Kullanıcı mesaj:Yoldasso

  Vikipedi, özgür ansiklopedi

  Wikipedia'ya katılımcı olarak ilgim, istatistiklere göz atmamla başladı. Türkçenin Lehçe, Macarca gibi dillerin madde sayısı olarak gerisinde kalması hoşuma gitmemişti. Katkılarım profesyonellikten uzak ama iyi niyetli çalışmalardır.Yoldasso (mesaj) 17:37, 5 Nisan 2012 (UTC)

  2012 Atletizm şampiyonası[kaynağı değiştir]

  Selam Yoldasso.

  2012 Avrupa Atletizm Şampiyonası'nda açtığın maddeler için eline sağlık. Açtığın maddelere şu maddede olduğu gibi kategori eklersen daha iyi olur. Ayrıca editör olmak istersen şuradan başvurabilirsin. Böylece katkıların başka bir editörün kontrolüne gerek kalmadan otomatik olarak onaylanmış olur.--Emyilmesaj 21:50, 15 Temmuz 2012 (UTC)

  Haydi iş birliğine![kaynağı değiştir]

  İş birliği projesi çağrısı!


  Vikipedi iş birliği projesine katılın!

  Bu haftanın konusu: Yeni şehir maddeleri açmak


  Hemen, şimdi projeye katılın! Şimdi yeni kullanıcılar da daha kolay bir şekilde katkıda bulunabilecek, kazanan Vikipedi olacak!  

    Ayrıca özel önerilerinizle yeni iş birliği konuları aday gösterin veya mevcut adaylıkları sonuca bağlayın.


  Bundan sonraki haftalar için mesaj almak istemiyorsanız lütfen bu sayfada bildirin.

  Sargonileti 07:00, 3 Ekim 2012 (UTC)

  Tebrikler![kaynağı değiştir]

  Tebrikler![kaynağı değiştir]

  Destek[kaynağı değiştir]

  Wikibooks-logo-tr-noslogan.svg
  Wikinews-logo-tr.png

  Merhaba Yoldasso , kardeş projelerimiz olan Vikikitap ve Vikihaber ilgisizlikten dolayı güncelliğini ve dinamikliğini kaybetmektedir. Bu projelerin yeni ve gönüllü kullanıcılara ihtiyacı var.

  Bu projelere de destek vermeniz dileğiyle..

  ---Aguzer#Cx|14|Kasım|2012|14:02|

  Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

  Team Barnstar Hires.png Ekip Çalışması Yıldızı
  Seçkin madde üretimi için kırmızılık giderme çalışması konulu 47. hafta İşbirliği Projesine katılımız için teşekkür ederiz. Sargonileti 07:27, 26 Kasım 2012 (UTC)

  Telif[kaynağı değiştir]

  Merhaba,
  The Tenant maddesinde filmin konusunu, telif hakları saklı bir web sitesinden bire bir kopyaladığınızı gördüm ve bu içeriği çıkarttım. Lütfen telif hakkı saklı içerikleri Vikipedi'ye direkt kopyalamayınız. Orada yer alan bilgileri kendi cümlelerinizle farklı bir şekilde yeniden yazmanız gerekir. İyivikiler... [ho? ni!] 08:19, 27 Kasım 2012 (UTC)

  Tebrikler![kaynağı değiştir]

  Tebrikler![kaynağı değiştir]

  Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

  Team Barnstar Hires.png Ekip Çalışması Yıldızı
  Ressamlar ve resim sanatı ile ilgili yeni maddeler açma, varolanları düzenleme ve geliştirme konulu 2. hafta işbirliğine katılımızı için teşekkürler. Bu haftanın Balıklar ve böceklerle ilgili yeni maddeler açma, varolanları düzenleme ve geliştirme konulu işbirliği projesine katılımızı bekleriz. Mukaddimeileti 08:27, 14 Ocak 2013 (UTC)

  Seçkin madde işbirliği tercihiniz[kaynağı değiştir]

  Merhaba, önümüzdeki hafta İBP'de bir Seçkin madde işbirliği yapmak istiyorum. Hangi maddelerin öncelikli olarak seçkin madde haline getirilmesi konusunda tercihinizi belirterek yardımcı olur musunuz? Bunun için Vikipedi:İş birliği projesi/Kırmızılar sayfasına gidip ilk üç tercihinizin destek hanesine imza atarsanız bana yardımcı olmuş olursunuz. Yardımınız için teşekkürler. Mukaddimeileti 22:48, 24 Ocak 2013 (UTC)

  Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

  Team Barnstar Hires.png Ekip Çalışması Yıldızı
  Herhangi bir kategoride olmayan maddelere kategori eklenmesi ve bakım yapılması konulu projeye katılımız için teşekkürler. Bu haftanın konusu olan İsviçre maddesini seçkin madde yapma ve kırmızılık giderme çalışmasına katılımızı bekleriz. Mukaddimeileti 07:34, 28 Ocak 2013 (UTC)

  Bilgi kutuları[kaynağı değiştir]

  Merhaba Yoldasso,
  Vikipedi:İş birliği projesi/2013/2. hafta/Yoldasso altında sıralanan maddelere baktım, hepsinde bilgi kutuları düzgün görünüyor. Belki anlık bir sorun olmuştur ya da başka bir kullanıcı tarafından bilgi kutusu şablonunu bozan bir değişiklik yapılmıştır ve sonra geri alınmıştır. Şu anda çözülmüş gözüküyor ama hâlâ sorun olan maddeler varsa bana örnek verebilir misiniz? Bu arada Bruegel tablolarının maddeleri için çok teşekkürler Face-smile.svg İyivikiler... [ho? ni!] 07:54, 12 Şubat 2013 (UTC)

  HotCat[kaynağı değiştir]

  Selamlar. Kategorilerin yanında yer alan (±) işaretine tıklayarak hem eski kategoriyi kaldırıp, hem yeni kategoriyi eklersiniz, aynı anda :) Kolay gelsin.--RapsarEfendim? 11:23, 27 Şubat 2013 (UTC)

  Reality 03:47, 12 Mayıs 2013 (UTC)

  Lisans bilgisi ekleyiniz[kaynağı değiştir]

  Merhaba, bu dosyaya buradaki gibi {{GÖBL-Kişisel}} veya {{KM-Kişisel}} lisans bilgilerini ekleyebilir misiniz? Aksi takdirde silinmesi için işaretlenecektir. Kolay gelsin.--i.e.msj 22:33, 4 Haziran 2013 (UTC)

  Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

  Team Barnstar Hires.png Ekip Çalışması Yıldızı
  Britanya İmparatorluğu maddesini seçkin madde yapma ve kırmızılık giderme çalışması konulu iş birliği projesine katılımınız için teşekkürler. Geçtiğimizi hafta 38 yeni madde açarak hedefimize önemli ölçüde ulaştık. Bu haftanın projesi ise Heykeltraşlar ve heykel sanatı ile ilgili yeni maddeler açma, varolanları düzenleme ve geliştirme. Katılımınızı beklerim, şimdiden teşekkür ederim. Mukaddimeileti 08:10, 28 Ekim 2013 (UTC)

  Merhaba[kaynağı değiştir]

  Selamlar, İBP'de denk geldim kullanıcı sayfasından Ankara'da yaşadığınızı öğrendim. Bende Kırıkkale'de ikamet ediyorum. Bir selam vereyim dedim. Kolay gelsin :) Sait71yaz 20:41, 6 Kasım 2013 (UTC)

  daha önce kullanıcı sayfanızı incelemiştim, çalışmalarınızı takdirle izliyorum.Bu imzasız yazı Yoldasso (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.
  Teşekkürler. Daha önceleride web sitelerim olmuştu. Günlük tekil 30.000 ziyaretçi çeken web sitemde vardı, 500.000 üyeye ulaşan tanınmış bir forumumda... Ancak bu ansiklopedide geçirdiğim zaman kadar hiç birisinden zevk almıyorum. Vaktimin büyük bir bölümünü burada geçiriyorum. Yaşadığım yerden de bir kaç kişi var, çevre illerden de katkı yapanları görünce daha bir hoşuma gidiyor. Hele yaşça büyükse daha bir ayrı :) Sait71yaz 20:50, 6 Kasım 2013 (UTC)

  Tebrikler![kaynağı değiştir]

  Tebrikler![kaynağı değiştir]

  Kişisel Oylama[kaynağı değiştir]

  Selam Yoldasso, Zahmet olmazsa benim için şu oylamaya katılabilirmisin? --SiLveRLeaDmsj? 19:49, 10 Aralık 2013 (UTC)

  CEE Bahar Uluslararası VikiProjesi Sizsiz Olmaz![kaynağı değiştir]

  Nuvola apps file-manager.png CEE Bahar 2015 Uluslararası VikiProjesi davetiyesi
  Merhaba, Yoldasso
  Orta ve Doğu Avrupa ile ilgili maddeleri belirli standartlara ulaştırmayı, çoğaltmayı, geliştirmeyi ve düzenlemeyi hedefleyen Uluslararası VikiProjesi ile ilgilenebileceğinizi düşündüm. Ayrıntılı bilgi için proje sayfasına bakabilirsiniz. Projede değerli katkılarınızı görmek dileğiyle şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar. --Mavrikantmsj 01:07, 15 Mart 2015 (UTC)

  ArnavutlukAvusturyaAzerbaycanBelarusBosna-HersekBulgaristanÇek CumhuriyetiErmenistanEstonyaGürcistanHırvatistanKaradağKazakistanKıbrıs CumhuriyetiLetonyaLitvanyaMacaristanKuzey MakedonyaMoldovaPolonyaRomanyaRusyaSırbistanSlovakyaSlovenyaTürkiyeUkraynaYunanistan

  web archive hakkında[kaynağı değiştir]

  Oyunlar tamamlanıp sonuçlar açıklandıktan sonra ilgili kaynakları yeniden arşivleyebiliriz. Bilgi kutusu konusunda istekte bulunmak için ise şu sayfa kullanılabilir. İyi vikiler. --Superyetkinileti 17:46, 15 Aralık 2015 (UTC)

  Mehmet Kemal Bozay silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

  Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Mehmet Kemal Bozay) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Mehmet Kemal Bozay sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

  Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 ☾★ 19:24, 10 Ocak 2017 (UTC)

  SakhalinioBuyrun beniiiim? 19:38, 5 Şubat 2017 (UTC)

  Taykan Ataman silinmeye aday gösterildi[kaynağı değiştir]

  Değişiklik yaptığınız bir sayfa (Taykan Ataman) Vikipedi:Silinmeye aday sayfalar/Taykan Ataman sayfasında silinmeye aday gösterildi. Bir fikir birliği oluşana dek tartışma sayfası açık kalacaktır. Tartışmaya herkesin katılımını bekliyoruz.

  Maddede düzenlemeler yapabilirsiniz, ancak sayfanın üst kısmındaki silinmeye adaylık etiketini çıkarmayın. Teşekkürler.--Nushirevan11 12.39, 4 Nisan 2018 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  Almanya 2020[kaynağı değiştir]

  Merhabalar. Almanya 2020 gibi kadro şablonlarını oluşturunca futbolcu sayfalarına da ekler misiniz? Kolaylıklar dilerim.--Śαвяí¢αи76ileti 16.49, 14 Haziran 2021 (UTC)Yanıtla[yanıtla]

  ToprakM  16.13, 25 Mayıs 2022 (UTC)Yanıtla[yanıtla]