Kullanıcı mesaj:Eldarion

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Silinen sayfayı geri yüklemeniz gerekiyor.[kaynağı değiştir]

Murat Ekşioğlu adlı sayfanın düzenlemeleri tamamlanması için hizmetliler yardım edecekti lütfen sizlerde sayfayı ve tartışma sayfasını geri yükleyerek katkıda bulununuz. Dollfaces (mesaj) 05.59, 4 Mayıs 2020 (UTC)Dollfaces


Murat Ekşioğlu adlı sayfa hakkında Önemli not: Kayda değerlik kriter yönergesine uymamak, Hızlı silme yöntemi ile silinmeyi gerektirmez. Ancak madde içinde maddenin konusunun kayda değer olduğu açıkça belirtilmemişse madde 6 gerekçesiyle hızlı silinebilirler. Buna karşın, maddenin madde metninde konunun kayda değer olduğu yönünde bir iddia varsa, bu iddia tartışmalı dahi olsa, Hızlı Sil Madde 6 gerekçesiyle silme yapılamaz, maddenin silinmeye aday gösterilmesi gerekir. Ama siz hızlı silme yoluyla sildiniz? normal silme yoluyla bekletilmeli ve vikipedistler olarak incelenmeli ve silinmemesi konusunda hemfikir olduklarını bildirmeleri gerekmektedir. Tüm bilgiler resmi kaynaklarda mevcuttu. Geri çekerseniz bilgileri ve de nerede hata olduğunu bildirerek anında düzeltmeleri ve hataları düzelteceğim. Aynı bilgiler ile yeniden oluşturursam mümkün mertebe önceden silinmiş metin veya Vandalizm'e girecektir. Bu yüzden tekrar eklemek yerine bilgileri geri çekerseniz söz veriyorum daha fazla kaynak ve bilgi ile düzenlemelerime devam etmek istiyorum. Dollfaces (mesaj) 11.31, 4 Mayıs 2020 (UTC)Dollfaces

Kayda değer olmayan kişi[kaynağı değiştir]

Merhabalar, sildiğiniz Gültekin Uzunalioğlu sayfayı SAS'a taşır mısınız? KD'lik açısından Uygun olduğunu düşünüyorum. Dirincold (mesaj) 19.23, 18 Nisan 2020 (UTC)

IP Engelleme Muafı[kaynağı değiştir]

Merhaba Eldarion. Ip engelleme muafiyeti için başvuruyu nereye yapacağımı bulamadım. Denetçi,hizmetli ve gözetmen olduğunuz için size başvurmak gerekiyorsa başvurumu da yapayım. Devriyeyim. Değişiklik yapmakta zorlanıyorum. Teşekkürler.

Urzicani (mesaj) 10:20, 22 Şubat 2019 (UTC)

Merhaba, YILDIZ FİLİZ Sayfasını neden sildiniz? Silinmemesi için ne gerekli yeterli seviyede güvenilir kaynak ile belirttim kendisi türkiyede ilk kadın başkandır.

Ne yapmamız gerektiğini açıklayabilir misiniz Saygılarımla

Kayde değer olmayan kişi[kaynağı değiştir]

Eldarion merhaba. Göndermiş olduğunuz sayfası okudum. Yaratıcı meslekler Bilim adamları, öğretim üyeleri, ekonomistler, profesörler, yazarlar, editörler, gazeteciler, film yapımcıları, fotoğrafçılar, sanatçılar, mimarlar, mühendisler ve diğer yaratıcı meslek sahipleri.

Kişi meslektaşları veya ardından gelenlerce önemli bir kişilik sayılmakta veya ona sıkça atıfta bulunulmakta. Kişi yeni bir kavram, teori veya teknik geliştirmesiyle tanınmakta. Kişi başkası veya başkalarıyla ortak olarak önemli veya iyi bilinen bir eseri yaratmış veya yaratılmasında önemli bir rol oynamış, bu eser bağımsız bir kitap veya sinema filminin, veya birden çok dergi makalesinin konusu olmuş. Kişinin eseri ya (a) önemli bir sergide sunulmuş ya da ondan bir abide yapılmış, veya (b) eleştirmenlerin önemli derecede dikkatini çekmiş veya (c) önemli (sadece mahalli sayılmayan) bir müze veya galerinin daimi koleksiyonunda yer almakta.

Bu maddelerden hangileri uymadığınız açıklarsanız sevinirim. Sayfa oluştururken röportaj videosundan diğer linklere kadar ekleme yaptım idi. Teşekkürler.

Halduntuna (mesaj) 12:00, 16 Ocak 2018 (UTC)

Kayde değer olmayan kişi[kaynağı değiştir]

Öncelikle merhaba. Sedat Tuna sayfasını oluşturmama ve kaynaklar vermeme rağmen neden silindiğini anlamadım. Kendisi ve babası basın şeref kartı sahibi olup, Türkiye'nin önde gelen reklam fotoğrafcılarındandır.

Saygılarımla,

Halduntuna (mesaj) 10:46, 15 Ocak 2018 (UTC)

Tarama maddesi[kaynağı değiştir]

Merhaba, Vikipedi'ye eklemiş olduğum "Tarama" başlıklı maddeyi telif hakkı ihlali gerekçesiyle silmişsiniz. Nasıl bir telif hakkı ihlali olduğunu açıklayabilir misiniz? Neresi telif hakkı içeriyor?

Weiller33 (mesaj) 12:39, 18 Ocak 2017 (UTC)

Cem Adrian Fotoğrafı[kaynağı değiştir]

Merhabalar, Cem Adrian ile ilgili yüklediğim resmi abim çekti, ancak resmi yüklerken neyi seçeceğime tam olarak karar veremedim. Telif hakkı abime ait ve Vikipedi'de yayınlanmasında bir sorun yok. Nasıl yapabiliriz acaba? Burakolik (mesaj) 11:27, 20 Ocak 2017 (UTC)

@Eldarion anladım çok teşekkür ederim, Facebook'ta veya internet ortamında herhangi bir yerde yayınlanmayan bir fotoğrafını yükleyeyim o halde. :) Saygılar sevgiler. Burakolik (mesaj) 11:35, 20 Ocak 2017 (UTC)

Kayde değer olmayan maddeler, vs.[kaynağı değiştir]

Merhaba Eldarion, son eklediğim madde de Vikipedi'den silinmiş durumda. Boşuna vaktimizi harcamadan maddelerin oluşturmaya değer, değmez konusuyla ilgili müracat edebileceğimiz bir yer var mıdır?

Ayrıca beyaz liste kullanıcısıydım, bir takım talihsizlikler oldu hatırlarsınız, ve yine beyaz listeye alınmak isterim. Teşekkürler, Dominator1453 (mesaj) 10:24, 25 Ocak 2017 (UTC)

Alina Boz Sayfası[kaynağı değiştir]

--Zynpgngr (mesaj) 12:17, 2 Şubat 2017 (UTC)Neden sürekli Alina Boz ile ilgili oluşturduğumuz sayfaları siliyorsunuz?

Setline Ofis Mobilyaları[kaynağı değiştir]

Merhaba, eklediğim Setline Ofis Mobilyaları başlığı kaldırılmış. Reklam nedeni ile silindiği yazılmış. Başka markalar hakkında sayfalar da mevcut. Bu başlığın silinip diğerlerinin durmasının nedeni nedir?


Bolcal (mesaj) 12:18, 2 Şubat 2017 (UTC)

???[kaynağı değiştir]

Merhaba, kolay gelsin. Poyraz Karayel sayfasında oyuncular kısmı neden gözükmüyor? Oyuncular yerine Başrol yazdığımda gözüküyor, yeni sistem bu mu? Emirbabababa (mesaj) 15:36, 4 Şubat 2017 (UTC)

Selamlar @Emirbabababa. Bahsettiğiniz sorunu göremedim. --Eldarion 12:01, 8 Şubat 2017 (UTC)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[kaynağı değiştir]

(Sorry for writing in English)

Zeynep Öykü[kaynağı değiştir]

Tekrar merhaba, daha fazla kaynak ve bilgi ekledim, umarım yeterlidir. Türkiye'de bu alanda zaten 5 kişi var, birkaç albümü vb. olan arpist olarak sadece Şirin Pancaroğlu var ülkede. Eğer kayda değer olarak kriter bu ise onun dışında kimsenin adının geçmemesi gerekir. Ancak, kayda değerlik kriterlerini okuduğumda alt kültürler vb ile iligili bir seçenek de olduğunu görüyorum. Bu kadar niş bir alanın zaten bu açıdan değerlendirilmesi gerekir. Yoksa dediğim gibi arp sanatçılarımızın hiç biri listelenemez ki Şirin Hanım için de yıllar önce ben açmıştım başlığı başka bir isim altında. Diğer arpistlerimizin de Vikipedi'de listelenmesi gerekmez mi? Örneğin Borusan'ın arpisti İpek Hanım'da yok ki ülkemizdeki nadir kadın bestecilerden aynı zamanda. Arp alanında zaten dünyada bir kaç yüz kişi var toplamda. Bu kişiler asla çok ünlü olmayacaklar.

Selamlar @Blackpipe. Kayda değerlik bu gibi durumlarda kayda değerliği belirlemek çok kolay olmuyor. Yeterli seviyede kaynak eklemelerini yaptıysanız, gerisini topluluğun kararına bırakmakta fayda var. Kolay gelsin. --Eldarion 10:28, 27 Nisan 2017 (UTC)

Kibele 3 geri dönüş ihlali[kaynağı değiştir]

Merhabalar sayın hizmetlim, YPJ maddesinin geçmişinde Kullanıcı:Kibele tarafından yapılmış 3 geri dönüş ihlali bulunmaktadır, uzman perspektifinden konuyu incelemenizi rica ederim. Saygılar bizden. --II. Niveles 17:41, 29 Haziran 2017 (UTC)

Yurttaş tete[kaynağı değiştir]

Alahop Tereyağlı Ballıekmek ve Kostantinopulos... olarak hala aktif ve muhtemelen bir çok başka kullanıcı adı ile dolaşmakta lütfen ilgilenin 50.30.43.228 19:15, 5 Eylül 2017 (UTC)

Mustafa Dok Sayfasının Silinmesi[kaynağı değiştir]

Merhaba Eldarion,oyuncu mustafa dok'un sayfasını referanslar gösterdiğim halde siliniyor.başka oyuncuların sağladıkları referans linkleri şeklinde oluşturdum yinede silindi. neden siliniyor ? Emrahcotu (mesaj) 12:33, 12 Eylül 2017 (UTC)

IP Engel Sorunu[kaynağı değiştir]

Selam. Vikipedi Türkiyede Yasak Olduğu İçin Mecburen VPN'den Bağlanıyorum Sürekli IP Engelleme Alıyorum Bu Sorunu Nasıl Düzeltebilirim Şimdiden Teşekkürler. GFB Mete 34 (mesaj) 21:05, 14 Ekim 2017 (UTC)

Beyaz Liste[kaynağı değiştir]

Kardeşim Beni Beyaz Listeye Alırmısın Vikipedide Çok Aktif Olup Çok Yararlı Olacağımı Düşünüyorum Teşekkürler GFB Mete 34 (mesaj) 21:27, 14 Ekim 2017 (UTC)

Meraba siyasi ve tarihi biçok konuda bilgi sahibi olduğumu düşünüyorum vikipedi’ye doğru Yararlı faydalı katkılar sunmak ve düzeltmeler yapmak istiyorum elimden geldiği kadar bunları yapmaya çalışıyorum ama daha hızlı ve aktif olması açısından beyaz liste grubuna katılmak istiyorum anlayışla karşılıyacağınızı umuyor teşekkür ediyorum. Alamut34341 (mesaj) 00.32, 1 Mart 2020 (UTC)

Silme Talebi[kaynağı değiştir]

Merhabarlar Yüklemiş olduğum görsel Girne Amerikan Üniversitesi adına chancellorsoffice@gau.edu.tr adresinden permissions-tr@wikimedia.org adresine izin bilgileri gönderilmiştir. Gönderdiğiniz haber sitesindeki fotoğraf Girne Amerikan Üniversitesinin ve tarafımın bilgisi dahilindedir. Anlayışınız için teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

Şablon:Copyvio

Nasıl bir telif hakkı ile yükleme yapmalıyım[kaynağı değiştir]

Merhaba hangi telif türünü kullanmalıyım lütfen belirtirseniz bunu güncelleyelim hemen.


{{subst:copyvionote|1=File:Girne Amerikan Üniversitesi Yöneticiler Kurulu Başkanı Serhat Akpınar.jpg|source=[1]}} Fatih Dalgıç 12:30, 29 Aralık 2017 (UTC)

Merhaba[kaynağı değiştir]

Merhaba, rica etsem Aday olduğum hizmetli adaylık sayfamda oy kullanıp görüşünüzü belirtir misiniz? İyi vikiler.

Admin mop question.svg Bu kullanıcı şu sıralar bir hizmetli adayıdır. İlgili başvuruya göz atmak ve fikrinizi belirtmek için lütfen On 15 sayfasını ziyaret ediniz.

--On 15 (mesaj) 08.51, 23 Şubat 2018 (UTC)

Merhaba. Ben Gargarapalvin olarak yaklaşık üç yıldır Vikipedi'ye katkı yapmaktayım. Gerek Türkçe olarak oluşturduğum maddeler olsun, gerek İngilizce'den çeviri yaptığım sayfalar olsun; bugüne kadar 1000'in üzerinde değişiklik yapmış ve 180'den fazla sayfa oluşturmuş bulunmaktayım. Bunun yanında Wikimedia'ya da hatrı sayılır derecede medya yükledim. Fakat uzun süredir üzerine düşündüğüm ve nihayetinde sonuca vardığım bir kararım var. Artık Vikipedi'de düzenleme yapmayı düşünmüyorum ve hesabımı silemesem de aktif olarak kullanmayacağımı bildirmek istiyorum. Bu konunun direkt muhatabı siz olmasanız bile gitmeden önce rahatsız olduğum konulardan biraz bahsetmek istiyorum. Öncelikle İngilizce ve Almanca Vikipedi'yi de kullanarak deneyimlediğimi belirterek; Türkçe Vikipedi'deki devriye ekiplerinin çıkarcı, öznel ve art niyetli davranışlar sergilediğini düşünüyorum. Özellikle son birkaç haftadır günlerce emek verip özenle oluşturduğum maddeler üzerine bazı Vikipedistler tarafından sistemli bir vandalist saldırı düzenlenmekte ve çeşitli şekillerde suistimal edilmektedir. Ortak işbirliği ve ekip çalışmasıyla daha iyi hale gelebilecek sayfalar silinmekte, Vikipedi'nin tarafsızlık ve özgürlük ilkeleri ihlal edilerek bireyci tutum ön plana çıkarılmaktadır. Bu saatten sonra benim yapabileceğim bir şey olmasa bile benden sonraki kullanıcılar adına buradaki hiyerarşik sistemin iyileştirilmesini ve görevini kötüye kullanmayacak olan insanların burada hizmet vermesini umut ediyorum. Kullanıcı mesaj:Gargarapalvin 01:12, 11 Mart 2018

Bir yavru kedi de sizin için![kaynağı değiştir]

Red Kitten 01.jpg

Merhabalar, ben Arka Sokaklar Gönüllü Neferi olarak ailenize katıldım lakin Arka Sokaklar ( Dizi ) Şablonunda değişiklikler yapmak istiyorum, ama bildiğiniz üzere sayfa kapalı. Ne zaman açılır ve ben sayfayı düzeltip, güncel hale getirebilirim? Karakterler bölümü ve Bölümler listesinde değişiklikleri hep yaptım sonunda da kayıt olup yapmaya karar verdim. Yardımlarınız rıcadir. Saygılarımla..

Arka Sokaklar Gönüllüsü (mesaj) 04.14, 28 Mayıs 2018 (UTC)

Kullanıcı:Alsemender'in engeli hakkında[kaynağı değiştir]

Merhaba. Kullanıcı:Alsemender'in bana yönelik şöyle bir yasal tehdidi olmuştu. Süresiz engel sonsuz engel olmadığı için, ayrıca o tartışmada benim de hatalı olduğum için engeli kaldırmanızı rica ediyorum. İyi tatiller.--Kingbjelica (mesaj) 09.56, 25 Haziran 2018 (UTC)

Hizmetlilik yetkilerinin geri alınmasına dair politika teklifi[kaynağı değiştir]

Merhaba. Köy çeşmesinin politika kısmında, hizmetlilik yetkilerinin geri alınmasına dair bir politika teklifi sunuldu. Toplu olarak bu mesajı tüm hizmetlilere, ilgili tekliften haberdar olunması ve görüşlerini paylaşmaları ricasıyla atıyorum. İyi günler.--Rapsar--MediaWiki message delivery (mesaj) 18.24, 26 Temmuz 2018 (UTC)

Koruma[kaynağı değiştir]

Selamlar Eldarion; Ilgın Buğrahan Aka maddesi için süreli bir oluşturma koruması düşünmeni rica ediyorum. Sizinde takip ettiğiniz üzere 3.oluşturma söz konusu... Kolay gelsin. ChanSey 10.21, 5 Eylül 2018 (UTC)

Mustafa Kemal Çiçek Hakkında[kaynağı değiştir]

Sayfayı neden kaldırdınız kaldırılmaması için ne yapmamız gerekiyor. İlginize teşekkür ederim.

TTA Grup[kaynağı değiştir]

TTA Grup Türkçü bir oluşum olup ansiklopedik değeri bulunmaktadır. Sayfayı ısrarla neden yayından kaldırıyorsunuz? TTA Grup'un hitap ettiği büyük bir Türkçü kitle vardır ve insanlar sosyal mecrada adı sıkça anılan bu grubu merak edip araştırma yapabilirler. Vikipedi'yi amacınızın dışında kullanmayın!

Barisylmz60 (mesaj) 10.23, 16 Ocak 2020 (UTC)

Vakıf ilanı[kaynağı değiştir]

Rokefeller vakfı Berkaykarul (mesaj) 23.04, 22 Ocak 2020 (UTC)

itiraz[kaynağı değiştir]

Trophy.png itiraz
Merhaba bir başlık ekledim fakat reklam gerekçesiyle sildiniz oysa ki aynı sektörde hizmet veren diğer firmaların başlığı duruyor Cengizinler (mesaj) 08.51, 10 Şubat 2020 (UTC)

Emlak ve Göreceli Güç Endeksi Sayfaları Hk.[kaynağı değiştir]

Bu sayfadaki Göreli güç endeksi dış link çalışmıyor. Emlak sayfasında ilgisiz bir dış link bulunuyor. Bu sebeple link eklemesi yaptım Ayrıca Göreceli Güç Endeksi adlı sayfa yoktu eklemiştim. Teşekkürler

Google Kitaplar nasıl kullanılıyor?[kaynağı değiştir]

Merhaba,
Seleukos İmparatorluğu maddesinin adının Selevkos İmparatorluğu ya da Selefkos İmparatorluğu olması için değişiklik talebinde bulunacağım. Ama ikisinden hangisini talep edeceğimden emin değilim. Bunun için Google Kitaplar'ı kullanacağım ancak nasıl kullanıldığını hatırlamıyorum. Hatırlatır mısınız? Google Kitaplar'da arama yaptığımda aynı kitabın 100 kere sonuçlar arasında tekrar etmediğini ya da çıkan sonuçların sayısını tespit edemiyorum. Mesela, selevkos araması yaptım. Çıkan sonuç sayısı görünmüyor.-- İskenderBalas💬 17.27, 13 Şubat 2020 (UTC)

Evkur[kaynağı değiştir]

Merhabalar vikipedi'de Evkur alışveriş merkezleri hakkında bir sayfa bulunmuyor, daha önce başvuru olmasına rağmen farklı farklı sebeplerden dolayı ertelenmiş. kendi alanındaki diğer perakende satış yapan firmaların sayfaları vikipedi'de bulunurken Evkur alışveriş merkezlerinin sayfası bulunmamaktaktadır. Öncelikli olarak bunun nedenini öğrenip 2. olarak sayfanın aktif olması için izlemem gereken yolları aktarırsanız çok sevinirim. iyi günler. Dogukanyldrm (mesaj) 08.21, 14 Şubat 2020 (UTC)

www.kocaeligazetesi.com.tr[kaynağı değiştir]

Merhaba. Kocaeli Gazetesi ile ilgili bilgi girişi yapmadan yerli ve yabancı gazeteleri araştırdım. Özet bir bilgi girişi yaptım. Nerede hata yaptığımı paylaşırsanız sevinirim. Unalerkan (mesaj) 12.57, 11 Mart 2020 (UTC)

Eleman.net[kaynağı değiştir]

Selam Eldarion,

Eklediğim Eleman.net başlığı telif hakkı nedeni ile tarafından silinmiş. Telif hakkını gerektirecek bir durum yoktu içerikte. Sorun nedir veya nasıl ekleme yapılması gerekir? Sektördeki diğer firmaların başlıkları mevcut çünkü.

Teşekkürler.

--Yavuz.abay (mesaj) 13.32, 12 Mart 2020 (UTC)

Silinen maddenin sas'a taşınması talebi[kaynağı değiştir]

Sildiğiniz [Gültekin Uzunalioğlu] sayfasını sas'a taşır mısınız? Teşekkürler. Dirincold (mesaj) 19.26, 18 Nisan 2020 (UTC)

Cevap verin ya da Tartışmaya açık değişiklikler yapmayın[kaynağı değiştir]

Merhaba, Wikipedia sizin üzerinize kayıtlı bir mal varlığınız değil burada herkesin olduğu siz de bir üyesiniz Hizmetli olmanız bir şey değiştirmez size sayfaları silme yetkisi verebilir fakat tüm sayfaları silme yetkisi vermez. Burada birçok kişi size mesaj atmış fakat hiçbirine tenezzül edip cevap vermemişsiniz. Beyaz liste madde açtığında değersiz diyerek sildiğinizi düşünüyorum nitekim Sas'a taşımadan maddeleri direkt silmeniz kanıtlıyor bunu. Wikipedia sizin adınıza kayıtlıysa bildirin ona göre davranalım değilse de ya üyelerin sorularına cevap verin ya da değişiklik yapmadan sadece okuyun. Hizmetlilerin bu tavrından dolayı da bu tarihten itibaren wikipedia'ya katkı yapmayacağımı belirtmek isterim. Ek olarak benim açtığım madde kayde değer olmadığından siliniyorsa bu madde neden silinmiyor? Mehmet Durakoğlu Tabi ki maddenin bir devriye tarafından açıldığından. Dirincold (mesaj) 20.32, 18 Nisan 2020 (UTC)

Merhaba[kaynağı değiştir]

6 saatlik uykusuzluğuma o kadar EMEĞİME rağmen sadece masumca soruyorum sayfayı neden sildiniz çok teşekkür ederim. Meraktan soruyorum. 🙏 Turevialinmis (mesaj) 13.09, 3 Mayıs 2020 (UTC)

Bağımsız Hayvan Hakları Topluluğu sayfasını geri getirir misiniz? Düzenlenmekte olan bir sayfa zaten[kaynağı değiştir]

(ArzumKalfa (mesaj) 07.59, 15 Mayıs 2020 (UTC))

Temiz başlangıç konusu hakkında[kaynağı değiştir]

İyi akşamlar. Ben, bu hesabı çok çok eski olan hesabımı yıllardır ihmal etmiş olduktan sonra açtım. Bahsettiğim diğer hesap o kadar eski ki şu an iş güç sahibi olan ben o zamanlar ilkokuldaydım. Hatta eski hesabın şifresini hatırlamıyorum bile. O hesabı silmek ya da benim şu anki hesabımla birleştirmek mümkün müdür? Saygılar, SplendidSnowLeopard (mesaj) 01.31, 25 Mayıs 2020 (UTC)

Davetiye[kaynağı değiştir]

Darwin Tree 1837.png

VikiProje Evrimsel biyoloji davetiyesi

Merhaba Eldarion, evrimsel biyoloji ile ilgili maddeleri düzenleyip geliştiren Evrimsel biyoloji Vikiprojesi'ne katılmanızı bekliyoruz. Amaçlarımız ve yapacaklarımız için proje sayfasına bakabilirsiniz. İyi çalışmalar. --Brcan (mesaj) 19.55, 7 Haziran 2020 (UTC)Kayda değerlik maddesine dayanarak silinen ekleme[kaynağı değiştir]

Merhaba, Kayda değerlik şartlarını sağlayan, Türkiye'deki kendi alanındaki en popüler internet sitelerinden biri olan Sorularla İslamiyet sitesini yapan bir derneğe ait eklediğimiz madde tarafınızdan silinmiş. Ekleme nedenimiz ilgili sitenin kimler tarafından hazırlandığının referansını vermekti. Silinen maddeyi geri alabilir misiniz?

Hızlı mesaj[kaynağı değiştir]

Yeni bir mesajınız var
Merhaba, Eldarion. Yeni bir mesajınız var. Lütfen Eldarion'in mesaj sayfasına bakınız.
Mesaj eklendi 13.39, 2 Temmuz 2020 (UTC). Bu bildiriyi dilediğiniz zaman {{mesajbildiri}} şablonunu kaldırarak silebilirsiniz.

Az önce silmiş olduğunuz maddedeki kişi (Serdar Arseven) bilinmeyen birisi değildi. Yani belli bir ünde olan gazeteci. Kayda değerliğe aykırı olduğunu anlamadım bunun için Yasir ER (mesaj) 13.39, 2 Temmuz 2020 (UTC)

Umut Birliği Yardımlaşma ve Dayanışma Dernegi sayfasını geri yüklemeniz gerekiyor[kaynağı değiştir]

Sayfa bugün kurulalı saatler oldu hiçbirimiz süper kahraman değiliz biraz beklemeniz gerekiyordu sayfa geliştirilecekti ne kadar yanlış bir karar olduğunu umarım anlar ve bu hatanızı düzeltirsiniz (...). Arpac28 (mesaj) 09.06, 2 Eylül 2020 (UTC)

Açıklaması olmayan silinmeler[kaynağı değiştir]

--Cenk İlker Bilgiç (mesaj) 12.23, 7 Ekim 2020 (UTC) Merhaba,

İncelediğim kadarı ile Wikipedia sayfasında adınıza sadece sitem ve kibarlık kaidelerince itirazlar var. Bunlara cevap vermeyişinizin genel tabiri ukalalık, ego ve bilinçsizlik diyebilirim.
Eklemiş olduğum Sanatçı 13 senedir profesyonel toplamda 20 senedir müzik hayatı olan bir Müzisyendir. Albümleri, klipleri hemen her müzik mecrasında bulunmaktadır. Bu sayfadan silinmesi ayıptan başka bir şey değildir.

Hatanızdan dönmenizi ve ivedilikle Sanatçı için oluşturulan sayfayı geri yüklemenizi rica ederiz. Yarışmalardan çıkan şarkıcıların olduğu bu portalda Konservatuar mezunu bu işe gönlünü vermiş Müzisyenlerin itibarsızlaştırılmaya çalıştırılması haksızlıktır.
Saygılarımla... Cenk İlker Bilgiç...

Yücel Feyzioğlu maddesinin silinmesi hakkında[kaynağı değiştir]

merhaba, Dün girişini yaptığım Yücel Feyzioğlu konu başlıklı bilgiyi silinmeye aday göstermişsiniz ve silinmiş. Ben Yücel Feyzioğlu'nun kitaplarını yayınlayan Doğu Batı Yayınlarının editörüyüm. Yücel Feyzioğlu, Birleşmiş Milletler Masal Ödülü (Somut Olmayan Kültür Varlıkları) sahibi, Türkiye'de onlarca edebiyat ödülünü haketmiş 40'ın üzerinde eseri bulunan bir yazardır. Türkiye'nin en geniş hikaye literatürünü derleyen kişidir, ulusal ve uluslararası konferanslar düzenleyen bir yazardır. Türkiye'de mevcut masal kitapları arasında "kütüphane ve arşiv çalışması" açısından kaynak gösterilen eserlerin yazarıdır.

Telif hakkının ihlali diye belirtilen kısım yazarın kendi web sayfasında yer alan özgeşmiş bilgisidir. Diğer kısımlar özgün bir şekilde yazılmıştır.

Bu bilgiler ışığında "neden silinmeye aday gösterildiğini" izah edebilir misiniz? --Yücelfeyzioğlu (mesaj) 11.03, 16 Ekim 2020 (UTC)--Yücelfeyzioğlu (mesaj) 11.03, 16 Ekim 2020 (UTC)--Yücelfeyzioğlu (mesaj) 11.03, 16 Ekim 2020 (UTC)--Yücelfeyzioğlu (mesaj) 11.03, 16 Ekim 2020 (UTC)