Kullanıcı mesaj:Eldarion

Vikipedi, özgür ansiklopedi
(Kullanıcı:Eldarion sayfasından yönlendirildi)
Şuraya atla: kullan, ara

MELDA ZİREK NEDEN KAYDA DEĞER DEĞİL

merhaba Eldarion.yahu yine onca özenip yaptığım melda zireki silmişsin.o kadın kültür bakanlığı tarafından 100 türk kadınından biri seçildi haberin varmı?en dandik ödül alan ünlüler bile kayda değer oluyor bu kadın kültür bakanı tarafından özellikle seçiliyor ve kayda değer bulunmuyor.senden ricam lütfen bu özelliğini yazarak silinen biygorafiyi geri al rica ediyorum.İlla televizyona çıkmasımı gerekiyor veya sansasyonel bir habemi olması gerekiyor.bu yazarımızın 5 özel kitabı çıktı ve bakanlıktan ödül aldı.bunu dikkate al lütfen.iyi çalışmalar


Kaan

Merhaba Kaan Akalin sayfasi sonradan turkceye cevrilmis ve wikipedia kurallarina uyan bir sayfadir. Silinmesinin geri alinmasini talep ediyorum. Bir gece boyunca ugrasip cevirdim... Oleyys (mesaj) 20:06, 23 Haziran 2016 (UTC)


Mehmet Yüzüak sayfasını telif hakkı bahanesi ile küt diye silmişsiniz. O yazıyı baştan sona yazan benim. Telif hakkı varsa da bana ait ve telif falan istemiyorum. O kadar çok müziğe katkıları olan birisinin sayfasını küt diye silmeyin lütfen. Magazinsortie.com'a röportajı yapanda benim. Hürriyet gazetesi de aynen yayınladı. Biraz araştırın lütfen, tüm kaynakları da ekledim. Haber linklerini arayıp ilgili konuların yanına koydum. "Kemancı" şarkısını duymuşsunuzdur sanırım hayatınız boyunca ve sayfayı silmeden lütfen çözüm odaklı çalışın. Emeğime yazık, bir saatimi aldı çünkü. Gerekirse sanatçıya ulaşıp sorabilirsiniz. Saygılarımla. Olcay Ünal Sert

+

melda zirek biyografisi hakkında

meldazirek biyografisini telif hakkı diye silmişsiniz.bari yardım edinde sorun neyse düzelteyim.bu kadar karışık bir site görmedim.kodları vs girdim telif hakkı diyor.siteden aldım ekledim.yazar melda zirek benim müşterim.biyografisini nasıl yazzmalıyım.kopyla yapıştır olmadanmı eklemeliyim biraz açıklarmısınız?

Demet Özdemir maddesini sanıyorumki SAS oylaması olmadan silmişsiniz. Sayfanın son sürümünü rica ediyorum. --Kingbjelica (mesaj) 21:44, 22 Haziran 2016 (UTC)

Son sürümden kastım, Sakhalinio'dan bir sonraki silmeniz.(12 Haziran 2016 tarihli olan) Son iki silme arasındaki içeriği bilmiyorum ama Sakhalinio'dan sonraki silmenize(12 Haziran) kadar geçen süreçteki sürümü hatırlıyorum.--Kingbjelica (mesaj) 22:25, 22 Haziran 2016 (UTC)

https://tr.wikipedia.org/wiki/Bo%C4%9Fazi%C3%A7i_%C3%9Cniversitesi_%C4%B0%C5%9Fletme_ve_Ekonomi_Kul%C3%BCb%C3%BC sayfasını kayda değer olmayan oluşum maddesine dayanarak silmişsiniz. Fakat bu kulübün çok daha küçük çaplı muadillerinden olan 2 3 tane daha kulübün sayfası şu an çok daha az içerikle mevcut, lütfen bu işleminizi açıklayabilir misiniz ?--Duhan.esiyok (mesaj) 22:48, 22 Haziran 2016 (UTC)

Tekrar merhaba,

https://tr.wikipedia.org/wiki/Bo%C4%9Fazi%C3%A7i_%C3%9Cniversitesi_%C4%B0%C5%9Fletme_ve_Ekonomi_Kul%C3%BCb%C3%BC sayfasındaki silinen içeriğe ulaşmamın yolu var mıdır ? Saatlerce emek verdim içeriği uygun hale getirmek istiyorum--Duhan.esiyok (mesaj) 22:38, 23 Haziran 2016 (UTC)

destek

Kardeşim sen niye silip duruyorsun eklediğim yazıyı. Ben gençlere örnek teşkil edecek birini ekliyorum. Senin gibiler yüzünden ülkede adam yetişmiyor.

78.164.225.72

Kullanıcı Tartışma:Ozan Tufan sayfasina kufur yazmis , engelleyebilirmisiniz?--78.172.84.70 11:22, 23 Haziran 2016 (UTC)

VP:KET

ben KET sayfasinda engellenenleri cikarmaya calistim ama suzgece takildi siz silebilirmisiniz?--78.172.84.70 11:53, 23 Haziran 2016 (UTC)

destek

üstat okadar ugraşıp içerik girdigim özgür dogruöz sayfasını neden sildiniz..imdb.com ve sinematurk.com bile yerverdiyse bu kişiye siz neden siliyorsunuz ???

Engel

5.47.0.0/16 numaralı IP'nin sürekli sorun çıkardığını biliyorum. Ancak bu IP ile benim IP adresim arasında çakışmalar oluyor. Size bu konuda e-posta yazmıştım. Vikiçizer'e yazdığım mesaj ise şuradadır. Lütfen bu IP adresini sadece 24 saatliğine engelleyin. Teşekkürler. --Turgut46 20:23, 2 Temmuz 2016 (UTC)

Denetçi İsteği

Şikayet sayfasının sonunda şöyle bir ilginç konu ile karşılaştık, konu ile alakalı denetçilere başvurmanın uygun olacağını düşündüm. Bu konuda yardımcı olur musunuz? MEOGLOBALBana mesaj atın 17:57, 3 Temmuz 2016 (UTC)

Gerekli bilgiyi, buradan alabilirsiniz.--Eldarion 19:42, 3 Temmuz 2016 (UTC)
  • Bu haliyle başvurmam gerekir mi? İlgili kısımı okudunuz mu? Çok garip şeyler döndüğünü düşünüyorum. MEOGLOBALBana mesaj atın 19:52, 3 Temmuz 2016 (UTC)
Burada kukla kullanımının yasak olduğu durumlar ile ilgili bilgi bulabilirsiniz. Bu haliyle kişisel yorumlarınız dışında, herhangi bir dayanağınız yok gibi görünüyor. --Eldarion 05:17, 4 Temmuz 2016 (UTC)
Aslında kukla konusunun tamamen dışında bir şikayetti o yüzden size sormuştum. MEOGLOBALBana mesaj atın 15:01, 4 Temmuz 2016 (UTC)

teşekkür

kullanıcı mesaj sayfamı koruma altına aldığınız için çok teşekkür ediyorum. bayram tatili sebebiyle yoktum buralarda, ilgilenemedim. sevgiler.--Dekolteli Kefen 07:20, 8 Temmuz 2016 (UTC)

bu ip vandalizme meraklı belli ki, sayfamı koruma altına almanızı rica ediyorum. --Dekolteli Kefen 18:34, 8 Temmuz 2016 (UTC)

Uyarı

Bu tip değişiklikler ile politik görüşlerinizi Vikipedi'ye yansıtmayınız. Bu sayfayı okumanızı öneririm. Eldarion 08:56, 10 Temmuz 2016 (UTC)

Eldarion: Bahsi geçen örnekteki konu, kişilerin etnik kökenlerinin maddenin ilk tanım cümlesinde, yani ilk satırda olacağına ve bunun da kaynaklara dayandırılarak verilmesi gerektiğine yönelik bir değişiklik. Bunu yaparken kişinin kendi beyanı, aile kökenlerine yönelik araştırmalar vb. gibi yöntemler izlenebilir. Söz konusu kaynakta kişinin kendisini tanımladığı bir cümleden alıntı yapılmıştı, siyasi bir görüş yayma veya bunu ansiklopediye kabul ettirme gibi durumlarla ile ilgili bir referans bulunmamaktadır, zaten olamaz da. --Ahmet Turhan (mesaj) 10:09, 10 Temmuz 2016 (UTC)
Konu bu değil, şahıs hakkında yapmış olduğunuz "devrimci" güzellemesidir. Size göre devrimci olan, başkasına göre bebek katili ve terörist olabilir. Gerekli bilgiyi buradan alabilirsiniz. Eldarion 12:10, 10 Temmuz 2016 (UTC)
Eldarion Evet bu konuda haklısınız, TBA kapsamında kullanılmaması gereken bir ifade, uyarı ve hatırlatmanız için teşekkür ederim, fakat siz maddede yukarıdaki duruma tekabül eden etnik ifadeyi ve kaynağı çıkarmışsınız? Bu son söylediğinizin şu değişikliğinizdeki söz konusu çıkarılan kaynakla ve etnisite ile olan ilgisini anlayamadım. --Ahmet Turhan (mesaj) 13:16, 10 Temmuz 2016 (UTC)

Merhaba! surada yer alan değişiklik özetlerindeki ifadeler ile ilgilenebilirmisiniz. Maurice Flesier message 15:02, 12 Temmuz 2016 (UTC)

Cemşid Demiroğlu

Merhaba Eldarion. Tıp dünyasının önemli bir ismi olan ve bağımsız kaynaklarca fazlaca ele alınan Cemşid DEMİROĞLU maddesi ile ilgili silme fiilinizi politalarımızla denk düşmediğini düşünüyorum. Bir filmin herhangi bir sahnesinde göründü diye 6-7 yaşındaki çocuklara dahi madde açarken; yazılı ve görsel basında kapsamlıca yer bulmuş; yurtiçi yurtdışı akademik eserleri olan ve de üniversite kuran Cemşid Bey'in maddesini detaylıca incleyip incelemediğinizi öğrenmem mümkün olur mu? --Mecnun (mesaj) 19:16, 12 Temmuz 2016 (UTC)

Merhabalar

Arnica sayfası için özgün içerik yazıyoruz, aldığı ödüllerden ve ülkemiz için gerçekleştirdiği ilklerden bahsediyoruz.

Yazıyı neden sildiğinizi öğrenebilirmiyim?

Yasal tehdit

Selam Eldarion, Şurada bana yönelik yasal tehdit mevcuttur. İlgili arkadaş telif hakkı ihlali de yapıyor. Gerekli işlemleri yapmanızı diliyorum. İyi çalışmalar. --Kingbjelica (mesaj) 12:28, 15 Temmuz 2016 (UTC)


Eldarion, kukla tarafından defalarca açılmış olan Hazar Motan sayfasını silip, sayfanın açılması uzun bir sire engellerseniz iş yükümüz azalacaktır. İyi çalışmalar.--Kingbjelica (mesaj) 13:28, 15 Temmuz 2016 (UTC)

Hazar Motan

ATV'nin resmi web sitesinde biyografisine yer verilmiş, Habertürk, Radikal ve Sabah ile yapılmış röportajları var. Bence kayda değer. Bırakın da buna siz değil, topluluk karar versin. --Turgut46 13:56, 15 Temmuz 2016 (UTC)

Maalesef kaynak eklemeden silmişsiniz maddeyi. Bence maddeyi ve SAS'ı getirin de buna topluluk karar versin. Maddeye kaynak eklemek isteyen de eklesin, siz de SAS'da görüş bildirin. Hayırlı günler. --Turgut46 14:02, 15 Temmuz 2016 (UTC)
Maddeyi baştan yazmak zor, silinen maddeyi geri getirmek ise daha kolay. Eğer maddeyi geri getirmeyecekseniz silinen maddenin içeriğini gönderin o halde. --Turgut46 14:16, 15 Temmuz 2016 (UTC)

Dosya:TijenKarasTRT1.jpg

Dosya:TijenKarasTRT1.jpg bir TV programından ekran görüntüsünü içeriyor. Adil kullanım kapsamına giriyor mu girmiyor mu? İncelerseniz sevinirim. --II. Niveles (mesaj) 06:46, 16 Temmuz 2016 (UTC)


Turgut Alp Bekoğlu Kayda Değerlik

Merhabalar, Dün Turgut Alp Bekoğlu için yaptığımız düzenleme kayda değerli olmayan sanatçı açıklaması ile silinmiştir. Kendisi Türkiye'nin en iyi müzisyenlerinden ve bateristlerindendir. Gerek yurtiçi gerek yurtdışı yaptığı konserler ve albümler ses getirmiştir. Kayda değerli bulunmaması için daha ayrıntılı bir cevap rica ediyorum. Ayrıca zaten daha önce kendisinin vikipedia da sayfası mevcuttu. Biz sadece geliştirdik. Fakat kayda değerli görülmedi. Ayrıntılı cevap beklemekteyiz. İyi Çalışmalar. bknz: http://istanbulcymbals.com/artists/50/turgut-alp-bekolu.html

Ahmet Yüter sayfasının silinmesi!

Merhaba, ilgili sayfayı "kayda değer olmayan kişi" olarak işaretlediniz. İlgili kişi medyada oldukça tanınan ve canlı yayınlara, yazılı basınlara katılan, camiye ünlüleri davet edip sohbetler düzenleyen tanınan, bir çok kitabı olan bir yazardır. Google üzerinden yüzlerce link bulabilirsiniz. Ricam sayfayı son düzenlememizle tekrar yayına almanızdır.

Erdal Öztürk

Erdal Öztürk maddesi nedeniyle haber olmuşsunuz. http://www.hurriyet.com.tr/erdal-ozturk-darbe-kurbani-oldu-40157840 --Kafkasmurat- 09:08, 21 Temmuz 2016 (UTC)

Habip Aydoğdu

Sayın Eldarion; Uzun zamandır görüşemedik İyi olduğunuzu umuyorum Habip Aydoğdu ile ilgili Habip Aydoğdu.jpg adlı dosya tarafınızdan silinmiştir. Dosya, sanatçının atölyesini ziyaretimde çektiğim bir fotoğraf karesi olup, telif hakkı bana ait. Silindiği için göremiyorum. Acaba farklı bir lisansla mı yükleme yaptım. İzniniz olursa GNU Özgür Belgeleme Lisansı ile yeniden yüklemek istiyorum. Selam ve sevgiler. Kapçak (mesaj) 12:45, 22 Temmuz 2016 (UTC)

= UYARI için

uyarıdan dolayı teşekkür ederim ancak wikipedia politikalarından vandalizmi ihlal etmediğimi bildirir,iyi çalışmalar dilerim. Prof.Dr. Zeki Mert Kuku (mesaj) 15:41, 22 Temmuz 2016 (UTC)

Bir yıldız da sizin için!

Civility Barnstar Hires.png Nezaket Yıldızı
galiba iyi bir devriyesiniz ve bilgilendirme amaçlı wikipedi için bir çok katkınız olmuş gerek bana olan uyarılarınız gerek wikipedia değişikleriniz için çok teşekkürler Prof.Dr. Zeki Mert Kuku (mesaj) 08:00, 23 Temmuz 2016 (UTC)

Beyaz Listeye girme başvurusu

Beyaz listeye girmem için beni size yönlendirdiler. Yani bu mesaj bir beyaz liste başvurusudur. Teşekkürler... --BySharky 17:12, 24 Temmuz 2016 (UTC)