Kullanıcı mesaj:Eldarion

Vikipedi, özgür ansiklopedi
(Kullanıcı:Eldarion sayfasından yönlendirildi)
Şuraya atla: kullan, ara

İçindekiler

Blimpliza[kaynağı değiştir]

merhabalar, blimpliza grubunun sayfası silinme dayanaklarına aykırı olan durumları grup ve üyeleri ile ilgili bulmak için araştırdığım ve ulaşabildiğim şekilde güncellediğim tüm bilgiler ile değiştirmeme rağmen özellikle sizin tarafınızdan defalarca silinmeye devam etmesi yüzünden örnek vermek yada kıyaslamak hiç etik olmasa da nasıl bir ayrımcılık tavrı sergilediğinizi göstermek amacı ile Ehl-i Keyf yada TUAL başlıklarında belirtilen kurallara uyulmamasına rağmen yayında olmaları, dinlediğiniz müzik türüne yada şahsi kanaatinize uygun olmayan içerik, müzik türü, aşinalık, şahsi konular yada benzer durumlar nedenleri ile özgür vikipedi tanımlarını hiçe sayarak değişiklikleri incelemeden kaldırmaya devam etmenize dikkat çekmeyi bir görev sayıyorum.

Gösterdiğiniz bu tavırlı yaklaşımı şu ana kadar incelediğim vikipedi kuralları arasında göremediğimden buranın Eldarion'un Vikipedisi olmadığı ve 'Herkesin katkıda bulunabildiği Özgür bir Ansiklopedi' tarifine uyan bir kaynakça olması temennisi ile benzer durumda olan tüm özgün içerik sahiplerini benim gibi bu yaklaşımı protestoya ve haklarını talep etmeye davet ediyorum.

Mervaniler[kaynağı değiştir]

selam eldarion, mervaniler sayfasındaki olumlu katkılarım 6 gündür khutuck kudelski ve sputnik1907 adlı kullanıcılar tarafından sökür kullanıcısının lehine değiştirilip duruyor. 9 kaynağa ilaveten 3 kaynak daha ekledim genel kabul gören içeriğe sahip ancak halen ısrarlı Vandalizm yapıyorlar.78.167.119.152 21:24, 5 Şubat 2016 (UTC)

Hacı[kaynağı değiştir]

hacı, benim yaptığım katkıyı onaylayıp sayfayı korumaya felan alsan diyorum. süresiz ne dersin. khutuck sorun çıkarırsa onunda ayrıca icabına bakarız.78.167.119.152 10:39, 6 Şubat 2016 (UTC)

Türkan Kürşad[kaynağı değiştir]

Sayın Eldarion bey Türkan Kürşad sayfasını kişinin yeteri kadar kayda değer biri olmadığına bağlıyorsunuz fakat yanılıyorsunuz efendim kişi kayda değer ve dikkat çekicidir konu hakkında ansiklopedik bilgiye sahibim ve 1 hafta içerisinde yeterli düzenleme yapılmış olcaktır. Kişi kariyeerinin yükselme aşamasındadır şimdi olmasa bile wikipediada elbettte bir gün olacaktır saygılar. --EzioBozkurt (mesaj) 21:11, 5 Şubat 2016 (UTC)

Sayfa silinmesi[kaynağı değiştir]

Sayin Yetkili, dün olusturdugum sayfa bugün silinmis ve gerekli aciklama yok sadece kayda deger kisi degil diye bir gerekce yaziyor. Siz bilmiyor olabilirsiniz. O sayfa sevenleri tarafindan 'Biografi' olarak acildi ve icindede gerekli bilgileride mevcuttu. O zaman sorun nedir? Neden siliniyor? Burda herkez kafasina göre madde silebiliyorsa oh ne ala. Kimse buraya bosuna gönüllü olarak gelmesin. Bunu aciklamanizi bekliyorum. Tesekkürler. --NCov (mesaj) 16:52, 5 Şubat 2016 (UTC)


Silme gerekçesi[kaynağı değiştir]

Merhaba,

İçeriği silme süreci içinde sayfanın neden silinmemesi gerektiği konusunda fikir beyanı yapılması için imkan sağlıyorsunuz. Buna istinaden içeriğin neden silinmemesi gerektiğini, gerekçeleri ve bağlantıları ile yapmış olduğum açıklamayı da siliyorsunuz. Gerekçe olarak İçeriği geliştirmeye yönelik olmayan tartışma sayfası maddesini dayanak alıyorsunuz. Tamamen gönüllülerin desteğiyle geliştirilmiş dijital ansiklopedi olan Wikipedia'ya kurumsallaşmış bir oluşumun kimlik bilgileri, bağlantılarını gösteren bilginin kayda değer olmaması diye bir gerekçe olabilir mi? Lütfen gerekçeli açıklama yaparsanız memnun olurum.--Sweruntime (mesaj) 10:19, 2 Şubat 2016 (UTC)

Organik saç ekimi[kaynağı değiştir]

Sayın Yetkili, https://tr.wikipedia.org/wiki/Organik_Sac_Ekimi ile ilgili bir sayfa oluşturmuştuk ve bu sayfanın kayda değer olmayan konuya sahip olmadığını düşünerek ve sebep göstererek sildiğinizi gözlemledik. Oysa ki bu Sadece Türkiye de 8 ana habere konu olmuş bir buluştur. Kök hücre nakli yapılarak önceden saç ekimi yapılacak alan beslenip zenginleştirilerek ekilen saçların yer tutmasına kalıcı olmasına yardımcı olmakta ve büyük oran da başarı sağlanmasına imkan sağlanmış yeni geliştirilmiş bir yöntemdir. Konu ile alakalı olarakta 1994 yılından beri yapılan, estetik, plastik cerrahi, dermatoloji ve antiaging tedavileri konularında dünyanın en kapsamlı organizasyonu olarak kabul edilen IMCAS Kongresi’nde bu gün sunum yapan Türk bir plastik cerrahın geliştirmiş olduğu ve literatüre geçmiş bu yöntemi kayda değer bulmamanızı tekrar gözden geçirmenizi rica ediyoruz. Kaynakça da bir çok kaynak gösterilmiştir tüm bunların incelenmesini de rica ediyoruz. Bu yöntem yeni bir yöntem olup konusunda en başarılı teknik olarak kabul edilmektedir. İlgi ve alakanızı rica eder sayfanın yeniden aktif edilmesini temenni ederiz. B3rt1n (mesaj) 10:50, 30 Ocak 2016 (UTC)

Levent Özdemir[kaynağı değiştir]

Merhaba, Levent Özdemir sayfasındaki fotoğrafı telif hakları sebebiyle sildiğinizi görüyorum ama fotoğrafı ben çektim. Telif hakkı bana ait. Kendi yüklediğim fotoğrafta telif ihlali yok ki neden sildiniz? Kendi çektiğim fotoğrafın ne telif hakkı? Fotoğrafı tekrar yüklüyorum lütfen silmeyin. İyi akşamlar. Özkan Özcan (mesaj) 14:14, 28 Ocak 2016 (UTC)

Resim[kaynağı değiştir]

Cevabınız için teşekkürler. Eklediğim resimler başka sitelerde yer alıyor fakat oralara resimleri ben gönderdim yayınlanması için. Yani fotoğrafların lisansını kendime ait olarak gösterirsem sıkıntı olmayacaktır değil mi? Zira fotoğrafları biz çektik. --Astronot1997 05:47, 3 Aralık 2015 (UTC)

Mete Atatüre[kaynağı değiştir]

Merhaba, Mete Atatüre sayfasına referans eklememe rağmen neden iki kere telif hakları sebebiyle sildiğinizi kısa bir mesajla belirtebilirseniz Vikipedi'ye katkıda bulunmak isteyen bir insanı yıldırmak yerine kazanmış olursunuz. Açıklama bekliyorum. İyi akşamlar. Gckarakollukcu (mesaj) 19:33, 15 Ekim 2015 (UTC)

Reminder: Please sign new Wikimedia confidentiality agreement for nonpublic information by 15 December[kaynağı değiştir]

This is a message from the Wikimedia Foundation. Translations are available.

Wmf logo vert pms.svg

I wanted to follow-up on an message I sent you in September regarding the need for you to sign a confidentiality agreement by 15 December 2015 (OTRS users have until 31 December 2015) in order to maintain your access from Wikimedia to nonpublic information.

As you may know, the Wikimedia Foundation Board of Trustees approved a new "Access to nonpublic information policy" on 25 April 2014 after a community consultation. The former policy has remained in place until the new policy could be implemented. That implementation work is now being done, and we are transitioning to the new policy.

An important part of that transition is helping volunteers like you sign the required confidentiality agreement. All Wikimedia volunteers with access to nonpublic information are required to sign this new agreement, and we have prepared some documentation to help you do so.

The Wikimedia Foundation is requiring that anyone with access to nonpublic information sign the new confidentiality agreement by 15 December 2015 (OTRS users have until 31 December 2015) to retain their access. You are receiving this message because you have access to nonpublic information and are required to sign the confidentiality agreement under the new policy. If you do not sign the new confidentiality agreement by 15 December 2015, you will lose your access to nonpublic information.

Signing the confidentiality agreement for nonpublic information is conducted and tracked using Legalpad on Phabricator. We have prepared a guide on Meta-Wiki to help you create your Phabricator account and sign the new agreement: Confidentiality agreement for nonpublic information/How to sign

If you have any questions or experience any problems while signing the new agreement, please visit this talk page or email me (gvarnum@wikimedia.org). Again, please sign this confidentiality agreement by 15 December 2015 (OTRS users have until 31 December 2015) to retain your access to nonpublic information. If you do not wish to retain this access, please let me know and we will forward your request to the appropriate individuals.

Thank you,
Gregory Varnum (User:GVarnum-WMF), Wikimedia Foundation

Posted by the MediaWiki message delivery 08:11, 16 October 2015 (UTC) • TranslateGet help

Bilgi[kaynağı değiştir]

Herhangi bir fikir birliği olmadan yaptığınız değişiklikler geri alınmıştır. Topluluğun fikirlerini bekleyiniz. Eldarion 13:34, 17 Ekim 2015 (UTC)

  • "hızlı kalsın 2, kalsın 2, aktarılsın 8, hızlı silinsin 1, silinsin 3" şeklinde sonuçlanmış bir tartışma, ardından tartışmayı kapatan dahil iki hizmetli aktarılsın görüşü bildirmiş. Yine de siz benden iyi bilirsiniz, ben artık Hedef 2023 mevzusuna karışmıyorum. --Khutuckmsj 13:41, 17 Ekim 2015 (UTC)
Gayet deneyimli ve eski bir hizmetlisiniz 2-3 kullanıcının fikri ile fiki birliği sağlanamayacağında hemfikiriz zanederim. Hizmetli yetkisi alanında bir sonuca istinaden böyle bir inisiyatif kullanıp oylamayı kapatmış. Memnun olmayanlar maddeyi tekrar silinmeye aday gösterebilirler. İyi çalışmalar. Eldarion 13:46, 17 Ekim 2015 (UTC)
Ok. --Khutuckmsj 13:48, 17 Ekim 2015 (UTC)

Adam gibi davran kullanıcılara böcek....[kaynağı değiştir]

Devamlı önüne geleni silmektesin kayıtdışı göstererek insanın yazma heveslerini madde ekleme isteklerini köreltiyorsyn böcek..... --176.219.169.179 14:44, 19 Ekim 2015 (UTC)


Kayda değer değil ne demek? Popüler kültürün takibi mi yapılıyor?

Tekin Artemel ve Oral Enuğur silme[kaynağı değiştir]

Sayın Yetkili,

Ülkemizde Osmanlı'nın son döneminden günümüze kadar yetişen yada ismi duyulan plastik sanatçıların (ressam, heykeltraş, baskı sanatçısı, kavramsal sanatçı, dijital sanatçı vs.) sayısı 3000 - 4000 arasındadır. Bu sayıya tezhip, hat ve antika dahil olmayıp klasik ve çağdaş sanatçıların tümü dahildir. Bugün Almanya'nın orta ölçekli bir kenti olan Köln'de bu sayı 5000 civarındadır. Berlin ve Paris'te 20000'in üzerinde, Newyork'ta ise 50000 civarındadır. Bilindiği gibi ülkemizde plastik sanatlar Batı ülkelerine göre çok daha az gelişmiş durumdadır. Sanatçılarımız da kumdaki pırlanta taneleri kadar ender bulunmakta ve sanat pazarının sığılığı nedeniyle kendilerini tanıtamamaktadır.

Bu sığı pazardaki en önemli kaynak ise Sn. Kaya Özsezgin'in hazırladığı "Türk Plastik Sanatçıları Ansiklopedik Sözlüğü"'dür. Daha önceden hazırladığım ve bu sözlükte de yer alan Tekin Artemel ve Oral Enuğur adlı sanatçıların biyografilerini hazırlamamdan sonra saatler içinde "kayda değer olmayan" klişesini öne sürerek sildiniz. Zaten gelişememiş olan bir sanat dalının iki emekçisi de böylelikle tümüyle unutulmaya mahkum oldular. Oysa en azından bir tartışma açılabilir ya da otör kişilerin görüşleri alınabilirdi. Plastik sanatçı olmak için gereken kriterlerin tümünü taşıyan bu iki sanatçımıza Vikipedi'de yer verilmesi için katkılarınızı rica ederim. Cem Altınel (mesaj) 15:02, 26 Ekim 2015 (UTC)

Kerbela (oyun) maddesi seçkin madde adaylığı hk.[kaynağı değiştir]

Merhaba,

2 Ekim'de günün maddesi olan Kerbela (oyun) özeti genişletildi. Seçkin madde adaylığını değerlendirirseniz sevinirim.

Selamlar, Frock~trwiki (mesaj) 14:26, 30 Ekim 2015 (UTC)

Vikipedi:Vikipedi Asya Ay[kaynağı değiştir]

Kullanıcı:永続繁栄/Vikipedi:Vikipedi Asya Ay Is it OK?--永続繁栄 (mesaj) 05:51, 5 Kasım 2015 (UTC)

Bilgi[kaynağı değiştir]

Selamlar İ.E., zannediyorum Meta'da yapılmakta olan admin activity review ile ilgili toplulukta bir yanlış anlama var. Sistem tam olarak aktif olmama süresi 2 yılı aştıktan sonra yapılan uyarılara istinaden meta'da talep sonucu hizmetli haklarının alınması şeklinde çalışmıyor. Meta'da bu proje yılda 1 kez yapılıyor genelde Ocak ayında ve aktif olmayan hizmetliler listelenip bilgilendirilerek toplu şekilde işlem yapılıyor. Yani biz buradan talepte bulunsak bile bize verecekleri cevap metada yapılacak yıllık incelemeyi beklememiz olacaktır. --Eldarion 13:07, 10 Kasım 2015 (UTC)

Hmm. Anladım, teşekkür ederim. Aslında ben halen devam eden Vikipedi tartışma:Hizmetli yetkilerinin geri alınması tartışmasında İngilizce Vikipedi'yi örnek alarak şablonu hazırlamıştım. Hadi şablonu hazırlamış iken, hizmetliye de bir bildirimde bulunayım dedim. Politika halen teklif aşamasında olduğundan dolayı bunu oraya eklemiştim. Hatta şimdi bunu tartışma sayfasında da belirteceğim. Fakat ben meta'ya üstün körü bakmışım demek ki. Sağ olasın hocam. --i.e.msj 13:34, 10 Kasım 2015 (UTC)

bildirim[kaynağı değiştir]

Merhaba, danışma masasında kullanıcı adınıza bağlantı verilmiş. Size bildirim gelmedi mi? --Diyapazon, 22:17, 11 Kasım 2015 (UTC)

moda sahnesi entry'si ile ilgili[kaynağı değiştir]

merhabalar kolay gelsin. moda sahnesi başlığı altında kurumun bilgisini tam 3 kere girdim. her defasında silindi. sanırım başlık sizi yanıltıyor zira moda sahnesi bir tiyatro oluşumudur ve Kadıköy'de bir kültür merkezi olarak işletilen 3 salonlu bir mekandır. Kayda değer bilgi olmadığını düşünmenizin sebebini başka türlü açıklayamıyorum. Benzeri birsürü sayfa bulunmakta ve günlerce uğraştığım şeyleri sürekli silmektesiniz. Rica ederim içeriğine bakıp bana neyin olmadığını söyleyin çünkü yılmak üzereyiz. saygılar.

Yarı koruma[kaynağı değiştir]

Mesaj sayfamı bir süreliğine yarı korumaya alabilir misiniz? --Diyapazon, 19:25, 16 Kasım 2015 (UTC)

Reminder: Please sign new Wikimedia confidentiality agreement for nonpublic information by 15 December[kaynağı değiştir]

This is a message from the Wikimedia Foundation. Translations are available.

Wmf logo vert pms.svg

I wanted to follow-up on an message I sent you in September regarding the need for you to sign a confidentiality agreement by 15 December 2015 (OTRS users have until 31 December 2015) in order to maintain your access from Wikimedia to nonpublic information.

As you may know, the Wikimedia Foundation Board of Trustees approved a new "Access to nonpublic information policy" on 25 April 2014 after a community consultation. The former policy has remained in place until the new policy could be implemented. That implementation work is now being done, and we are transitioning to the new policy.

An important part of that transition is helping volunteers like you sign the required confidentiality agreement. All Wikimedia volunteers with access to nonpublic information are required to sign this new agreement, and we have prepared some documentation to help you do so.

The Wikimedia Foundation is requiring that anyone with access to nonpublic information sign the new confidentiality agreement by 15 December 2015 (OTRS users have until 31 December 2015) to retain their access. You are receiving this message because you have access to nonpublic information and are required to sign the confidentiality agreement under the new policy. If you do not sign the new confidentiality agreement by 15 December 2015, you will lose your access to nonpublic information.

Signing the confidentiality agreement for nonpublic information is conducted and tracked using Legalpad on Phabricator. We have prepared a guide on Meta-Wiki to help you create your Phabricator account and sign the new agreement: Confidentiality agreement for nonpublic information/How to sign

If you have any questions or experience any problems while signing the new agreement, please visit this talk page or email me (gvarnum@wikimedia.org). Again, please sign this confidentiality agreement by 15 December 2015 (OTRS users have until 31 December 2015) to retain your access to nonpublic information. If you do not wish to retain this access, please let me know and we will forward your request to the appropriate individuals.

Thank you,
Gregory Varnum (User:GVarnum-WMF), Wikimedia Foundation

Posted by the MediaWiki message delivery 20:17, 16 November 2015 (UTC) • TranslateGet help

Vikipedi dosya yükleme sihirbazı açılmıyor[kaynağı değiştir]

Vikipedi dosya yükleme sihirbazı açılmıyor, tıklıyorum "Dosya yüklemeye başlamak için buraya tıklayınız" yazısına hiçbir şey gelmiyor https://tr.wikipedia.org/wiki/Vikipedi:Dosya_Y%C3%BCkleme_Sihirbaz%C4%B1 altta kategori (+) ve Vikipedi resim yardım yazan kısımın yanındaki (-) ve yön işaretleri olan kısım kaybolup geri geliyor sadece form felan açılmıyor. İşletim sistemim windows 10 kullandığım tarayıcı google chrome, Diyapazon rumuzlu arkadaşa sordum onun işletim sistemi windows 7 imiş chrome'da ve tüm tarayıcılarda sorunsuz açılıyormuş bende neden açılmıyor? Ben her tarayıcıda denedim hiçbiri de açmıyor bu formu, chrome'da içerik ayarlarında da Javascript kısmında "Tüm sitelerin Javascript çalıştırmasına izin ver(önerilen)" işaretli ama açmıyor bana yardımcı olabilir misiniz? Saygılar. --Vicenarcotics (mesaj) 15:15, 22 Kasım 2015 (UTC)

Gülden Mutlu[kaynağı değiştir]

Merhaba. Şarkıcının bazı şarkıları şurada görülebileceği üzere bazı ulusal müzik listelerine girmiş ki bu sayede de Vikipedi:Kayda değerlik (müzik) sayfasında belirtilen "Ulusal müzik listelerine geçmiş bir eserinin olması" kriterini karşılıyor. Rica etsem maddeyi geri getirebilir misin? İyi çalışmalar.--RapsarEfendim? 23:41, 23 Kasım 2015 (UTC)

Soru[kaynağı değiştir]

Merhabalar rahatsız ettiysem affola. Benim bir sorum olucaktı ve ayrıca telif hakkı konusundaki bilgilendirmeleriniz için teşekkürler. Benim sorum şu diyelim mesela bir sitede fotoğraflar var ve o sayfada resimle ilgili all rights reserved ve hakları saklıdır gibi birşey olamamasının yanında herhangi bir lisans bilgisi de yok. Bu durumda resmi vikipedi'ye eklemekte bir sakınca varmı bunu merak ediyorum commons yada tr farketmeksizin. Cevabınızı bekliyorum saygılarımla. Gençfenerbahçeli98 18.21, 24 Kasım, 2015 (UTC)

Denetleme[kaynağı değiştir]

Merhaba, Eldarion. İyisindir umarım :) 24 Kasım'da bir denetçi isteğinde bulundum. En aktif sen görünüyorsun. Zamanın olursa ilgilenebilir misin? Çünkü kullanıcı vandalizme devam ediyor. Teşekkürler Alexandre M. 23:39, 29 Kasım 2015 (UTC)

URGENT: Please sign new Wikimedia confidentiality agreement for nonpublic information by 15 December[kaynağı değiştir]

This is a message from the Wikimedia Foundation. Translations are available.

Wmf logo vert pms.svg

I wanted to follow-up on an message I sent you in September regarding the need for you to sign a confidentiality agreement by 15 December 2015 (OTRS users have until 31 December 2015) in order to maintain your access from Wikimedia to nonpublic information.

As you may know, the Wikimedia Foundation Board of Trustees approved a new "Access to nonpublic information policy" on 25 April 2014 after a community consultation. The former policy has remained in place until the new policy could be implemented. That implementation work is now being done, and we are transitioning to the new policy.

An important part of that transition is helping volunteers like you sign the required confidentiality agreement. All Wikimedia volunteers with access to nonpublic information are required to sign this new agreement, and we have prepared some documentation to help you do so.

The Wikimedia Foundation is requiring that anyone with access to nonpublic information sign the new confidentiality agreement by 15 December 2015 (OTRS users have until 31 December 2015) to retain their access. You are receiving this message because you have access to nonpublic information and are required to sign the confidentiality agreement under the new policy. If you do not sign the new confidentiality agreement by 15 December 2015, you will lose your access to nonpublic information.

Signing the confidentiality agreement for nonpublic information is conducted and tracked using Legalpad on Phabricator. We have prepared a guide on Meta-Wiki to help you create your Phabricator account and sign the new agreement: Confidentiality agreement for nonpublic information/How to sign

If you have any questions or experience any problems while signing the new agreement, please visit this talk page or email me (gvarnum@wikimedia.org). Again, please sign this confidentiality agreement by 15 December 2015 (OTRS users have until 31 December 2015) to retain your access to nonpublic information. If you do not wish to retain this access, please let me know and we will forward your request to the appropriate individuals.

Thank you,
Gregory Varnum (User:GVarnum-WMF), Wikimedia Foundation

Posted by the MediaWiki message delivery 22:12, 1 December 2015 (UTC) • TranslateGet help

Mediha Didem Türemen[kaynağı değiştir]

Merhaba Eldarion, şu maddenin kayda değerlik sorunlarını giderebileceğimi düşünüyorum. Geri getirmeden önce size danışmak istedim. En azından denemem için geri getirebilir miyiz? İyi çalışmalar --taysin (mesaj) 10:42, 4 Aralık 2015 (UTC)

Mustang[kaynağı değiştir]

Merhaba. Filmin eleştirmenler tarafından beğenilmesinin tarafsızlıkla ne kadar çok uyumlu olduğu konusunda şüpheliyim. Bakınız RT'da %97 pozitif inceleme, MC'de 82/100 = "Evrensel beğeni". Bu konuda doğru olanı bana bildirirseniz sevinirim. İyi çalışmalar. Sebastian James -Rettelo- (mesaj) 19:27, 4 Aralık 2015 (UTC)

sayfa[kaynağı değiştir]

Sayfam neden silindi ve kayda deger denmis eger olusturdugum sayfa kayda deger degilse vikipedi de benim icin degersizdir ... Simsek94 (mesaj) 20:48, 5 Aralık 2015 (UTC)

köy çeşmesi başlık[kaynağı değiştir]

Selam Eldarion

Koyduğum sil etiketini geri almışsın. Sebebini öğrenebilir miyim? --Zaitsév 10:48, 7 Aralık 2015 (UTC)

Herhangi bir gerekçe olmadan etiketleme yaptığınıza göre sebep sunması gereken sizsiniz, ben değil. --Eldarion 10:51, 7 Aralık 2015 (UTC)
Tekrardan selam. Bir gerekçe sunmuştum. Kullanılmıyor diye --Zaitsév 10:54, 7 Aralık 2015 (UTC)
Şablonu kendiniz çıkarıp, kullanılmıyor diye gerekçe sunmuşsunuz. Şablonun kullanılmaması gerektiğini düşünüyor iseniz, topluluğun fikrini alabilirsiniz. Köklü değişiklikleri bireysel olarak yapmayınız. --Eldarion 10:55, 7 Aralık 2015 (UTC)
Anlatamadım galiba. Şablon hangi sayfada kullanılıyordu da ben çıkardım? --Zaitsév 10:57, 7 Aralık 2015 (UTC)
Şablon buralarda kullanılıyor. Kullanılmıyor diye gerekçe sunmuşsunuz. [1] --Eldarion 10:59, 7 Aralık 2015 (UTC)
Orayı fark etmemiştim. Benim hatam. İyi çalışmalar --Zaitsév 11:03, 7 Aralık 2015 (UTC)

Elif Kask[kaynağı değiştir]

Sayfayı geri getirip SAS'a çıkarabilir misiniz? --Diyapazon (mesaj) 07:49, 13 Aralık 2015 (UTC)

Kayda değerliği ortaya koyan kaynak yoktu ve madde silindi. Uygun kaynaklarınız var ise maddeyi açabilirsiniz. Eldarion 08:23, 13 Aralık 2015 (UTC)
Nasıl kaynak yok? 4 kaynak vardı: http://i.hizliresim.com/p8Dbdn.png --Diyapazon (mesaj) 08:31, 13 Aralık 2015 (UTC)

Kerbela (oyun) Seçkin Madde Adaylığı hk.[kaynağı değiştir]

Merhaba, 2 Ekim'de günün maddesi olan Kerbela (oyun)'unun seçkin madde adaylığını değerlendirerek görüşünüzü tartışma bölümünde paylaşırsanız sevinirim. Selamlar,

Ünsal Arık hk[kaynağı değiştir]

Merhaba. Almanca Vikipedi'de dahi maddesi açılmış olan Milli Boksör Ünsal Arık'ın maddesi neden silindi? Kayda değer olduğunu düşünüyorum. Kendisi profesyonel boksör. O zaman [BU Kategorideki] pek çok boksörün de silinmesi gerekmez miydi?--Fikirmsj 20:28, 19 Aralık 2015 (UTC)

  • teşekkür ediyorum. iyi akşamlar.--Fikirmsj 20:32, 19 Aralık 2015 (UTC)

Aynı isimli aynı tür madde hk.[kaynağı değiştir]

Merhaba,

İsim benzerliği olan (fakat birbirinden farklı olan) başlıklardan ikincisini nasıl açabilirim? Örneğin: Bir Varmış Bir Yokmuş adında bir dizi sayfası var, fakat benim bilgi vereceğim bu isimdeki dizi burada anlatılan değil. Anlam ayrımı şablonu kullanılır diye tahmin ettim fakat daha önce denemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Frock~trwiki (mesaj) 11:56, 21 Aralık 2015 (UTC)

Kitap maddesi[kaynağı değiştir]

Merhaba, az önce eklediğim bir kitap maddesi silindi, kayda değer bulunmamış. Halbuki ciddi bir emek ve çaba ürünüydü. Yeni dönemin şartlarında dijital olarak yayınlandı, Türkiye Cumhuriyeti Kültür Bakanlığı envanterine girdi. Resmi bir ISBN numarası alındı. Tekrardan açmayı düşünüyorum. Kitap hangi şartlarda silinmez, hangi şartlarda kayda değerdir? Edebi anlamda hüküm vermek bize düşmez diye düşünüyorum sonuçta çok öznel. Bence bir kitap, edebi bir ürünü başlı başına varlığı ile burada olmayı hak etmektedir.--christoph20036 (mesaj) 11:17, 23 Aralık 2015 (UTC)

Az önce gördüm, yıllar içerisinde eklediğim iki ayrı kitap da silinmiş. Bir tanesi de basılı bir ortak kitaptı. Hepsinin ortak özelliği popüleritesi onbinler ile ifade edilen rakamlara ulaşmaması. Geri alma şansımız yok mu? Neden kayde değer değil. Bu açıdan hangi kitap o zaman kayda değer. Öznel bir değerlendirme nasıl yapabiliriz? İlgilenmenizi rica ediyorum

Cevap için teşekkürler. Anladığım kadarıyla, maddeler silinebilirde, silinmeyebilirde. Vikipedinin son zamanlarda ne kadar özgür oldugunu düşünmeye başlamıştım. Artık fazla dusunmeyecegim.

çift köyler[kaynağı değiştir]

şuradaki çift köy maddelerini birleştirebilir misin? Ayrıca muhammed sayfasının tartışmasına bak.--Mavrikantmsj 21:36, 27 Aralık 2015 (UTC)

Savaş Polat Sayfası Hakkında[kaynağı değiştir]

Merhaba sayın Eldarion, Savaş Polat maddesini yazmıştım. Türkiye Futbol Federasyonu kaynaklı bir madde oluşturdum. Fakat gerekçe gösterilmeden sizin tarafınızdan silinmiş. Sebebini öğrenebilir miyim?Profilime bıraktığınız mesaj hakkında..[kaynağı değiştir]

Zaten yazdıklarım viki standartlarına uygun. Eğer "ansiklopedik olmayan" tanımını South Park karakterleri adına yaptıysanız birçok dildeki Vikipedi'de onlar hakkında bizim Viki'mizden yüzlerce kat daha fazla bilgi mevcut. Bu eksikleri de gidermek için çalışacağım.. HicBitmeyenAkbil 13:23, 30 Aralık 2015 (UTC)

Murat Ömür Tuncer hakkında[kaynağı değiştir]

Merhaba. Açmış olduğum Murat Ömür Tuncer sayfası, sayfayı açtığım anda tarafınızdan silindi. Bu kadar hızlı okunup, araştırılıp, silinmesine karar verilmesinin nedenini öğrenebilir miyim.

Neden celal özcan silindi.[kaynağı değiştir]

Merhaba bir dönemim en önemli yazarlarından babam. Üstelik kendiniz link yeri açmışsınız sayfamdan. Herhangi bir reklam yok. Neden sildiğinizi. Anlamıyorum. Oozcan (mesaj) 21:58, 1 Ocak 2016 (UTC)

Celal Özcan için herhangi bir telif ihlali yok![kaynağı değiştir]

Sayın ilgili Celal Özcan için herhangi bir telif ihlali yok. Tüm telif hakları varisi olan bana ait. Lütfen oozcan@ku.edu.tr adresime irtibatsa geçer misiniz. Saygılar. Oozcan (mesaj) 09:30, 2 Ocak 2016 (UTC)

Anlsşılmıyor![kaynağı değiştir]

Sayın ilgili celal Özcan için yorumunuz anlaşılmıyor. Telif ihlali yok!!! oozcan@ku.edu.tr yazar mısınız. Oozcan (mesaj) 09:39, 2 Ocak 2016 (UTC)

Kendini tanıma (Self-knowledge (psychology)[kaynağı değiştir]

Kendini tanıma maddesi telif hakkı ihlali nedeniyle silinmiş. Madde, Uludağ Üniversitesi'ndeki etkinliğe katılan yeni bir kullanıcı tarafından ödev olarak İngilizce maddeden çeviri yoluyla oluşturulmuş bir madde. Öğrenci kaynakçayı da oluşturduğunu söylüyor ama fark ettiğin bir sorun veya eksiklik olabilir. Maddeyi silmek yerine uyarıp üzerinde çalışma fırsatı vermek istiyorum. Öğrenci içeriği kullanıcı sayfasına kopyalasın, orada bakalım diyeceğim ama çeviri olunca nasıl yapılacak bilemedim. Bu silme işlemini geri almak mümkünse madde üzerinde hocası ile tecrübeli vikipedistlerle bakalım, telifle , içerikle ilgili nerelerde sorun var, düzleyelim. --Başak (mesaj) 09:25, 4 Ocak 2016 (UTC)

Vladimir Lenin eserlerinin silinmesi[kaynağı değiştir]

Diğer dillerde de olan Vladimir Lenin bibliyografyası'na ait bu sayfaların "kayda olmayan madde" olarak silinmesi son derece hatalı bir davranış olduğunu düşünüyorum. Zira edebiyat anlamında en çok dile çevrilen kişiye ait maddeleri silmektesiniz. Diğer dillerde bunlara örnek var, ansiklopedik bir arşiv oluşturmaya çalışmaktayız, emekleri böylece silmek hatalıdır.

Hatta bunlara ait bir kategori bile mevcut: Burada --Ahmet Turhan (mesaj) 19:15, 10 Ocak 2016 (UTC)

Kayda değerlik[kaynağı değiştir]

Vikipedi standartlarına uymayan madde göz atmanızı rica edeceğim. Kafes (film)Ιβο (mesaj) 12:11, 11 Ocak 2016 (UTC)

Beyaz liste[kaynağı değiştir]

Beyaz listeye nasıl üye olabilirim Erdogan1419 (mesaj) 10:10, 12 Ocak 2016 (UTC)

Kayda Değerlik İlkesi Nedeniyle Silinen Maddeye Vikipedia Standartlarında İtiraz[kaynağı değiştir]

Nurdal Durmuş Kayda değerlik (kişi) standartlarına uymadığı için silindi uyarısı aldım. Vikipedi'de kayda değerlik kriterlerine baktığınızda net olarak görülebileceği üzere şöyle yazar: Yaratıcı meslekler: Bilim adamları, öğretim üyeleri, ekonomistler, profesörler, yazarlar, editörler, gazeteciler, film yapımcıları, fotoğrafçılar, sanatçılar, mimarlar, mühendisler ve diğer yaratıcı meslek sahipleri. Vikipedi'ye göre görüleceği üzere Yazarlar kayda değerlik kişi standartlarına uyar. Bahsedilen maddede yazarlık doğrulaması için tc milli kütüphane yazar eser listesi kaynak olarak gösterilmiş ve devlet tarafından bu doğrulama zaten yapılmıştır. Bu nedenle silinen Nurdal Durmuş maddesinin geri alınmasını rica ederim. İlgi ve anlayışınız için çok teşekkürler. --Sairzamanlar (mesaj) 14:34, 14 Ocak 2016 (UTC)sairzamanlar

Beyaz Liste ![kaynağı değiştir]

--Cemre Önder Döner 13:44, 18 Ocak 2016 (UTC))Beni beyaz listeye alabilir misiniz? Beyaz liste kriterleri sağlıyor muyum?

İYİ GÜNLER ( ÖNEMLİ)[kaynağı değiştir]

Greatest Hits: Decade One ve Carrie Underwood sayfalarını onaylar mısınız?--Cemre Önder Döner 16:01, 19 Ocak 2016 (UTC)

Selamlarrr[kaynağı değiştir]

Uzun bir aradan sonra geri döndüm de eldar hem bir selam vermek hem de bir soru sormak istemiştim.. Uzun zamandır olmayınca -malum kurallar hızla değişebiliyor- kendimi güncelleme adına merak ettiğim için ,mesajlarıma cevap yazarken dikkatimi çekti, artık kukla kullanımına ilk başlarda 1-2 günlük cezalar mı veriliyor, yoksa bir iki seferlik yaptığı ve yeni başlayan bir kullanıcı olmasından dolayı mı böyle? dediğim gibi o kadar uzun ara verince insan bunları sorup sorup antika bilgilerini güncelleme gereği duyuyor :). tekrardan selamlar, sizleri buralarda aktif görmek içimi açtı -en son değişikliğiniz 1 hafta öncesine ait gözüküyor da ona istinaden-.. görüşmek üzere, iyi vikilemeler--Merube 89msj 08:44, 23 Ocak 2016 (UTC)

İyi Günler[kaynağı değiştir]

--Cemre Önder Döner 20:32, 25 Ocak 2016 (UTC)Iyi gunler şimdiye kadar 6 yeni sayfa oluşturdum.Hangi şartları sağlamam gerekiyor ne zaman beyaz listeye alinabilirim.

Teksan Turkiye Hk.[kaynağı değiştir]

Merhaba;

Teksan sayfası için oluşturduğumuz sayfanın birkaç defa tarafınızdan 6. maddeye dayanılarak silindiğini gördük. Maddeyi reklam metni içermeyen ansiklopedik bir hale getirdiğimizde bile bununla karşılaştık. Her şeye rağmen reklam olarak algılanıyorsa eğer, Lassa, Aksa Enerji, Yemek Sepeti, BİM gibi birçok marka için wikipedia’da madde oluşturulmuş... Biz bir reklam ajansıyız ve müşterimiz için bu sayfayı oluşturmamız gerekiyor.

Konuyla ilgili yardım ve anlayışınızı bekliyoruz.

Teşekkürler

TeksanT (mesaj) 10:00, 28 Ocak 2016 (UTC)

Teşekkürler[kaynağı değiştir]

Special Barnstar Hires.png Özel Yıldız
Sizi Bu Kadar işin gücün arasında hiç bıkmadan sıkılmadan vikipediye katkıda bulunduğunuz ve başta silinecek sayfalar olmak üzere ilgilenilmesi gereken sayfalarla ilgilendiğiniz vikipediyi artıklardan temizleyip işinizi yaptığınız ve görevinizi layığıyla yerine getirdiğiniz için kutluyor ve taktir ediyorum saygı ve sevgilerimle iyi günler iyi vikiler Doruk455 (mesaj) 14:35, 28 Ocak 2016 (UTC)


sayfa silme[kaynağı değiştir]

selam Eldarion rica etsem Şu sayfayı siler misiniz benim şahsi oluşturduğum sayfa kendi kullanıcı sayfamla ilgili silinmesi istiyorum saygılarımla iyi akşamlar iyi vikiler -- Doruk455 18:10, 28 Ocak 2016 (UTC)

Bilgi[kaynağı değiştir]

Selamlar. Artık hizmetli olduğunuza göre politika sayfalarını okumanızı ve öğrenmenizi öneririm. Burada dinamik bir IP adresine 1 ay engel vermişsiniz. Ancak buradan görebileceğiniz üzere dinamik IP adreslerine vandalizm sebebiyle 24 saatten fazla engel verilmemesi politikada açıkça belirtilmiş. --Eldarion 13:48, 28 Ocak 2016 (UTC)

Eğer eyleme devam ederse daha uzun süreliğine engellenebilir denmiş. 78 le başlayan birçok IP adresi kullanıyor ve sürekli "sdfgs" "dfgdfg" gibi maddeler oluşturuyor. 78 ile başlayan bu IPler defalarca engellendi. 1 gün 2 gün 1 hafta.... En son 1 ay engel verdim --Zaitsév 20:22, 28 Ocak 2016 (UTC)

Merhabalar. Benim 1.ve 3. sınıflar savaşı adlı yazımı neden sildiğinizi öğrenebilir miyim?

biyografi[kaynağı değiştir]

Bu kullanıcı biyografi eklemiş uyarı göndermem doğru olur mu saygılarımla--Doruk455 (mesaj) 13:53, 29 Ocak 2016 (UTC)

yardım[kaynağı değiştir]

selam merhaba ben size bir şey danışacaktım vikipedi deki istatisliklere bakacaktım kaç tane madde olduğuna İstatistikler sayfası ayrı sayı veriyor Şu sayfa ayrı sayı veriyor ben hangisine inanacağım dosya konusunda da öyle bir diyor 31 bin küsür biri diyor 28 bin küsür en doğru rakamı istatislikler sayfasımı veriyor --Doruk455 (mesaj) 13:11, 30 Ocak 2016 (UTC)

Dr. Sinan Aran Hakkında[kaynağı değiştir]

Merhabalar Eldarion. Dr. Sinan Nazif ARAN maddesi oldukça fazla ve tatmin edici bağımsız kaynaklara sahipti. Sanırım silme işlemini sehven yaptınız. Direkt silinmesi yönergelerimize aykıdırıdır diye düşünüyorum. Sevgiler. --Mecnun (mesaj) 18:30, 30 Ocak 2016 (UTC)

Göztepe-Karşıyaka derbisi[kaynağı değiştir]

Kolay gelsin. Göztepe-Karşıyaka derbisi maddesine eklediğiniz "taraflı" şablonunun gerekçesini tartışma sayfasında belirtirseniz madde ona göre incelenebilir. Teşekkürler. — Pınar (mesaj) 04:24, 31 Ocak 2016 (UTC)

Maddenin ansiklopedik üslup ve taraflılık ile yakından uzaktan ilgisi yok. Nerdeyse baştan yazılması gerekiyor. --Eldarion 10:52, 31 Ocak 2016 (UTC)
Ok, maddenin tartışma sayfasına not bırakıyorum. — Pınar (mesaj) 03:23, 1 Şubat 2016 (UTC)

Yardım Talebi[kaynağı değiştir]

Merhaba,

Teorem Ayakkabı sayfasını Wikipedia'ya eklemek istiyorum. Buradaki amacımız şirket olarak online itibar yönetimi gerçekleştirmek. Evet ilk aşamada yanlış dil ve yöntem kullandım sanırım. Nasıl bir yol izleyeceğime dair geri bildirimler verebilir misiniz? Ona göre metni ve gidişatımı düzelteyim.

Ayrıca şu an sayfa eklemek istediğimde engelli görünüyor. Bu süreci nasıl olumlu bir şekilde çözebilirim?

Teşekkürler, iyi çalışmalar. --Rapunzelpandora (mesaj) 13:24, 2 Şubat 2016 (UTC)

Isveç Türk alevi ocağı[kaynağı değiştir]

Siz ansiklopedik içerik eklemek istiyorsunuz. Bizim eklediğimiz bilgi ansiklopedik bilgidir. 2004 yılında isveçte kurulan alevi ocağının bilgisi tabii ki ansiklopedik bilgidir. ayrıca özelden beni ırkçı yaklaşım ile tehdit eden ibo adlı kullanıcıya neden göz yumuyorsunuz. Tuman209 (mesaj) 14:12, 2 Şubat 2016 (UTC)

Yavaş salla kardeş kim seni tehdit etmiş ırkçı yaklaşımmış bak bak. Kurallara uymayan kayda değer olmayan sayfalar silinir. Ιβο (mesaj) 14:25, 2 Şubat 2016 (UTC)

Alevi ocakları sayfası[kaynağı değiştir]

Sayfa kurallara uygundur ve kurumsal bir yapıdır. Kurallara uygun olmadığına siz neye göre karar veriyorsunuz? Size göre kayda değer olmayan birşey başkasına göre olabilir. Konuyu burada bırakmayacağız Tuman209 (mesaj) 14:53, 2 Şubat 2016 (UTC)

Burak Alkaş sayfasını silmişsiniz[kaynağı değiştir]

Sayın Eldarion, Burak Alkaş sayfasını kayda değer olmayan madde gerekçesiyle silmişsiniz. Önemli bir oyuncuydu kendisi, acaba bu kişinin sayfasını kalıcı olarak nasıl hazırlayabilirim? Şimdiden teşekkürler. EdizKY (mesaj) 19:45, 2 Şubat 2016 (UTC)

Dosya sorusu[kaynağı değiştir]

selam eldarion sorunlu dosya yükleyen süresiz engellen bir kullanıcı değişiklik yapabiliyorsa dosyanın sorunlu olduğunu bildirmek gerekiyor mu saygılar iyi vikiler --Doruk455 11:38, 3 Şubat 2016 (UTC)

Silinen Resim[kaynağı değiştir]

Carrie underwood un resmini silmissiniz Neden? Fotoyu flickr hesabindan almistim. Some right reserved diyordu Yani telif hakki sorrunu yoktu neden silindi?

SİLİNME İŞLEMİNİN GERİ ALINMASI[kaynağı değiştir]

Merhabalar,

Yakın zamanda açmış olduğumuz sayfamızı silmişsiniz. Reklam amaçlı olarak silindiği belirtilmektedir. Silme işleminin yanlışlıkla olduğunu düşünmekteyiz. Wikipedia'daki pek çok şirket gibi Bereket Döner'de bilgilendirme amaçlı bulunmaktadır.

Neden silindiğini ve silinmemesi için nelerin yapılması gerektiğini açıklarsanız seviniriz. Belki yapılan küçük bir hata sizin reklam amaçlı olarak algılamanıza neden olmaktadır.

Yardımlarınızı rica eder, iyi günler dileriz... Sosyal Bir (mesaj) 19:24, 3 Şubat 2016 (UTC)

her şeyi silmek[kaynağı değiştir]

Hukuk Tarihi alanında Türkiye'nin en yetkin birkaç bilim adamından biri ve IUHF dekan yardımcısı olan Fethi Gedikli'yi "kayda değer olmayan madde" gerekçesiyle siliyorsun, diğer mesajları okuduğumda görüyorumki önüne gelen madde ve kişinin kendi çektiği yeni eklenen resimleri bile "telif hakkı olmadığı" gerekçesiyle siliyorsun. Gerekçe uydurmak size kalıyor. Bunu nasıl anlıyorsun? Eklenen her yeni maddede kayda değer olmama, eklenen her yeni resimde çalıntı olma karinesi mi vardır? Bu şekil yıkıcı ve torpuleyici zihniyetle bilgi paylaşımı yapılamaz ve wikipedia gibi kurumsallaşmış bir sözlüğe yakışmayan bu tavırlar kaliteyi düşürüyor. Aydin.tu (mesaj) 15:47, 4 Şubat 2016 (UTC)

Murat Bakan CHP İzmir milletvekili neden silindi?[kaynağı değiştir]

Merhaba,

Murat Bakan CHP İzmir milletvekili neden silindi? Kendisi eklemek istemiş, ama ekleyememiş, çünkü kaynak tekrarı sorunu vardı, ben onları düzelttim ve eklemeye çalıştım, ama olmadı. Lütfen bu içeriği bir daha kontrol edip onay vermenizi rica ediyorum. --Fabrikaistanbul (mesaj) 02:44, 7 Şubat 2016 (UTC)

incelenmiş işaretli silinecek sayfalar[kaynağı değiştir]

Sadfsd gibi bazı sayfalar silinme için etiketlenmiş olmasına rağmen incelenmiş olarak işaretleniyor, bilgine-- Hakan·IST 08:27, 7 Şubat 2016 (UTC)

bir de şu kullanıcı eski bir devriye (diyapazon) olduğunu iddia ediyor, eğer öyleyse devriye haklarını verebilir misin?-- Hakan·IST 08:32, 7 Şubat 2016 (UTC)
HakanIST, Diyapazon benim (kanıt) ama devriyelik yapmak istemediğim için (başka sebepler de var) yeni hesap açtım. Beyaz listede olmak bana yetiyor --Ben sana ölüyorum (mesaj) 08:42, 7 Şubat 2016 (UTC)

Eldarion,Merhaba[kaynağı değiştir]

Eldarion,ben blackcemre hesabımı engellemişsin. Foto yüklememden dolayı ben bilmiyorumdum yani flickr aktarak ordan almamızı doğru sanıyorudum kimse bana bu durumu böyle yapamazsın diye açıklamadı,lütfen hesabımın engelini kaldırabilir misin? Bir daha olmayacak. --78.167.209.129 12:56, 8 Şubat 2016 (UTC)

Önemli Bir Konu Hakkında[kaynağı değiştir]

--176.219.136.174 20:14, 8 Şubat 2016 (UTC) İyi gunler ben blackcemre adlı kullaniciyim. ben carrie underwood ile ilgili foto onaylama silme durumunu sormuştum bana bir devriye silinmeyecek demisti resim silindi ve hesabim engellendi.Ben fotolari flickr ye kaydedip ordan buraya aktaruyorum doğru olan bu zannediyordum bana onceden hic kimse bu dosyalarin telifi olduğunu söylememişti.Gerçekten bilseydim böyle yapmazdım tekrar eklemezdim fotoyu bilmiyordum. Rica etsem bir daha yapmayacağım böyle birşey hesabimin engelini kaldirabilir misiniz? Cevap verebilir misiniz lütfen.

Silinen Hasan Pekmezci maddesi hakkında[kaynağı değiştir]

Hasan Pekmezci maddesini kayda değer olmadığı gerekçesiyle silmişsiniz. Maddeyi geri getirip SAS'a taşıyabilirseniz, kayda değerliğini gösterebileceğimi sanıyorum. --85.108.247.3 12:17, 10 Şubat 2016 (UTC)

Kullanıcı mesaj sayfasında bildirimde bulunmuşsunuz, teşekkürler. Acaba maddenin geri gelmesi adına, kayda değerliği sağlayan kriterleri tartışma sayfasına mı eklemek gerekiyor; bunun tam olarak yolu yordamı nedir, öğrenebilir miyim? --85.108.247.3 15:43, 10 Şubat 2016 (UTC)
Teşekkürler. Maddeyi kişinin kayda değerliğini belirtecek şekilde yeniden oluşturdum. --85.108.247.3 17:06, 10 Şubat 2016 (UTC)
Uyarınızı dikkate alıp, sayfayı tekrardan oluşturmayacağım elbette lakin izniniz olursa kişinin kayda değerliği konusunda ayrı düşmemizden ötürü, konuyu topluluğun değerlendirmesine de sunabilmek maksadıyla farklı bir hizmetliden görüş talep edeceğim. --85.108.247.3 19:01, 10 Şubat 2016 (UTC)
Evet, göstermiş olduğunuz bağlantıdaki kriterlerden Yaratıcı meslekler bölümünün son maddesinin c bendine istinaden kayda değer olduğuna inanıyorum aslen. --85.108.247.3 19:58, 10 Şubat 2016 (UTC)

Madde..[kaynağı değiştir]

Merhaba az önce oluşturdugun Ssayfamda 6 madde geçersiz görüşmüş onu kaldırdım sımdı sayfamı tekrardan oluşturup yayınlayabilirmiyim?