Kullanıcı mesaj:Chidgk1

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla


Merhaba Chidgk1, herkesin katkıda bulunabildiği Özgür Ansiklopedi Vikipedi'ye hoş geldiniz!

  • Vikipedi sayfalarında yaptığınız değişiklikleri bu sayfadan tüm Vikipedistler inceleyebiliyor ve herhangi bir sayfada yanlışlık yapsanız bile, siz veya herhangi bir vikipedist işlemi geri alabiliyor. Bu yüzden hata yapmaktan korkmayın, cesur olun!
  • Herhangi bir maddeye gidip sayfanın üst kısmındaki Değiştir veya Kaynağı değiştir butonuna basarak, o sayfaya yeni bilgiler ekleyebilir, yanlış ve kaynaksız bazı bilgileri çıkartabilir veya hatalı kısımları düzeltebilirsiniz.
  • Denemelerinizi deneme tahtasında yapabilirsiniz. Vikipedi'de şu an hangi kullanıcıların hangi değişiklikleri yaptığını görmek için sol menüde bulunan son değişikliklere tıklayabilirsiniz.
  • Yardım ve SSS sayfalarını okuduktan sonra Vikipedi ile ilgili sorularınız varsa danışma masasına, bilge sayfasına veya son değişikliklerde gördüğünüz herhangi bir Vikipediste mesaj yolu ile danışabilirsiniz. Tüm Vikipedistleri ilgilendiren konularda ise toplu mesaj atmak yerine köy çeşmesinde ilgili kısma mesaj bırakabilirsiniz.
  • Tartışma ve kullanıcı mesaj sayfalarında mesajlarınızın sonuna, "~~~~" yazarak imza atmayı unutmayın!.
Son olarak!
  • Maddelere imza atmayınız, maddelerde reklam yapmayınız, e-posta ve telefon numarası gibi özel bilgilerinizi paylaşmayınız. Kendinizi tanıtabilmek için kullanıcı sayfanızda Babil şablonlarını kullanabilirsiniz. (Sizin kullanıcı sayfanız sitenin en üstünde yer alan isminize basınca çıkan buradaki sayfadır.)
  • Telif politikalarımız sebebiyle Vikipedi'ye telif hakkı saklı başka bir kaynakta var olan metinleri ekleyemiyoruz. Lütfen başka site, kitap veya dergilerden Vikipedi'ye bilgi kopyalamayınız. Bunların içerdiği bilgileri ancak kendi cümlelerimizle buraya yazabilir ve onları kaynak gösterebiliriz.
  • Aynı kişiye ait birden fazla hesabın ya da farklı kişilere ait olsa bile birden fazla hesabın tartışmalarda avantaj sağlamak amacıyla birlikte hareket etmesinin kuklacılık olarak değerlendirileceğini ve bunun yasak olduğunu unutmayın. Maddelerde değişiklik yaparken, lütfen tarafsız bir bakış açısıyla ve ansiklopedik bir dilde yazmaya özen gösterin, engelleme politikası, oy kullanımı gibi politika ve yönergelerini vakit buldukça mutlaka okuyun.
Haydi başlayın!
  • Vikipedi'yi daha iyi kullanabilmek için buradaki bilgileri ara ara okuyabilirsiniz. Bir kaç gün içinde ne kadar basit olduğunu anlayacaksınız. Vikipedi'de yazılan tüm bilgilerin belirli editör veya yazarlar tarafından değil, Vikipedi'ye yeni kayıt olan tüm kullanıcılar tarafından yazıldığını unutmayın!

Kolay gelsin!

Yabancım 17:12, 25 Mart 2017 (UTC)

Deneme tahtası[kaynağı değiştir]

Merhaba Chidgk1. Sandbox'ın buradaki karşılığı: Vikipedi:Deneme tahtası. Bu arada mesaj sayfanızı çalışma sayfası gibi kullanmak yerine örneğin Kullanıcı:Chidgk1/Çalışma gibi bir sayfa oluşturup, çalışmanızı oraya taşıyabilirsiniz. Zira bu sayfa Vikipedi içi iletişim için kullanılıyor. Bir de geç bir hoşgeldin mesajı ekliyorum yukarıya, oradaki bağlantılar da yardımcı olacaktır. Yine de ihtiyaç duyduğunuzda soru sormaktan çekinmeyin lütfen. İyi çalışmalar. --Yabancım 17:12, 25 Mart 2017 (UTC)

Beni beyaz listeye alırmısınız?[kaynağı değiştir]

Merhaba Sakhalinio, Beni beyaz listeye dönermisiniz? Vandal değilim. Saygılar Chidgk1 (mesaj) 17:26, 9 Nisan 2017 (UTC)

Merhaba Chidgk1, sizi daha önceden @Vikiçizer beyaz listeden çıkartmış. Bu nedenle ondan tekrardan değerlendirme yapmasını istememiz daha doğru olur. Saygılarımla, iyi vikiler, SakhalinioBuyrun beniiiim? 17:48, 9 Nisan 2017 (UTC)

Beni beyaz listeye alırmısınız?[kaynağı değiştir]

Merhaba Vikiçizer,

Beni beyaz listeye dönermisiniz? Vandal değilim.

Saygılar

Chidgk1 (mesaj) 17:54, 9 Nisan 2017 (UTC)

Merhaba @Chidgk1. Alalım tekrar tabi. Ama daha önce listeden çıkarılmanıza sebep olan, şurada ve şurada bahsedilen hususlara dikkat etmenizi rica ediyorum. İyi çalışmalar.Vikiçizer (mesaj) 18:04, 9 Nisan 2017 (UTC)

Bir yavru kedi de sizin için![kaynağı değiştir]

Kitten in a helmet.jpg

😍😍😍

Il Volo Hayrani (mesaj) 13:30, 30 Aralık 2017 (UTC)