Kullanıcı mesaj:Dr. Vikipedist

Vikipedi, özgür ansiklopedi

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Special Barnstar Hires.png Özel Yıldız
Merhaba doktor. Madem yıldız istiyorsun, ben sana vereyim bir tane. Bu kıyağımı da unutma :) hulusi bey hadi bana mesaj at 16.01, 3 Mart 2021 (UTC)

Sağolun. 👍🏻 Doktor🇹🇷 Randevu için 16.03, 3 Mart 2021 (UTC)

+[kaynağı değiştir]

Adaylığı kabulden sonra oy vermek daha doğru bir işlem olur Dr. Vikipedist, gün içinde netleşir durum. Kolaylıklar.--Kingbjelica (mesaj) 04.26, 28 Mart 2021 (UTC)

👍🏻 Dr. Vikipedist (mesaj) 05.38, 29 Mart 2021 (UTC)Doktor MHRS

Arnavutluk Meclis Üyeleri Listesi[kaynağı değiştir]

Merhaba Dr. Vikipedist, daha önceden oluşturmuş olduğunuz sayfayı çalışmayı tamamlayabilmeniz için Kullanıcı:Dr. Vikipedist/Arnavutluk Meclis Üyeleri Listesi sayfasına taşıdım. Dilerseniz orada çalışmaya devam edebilirsiniz. Selamlar, Sakhalinio (mesaj - e-posta) 19.43, 28 Mart 2021 (UTC)

Sağolun en kısa sürede ona da bakacağım. 05.37, 29 Mart 2021 (UTC)Doktor MHRS

İyi vikiler[kaynağı değiştir]

Sevgili Dr. Vikipedist, Vikipedi'ye katkılarınız için çok teşekkürler. Covid-19 önlemleri kapsamında pek çoğumuzun evinden çıkmadığı şu dönemi elimizden geldiğince Türkçe Vikipedi'ye katkı için kullanmak en güzel uğraş! Türkçe Vikipedi'nin her alanda uzman kişilerin bilgisine, emeğine çok ihtiyacı var ve katkılarınız çok değerli. Elinize sağlık.

Eğer Vikipedi'ye katkılarınız sırasında sorunuz, yardıma ihtiyaç duyduğunuz bir konu olursa deneyimli bir vikipediste veya Köy Çeşmesi'ne mesaj bırakabilirsiniz. Ayrıca birine hızlıca ulaşabilmek için Wiki-dışı bir ortamı kullanmak isterseniz şu adresteki Telegram grubuna da katılabilirsiniz.

Size Türkçe Vikipedi başta olmak üzere Türkçe özgür bilgi ve içeriğin gelişimi ve desteklenmesi için çalışan Wikimedia Topluluğu Kullanıcı Grubu Türkiye (WMTR) adlı oluşumu da tanıtmak isterim.

WMTR üyeleri üniversiteler, kütüphaneler ve müzelerle çalışarak Vikipedi'yi geliştirmeye, katkıları arttırmaya çalışmakta. Bir süre önce İstanbul'da Salı akşamları düzenli olarak vikipedistler arasında sosyal buluşmalar gerçekleştirilmeye başladı. Şimdi bu buluşmalar çevrimiçi olarak İstanbul ve İstanbul dışından dileyen tüm vikipedistlerin katılımı ile gerçekleşiyor. Müsait olduğunuz bir zaman dilerseniz bu toplantılara da bekleriz. Tarafıma e-posta ile ulaşabilirseniz adresinize davet göndermek isteriz.

Kolay gelsin ve iyi vikiler Face-smile.svg Sakhalinio (mesaj - e-posta) 19.47, 28 Mart 2021 (UTC)

Nasıl Oluyo[kaynağı değiştir]

Bilen varsa açıklasın. Ben ismimi şekilli şukullu yazmak için ayarlıyorum 1 şekilli şukullu çıkıyor bir tane de normal çıkıyor. Doktor MHRS Dr. Vikipedist (mesaj) 20.16, 30 Mart 2021 (UTC) Bunun gibi :-|

Kaynak gösterme[kaynağı değiştir]

Merhaba, öncelikle Vikipedi:Güvenilir kaynaklar'ı iyice okumanızı, daha sonra 4 Mart 2021'deki Dipper Pines'dan bugüne kadarki bütün katkılarınızı kontrol etmenizi rica ediyorum. Mynet, biyografi, kimkimdir siteleri ve özellikle google araması kaynak olarak kabul edilemez, bunu bütün tecrübeli kullanıcılara sorabilirsiniz. Lütfen bunları maddelerden çıkarın. İyi çalışmalar.--Esmer Günler (mesaj) 11.14, 26 Nisan 2021 (UTC)

Tamam bir dahakine dikkat ederim. Hatamı mazur görün. İyi vikiler. Dr. Vikipedist (mesaj) 12.39, 26 Nisan 2021 (UTC)Dr. Vikipedist

Engel bildirimi[kaynağı değiştir]

Dur ikonu
Engelinizin kaldırılması için geçerli nedenlerinizin olduğunu düşünüyorsanız, lütfen engel itiraz rehberini okuyun ve ardından aşağıdaki metni mesaj sayfanızdaki engelleme bildiriminin altına ekleyin: {{Engel kaldır|gerekçe=buraya gerekçenizi yazın ~~~~}}.  Dr. Coalmesaj 12.26, 29 Nisan 2021 (UTC)

Merhaba. Acaba engellenmemin nedeni nedir. Eğer Türkçizer den bahsediyorsanız ben değilim. Ve Türkçizer'in nasıl ben olduğu kanısına vardığınız da bilmiyorum. Umarım ki bu yanlıştan dönüp beni bir vandalizm vakası olarak kaydetmezsiniz. Eğer babil kulemdeki benzerliklerden bu kanıya vardıysanız kendisi arkadaşımdır. Benzerliklerimizin olması gayet normaldir. Sayfamdaki şablonda yazan etkiledikleri kısmını ise kendisine Vikipedi'yi öğrettiğim için bunu yaptım. İyi Vikiler. Dr. Vikipedist Türkçizer Değil

Merhaba Dr. Vikipedist. Ortada bir denetçi tespiti mevcutken benim bu tespiti override etmem mümkün değil. Ne var ki şuradaki yazışmayı okuduktan sonra yukarıdaki bildirimde gösterilen şablonla engel kaldırma talebinde bulunur, kuklacılık politikasında gösterilen yasaklara dikkat edeceğinizi beyan ederseniz engelinizi kaldırmaya meyilli olduğumu da bilmenizi isterim. Dr. Coalmesaj 22.38, 5 Mayıs 2021 (UTC)