Kullanıcı mesaj:Emirbabababa

  Vikipedi, özgür ansiklopedi

  Sürekli yeni kullanıcı adı almaktan yorulmadınız mı? Kaç paraya yapıyorsunuz bir maddeyi?


  Poyraz Karayel[kaynağı değiştir]

  Evet sayfanın sahibi benim :) Adil Topal (mesaj) 09:52, 27 Ağustos 2016 (UTC)

  Uyarı[kaynağı değiştir]

  Copyright caution-2.svg
  Öncelikle özgür ansiklopedi Vikipedi'ye hoş geldiniz. Vikipedi'ye katkıda bulunmak istemeniz çok güzel, ancak Vikipedi'ye özgür lisanslı (Kamu malı, GÖBL, Creative Commons vs.) olmayan hiçbir kaynaktan içerik aktaramayız; yani (telif hakkı saklı) başka web sitelerinden veya kitaplardan buraya doğrudan içerik taşımanız mümkün değildir. Telif hakları hakkında daha fazla bilgiyi Vikipedi:Telif hakları/SSS ve Vikipedi:Telif hakları sayfalarında bulabilirsiniz. İçerik aktarabileceğiniz bazı GÖBL kaynaklar için GÖBL kaynaklar sayfasına, bazı kamu malı kaynaklar içinse kamu malı kaynaklar sayfasına göz atabilirsiniz. Kısa bilgi almak için buraya tıklayınız. Tekrar hoşgeldiniz, iyi değişiklikler! --Kingbjelica (mesaj) 13:54, 27 Ağustos 2016 (UTC)


  Bilgi[kaynağı değiştir]

  --Adem20ileti 15:35, 27 Ağustos 2016 (UTC)

  Bilgi[kaynağı değiştir]

  Selamlar, bundan sonra içerikleri doğrudan alıp sadece bir iki yeri değiştirmek yerine tamamen kendi cümlelerinizle yazarsanız makbule geçer ve onaylanması daha isabetli olur. Kolay gelsin.--Kingbjelica (mesaj) 16:01, 29 Ağustos 2016 (UTC)

  İstek yapıldı Yapıldı --Eldarion 13:45, 20 Eylül 2016 (UTC)

  Temel siyasi terim maddelerini oluşturma[kaynağı değiştir]

  A coloured voting box.svg

  Merhabalar. Türkçe Vikipedi'de bulunmayan ve gerekli siyaset konulu temel maddelerin oluşturulması konusunda bir çalışma yapmayı hedeflemekteyim. Konunun işbirliği şeklinde şekillendirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Daha yeni olmakla birlikte, bu kapsamda açılacak maddeler için şöyle bir liste mevcut. En temelden özele bu maddeleri ansiklopedimize kazandırmayı hedefliyorum. Yasa tasarısı, bütçe kanunu, kapalı oturum, genel seçim gibi temel kavramlar örnek verilebilir. Sizden bu konuda isteğim akılınıza gelen ve listede olmayan maddeleri de listeye eklemeniz ve eğer vaktiniz varsa bu çalışmaya ortak olmanız. Listeye çeşitli konu altbaşlıklı eklemeler de yapılabilir. Ne dersiniz, konu hakkında katkı sağlayabilir misiniz?

  Liste için tıklayın --Ahmet Turhan (mesaj) 15:40, 21 Eylül 2016 (UTC)

  Hilmi Cem İntepe silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

  Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Hilmi Cem İntepe) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Hilmi Cem İntepe sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

  Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--E4024 (mesaj) 07:11, 17 Ekim 2016 (UTC)

  Uyarı[kaynağı değiştir]

  uyarı
  Lütfen başka kaynaklardan izin alınmaksızın kopyalanan herhangi bir içeriği Vikipedi'ye eklemeyiniz.
  Bu tür bir içerik Vikipedi kurallarına aykırı olduğu için derhal silinecektir.
  Vakit kaybını engellemek için bu noktaya dikkat etmenizi önemle rica ediyoruz.--II. Niveles 17:38, 6 Aralık 2016 (UTC)

  Deniz (mesaj) 20:08, 9 Ocak 2017 (UTC)

  Deniz (mesaj) 19:37, 15 Ocak 2017 (UTC)

  Stop hand.svg
  Lütfen telif hakkı sahibinin izni ve onayı olmaksızın Vikipedi'ye telif hakkı saklı içerik eklemeyiniz!
  Daha fazla bilgi için Vikipedi:Telif hakkı ile ilgili SSS ve Vikipedi:Telif hakları sayfalarına bakabilirsiniz. Telif hakkı ihlalleri kabul edilemez ve ısrarla ihlal edenler engellenirler. --SakhalinioBuyrun beniiiim? 19:19, 19 Ocak 2017 (UTC)