Kullanıcı mesaj:Superyetkin

Vikipedi, özgür ansiklopedi

Doğuş Otomotiv

Doğuş Otomotiv alakalı olan sayfa reklam amaçlı olduğunu düşünüyorum bu konuda ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim. subebul (mesaj) 08.44, 1 Nisan 2021 (UTC)

Sayfa kıyısında bulunan dil bölümü

Sayfa kıyısında bulunan dil bölimüne oluşturduğumuz maddeleri basıl ekleriz? Örneğin; Türkçe vikipedide Heinkel HD 25 uçağının maddesini oluşturdum ancak Almanca vikipedi de Heinkel HD 25 7 dilde gözükürken Türkçemizdeki ekli madde görünmüyor (yok). Bunu nasıl oraya eklerim. Sevgilerle. YosefHan7 (mesaj) 18.08, 1 Nisan 2021 (UTC)

Merhaba. Bu işlemi sayfanın sol alt bölümünde görüntülenen "bağlantı ekle" ile yapabilirsiniz. İyi çalışmalar. --Superyetkinileti 18.22, 1 Nisan 2021 (UTC)

Tartışma sayfaları

Merhabalar Bu Tartışma sayfasında olduğu bir kaç sayfada daha böyle bir soruna rastladım ( birden fazla Tartışma şablonu (ki kaynağı değiştir dediğimde yalnızca bir tane görünüyor) ve altta yer alan not) bu tarz Tartışma sayfalarını bot ile belirleyip düzeltebilirmiyiz? --Anyela. 20.25, 2 Nisan 2021 (UTC)

Khutuck tarafından yapılmakta. --Superyetkinileti 20.34, 2 Nisan 2021 (UTC)

ybot içerik silme sorunu

merhabalar, umarım rahatsız etmiyorumdur. yavru kedi sayfasının geçmişine bakarken ybot'un şu değişiklikte kaynakça şablonunu, içerikleri ve kategorileri sildiğini fark ettim. bu hatayı bildirmek istedim, iyi çalışmalar zemheri 'ye yaz 17.57, 4 Nisan 2021 (UTC)

Sayfa adı Hk.

Merhaba, ad değiştirme talebi yerinde ki"Hizmetli müdahalesine gerek bulunmamakta ne demektir"? Anlamadığım için soruyorum da teşekkürler :) TheFraxdeS msj için tıkla! 18.08, 6 Nisan 2021 (UTC)

Merhaba. Sayfa taşıma işlemini kendiniz gerçekleştirebilirsiniz. İyi çalışmalar. --Superyetkinileti 18.46, 6 Nisan 2021 (UTC)

YBot, Vikikaynak'ta veriyi sıfırladı

Selamlar hocam,

s:Vikikaynak:Değişiklik sayılarına göre kullanıcılar listesi şöyle garip bir değişiklik yapmış YBOt, bilgine, esenlikler. Satırdan Kahraman (mesaj) 22.03, 11 Nisan 2021 (UTC)

Beyaz Liste

Oluşturduğum maddeyi bir broşürden yaptığım alıntıyla oluşturmuştum. Beyaz listeden direkt çıkarmak yerine uyarsaydınız daha iyi olmaz mıydı? --Shiftetelli (mesaj) 07.40, 12 Nisan 2021 (UTC)

Merhaba. Telif hakkı saklı içeriğin Vikipedi'ye eklenmesini kabul edemeyiz. Bu konuya özen göstermeniz ve yararlı katkılarınızı sürdürmeniz durumunda yeniden beyaz liste üyesi olabileceksiniz. Teşekkürler, iyi çalışmalar. --Superyetkinileti 15.29, 12 Nisan 2021 (UTC)

İş Birliği Projesi ödülü

Film Barnstar Hires Gold.svg
Sinema Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz!
Merhaba Superyetkin,
14. Hafta İş Birliği Projesine katılımınız için çok teşekkürler. "Hollywood Bulvarı üzerindeki yıldızların listesindeki kırmızı maddelerin oluşturulması" konulu projedeki performansınız sonrasında Sinema Yıldızı ödülünün sahibi oldunuz. Proje kapsamında verilen ödüllere buradan, bu yılın kazananlarına ve ödül koleksiyonuna ise buradan bakabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülü, buradaki şablon yardımıyla kullanıcı sayfanızdaki kişisel koleksiyonunuzda sergileyebilirsiniz. Sonraki haftalarda da katılımınızın devamını umuyorum.

Sevgiler. İyi vikiler. ----anerka'ya söyleyin 12.33, 13 Nisan 2021 (UTC)

Biyolojik Tür Şablonu

Trophy.png Biyolojik Tür Şablonu
Sayın Superyetkin,

Genellikle çeviri yoluyla yeni maddeler oluşturuyorum. Taksonomi üzerine yazılmış maddeleri çevirirken biyolojik tür şablonunun çeviriye eklenmediğini görüyorum. Bana yardımcı olursanız mutlu olurum. Nehir Boz 1205 (mesaj) 07.33, 16 Nisan 2021 (UTC)

Merhaba. Bilgi kutusunu şunun gibi bir değişiklikle sayfaya ekleyebilirsiniz. İyi çalışmalar. --Superyetkinileti 07.50, 16 Nisan 2021 (UTC)