Kullanıcı mesaj:Pipapo7

Vikipedi, özgür ansiklopedi
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Vista-file-manager.png


Arşiv


Galatasaray Radyo[kaynağı değiştir]

Selamlar. buradaki değişikliği vandalizm nedeniyle geri aldığınızı gördüm. Vandalizm içeren bir değişikliğe rastlamadım ve sürümü onayladım, sadece kuruluş sahibi ile ilgili bilgi yanlış eklenmiş, orayı düzelttim. Sevgiler.--Madrox❯❯❯ mesaj? 21.02, 22 Mart 2020 (UTC)

Selamlar, kullanıcı IP hakkında şikayette bulunacağım dikkat ederseniz o IP'nin bütün geçmişinde yer alan değişiklikler vandalizm içermektedir. Aynı zaman da kaynak olarak belirttiği site ve yer resmi bir kuruma ait bir sayfa değildir. Galatasaray Radyo ismi GS SK'ya aittir. Farklı amaçlı düzenlenen yerel frekanslar bunu kapsamamaktadır. Sayfa kulübün resmi sayfası olarak hizmet vermektedir. Ben değişiklikleri geri alacağım. Birincisi kulübün resmi sitesinde artık radyo hakkında bir emare bulunmamakla beraber radyo geçtiğimiz yıllarda faaliyetine resmi olarak son vermiştir. Kaynakçayı ilgili bağlantıda bulabilirsiniz. İyi vikiler(Pipapo7 (mesaj) 21.10, 22 Mart 2020 (UTC))
Değişikliği yapan kişinin eklediği kaynakların geçersiz olduğunu değişiklik notunda nedeniyle birlikte belirttim. Bu aralar sıkça karşılaştığım sinsi vandalizm olmalı. Sevgiler.--Madrox❯❯❯ mesaj? 21.14, 22 Mart 2020 (UTC)

Kesinlikle radyo bağlantıları özelinde sinsi bir vandalizm var ilgili IP az evvel de mesaj sayfama saldırı da bulundu bu yüzden bazı sayfaları bilinçli olarak gözlemime aldım GS Radyo'da bu saldırı altında olan bir sayfamızdır. İyi Vikiler :) (Pipapo7 (mesaj) 21.18, 22 Mart 2020 (UTC))

Mesaj[kaynağı değiştir]

Sayın Pipapo7, sana yaptıklarım için özür dilerim. Ben şaka olsun diye yapmıştım ama birdaha böyle birşey olmayacak. Ben niye sana böyle yaptım. Sebebi şu: Geçen Radyo Mydonose sayfasında doğru bilgileri kabul etmediğin için. + Galatasaray sayfalarına kesinlikle bulaşmayacağım.ProfessionalKingdom (mesaj) 09.22, 26 Mart 2020 (UTC)

sayenizde tüm radyo ve televizyon kanallarını takibime aldım. Kaynaksız yaptığınız her değişikliği geri alacağım. Olur da tekrar hem anonim ip den hemde bu veya başka hesaptan kuklalık yaptığınızı fark edersem tekrar engellenmeniz için şikayette bulunacağım. Şimdilik size katkı yapmanız için müsade ediyorum umarım kaynakçalı doğru işlere imza atarsınız(Pipapo7 (mesaj) 11.58, 26 Mart 2020 (UTC))

Radyo Mydonose ve JoyTurk sayfaları hk.[kaynağı değiştir]

Radyo Mydonose ve JoyTurk sayfalarında yazdığım bilgileri doğruladığınız için teşekkür ederim.ProfessionalKingdom (mesaj) 11.51, 28 Mart 2020 (UTC)

Kaynakçalı doğru değişikliklerinizi elbette ki onaylayacağız. Lütfen bu şekilde devam edin, vandalizmden uzak durun ve de diğer kullanıcıların uyarılarına kulak asın. İyi vikiler (Pipapo7 (mesaj) 14.22, 28 Mart 2020 (UTC))

Kafa Radyo hk.[kaynağı değiştir]

Kafa Radyo sayfasındaki yaptığım değişiklikleri doğrularsanız sevinirim.Çünkü eskiden Kafa Radyo frekanslarında Müjde FM ve Anadolu'nun Sesi Radyosu yayını yapılmaktaydı.(Gerçek)ProfessionalKingdom (mesaj) 14.12, 29 Mart 2020 (UTC)

Pal FM değişikliklerinizi geri aldım. Kaynak belirtmeniz gerekmektedir. Kaynak belirterek revize ederseniz onay veriyor olacağız. Teşekkürler(Pipapo7 (mesaj) 19.17, 29 Mart 2020 (UTC))