe dergileriyle birleştirilmesi düşünülebilir. Türk felsefe dergileri ise bunun altında yer almalı.
İyi çalışmalar. --Superyetkinileti 16.59, 12 Ekim 2020 (UTC)

Bir yıldız da sizin için!

Tireless Contributor Barnstar Hires.gif Yorulmaz Katılımcı Yıldızı
O kadar çok yardımınız oldu ki bundan başkasını vermek için 187 tane ayrı yıldız gerekir. :) Satırdan Kahraman (mesaj) 21.57, 16 Ekim 2020 (UTC)

Makine sistemi tarafından okunabilir lisans ulamları hakkında

Selam hocam,

Kategori:Makine sistemi tarafından okunabilir bir lisansa sahip olmayan dosyalar kısmındaki dosyaları incelerken bu kategorinin neden ve niçin eklendiğini çözemedik, @Nanahuatl ile. Dosya:-6. filo denizden çıkarılan askerler(2).jpg bu ulamda yer alacak gibi gelmedi. --Satırdan Kahraman (mesaj) 09.28, 18 Ekim 2020 (UTC)

Merhaba. Bu ulam Mediawiki yazılımı tarafından otomatik olarak eklenmekte. Desteklenen lisans şablonları şurada belirtilmiş. İyi çalışmalar. --Superyetkinileti 12.26, 18 Ekim 2020 (UTC)

Merhaba

Gürcistan sayfasında yaptığım değişiklikler uzun süredir denetlenmiyor acaba ilgilenebilir misiniz ?

İyi vikiler. Meambokhe (mesaj) 19.51, 18 Ekim 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi daveti

Merhaba Superyetkin.

43. Hafta İş Birliği Projesi'nin konusu, Vikiproje:Bilim tarihi/Kadınlar maddelerinin oluşturulması olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir, bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Projeye katılımınızı bekleriz :)

Ayrıca bu projeyle ödül havuzumuza yeni eklenen Bilim Yıldızı ödülünün de sahibi olabilirsiniz.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 12.45, 20 Ekim 2020 (UTC)

Beyaz liste hk.

Selamlar. Şu kullanıcının son katkıları olumlu yöndeydi, beyaz liste grubuna alınması için bir hizmetliye yazacaktım fakat sizin tarafınızdan beyaz liste grubundan yaklaşık 1 ay önce çıkarılmış. Tekrar inceleyebilir misiniz? Teşekkür ederim, --Victor Trevor (mesaj) 18.31, 23 Ekim 2020 (UTC)

Vikiproje, YBot

Merhaba @Superyetkin. Vikiproje:Yükseköğretim'de olduğu gibi YBot, Vikiproje:İnternet kültürü için de çalışsa çok iyi olur. @Abecesel 18.51, 23 Ekim 2020 (UTC)

Beyaz liste

Selamlar. K:Mahirli'nin beyaz liste haklarını gözden geçirebilir misiniz? Bu ve bunun gibi değişikliklerinde telif ihlali sıkıntıları görülüyor. --Dijkstra·ileti 20.10, 24 Ekim 2020 (UTC)

İçerikteki bilgi eklentisi hakkında ve kısa bilgi

Merhaba Süperyetkin, İçeriğine katkıda bulunduğum antik kent hakkında burası (Son yaptığım değişiklik), daha önceki antik yerleşim ziyaretimde edindiğim yüzeysel araştırmamı Madde üzerindeki şablona katkıda bulundum. Akademik tıtle gereği Türkiye antik yerleşimleri konu alan notlarımı Vikipedi Özgür Ansiklopedi'deki yerine koyup Vikipedi tarafsız bir bakış açısıyla , Beş temel taş esası ve bakış açısına uygun reel katkı sağlamak, fakat bu platform çok geniş ve kapsamlı içine girmek bile aylarımı almasına rağmen buradaki eylem ve katkılar mutlu etmekte hatta kitap ve ansiklopedilerle daha fazla ilgilenmekteyim. Bunun için bazen hata yapabilir içimizdeki Vikipedist coşku dışarıya taşabilir.Ama önemli olan oluşturduğumuz temellerin farkındalığı ve yarınlara ulaşmasını öngörmek diye düşünmekteyim. Umarım oluşturduğum maddeler içerisinde doğru ve güvenilir adımlarımda yardımcı olursunuz. Kolaylıklar dilerim. Baybarslı (mesaj) 12.51, 25 Ekim 2020 (UTC)

Silinen Sayfam

Merhabalar, kayda değer olmadığı gerekçesiyle sayfam kaldırılmış ama her şeyi ekledim, sayfama baktığınıza emin misiniz? Taylorxq (mesaj) 16.22, 26 Ekim 2020 (UTC)

Lütfen şu sayfayı inceleyiniz. Teşekkürler, iyi çalışmalar. --Superyetkinileti 16.50, 26 Ekim 2020 (UTC)

İBP - Teslim Edilememiş Yıldızların Tespiti Çağrısı

Merhaba Superyetkin.

2020'nin son haftalarına gelmekte olduğumuz şu günlerde, geçmiş bazı haftalarda İBP katılımcılarının hakettikleri bazı yıldızların arşive ve yıldız koleksiyonuna eklenmemiş olduğunu şans eseri farkettim. Takdir edersiniz ki, unutulan yıldızları bulmak için geriye dönük 40+ haftanın tek kişi tarafından kontrol edilmesi oldukça zor. Bu sebeple, herkes kendi kontrolünü kendisi yapıp, hak ettiğini düşündüğü ama alamadığı yıldızları haftasıyla birlikte bildirirse geriye dönük tekrar kontrol edip güncelleme yaparak yıl bitmeden herkesin koleksiyonunu olması gerektiği haline getirebiliriz.

Yıldızıma kavuşmak istiyorum diyen herkesi kendi eksik yıldızlarını tespit etmeye davet ediyorum. Tespitlerinizi bana mesaj bırakarak bildirebilirsiniz.

Geriye dönük yıldızlar şöyle dursun, bundan sonrasına bakalım diyenleri ise haftalık İBP'lerimize bekliyorum. Bu haftanın projesi "Meksika mutfağı maddelerinin oluşturulması" olarak belirlenmiştir ve projeyi ilk beş sırada tamamlayan kullanıcılar, Yeme-İçme Yıldızı ödülünün de sahibi olacaktır.

Sevgiler, iyi vikiler. LostMyMind (mesaj) 21.36, 27 Ekim 2020 (UTC)

lang-ota

Hi! Sorry for using English... I'm not sure why Template:lang-ota was deleted. On ENwiki we use it to show the written Ottoman Turkish for Ottoman subjects

Thanks WhisperToMe (mesaj) 02.31, 29 Ekim 2020 (UTC)

Hi WhisperToMe! This is Dr. Coal, I saw your message on "recent changes" and wanted to response. Template:lang-ota was a redirect page to Şablon:Dil-ota, which is the same thing in Turkish, but that page was deleted since the template was not in use on tr.wiki and such a situation constitutes a match up to the speedy deletion criterion "Ş2: Template not in use". I hope I could be of assistance. Regards. Dr. Coalmesaj 02.44, 29 Ekim 2020 (UTC)
Dr. Coal, WhisperToMe; use {{dil|ota}}. It displays Osmanlı Türkçesi. All of the language templates are merged under Şablon:Dil. Warm regards. --[evolutionoftheuniverse] @trwiki 02.48, 29 Ekim 2020 (UTC)
Thank you! Dr. Coal evolutionoftheuniverse WhisperToMe (mesaj) 17.21, 31 Ekim 2020 (UTC)

Bir vandal

Merhaba. Bu revizyon kaydının silinmesini rica ediyorum. Teşekkürler. – Aybeg 10.25, 29 Ekim 2020 (UTC)

Silinen sayfa

Öncelikle merhaba ,

Oluşturduğum Doç. Dr. Mehmet Naci Efe sayfasını daha önce telif hakkı ihlali nedeniyle silmişsiniz. Bu sayfa için kaynak aldığım sitenin yöneticisi ve içerik üreticisi benim dolayısıyla telif hakkı ihlali söz konusu değil. Sizden ricam bu durum düzeltilebilirse düzeltmenizdir. Ekolg (mesaj) 17.42, 29 Ekim 2020 (UTC)

İçerik için izin isteklerinizi gönüllü iletişim ekibine iletebilirsiniz. İyi çalışmalar. --Superyetkinileti 18.08, 29 Ekim 2020 (UTC)

Hygrine-->Higrin

Neden sayfa taşıma taleplerinden siliniyor. Hygrine İngilizce ismi bileşiğin. Bunda bir sıkıntı yok mu? BySterio (mesaj) 13.22, 4 Kasım 2020 (UTC)

Bu işlem için hizmetli müdahalesine gerek bulunmamakta. Sayfayı kendiniz taşıyabilirsiniz. İyi çalışmalar. --Superyetkinileti 14.40, 4 Kasım 2020 (UTC)

İngilizce Vikipedi

Merhaba. İngilizce Vikipedi'de bu madde sık sık doğru olmayan değişikliklere uğruyor. IP ile bağlanan birisi Islamist tabirini kaba bulmuş olacak ki inatla kibarlaştırıp pro-Islamic yazıyor. İngilizce Vikipedi'deki bir hizmetliye maddeyi koruma altına almasını rica eder misiniz lütfen? – Aybeg 09.32, 5 Kasım 2020 (UTC)

Telif ihlali

Merhaba hocam. Daha önce aynı kişinin oluşturduğu sayfaya HS (telif ihlali) işaretledim ve sildiniz. Aynı minvalde olan farklı bir sayfa var: İvan İlyiç'in Ölümü. Bu sayfayı da HS olarak işaretlemiştim, ancak sevgili @Dicayes'in geri alma gerekçesi de mantıklı geldi. Kontrol edebilir misiniz? İyi çalışmalar. --Victor Trevor (mesaj) 16.31, 5 Kasım 2020 (UTC)

Kategori:Bakü'deki sanatçılar hakkında

Merhaba @Superyetkin, başlıktaki kategoriyi neden sildin? Ornek11222mesaj 20.47, 5 Kasım 2020 (UTC)

Merhaba. Ulam standardımız kişileri doğum yerine göre sınıflandırmak üzerine kurulu. Doğru adlandırma Bakü doğumlu sanatçılar biçiminde olmalı. İyi çalışmalar. --Superyetkinileti 17.06, 6 Kasım 2020 (UTC)

Geri alma hk.

Az önce sanırım senin yaptığın değişikliklerden birini geri aldım yanlışlıkla. Telefonla girince böyle sorunlarla karşılaşıyorum hep kusura bakma :) --Anyela. 16.14, 7 Kasım 2020 (UTC)

Sorun değil Face-smile.svg İyi vikiler. --Superyetkinileti 16.16, 7 Kasım 2020 (UTC)

Vikiproje Güney Kore

Merhabalar rica etsem YBot'u Vikiproje Güney Kore için tekrar çalıştırabilir misiniz :) Şimdiden teşekkürler --Anyela. 14.54, 8 Kasım 2020 (UTC)

Şablon dz.

Selam Yetkin, şu kategorideki yaklaşık 34.000 madde için ne yapabiliriz? Bir kaç deneme yaptım ama olmadı. Sorun Şablon:Yerleşim bilgi kutusu ve alt şablonları olan Şablon:Yerleşim bilgi kutusu/yüzölçümü ve Şablon:Yerleşim bilgi kutusu/yoğunluk gibi şablonlarda sanki. --Teacher0691 (mesaj) 21.58, 8 Kasım 2020 (UTC)

Arada atlandı sanırım. Bakabilir misin konuya? --Teacher0691 (mesaj) 22.54, 12 Kasım 2020 (UTC)
Uygun bir zamanda bakmaya çalışacağım. --Superyetkinileti 20.20, 13 Kasım 2020 (UTC)

İş birliği projesi daveti

2020 46. Hafta İş Birliği Projesi'nin konusu, "Şablon:Pratt & Whitney hava aracı motorları maddelerinin oluşturulması" olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir, bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Projeye katılımınızı bekleriz. Bu imzasız yazı MediaWiki message delivery (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir. 9 Kasım 2020

KAT kısayolları

Merhaba Yetkin,

Bu KAT:HS biçimindeki kısayollar {{kategori yönlendirme}} koyduğumuzda da normal yönlendirme gibi çalışıyorlar, ama görünüşe göre bu yalnızca iç bağlantılar (ve belki arama çubuğundan çağırmalar) ile sınırlı. Özelleştirilmiş JS ayarlarıyla portlet eklenerek bağlantı oluşturulan durumlarda çalışmıyorlar (ki birçok kullanıcının common.js dosyasında tanımlı bu tür kısayol bağlantıları). Bu nedenle kategori yönlendirmelerini klasik yönlendirmeye çevirmek durumunda kaldım. Bununla birlikte, {{kısayol}} şablonundaki kısayol bağlantılarına tıklandığında eskisi gibi yine ayrı yeri açmıyor, yönlendirme yapmadan yönlendirme sayfasını görüntülüyor bu yeni alias eklemesi nedeniyle (ki şablonun asıl tasarlandığı yapıyı biz yeni görebilmiş olduk da diyebiliriz). O yüzden belki en:Template:R template index'teki şablonlardan belli başlı 2-3 tanesini (örneğin en:Template:R to section) bize uyarlayıp (çok ayrıntıya girmeye gerek olduğunu sanmıyorum) bu yönlendirme sayfalarına yerleştirerek gerekli bilgilendirmeyi sağlamamız yararlı olabilir. Sen ne dersin?

Vito Genovese 15.31, 9 Kasım 2020 (UTC)

Merhaba. Yaptığım değişiklikler bu kısayolların şurada listelenmesini engellemek içindi. Bunlara eklenecek herhangi bir şablon iş görecektir. --Superyetkinileti 15.38, 9 Kasım 2020 (UTC)
Anladım. O zaman en az şablonla bu işi nasıl kotarabiliriz diye inceleyip şablonları oluşturayım. Gerisini botla hâllederiz, tüm kısayollara koyulur zira.
Vito Genovese 15.43, 9 Kasım 2020 (UTC)

Voleybol takımları kategorileri...

Merhaba sayın Admin,

Şimdi voleybol takım sayfalarını güncellerken bazı takımların kategorilerini silmiş olduğunu gördüm. (Örneğin Samsun DSİ (kadın voleybol takımı)). Şimdi bakıldığında bir kategoride sadece bir başlığın olması belki wikipedia kurallarına göre kabul edilebilir birşey olmayabilir. Ama ben sezonları geriden başlayarak tek tek girdiğim için ve sonraki sezon bilgilerini de ancak o sezonun bilgilerini girdiğimde gördüğümden aynı anda birden çok sayfayı kategoriye ekleme şansım yok. Artı benim girdiğim bazı sezonların zaten hiçbir bilgisi yok şu anda. Sezonlar girildikçe kategoriler doluyor. Örneğin silmiş olduğun Samsun DSİ'nin kategorisinde sadece 1994-95 sezonu görünüyordu ancak şimdi var olan sezonlardan kontrol ettim 2005-06 sezonuna geldiğimde yine olacak. Belki bu arada 3-4 tane daha gelecek. O yüzden senden ricam bu kategorileri mümkün olduğunca silmemen. Ben zaten sezon girişleri bittikten sonra hepsini tek tek kontrol edeceğim, gereksiz olanlar varsa o zaman silersin.

Saygılarımla Lazman (mesaj) 07.38, 10 Kasım 2020 (UTC)

Türkiye'de din ve Türkiye'de İslam maddeleri

Merhaba. Bu iki maddede Noormehmat adlı bir kullanıcı ısrarlı değişikliklerde bulunuyor. Daha önce açıklama yaptım ama hala inat ediyor. Belli ki Türk değil ve Türkçe bilmiyor. Maddelerin koruma altına alınmasını ve kullanıcının engellenmesini talep ediyorum. – Aybeg 09.31, 11 Kasım 2020 (UTC)

Harita isteği

Selamlar. Anıtkabir#İnşaatın tamamlanması ve Atatürk'ün naaşının nakli maddesindeki bağlantı verdiğim kısımda bir harita kullanayım diyorum. Etnografya Müzesi, 2. TBMM Binası, Ankara Garı ve Anıtkabir'i gösteren bir harita koyabilmek mümkün mü? Bilgi kutusundaki OSM haritası gibi ya da bir harita fena olmaz, ama nasıl koyulacak bilmiyorum :) --NanahuatlEfendim? 07.31, 12 Kasım 2020 (UTC)

Şurada bir örnek mevcut. --Superyetkinileti 18.53, 12 Kasım 2020 (UTC)

Beyaz liste

Selamlar, son değişikliklerde etkin gördüğümden sesleniyorum. Kullanıcı son derece faydalı güncellemeler ve eklentiler yapmakta. Bu gibi değişiklikleri izole olarak sürüm kontrolünde incelemek zor olabildiğinden beyaz listeye alınmasında fayda var diye düşünüyorum. İyi çalışmalar. --Seksen iki yüz kırk beş / GGT (mesaj) 15.25, 12 Kasım 2020 (UTC)

Yeni Vikiproje

Merhabalar tekrar ben :D Vikiproje:Kore'yi az önce açmış bulunmaktayım YBot ile ilgili maddelerin tartışmasına şablon ekleyebilirsiniz çok sevinirim :) İyi günler. --Anyela. 08.31, 13 Kasım 2020 (UTC)

İncelemeyen sayfa

Merhabalar tekrardan incelemeyen sayfalara göz atarken Deicide sayfası gözüme çarptı sayfayı kabul et butonuna tıkladığımda ise bir sorun oldu ve sayfa onaylanmadı bir kaç kere sayfayı yenileyerek denedim ancak yinede olmadı sayfanın geçmişine baktığımda ise sayfanın yıllar önce açıldığını fark ettim ya benim ekranda bir sorun var yada sanırım sayfanın görünürlüğünde pek anlamadığım için size danışmak istedim. --Anyela. 10.03, 15 Kasım 2020 (UTC)

Merhaba. Sanırım sayfa üzerinde gerçekleştirilen geçmiş birleştirme işleminden kaynaklanan bir sorun. Ek bir değişiklik yapınca düzeldi. İyi çalışmalar. --Superyetkinileti 11.13, 15 Kasım 2020 (UTC)

MErhaba

Merhaba, Nasılsınız? İtalyan Dostluk ve Kültür Derneği adlı sayfayı oluşturdum. Uygun oldugunuzda sayfayı kontrol edebilirseniz memnun olurum. Saygılarımla --Dilara7800 (mesaj) 19.29, 20 Kasım 2020 (UTC)

Soru

Ben beyaz liste kullanıcı grubuna dahil olabilirmiyim? Kullanici71612 (mesaj) 07.26, 22 Kasım 2020 (UTC)

Olumlu katkılarınızı sürdürmeniz durumunda beyaz liste üyesi olabilirsiniz. İyi çalışmalar. --Superyetkinileti 13.47, 22 Kasım 2020 (UTC)
Selamlar. Kullanıcının faydalı katkılarına arada denk geliyorum. Yapıcı bir katkı profili olduğu ortada, değişikliklerin incelenmesi ek yük oluşturuyor, beyaz listeye alınmasında fayda var diye düşünüyorum. --Seksen iki yüz kırk beş / GGT (mesaj) 12.29, 28 Kasım 2020 (UTC)

Tarık Mengüç sayfasını düzenledim

Merhabalar. Tarık Mengüç sayfasında hatalar olduğunu ve biçem el kitabına uygun şablonda yazılmadığı gördüm. Bununla ilgili internette bulduğum kaynakları da kullanarak düzenlemeler yaptım. Eklediğim her cümle için ve var olan cümleler için kaynakları cümle sonlarına ekledim. Lütfen inceler misiniz? Teşekkür ederim. --Serkanmunir (mesaj) 17.31, 23 Kasım 2020 (UTC)

Wiki markup

Merhaba Superyetkin,

Eskiden Türkçe wikide olan ama şu an olmayan fakat en.wiki'de hâlâ aktif olan metin editörünün hemen altında yer alan "Wiki markup"ların bizde de tekrar aktif olması için ne yapılabilir? Örnek için en.wiki'de herhangi bir sayfayı editlediğinde editörün altında çıkan "insert" seçeneğindeki bu wiki işaretlerini görebilirsin. --Hedda Gabler (mesaj) 18.11, 25 Kasım 2020 (UTC)

Merhaba. Sanırım şu sayfanın oluşturulması gerekmekte. Arayüz yöneticilerimiz yardımcı olacaktır. --Superyetkinileti 14.51, 26 Kasım 2020 (UTC)

Merhaba

Merhaba.

Umarım iyisinizdir.

Sayfamın silinmemesi için tavsiyelerinize ihtiyacım var. Sayfaya emek verdigimi biliyorsunuz. Örneğin Kaynakların güvenli olmadığı kısımları kaldırsanız olmaz mı, yeni akit, bianet, evrensel gibi yayın organları ulusal gazeteler bu gazetelerin güvenilirlıgı de yoksa Turkiyede hangi yayın organına güvenli diyebiliriz? Yoruldum gerçekten destek istiyorum sadece.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Saygılar. Asked (mesaj) 01.42, 29 Kasım 2020 (UTC)

İçeriğin kayda değer olduğu bağımsız kaynaklarla gösterilmeli. İyi çalışmalar. --Superyetkinileti 10.49, 29 Kasım 2020 (UTC)

Soru

Kullanıcı sayfamda içindekiler kısmının görünmemesi için ne yapmalıyım? Turgut46 12.54, 29 Kasım 2020 (UTC)

__NOTOC__ anahtar sözcüğünü kullanabilirsiniz. İyi vikiler. --Superyetkinileti 12.57, 29 Kasım 2020 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü

Music barnstar Hires.png
Müzik Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba Superyetkin,
48. Hafta İş Birliği Projesi'ne katılımınız için çok teşekkürler. "Şablon:Queen ve Şablon:Queen şarkıları maddelerinin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında Müzik Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. --LostMyMind (mesaj) 06.15, 30 Kasım 2020 (UTC)

Teknik destekleriniz için

Gudea Lagashki inscription in linear script and cuneiform script on clay.jpg Teknik Destek Ödülü
Teknik konularda yardıma hazır ve nazır bir kullanıcı olduğunuz için... thecatcherintheryeileti💬 09.24, 30 Kasım 2020 (UTC)

Kategori yönlendirmeleri

Merhaba Superyetkin. Araştırma yöntemi temizleme örneğinde olduğu gibi Kategori yönlendirmelerinde bulunan kategorilerin de temizlenmesi gerekmez mi? abc, 22.25, 30 Kasım 2020 (UTC)

Evet, genel olarak şunlar ve benzerleri dışındakiler temizlenmeli. --Superyetkinileti 14.49, 1 Aralık 2020 (UTC)