Kullanıcı mesaj:Sarv

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Şuraya atla: kullan, ara

Arşivleme


Arşiv
Mesaj Arşivim


İçindekiler

VikiProje Siyaset Ekim 2017 işbirliği daveti[kaynağı değiştir]


Society.svg
Bu ayki işbirliğine katılın!

Ekim 2017'nin işbirliği, aşağıdaki 4 şablonun "kırmızı bağlantılı" maddelerinin açılmasıdır.
Şablon:Çift meclisli ulusal yasama organları, Şablon:Tek meclisli ulusal yasama organları, Şablon:Ulusal alt meclisler, Şablon:Ulusal üst meclisler

  • Puanlama sonunda ilk üçe giren katılımcılar ödül alacaktır.
Hedef: Eksik 350 maddeden 100 adedinin açılması.

Siyaset alanına odaklanan işbirliği projelerinin bu dönemkine siz de katılım sağlayın. Projeye katılmak için proje sayfasının en altında yer alan katılımcılar bölümüne isminizi eklemeniz ve katkı sunmanız yeterli.

Herkese verimli çalışmalar dilerim.

Vikiproje Sovyetler Birliği işbirliği[kaynağı değiştir]
WorkerLogo.png
Sovyetler Birliği İşbirliği Daveti

State Emblem of the Soviet Union.svg
İyi günler, iyi Vikiler.
Sovyetler Birliği ile ilişkili konularda katkı sağlamayı amaçlayan VikiProje Sovyetler Birliği projesi kapsamında her iki haftada bir tekrarlanan Sovyetler Birliği İşbirliği Projesine davetlisiniz.

Bu ayın proje konusu Sovyetler Birliği'nin dış ilişkileri şablonundaki kırmızı bağlantılı maddelerin oluşturulmasıdır.

Her ay bir planlı bir şekilde Sovyetler Birliği ile ilişkin farklı bir hedefe odaklanan işbirliği projesinin dönemki ki ayağına siz de katılım sağlayın. Projeye katılmak için proje sayfasının en altında yer alan katılımcılar bölümüne isminizi eklemeniz ve katkı sunmanız yeterli. Proje kapsamında verilen pek çok ödül sizi bekliyor.

Ayrıca anket ve oylamalara katılarak gelecek işbirliği projeleri için öneri ve görüş bildirebilirsiniz.

Şimdiden iyi çalışmalar, bol Vikiler!

Bu mesaj proje toplu mesaj listesindeki kişilere gönderilmiştir. --MediaWiki message delivery (mesaj) 18:26, 2 Ekim 2017 (UTC)

Yardim[kaynağı değiştir]

Eren Bülbülun ingilizce sayfasini silmeye kalkiyor yabancilar. Zamaniniz varsa yardim edin bir seyler soyleyin burada: Silme Tartismasi--IyikiVarsinEren Uyarim Hesabi (mesaj) 04:54, 16 Ekim 2017 (UTC)

Vikiproje Sinema Ayın İş birliği daveti[kaynağı değiştir]

Clap cinema.svg Vikiproje Sinema'da Ayın İşbirliği'ne Davetlisin!
Merhaba Sarv!
Vikiproje Sinema bünyesinde Ekim ve Kasım 2017 iş birliği projesi, 90. Akademi Ödülleri'nde Yabancı Dilde En İyi Film Ödülü başvuruları maddesindeki kırmızı bağlantılı film maddelerinin açılması olarak seçilmiştir.

Proje sonunda, kırmızı bağlantılı 78 film maddesinin Türkçe Vikipedi'ye kazandırılması hedeflenmektedir.

Daha ayrıntılı bilgi ve katılım için TIKLAYIN.

*VikiProje Sinema mesajlarını almak istemiyorsanız buradaki listeden kullanıcı adınızı kaldırabilirsiniz. --MediaWiki message delivery (mesaj) 18:05, 26 Ekim 2017 (UTC)

H. Abdullah Kaya silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (H. Abdullah Kaya) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/H. Abdullah Kaya sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 12:04, 30 Ekim 2017 (UTC)

VikiProje Siyaset Kasım 2017 işbirliği daveti[kaynağı değiştir]


Society.svg
Bu ayki işbirliğine katılın!

Kasım 2017'nin işbirliği üç maddeden oluşmaktadır.
(a) "Siyaset proje şablonu" bulunan maddelerde sınıf ve önem değerlerinin birinin veya ikisinin tamamlanması veya düzeltilmesi, siyaset proje şablonu olmayan ilgili maddelere (sınıf ve önemi belirtilerek) eklenmesi.
(b) Taslak sınıfındaki siyaset maddelerine katkı vererek Başlangıç sınıfına yükseltilmesi.
(c) Başlangıç sınıfındaki siyaset maddelerine katkı vererek C sınıfına yükseltilmesi.

  • Puanlama sonunda ilk üçe giren katılımcılar ödül alacaktır.
Hedefler: (a) kısmı için 50, (b) kısmı için 10 madde, (c) kısmı için 5 maddedir.

MediaWiki message delivery(mesaj) 21:13, 2 Kasım 2017 (UTC)

Abdülkadir İlhan silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Abdülkadir İlhan) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Abdülkadir İlhan sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 19:21, 4 Kasım 2017 (UTC)

Abdurrahman Ekinci silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Abdurrahman Ekinci) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Abdurrahman Ekinci sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 19:22, 4 Kasım 2017 (UTC)

Ayhan Kılıçcıoğlu silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Ayhan Kılıçcıoğlu) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Ayhan Kılıçcıoğlu sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 19:22, 4 Kasım 2017 (UTC)

VikiProje Siyaset Aralık 2017 işbirliği daveti[kaynağı değiştir]


Society.svg
Bu ayki işbirliğine katılın!

Aralık 2017'nin işbirliği üç maddeden oluşmaktadır.
(a) "Siyaset proje şablonu" bulunan maddelerde sınıf ve önem değerlerinin birinin veya ikisinin tamamlanması veya düzeltilmesi, siyaset proje şablonu olmayan ilgili maddelere (sınıf ve önemi belirtilerek) eklenmesi.
(b) Taslak sınıfındaki siyaset maddelerine katkı vererek Başlangıç sınıfına yükseltilmesi.
(c) Başlangıç sınıfındaki siyaset maddelerine katkı vererek C sınıfına yükseltilmesi.

  • Puanlama sonunda ilk üçe giren katılımcılar ödül alacaktır.
Hedefler: (a) kısmı için 50, (b) kısmı için 10 madde, (c) kısmı için 3 maddedir.

--MediaWiki message delivery(mesaj) 12:20, 1 Aralık 2017 (UTC)

Erdem Mirici silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Erdem Mirici) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Erdem Mirici sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 16:56, 6 Aralık 2017 (UTC)

Erdoğan Aktekin silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Erdoğan Aktekin) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Erdoğan Aktekin sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 16:57, 6 Aralık 2017 (UTC)

Durmuş Öztek silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Durmuş Öztek) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Durmuş Öztek sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 13:45, 10 Aralık 2017 (UTC)

Ali Özçelik silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Ali Özçelik) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Ali Özçelik sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 13:50, 10 Aralık 2017 (UTC)

Ahmet Başpınar silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Ahmet Başpınar) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Ahmet Başpınar sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 22:26, 31 Aralık 2017 (UTC)

Turan Karakaya silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Turan Karakaya) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Turan Karakaya sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 22:27, 31 Aralık 2017 (UTC)

Nevzat Özgür silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Nevzat Özgür) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Nevzat Özgür sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 22:30, 31 Aralık 2017 (UTC)

İrfan Eroğlu silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (İrfan Eroğlu) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/İrfan Eroğlu sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 22:31, 31 Aralık 2017 (UTC)

VikiProje Siyaset Ocak 2018 işbirliği daveti[kaynağı değiştir]


Society.svg
Bu ayki işbirliğine katılın!

Ocak 2018'in işbirliği üç maddeden oluşmaktadır.
(a) "Siyaset proje şablonu" bulunan maddelerde sınıf ve önem değerlerinin birinin veya ikisinin tamamlanması veya düzeltilmesi, siyaset proje şablonu olmayan ilgili maddelere (sınıf ve önemi belirtilerek) eklenmesi.
(b) Taslak sınıfındaki siyaset maddelerine katkı vererek Başlangıç sınıfına yükseltilmesi.
(c) Taslak veya Başlangıç sınıfındaki siyaset maddelerine katkı vererek C sınıfına yükseltilmesi.

  • Puanlama sonunda ilk üçe giren katılımcılar ödül alacaktır.
Hedefler: (a) kısmı için 50, (b) kısmı için 10 madde, (c) kısmı için 3 maddedir.

MediaWiki message delivery(mesaj) 14:33, 1 Ocak 2018 (UTC)

Hakkı Manav silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Hakkı Manav) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Hakkı Manav sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 13:39, 12 Ocak 2018 (UTC)

Hüseyin Eken silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Hüseyin Eken) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Hüseyin Eken sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 13:20, 13 Ocak 2018 (UTC)

Ersan Ülker silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Ersan Ülker) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Ersan Ülker sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 13:21, 13 Ocak 2018 (UTC)

Selahittin Atalay silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Selahittin Atalay) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Selahittin Atalay sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 13:21, 13 Ocak 2018 (UTC)

Esat Çıplak silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Esat Çıplak) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Esat Çıplak sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 13:53, 13 Ocak 2018 (UTC)

Mehmet Emin Zararsız silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Mehmet Emin Zararsız) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Mehmet Emin Zararsız sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 14:00, 13 Ocak 2018 (UTC)

Kemal Madenoğlu silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Kemal Madenoğlu) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Kemal Madenoğlu sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 14:07, 13 Ocak 2018 (UTC)

Madde silme[kaynağı değiştir]

@Nushirevan11 siz sanırım bütün Vikipedi'deki maddeleri silmeye niyetlisiniz :)) Bu kadar yasakçı bir tavırda bulunmayın, yoksa Vikipedi "Özgür" Ansiklopedi özelliği nerede kalır? --SarvSarv 16:03, 13 Ocak 2018 (UTC)

Siz daha önce kayda değer olup olmadığına bakmadan daha doğrusu kaynaklarda bağımsız olarak birden çok kaynakta biyografilerinin işlenmiş olduğunu dikkate almadan pek çok madde açmış olduğunuz için benim temizlik çalışmalarım size yasakçı olarak gelebilir. Ancak ben burda tek başıma karar almıyorum. Yönergelere uygun olan işlemler yerine getiriliyor. Son karar mercii ben değilim. Kolay gelsin.--Nushirevan11 16:11, 13 Ocak 2018 (UTC)
Teşekkürler fakat şöyle bir şey var Vikipedi:Kayda değerlik (kişiler) maddesindeki "Bu yönergeyi sağlamayan maddeler" başlığının altında 5 tane hoş madde var neden onları deneyip benim de tekrar gözden geçirmeme katkı sağlamak yerine SAS yapıyorsunuz? Hatta siz bile katkı sunabilirsiniz.

"Bir madde eğer kayda değerliliğini ortaya koymuyorsa veya kanıtlamıyorsa onu geliştirmek için aşağıdakileri deneyin:

  • Onu kendiniz iyileştirin."

Gibi bir seçenek de var.--SarvSarv 17:15, 13 Ocak 2018 (UTC)

Siz hala olayın farkında değilsiniz. Beyefendi maddeler kayda değer değil, olması da mümkün değil. Çünkü kaynak yok. Bu insanlar sıradan yüksek devlet memurları. Hala daha neyin davasını güdüyorsunuz. Haftalardır bana aynı şeyleri yazdırıyorsunuz.--Nushirevan11 19:40, 13 Ocak 2018 (UTC)

Abdülkadir Genelioğlu silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Abdülkadir Genelioğlu) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Abdülkadir Genelioğlu sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 16:41, 13 Ocak 2018 (UTC)

Ahmet Şağar silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Ahmet Şağar) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Ahmet Şağar sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 16:43, 13 Ocak 2018 (UTC)

Mehmet Yaşar Özgül silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Mehmet Yaşar Özgül) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Mehmet Yaşar Özgül sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 16:51, 13 Ocak 2018 (UTC)

Kadir Çakır silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Kadir Çakır) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Kadir Çakır sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 12:26, 14 Ocak 2018 (UTC)

Selam[kaynağı değiştir]

Merhaba. Politika teklifi sayfasına yazdıklarınızdan ötürü buraya yazma ihtiyacı hissettim. Öncelikle hangi madde olursa olsun, KD'liğinden şüphe duyulursa bu SAS'a taşınabilir. Bunda bir sorun göremiyorum. Ben kendi açtığınız maddelerin silinmesi hususunda endişelerinizi insani ve iyi niyetli karşılıyorum ama aşırı bir durum oluşursa bir VP:MM ihlali söz konusu olabilir. Saatlerce emek vermiş olduğunuz bir madde dahi olsa o sizin değil projenin bir parçasıdır. Bunu bir köşeye yazalım. Diğer hususta ise şikayet sayfasına konu olmanıza üzüldüğünüzü belirttiniz. Bunu da her ne kadar insani karşılasam da doğrusu gereksiz buluyorum. Bu kendinizi ifade etmeniz için de bir fırsattır. Daha önce de çeşitli mecrada belirtmiştim, şikayet edilmekten çekinmeyiniz; mühim olan politikalar doğrultusunda iş yapabilmektir. Bir ihlal söz konusu ise elbette gereği de yapılır. Şikayet sayfasına uğramayı pek sevmediğim için doğrusu içeriği hiç görmeden yorum yapıyorum, hatam varsa mazur görün. Son olarak büyükelçilerin KD'liği konusunda Nushirevan11 bana tartışmanın yerini sordu. O dönem, bunu araştırdığımı, yorumladığımı, devamında mutat yollarla Rapsar'la konuştuğumu ve bu husustaki SAS yorumumu ona göre yaptığımı anımsıyorum. Nerede yazdığını ise henüz bulamadığımı itiraf etmeliyim. Malum maalesef ki tek işimiz Vikipedi değil, unutabiliyoruz. Tüm bunları toplarsak size 24 saatlik bir VikiMola tavsiye ediliyorum. Her ne olursa olsun kendinizi üzmenize gerek yok, anlamı yok. Aynı gemide farklı dümen tutmaktan kaynaklı bir takım aksaklıklar var o kadar. Düzelecektir emin olun. Kolay gelsin :) chanseyMesajYaz 21:48, 14 Ocak 2018 (UTC)

Çok teşekkür ederim @Chansey teskin etmeye çalıştığınız için, sanırım bu ara bitirme tezimi de yetiştirmeye çalıştığım için fazlasıyla duygusalım o da etkiliyor olabilir beni. Haklısınız. Size de kolay gelsin :) SarvSarv 21:56, 15 Ocak 2018

Türkmen Derdiyok silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Türkmen Derdiyok) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Türkmen Derdiyok sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 12:12, 15 Ocak 2018 (UTC)

Özer Kontoğlu silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Özer Kontoğlu) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Özer Kontoğlu sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 12:13, 15 Ocak 2018 (UTC)

++++[kaynağı değiştir]

Siz iyi niyetli birisiniz muhakkak ve duygusal da. Bu yüzden kayda değer olmayan maddeler için bile kayda değerdir diyorsunuz. Sanırım benim gibi hukuk eğitimi gördünüz. Hukuka veya sosyolojiye dair kayda değer olan maddeler açabilirsiniz. Yabancı kayda değer diplomatların, siyasetçilerin sayfalarını açabilirsiniz. Ben niçin hevesinin kırayım. Maalesef açmış olduğunuz kayda değer olmayan onlarca madde SAS'a taşınacak. Bunun siz de farkındasınız. Ayrıca pingleriniz bana gelmiyor. Kolay gelsin.--Nushirevan11 23:54, 15 Ocak 2018 (UTC)

@Nushirevan11 çok teşekkür ederim, sağ olun. Ben zaten son dönemde yargıçlara dair maddeler açmıyorum bunun farkındasınızdır sadece eski maddeleri geliştirip katkı sunuyorum, müsteşarlara dair bir tartışma olmadığı için ben rahat rahat madde açtım, kaymakamları da öyle düşündüm. Ama valiler ve büyükelçilere son dönemde çok yöneldim bu arada sosyoloji eğitimi gördüm ama hukuk meraklısıyım özellikle anayasa ve insan hakları hukukunu çok severim, diplomasi heveslisiyimdir. İyi geceler, size de kolay gelsin.--SarvSarv 23:58, 15 Ocak 2018 (UTC)

Erkan Öztürk silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Erkan Öztürk) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Erkan Öztürk sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 13:22, 20 Ocak 2018 (UTC)

İbrahim Şahbaz silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (İbrahim Şahbaz) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/İbrahim Şahbaz sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 13:22, 20 Ocak 2018 (UTC)

Mehmet Bülent Selçuk silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Mehmet Bülent Selçuk) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Mehmet Bülent Selçuk sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 13:23, 20 Ocak 2018 (UTC)

İlmettin Köklü silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (İlmettin Köklü) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/İlmettin Köklü sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 13:24, 20 Ocak 2018 (UTC)

Mahir Ersin Germeç silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Mahir Ersin Germeç) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Mahir Ersin Germeç sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 17:56, 20 Ocak 2018 (UTC)

Bilgi[kaynağı değiştir]

Merhaba. Lütfen kaynak göstermeye onem verin. Topluluk sizinle II. Mirada Vakasini yasasa pek uzulmeyip sevinecek durumda. Otomasyon maddeler, kaynaksiz ve bos kaynaklar size yonelik endise yaratiyor. Bu devriyelik yetkisinin alinmasi ve projden uzaklastirilmaniz ile sonuclanabilir. Ozellikle otomasyon ve kaynaksiz maddelerin basili kaynaklardan direk alindigini ongorusune itiyor. Bu mesajin aynisini Mirada'ya yazdigimi belirtmek zorundayim. Zor degil, bu iceriklerin nerelerden alindigini tespit etmek, hayali olup olmadiklarini ortaya koymak. Sadece vakit harcamak gerekecek. Bu mesaj size, bilgi gorunumlu kucuk bir hatirlatma. Toplulugun genel gorusunu zaten biliyorsunuz. Iyi vikiler. Kingbjelica (mesaj) 23:14, 29 Ocak 2018 (UTC)

Haklısınız bu endişe konusunda kaynak konusunda hassas olmaya çalışacağım, katkı sunmaya çalışırken maalesef bazı şeyleri eksik yapıyorum asla kötü niyetli değilim, beni Vikipedi:Şikâyet'e bildirdiğinizde uzlaşmaya varmıştık ve söz verdiğim üzere bu olaydan sonra hiç yargı mensuplarına dair vikipediye madde açmadım, hatta blog açmam önerisinde bulunulmuştu ben de bunun üzerine kişisel blog açıp oraya biyografileri geçirdim. Ben genelde Fransızca'dan vikipediye siyasetçi maddesi çeviriyordum, bunun dışında büyükelçiler ve yargıçlarla da ilgileniyordum. Daha çok dikkat etmeye çalışacağım ama ne olur SAS maddeler ile kaynaksız etiketi konulan benim açtığım maddelerde (bazen cidden kaynak eklemeyi unutuyorum, bulmama rağmen kaynakları) beni haberdar ediniz. Mesela Nushirevan11 uyarıda bulunuyor sağ olsun. İyi vikiler--SarvSarv 23:55, 29 Ocak 2018 (UTC)

Osman Atalay silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Osman Atalay) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Osman Atalay sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 12:36, 31 Ocak 2018 (UTC)

VikiProje Siyaset Şubat 2018 işbirliği daveti[kaynağı değiştir]


Society.svg
Bu ayki işbirliğine katılın!

Şubat 2018'in işbirliği üç maddeden oluşmaktadır.
(a) "Siyaset proje şablonu" bulunan maddelerde sınıf ve önem değerlerinin birinin veya ikisinin tamamlanması veya düzeltilmesi, siyaset proje şablonu olmayan ilgili maddelere (sınıf ve önemi belirtilerek) eklenmesi.
(b) Taslak sınıfındaki siyaset maddelerine katkı vererek Başlangıç sınıfına yükseltilmesi.
(c) Taslak veya Başlangıç sınıfındaki siyaset maddelerine katkı vererek C sınıfına yükseltilmesi.

  • Puanlama sonunda ilk üçe giren katılımcılar ödül alacaktır.
Hedefler: (a) kısmı için 50, (b) kısmı için 10 madde, (c) kısmı için 3 maddedir.

MediaWiki message delivery(mesaj) 18:37, 4 Şubat 2018 (UTC)

Kategori sorunlarınız[kaynağı değiştir]

Merhaba, bu tecrübesiz kategori eklemelerini size yakıştıramıyorum doğrusu. Oysa ki eski bir kullanıcısınız. Mesela x kişisi z kurumunun baskanı ise "z kurumu baskanlari" kategorisini olusturup eklemelisiniz. Hasan Eren maddesindeki eklemeniz hatalı. Kategorilerde olabildigince özele inmek getekiyor. Siz direk genel kategorileri maddelere ekliyosunuz. Umarim ilgili düzenlemeler son bulur. Kolay gelsin.--Kingbjelica (mesaj) 00:55, 13 Şubat 2018 (UTC)

Hayır bunları bildiğinizden eminim. Ama neden yapıyorsunuz peki? Flesier da değinmis olmali bunlara. Lütfen rica ediyorum, özel maddelere genel kategoriler eklemeyin. Bakın böyle devam ederseniz projede troll damgası bile yiyebilirsiniz. Ben iyi niyetli oldugunuza inanmak istedigimden zaman zaman ugruyorum buraya. Lutfen yazdiklarimi dikkate alin.--Kingbjelica (mesaj) 01:04, 13 Şubat 2018 (UTC)
Haklısınız, özür diliyorum ve uyarınız için çok teşekkür ederim, bunu yapmamın tek sebebi genel kategoriye ekleyip ardından kolayca o başlık içerisinden başkanlar kısmını oluşturup oraya eklemekti. Haklısınız, sağ olun. --SarvSarv 13:25, 13 Şubat 2018 (UTC)

Yusuf Ziyaattin Cenik silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Yusuf Ziyaattin Cenik) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Yusuf Ziyaattin Cenik sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 19.08, 19 Şubat 2018 (UTC)

Suna Türkoğlu silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Suna Türkoğlu) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Suna Türkoğlu sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 19.11, 19 Şubat 2018 (UTC)

Ahmet Çetin Zöngür silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Ahmet Çetin Zöngür) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Ahmet Çetin Zöngür sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 19.13, 19 Şubat 2018 (UTC)

Bahadır Doğusoy silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Bahadır Doğusoy) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Bahadır Doğusoy sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 19.15, 19 Şubat 2018 (UTC)

Abdurrahman Gençbay silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Abdurrahman Gençbay) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Abdurrahman Gençbay sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 08.40, 20 Şubat 2018 (UTC)

Süleyman Türkoğlu silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Süleyman Türkoğlu) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Süleyman Türkoğlu sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 08.42, 20 Şubat 2018 (UTC)

Turan Falcıoğlu silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Turan Falcıoğlu) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Turan Falcıoğlu sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 08.50, 20 Şubat 2018 (UTC)

Salih Er silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Salih Er) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Salih Er sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 08.50, 20 Şubat 2018 (UTC)

Suna Nilgün Akpınar silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Suna Nilgün Akpınar) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Suna Nilgün Akpınar sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 09.56, 20 Şubat 2018 (UTC)

İsmet Ocakçıoğlu silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (İsmet Ocakçıoğlu) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/İsmet Ocakçıoğlu sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 09.58, 20 Şubat 2018 (UTC)

Mehmet Rıza Ünlüçay silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Mehmet Rıza Ünlüçay) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Mehmet Rıza Ünlüçay sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 10.00, 20 Şubat 2018 (UTC)

Ali Arsın silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Ali Arsın) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Ali Arsın sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 11.10, 27 Şubat 2018 (UTC)

Muammer Oytan silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Muammer Oytan) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Muammer Oytan sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 11.12, 27 Şubat 2018 (UTC)

Nuri Madazlı silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Nuri Madazlı) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Nuri Madazlı sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 11.12, 27 Şubat 2018 (UTC)

Mustafa Aydın (hakim) silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Mustafa Aydın (hakim)) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Mustafa Aydın (hakim) sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 11.13, 27 Şubat 2018 (UTC)

VikiProje Siyaset Mart 2018 işbirliği daveti[kaynağı değiştir]


Society.svg
Bu ayki işbirliğine katılın!

Mart 2018'in işbirliği üç maddeden oluşmaktadır.
(a) "Siyaset proje şablonu" bulunan maddelerde sınıf ve önem değerlerinin birinin veya ikisinin tamamlanması veya düzeltilmesi, siyaset proje şablonu olmayan ilgili maddelere (sınıf ve önemi belirtilerek) eklenmesi.
(b) Taslak sınıfındaki siyaset maddelerine katkı vererek Başlangıç sınıfına yükseltilmesi.
(c) Taslak veya Başlangıç sınıfındaki siyaset maddelerine katkı vererek C sınıfına yükseltilmesi.

  • Puanlama sonunda ilk üçe giren katılımcılar ödül alacaktır.
Hedefler: (a) kısmı için 50, (b) kısmı için 10 madde, (c) kısmı için 3 maddedir.

MediaWiki message delivery(mesaj) 22.08, 1 Mart 2018 (UTC)

Ramazan Kaya silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Ramazan Kaya) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Ramazan Kaya sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 10.00, 4 Mart 2018 (UTC)

Yılmaz Çimen silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Yılmaz Çimen) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Yılmaz Çimen sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 11.04, 4 Mart 2018 (UTC)

Abdülkadir Genelioğlu silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Abdülkadir Genelioğlu) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Abdülkadir Genelioğlu sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 11.05, 4 Mart 2018 (UTC)

Osman Alpak silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Osman Alpak) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Osman Alpak sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 11.09, 4 Mart 2018 (UTC)

Turgut Candan silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Turgut Candan) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Turgut Candan sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 11.11, 4 Mart 2018 (UTC)

Osman Fevzi Palabıyık silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Osman Fevzi Palabıyık) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Osman Fevzi Palabıyık sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 18.38, 4 Mart 2018 (UTC)

Cahit Özdikiş silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Cahit Özdikiş) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Cahit Özdikiş sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 18.45, 4 Mart 2018 (UTC)

Sefa Mermerci silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Sefa Mermerci) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Sefa Mermerci sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 18.46, 4 Mart 2018 (UTC)

Nizamettin Kalaman silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Nizamettin Kalaman) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Nizamettin Kalaman sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 18.48, 4 Mart 2018 (UTC)

Metin Kıratlı silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Metin Kıratlı) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Metin Kıratlı sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 11.34, 8 Mart 2018 (UTC)

Selamlar. Bildiğim kadarıyla hızlı silinme durumunda 5 günden siliniyor maddeler oysa bu maddede hızlı silinme talebi yoktu SAS'a taşınmıştı ve tartışılıyordu. En azından 5 gün beklenmeliydi 2 günde silmişsiniz. Ama ben daha kendi görüşümü sunamadım ki. --SarvSarv 18:37, 10 Mart 2018 (UTC)

Sayın Sarv, bu ve buna benzer onlarca madde var. Bu madde aynı kriterlerde bu nedenle silindi. Saygılarımla, SakhalinioBuyrun beniiiim? 18.51, 10 Mart 2018 (UTC)

Kenan Fahri Çavga silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Kenan Fahri Çavga) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Kenan Fahri Çavga sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 11.38, 8 Mart 2018 (UTC)

Yüksel Mete Günel silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Yüksel Mete Günel) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Yüksel Mete Günel sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 11.47, 8 Mart 2018 (UTC)

Mustafa Kemal Özçelik silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Mustafa Kemal Özçelik) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Mustafa Kemal Özçelik sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 11.49, 8 Mart 2018 (UTC)

Ahmet Müfit Yüksel silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Ahmet Müfit Yüksel) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Ahmet Müfit Yüksel sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 11.52, 8 Mart 2018 (UTC)

Ali Kaya (hukukçu) silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Ali Kaya (hukukçu)) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Ali Kaya (hukukçu) sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 11.53, 8 Mart 2018 (UTC)

Hüseyin Yıldırım (hukukçu) silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Hüseyin Yıldırım (hukukçu)) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Hüseyin Yıldırım (hukukçu) sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 11.55, 8 Mart 2018 (UTC)

Osman Kadri Keskin silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Osman Kadri Keskin) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Osman Kadri Keskin sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 12.02, 8 Mart 2018 (UTC)

M. Atıf Kösebalaban silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (M. Atıf Kösebalaban) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/M. Atıf Kösebalaban sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 09.37, 10 Mart 2018 (UTC)

Mehmet Ali Samur silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Mehmet Ali Samur) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Mehmet Ali Samur sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 09.43, 10 Mart 2018 (UTC)

Telif hususu[kaynağı değiştir]

Merhaba @Sarv. Telif hususunda Nushirevan'ın mesaj sayfanıza yaptığınız eklemeyi gördüm. Bu konuda size yardımcı olmak isterim, yakın gelecekte örneklemeli detaylı bir açıklama yapmayı umuyorum. Sizin sormak istediğiniz herhangi bir özel husus varsa çekinmeden şimdiden sorabilirsiniz. Bu süreçte geçmişte bu gibi telif hakkı ihlaline giren başka eklemeleriniz de varsa temizlemeye yardımcı olacağınızı umuyorum. İlginiz için teşekkürler, iyi çalışmalar... --Seksen iki yüz kırk beş / GGT (mesaj) 00.36, 12 Mart 2018 (UTC)

Merhaba @Seksen iki yüz kırk beş aslında sanırım yargı mensuplarında bu durum çok, bir de benim önceden beri süregelen kaynak vermeme sıkıntım vardı ki bu her açtığım önemli makam sahiplerinin KD olduğunu sanmamdan kaynaklanıyor, nasılsa KD, kaynak kullanmaya gerek yok diye düşünüyordum. Bazı büyükelçilerin de detaylı olarak özgeçmişlerini yazdığım için orada da telif sıkıntısı olabilir genelde gerçi büyükelçilerin tüm biyografilerini yazmam, eğitim, dışişlerine giriş ve çok üst düzey görevler ama bazılarında belli bir konuda (örneğin; NATO, Avrupa Konseyi, AB, Enerji) başından itibaren uzmanlaştıklarını göstermek için detaylı bilgiler yerleştirdiklerim var ama yine de bilemiyorum. İlginiz için çok teşekkür ederim. Detaylı açıklamanızı ilgiyle bekliyorum beni de bir şekilde haberdar ediniz lütfen, ayrıca 12 yıldır vikipediye katkı sunarım, 8 yıla yakın bir süre de bu hesaba kayıtlıyım yine de kendimi geliştirememişim, özeleştiri yapıyorum bu vesileyle. İyi vikiler --SarvSarv 00:59, 12 Mart 2018 (UTC)

Büyükelçiler[kaynağı değiştir]

Merhaba, büyükelçilerin direkt kayda değerliğine dair bir netlik yok. Bu sebepten ötürü lütfen büyükelçi maddesi açmayınız.--Nushirevan11 16.37, 13 Mart 2018 (UTC)

Ama açtığım büyükelçi maddelerine katkı yapmama engel değil sanırım bu, değil mi?--SarvSarv 17:35, 13 Mart 2018 (UTC)
O maddelere katkı yapabilirsiniz. Ancak kayda değer değillerse bence zamanınızı boşa harcamayın. Fransızca biliyorsanız, Fransa'ya dair maddeler çevirseniz, ne güzel olur.--Nushirevan11 18.55, 13 Mart 2018 (UTC)
Evet frankofonum, Fransızca'dan çok madde çevirisinde bulundum. Ama Anne Lhéritier maddesi @Rapsar'ın SAS'a taşıması ve sizlerin onayıyla silindi ki, sebebi KD olmayan Danıştay üyesi olmasıydı oysa vali unvanı taşıyan ve Chirac'ın en yakın kabine şefi (özel kalem müdürü) idi, cumhurbaşkanlığı boyunca kabinesinden (ofisi) yanından ayrılmamış tek isimdi.--SarvSarv 21:04, 13 Mart 2018 (UTC)
Sarv Bey o kadar Fransızca madde içerisinde kayda değer olmayanı mı buldunuz. :) İlla siyaset olacak diye bir şey yok ki. Mesela Fransız kültürü maddesini oluşturabilirsiniz.--Nushirevan11 21.19, 13 Mart 2018 (UTC)
Ama benim ilgi alanım, daha çok kişiler, (bürokrat, yargıç ve siyasetçi) okuduğum kitaplar bile biyografi ağırlıklıdır :)--SarvSarv 21:24, 13 Mart 2018 (UTC)

Yaşar Engin Selimoğlu silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Yaşar Engin Selimoğlu) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Yaşar Engin Selimoğlu sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 20.20, 16 Mart 2018 (UTC)

Zeynep Nilgün Hacımahmutoğlu silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Zeynep Nilgün Hacımahmutoğlu) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Zeynep Nilgün Hacımahmutoğlu sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 20.22, 16 Mart 2018 (UTC)

Mustafa Lütfi Tombaloğlu silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Mustafa Lütfi Tombaloğlu) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Mustafa Lütfi Tombaloğlu sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 20.23, 16 Mart 2018 (UTC)

Eyüp Sabri Baydar silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Eyüp Sabri Baydar) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Eyüp Sabri Baydar sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 20.23, 16 Mart 2018 (UTC)

Hakkı Süha Terzibaşıoğlu silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Hakkı Süha Terzibaşıoğlu) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Hakkı Süha Terzibaşıoğlu sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 20.24, 16 Mart 2018 (UTC)

Mehmet Cengiz Kostakoğlu silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Mehmet Cengiz Kostakoğlu) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Mehmet Cengiz Kostakoğlu sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 20.24, 16 Mart 2018 (UTC)

Feride Emel Kabasakal silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Feride Emel Kabasakal) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Feride Emel Kabasakal sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 20.25, 16 Mart 2018 (UTC)

Ömer Uğur Gençcan silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Ömer Uğur Gençcan) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Ömer Uğur Gençcan sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 20.26, 16 Mart 2018 (UTC)

Karagözyan Yetimhanesi[kaynağı değiştir]

Merhaba Kibele, Özel Karagözyan Ermeni İlköğretim Okulu maddesi zaten 2006 yılında açılmıştı. Siz ise 2016 yılında Karagözyan Yetimhanesi maddesini açmışsınız, ikisi de aynı kurum. Acaba birleştirme durumu için Karagözyan Yetimhanesi sayfasında tartışma açsak mı? Yani resmi adı "Özel Karagözyan Ermeni İlköğretim Okulu" internet sitesi de öyle, yetimhane maddesini yönlendiririz okul maddesine. İyi Vikiler --SarvSarv 12:11, 17 Mart 2018 (UTC)

selam @Sarv, aslında açmadan önce bakarım ama gözden kaçırmışım.. doğrudur, metinler ve madde geçmişleri birleştirilebilir, tartışmaya gerek yok. --kibele 14.20, 17 Mart 2018 (UTC)
@Kibele siz çalışkan ve titiz biri olduğunuz için özellikle zaten mesaj atarak önceden danışmak istemiştim. Teşekkürler.--SarvSarv 19:49, 17 Mart 2018 (UTC)

İsmail Akınaltuğ silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (İsmail Akınaltuğ) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/İsmail Akınaltuğ sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 09.46, 19 Mart 2018 (UTC)

Ömer Açıkgöz silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Ömer Açıkgöz) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Ömer Açıkgöz sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 09.52, 19 Mart 2018 (UTC)

Muzaffer Tutar silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Muzaffer Tutar) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Muzaffer Tutar sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 09.58, 19 Mart 2018 (UTC)

Ahmet Akyalçın silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Ahmet Akyalçın) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Ahmet Akyalçın sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 12.05, 20 Mart 2018 (UTC)

Türk generaller[kaynağı değiştir]

Selamlar. Açıklama yaptım ama dikkate almadınız sanırım. Bir makamda general rütbesiyle bulunmuş olmak, generaller kategorisinin kaldırılmasını gerektirmiyor. Millî takım futbolcusu diye futbolcular kategorisi kalır, Olimpik atlet diye atletler kategorisi kalır, HSYK başkanı diye hakim kategorisi kalır, örnekler çoğaltılabilir. Teki makam, teki rütbe belirtiyor. O makam dışında da general bu kişile. Dolayısıyla geri eklemenizi rica ediyorum. İyi günler.--RapsarEfendim? 06.18, 21 Mart 2018 (UTC)

Selam @Rapsar ben her zaman kategorilerde tasarruftan yanayım zaten Hava Kuvvetleri Komutanı Türk generaller kategorisinin içinde, yani gerekçelendiremeden değişiklik yapmamın tek sebebi sadece (-) tuşu ile değişiklik yapmam. Yani hem büyükelçi hem diplomat kategorisini beraber eklemek gibi bir durum bu açıkçası geri almaya karşıyım. Bence siz de geri almayın tekrar Hasan Küçükakyüz maddesinden de kaldıracağım. Tekrar ediyorum Türk Hava Kuvvetleri Komutanları kategorisi zaten Türk generaller kategorisinin içinde. İyi günler --SarvSarv 10:35, 21 Mart 2018 (UTC)
Bu sizin tercihinize bırakılan bir durum değil, tartışmaya açık bir durum da değil. Her alt kategori bu mantıkla işlemiyor, üstte örneklerini verdim. Bir kişi belli bir makam getirilince ve o makamdaki kişilerin rütbesi veya mesleğinin tamamının aynı olması, o rütbe veya meslek kategorilerinin kaldırılmasını gerektirmez. Hemen @Vikiçizer müdahalesi isteyelim, gereği ne ise yapsın. Yine bir Yargıtay üyeleri inatlaşması içinde bulunmasın Vikipedi. İyi günler.--RapsarEfendim? 18.00, 21 Mart 2018 (UTC)

Yaşar Selim Asmaz silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Yaşar Selim Asmaz) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Yaşar Selim Asmaz sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 13.06, 24 Mart 2018 (UTC)

Hasan Basri Gültekin silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Hasan Basri Gültekin) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Hasan Basri Gültekin sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 13.08, 24 Mart 2018 (UTC)

Gündüz Haştemoğlu silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Gündüz Haştemoğlu) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Gündüz Haştemoğlu sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 13.08, 24 Mart 2018 (UTC)

Güngör Demirkan silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Güngör Demirkan) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Güngör Demirkan sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 13.09, 24 Mart 2018 (UTC)

Tülün Özdemir silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Tülün Özdemir) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Tülün Özdemir sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 13.11, 24 Mart 2018 (UTC)

Emine Işın Ezen silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Emine Işın Ezen) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Emine Işın Ezen sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 13.14, 24 Mart 2018 (UTC)

Ahmet Yahya Özdemir silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Ahmet Yahya Özdemir) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Ahmet Yahya Özdemir sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 13.15, 24 Mart 2018 (UTC)

Güven Dinçer silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Güven Dinçer) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Güven Dinçer sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 13.15, 24 Mart 2018 (UTC)

Mustafa Behiç Kılıçhan silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Mustafa Behiç Kılıçhan) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Mustafa Behiç Kılıçhan sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 13.18, 24 Mart 2018 (UTC)

Ali Yaşar Yurdabak silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Ali Yaşar Yurdabak) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Ali Yaşar Yurdabak sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 13.19, 24 Mart 2018 (UTC)

Namık Kemal Ergani silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Namık Kemal Ergani) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Namık Kemal Ergani sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 13.19, 24 Mart 2018 (UTC)

Haluk Yardımcı silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Haluk Yardımcı) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Haluk Yardımcı sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 10.48, 25 Mart 2018 (UTC)

Sinan Yörükoğlu silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Sinan Yörükoğlu) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Sinan Yörükoğlu sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 10.34, 27 Mart 2018 (UTC)

Abdi Emin Akın silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Abdi Emin Akın) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Abdi Emin Akın sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 10.35, 27 Mart 2018 (UTC)

Orhan Karayalçın silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Orhan Karayalçın) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Orhan Karayalçın sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 10.49, 27 Mart 2018 (UTC)

Mehmet Solgun silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Mehmet Solgun) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Mehmet Solgun sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 10.50, 27 Mart 2018 (UTC)

Salim Özkan silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Salim Özkan) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Salim Özkan sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 10.51, 27 Mart 2018 (UTC)

Semra Kayır silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Semra Kayır) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Semra Kayır sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 10.52, 27 Mart 2018 (UTC)

Şafak Sancar silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Şafak Sancar) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Şafak Sancar sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 10.54, 27 Mart 2018 (UTC)

Ömer Faruk Ateş silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Ömer Faruk Ateş) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Ömer Faruk Ateş sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 10.55, 27 Mart 2018 (UTC)

Acar Oltulu silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Acar Oltulu) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Acar Oltulu sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 10.56, 27 Mart 2018 (UTC)

Mehmet Handan Surlu silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Mehmet Handan Surlu) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Mehmet Handan Surlu sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 17.10, 30 Mart 2018 (UTC)

Aydın Saraçoğlu silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Aydın Saraçoğlu) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Aydın Saraçoğlu sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 17.11, 30 Mart 2018 (UTC)

Mustafa Sabri Livanelioğlu silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Mustafa Sabri Livanelioğlu) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Mustafa Sabri Livanelioğlu sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 17.12, 30 Mart 2018 (UTC)

Gülsüm Mısır silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Gülsüm Mısır) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Gülsüm Mısır sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 17.12, 30 Mart 2018 (UTC)

Hasan Erdoğan (hukukçu) silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Hasan Erdoğan (hukukçu)) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Hasan Erdoğan (hukukçu) sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 12.36, 4 Nisan 2018 (UTC)

Ali Haydar Karahacıoğlu silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Ali Haydar Karahacıoğlu) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Ali Haydar Karahacıoğlu sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 12.38, 4 Nisan 2018 (UTC)

Hüseyin Deniz (hâkim) silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Hüseyin Deniz (hâkim)) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Hüseyin Deniz (hâkim) sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 12.38, 4 Nisan 2018 (UTC)

Mehmet Erten (hukukçu) silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Mehmet Erten (hukukçu)) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Mehmet Erten (hukukçu) sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 12.39, 4 Nisan 2018 (UTC)

Sadık Demircioğlu silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Sadık Demircioğlu) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Sadık Demircioğlu sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 12.42, 4 Nisan 2018 (UTC)

Ahmet Nuri Çolakoğlu silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Ahmet Nuri Çolakoğlu) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Ahmet Nuri Çolakoğlu sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 12.43, 4 Nisan 2018 (UTC)

Mehmet Kılıç (hâkim) silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Mehmet Kılıç (hâkim)) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Mehmet Kılıç (hâkim) sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 12.43, 4 Nisan 2018 (UTC)

Resul Aslanköylü silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Resul Aslanköylü) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Resul Aslanköylü sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 12.43, 4 Nisan 2018 (UTC)

Ahmet Şükrü Seçkin silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Ahmet Şükrü Seçkin) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Ahmet Şükrü Seçkin sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 12.44, 4 Nisan 2018 (UTC)

Ahmet Erkal Baççıoğlu silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Ahmet Erkal Baççıoğlu) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Ahmet Erkal Baççıoğlu sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 12.44, 4 Nisan 2018 (UTC)

Ahmet Ceylani Tuğrul silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Ahmet Ceylani Tuğrul) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Ahmet Ceylani Tuğrul sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 12.44, 4 Nisan 2018 (UTC)

Osman Güven Çankaya silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Osman Güven Çankaya) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Osman Güven Çankaya sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 12.44, 4 Nisan 2018 (UTC)

Süleyman Sapanoğlu silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Süleyman Sapanoğlu) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Süleyman Sapanoğlu sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 12.45, 4 Nisan 2018 (UTC)

İsmail Hakkı Asarlıoğlu silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (İsmail Hakkı Asarlıoğlu) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/İsmail Hakkı Asarlıoğlu sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 12.45, 4 Nisan 2018 (UTC)

SAS[kaynağı değiştir]

Merhaba @Rapsar şunu belirtmek istiyorum ben bu yargı mensupları maddelerine dair biraz önce Hasan Erdoğan maddesinin tartışma sayfasında da görüşlerimi sundum ama tekrar bizzat size özel olarak açıklamak isterim, ben bu maddeleri açtığımda böyle bir tartışma yoktu. Tartışma başlayıp SAS'a taşınmalar başlayınca benim mesaj sayfama Nushirevan11 buna dair bilgiler paylaştı. Benim inatlaşma durumum silip silip yeniden açma durumum yok ayrıca her maddenin kalması gerektiğini savunmuyorum. Bazılarında hiç tartışmaya dahi dahil olmuyorum kendimce kalması gerektiğine, "tanındığını" düşündüklerime, hani KD kriterlerinden biri öyle olduğu için, makamları veya bence "önemli" şahıslar oldukları için savunuyorum. Hepsi bu, bunun zarar verici bir yanı olduğunu da düşünmüyorum. Selamlar --SarvSarv 11:22, 11 Nisan 2018 (UTC)

Merhaba. Kaçıncı kez söyleniyor sana bilemiyorum ama bir kez daha söylüyorum. Vikipedi:Kayda değerlik veya alt yönergelerde olmayan kriterleri öne sürerek kayda değer olduğunu iddia ediyorsun maddelerin. Yine de kalsın desen dahi maddelerin silindiğini onlarca kez tecrübe ettik, ediyoruz, edeceğiz de. Hâlâ da buna devam edip, "önemli" falan diyorsun. Deme. O kriterler, bu tip şahsı kriterler olmasın diye var, Vikipedi'nin iyiliği ve ansiklopedikliğini korumak için var. Hukukçu maddeleriyle alakalı bu kadar ilgin varsa, Wiki tabanlı benzer bir site oluşturabilirsin ve oranın kurallarını da kendin koyarsın, istediğin hukukçu maddesini dilediğin gibi açabilirsin. Ben de sporcular için (atıyorum) yapmak istiyorum ama yap(a)mıyorum mesela. Vikipedi yönerge ve politikalarına uygunsuz içerik eklemek ve bunların kaldırılmamasını savunmak, Vikipedi'ye zarar vermektir. Yarar sağladığını mı iddia ediyorsun?--RapsarEfendim? 18.38, 11 Nisan 2018 (UTC)
Şöyle, ben yönergelerin geniş yorumlanmasından yanayım. Ben tekrar ediyorum bütün maddeler için kalsın demiyorum ki. Mesela Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı yapmış birinin doğrudan KD olması gerektiğini savunuyorum. Şu yargı mensuplarına dair yönerge oluşmadığı için (Hasan Erdoğan maddesindeki SAS tartışmasında belirtildiği üzere yönergelerde boşluk var) bu doldurulduğunda ben daha net şekilde "ha bak bu da yanlış buraya bu konuyla alakalı madde açmayayım" diyerek kendimi sınırlandırabilirim, boşluk olduğu yerde geniş yorumlanmalı eylemler diye düşünürüm ben. --SarvSarv 20:23, 11 Nisan 2018 (UTC)
Yönergelerin yorumlanması gibi bir durum mümkün mertebe minimum olmalı. Hukuk kuralları kişiden kişiye göre büyük farklılıklar içerecek biçimde yorumlanabiliyor mu? Yönerge ve politikalar da bizim kurallarımız ve tutarlı bir ansiklopedi yaratmak için varlar. Olmasalardı, herkes kendi yorumuna göre hareket eder ve hiçbir tartışma sonlanamazdı. Hâlâ "Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı yapmış birinin doğrudan KD olması gerektiğini savunuyorum" gibi gerekçelerle geliyorsan, benim diyebileceğim bir şey kalmamıştır. Sen savunmaya devam et o zaman, hizmetliler de silmeye devam ederler. Ben de kişiden bağımsız bir şekilde, yönergelere göre değerlendirmeye devam edeceğim. İyi günler.--RapsarEfendim? 00.29, 12 Nisan 2018 (UTC)
Evet hukuk kuralları kişiden kişiye göre büyük farklılıklar içerecek biçimde yorumlanmaması için açık ve net şekilde hiçbir boşluk bırakmadan oluşturulmalı @Rapsar yoksa bütün dünyadaki hukuk sistemlerinde farklı farklı yorumlar çıkabiliyor, bunun çeşit çeşit örnekleri var. İyi geceler --SarvSarv 00:37, 12 Nisan 2018 (UTC)

Murtaza Dolu silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Murtaza Dolu) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Murtaza Dolu sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 19.25, 13 Nisan 2018 (UTC)

Metin Kaya silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Metin Kaya) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Metin Kaya sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 19.26, 13 Nisan 2018 (UTC)

Muvaffak Tatar silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Muvaffak Tatar) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Muvaffak Tatar sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 19.27, 13 Nisan 2018 (UTC)

Şahabettin Sertkaya silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Şahabettin Sertkaya) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Şahabettin Sertkaya sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 19.27, 13 Nisan 2018 (UTC)

Erol Öcal silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Erol Öcal) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Erol Öcal sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 19.28, 13 Nisan 2018 (UTC)

Ömer Faruk Kıvanç silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Ömer Faruk Kıvanç) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Ömer Faruk Kıvanç sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 19.28, 13 Nisan 2018 (UTC)

Selim Sırrı Binici silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Selim Sırrı Binici) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Selim Sırrı Binici sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 19.29, 13 Nisan 2018 (UTC)

Aydın Boşgelmez silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Aydın Boşgelmez) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Aydın Boşgelmez sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 19.29, 13 Nisan 2018 (UTC)

Erdal Gökçen silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Erdal Gökçen) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Erdal Gökçen sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 19.30, 13 Nisan 2018 (UTC)

Ergül Güryel silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Ergül Güryel) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Ergül Güryel sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 19.31, 13 Nisan 2018 (UTC)

@Nushirevan11 şimdi Ergül Güryel maddesi SAS'a taşındı mı taşınmadı mı? Eğer SAS'a taşındıysa tartışmaya girip gerekçelerimi sunmak isterim. --SarvSarv 22:17, 13 Nisan 2018 (UTC)

Uğur İbrahimhakkıoğlu silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Uğur İbrahimhakkıoğlu) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Uğur İbrahimhakkıoğlu sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 19.34, 13 Nisan 2018 (UTC)

Kublay Özkan silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Kublay Özkan) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Kublay Özkan sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 19.36, 13 Nisan 2018 (UTC)

Yılmaz Alasu silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Yılmaz Alasu) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Yılmaz Alasu sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 19.36, 13 Nisan 2018 (UTC)

Halil Adıgüzel silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Halil Adıgüzel) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Halil Adıgüzel sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 19.37, 13 Nisan 2018 (UTC)

Mehmet Ekmekçi silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Mehmet Ekmekçi) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Mehmet Ekmekçi sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 19.37, 13 Nisan 2018 (UTC)

Ergül Güryel silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Ergül Güryel) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Ergül Güryel sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 06.15, 14 Nisan 2018 (UTC)

Avrupa Konseyi İnsan Hakları Komiserleri[kaynağı değiştir]

Siz Nils Muižnieks ve Dunja Mijatović'in maddelerinin açılmasını sanırım istiyorsunuz, ilk komiseri çünkü açmıştım, eğer görüşünüz olumlu ise kendimce Fransızcadan çevirebilirim. --SarvSarv 20:02, 14 Nisan 2018 (UTC)

Merhaba. Yok, benim istediğim maddeler değil :) Yalnızca bazı seçkin maddeleri kontrol ederken, bu maddelerde var olan kırmızı bağlantıları gideriyordum (kullanıcı sayfamda mevcut bazıları). Bunlardan ilgini çeken olursa açabilirsin, yoksa acelesi yok zaten, yavaş yavaş açıyorum :) İyi günler.--RapsarEfendim? 03.58, 15 Nisan 2018 (UTC)
Ben aslında böyle uluslararası şahsiyetlerin maddelerini ya da diğer dillerdeki siyasi ve diplomatik kişileri Türkçe'ye çeviriyordum bir ara yüksek yargı maddeleri açarken buldum kendimi :) İyi günler. --SarvSarv 09:50, 15 Nisan 2018 (UTC)
Yaptım umarım olmuştur. --SarvSarv 23:44, 20 Nisan 2018 (UTC)

Kamil Kadıoğlu silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Kamil Kadıoğlu) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Kamil Kadıoğlu sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 10.00, 16 Nisan 2018 (UTC)

Mehmet Birsin Tüzinal silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Mehmet Birsin Tüzinal) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Mehmet Birsin Tüzinal sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 10.01, 16 Nisan 2018 (UTC)

Yahya Saim Gökçedağ silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Yahya Saim Gökçedağ) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Yahya Saim Gökçedağ sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 10.02, 16 Nisan 2018 (UTC)

Cengiz Yelbaşı silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Cengiz Yelbaşı) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Cengiz Yelbaşı sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 10.03, 16 Nisan 2018 (UTC)

Ömer Yılmaz Çamlıbel silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Ömer Yılmaz Çamlıbel) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Ömer Yılmaz Çamlıbel sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 10.10, 16 Nisan 2018 (UTC)

Ramazan Tunç (hakim) silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Ramazan Tunç (hakim)) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Ramazan Tunç (hakim) sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 10.12, 16 Nisan 2018 (UTC)

Rıza Şahin (hakim) silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Rıza Şahin (hakim)) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Rıza Şahin (hakim) sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 10.12, 16 Nisan 2018 (UTC)

Nuray Duranoğlu silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Nuray Duranoğlu) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Nuray Duranoğlu sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 19.45, 17 Nisan 2018 (UTC)

Ahmet Tevfik Erginbay silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Ahmet Tevfik Erginbay) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Ahmet Tevfik Erginbay sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 19.46, 17 Nisan 2018 (UTC)

Madde için SAS'ta yardım lütfen...[kaynağı değiştir]

https://tr.wikipedia.org/wiki/Tchia_Danon - Maddeme yardımcı olun lütfen efendim SAS'ta--72.52.87.86 10.48, 18 Nisan 2018 (UTC)

Kullanıcılar[kaynağı değiştir]

Merhaba @Vikiçizer yanlışlarım olabilir, uyarılabilirim, gerekirse engellenebilirim. Ben uyarılar üzerine yeni yargı mensupları açmıyorum ama kalması gerektiğine inandığım maddeler için tartışma sayfalarında ifade özgürlüğümü kullanıyorum ancak @Rapsar'ın özellikle son zamanlardaki hem küçümseyici hem de emredici tavırları rahatsızlık verici hal almaya başladı. Ben karşımdaki nasıl bir üslup takınırsa (kibarsa, kibar, kaba ise kaba olurum) aynı şekilde karşılık vermeye çalışırım. Lütfen artık ya siz çözüm bulun ya da tavsiye edeceğiniz bir çözüm yolu izleyelim ben de ne hatam varsa düzeltmeye çalışayım bu süreçte. Ayrıca siz, bir süre yargı mensuplarına dair madde açmamam önerisinde bulunmuştunuz (ki hiç açmıyorum) ayrıca yargı mensuplarını bir süre SAS'a taşımayın diye uyarmanıza karşın @Nushirevan11 de buna hiç aldırış etmedi bunu da eklemek isterim. --SarvSarv 14:19, 20 Nisan 2018 (UTC)