İçeriğe atla

"Vikipedi:Kullanıcı sayfası" sayfasının sürümleri arasındaki fark

k (Baranygmr (mesaj) tarafından yapılan değişiklikler geri alınarak, Goktr001 tarafından değiştirilmiş önceki sürüm geri getirildi. (TW))
Etiket: Geri al
Etiketler: Mobil değişiklik mobil uygulama değişikliği Android uygulaması değişikliği
== Kullanıcı sayfasından başka hangi bilgilere ulaşılır? ==
 
Bir madde sayfasından ulaşılabilecek; sayfa geçmişi, "Bu sayfayı tartış" gibi normal bilgilere ek olarak, Vikipedi'deki diğer kullanıcılar aynı zamanda "Kullanıcı katkıları"nı da (Kenar çubuklarında veya sayfa altında yer alır), Vikipedi'ye zaman içindeki katkılarınızı görmek amacıyla tıklayabilirler. Daha fazla bilgi için [[Yardım:Kullanıcı katkıları]]'na bakınız. Dikkat: Kullanıcı sayfanızın silinmesi ile, yapmış olduğunuz katkıların listesi de silinmez. Eğer [[Özel:Tercihler]] "Kullanıcı tercihleri"nizde, e-posta gönderme ve almayı etkin hâle getirdiyseniz; kullanıcı sayfanızı ziyaret edenler; "Bu kullanıcıya e-posta gönder" tuşuna tıklayabilirler. Bakınız; [[Vikipedi:E-posta listeleri]].
Eğer [[Özel:Tercihler]] "Kullanıcı tercihleri"nizde, e-posta gönderme ve almayı etkin hâle getirdiyseniz; kullanıcı sayfanızı ziyaret edenler; "Bu kullanıcıya e-posta gönder" tuşuna tıklayabilirler.
Bakınız; [[Vikipedi:E-posta listeleri]].
 
{{Vikipedi politika ve yönergeleri}}
11.629

değişiklik