Kullanıcı mesaj:Evrifaessa

Vikipedi, özgür ansiklopedi
(Kullanıcı mesaj:Yagizhan49 sayfasından yönlendirildi)
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla
Eski mesajlara arşiv sayfasındaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Special Barnstar Hires.png Özel Yıldız
Dünkü yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim. Jelican9 (mesaj) 11.38, 6 Mart 2020 (UTC)

başlıksız mesaj[kaynağı değiştir]

Merhaba, Türkiye'de bir akaryakıt şirketi adına Wikipedia sayfası açıyorum. Ama sürekli siliyorlar.ne yapmam gerek. Yardımcı olur musunuz.--Bu imzasız yazı Emin kalkan (mesajkatkılar) tarafından eklenmiştir.

Merhaba @Emin kalkan, sanırım Aytemiz maddesinden bahsediyorsunuz. Madde telif hakkı ihlali tespit edildiği için silinmiş. Bu sayfaya bakarak bu politika hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. İyi vikiler :)--Yağızhanmesaj 14.50, 7 Mart 2020 (UTC)

Devriyelik görevinizde başarılar[kaynağı değiştir]

Selam Yagizhan49, Yeni devriyelik görevinizde başarılar. Başlamadan önce birkaç hatırlatma yapmak istiyorum. Öncelikle aşağıdaki yönerge ve politikaları yeniden okumanız sizin için faydalı olabilir:

Bunlarla ilgili anlamadığınız herhangi bir yer varsa bana, herhangi bir devriyeye ya da hizmetli arkadaşlarımdan birine sorabilirsiniz. Size yardım etmekten zevk duyarız.

Şimdi buraya kadar her şeyi anladıysanız okuyucuya gösterilmeden önce devriyeler tarafından incelenmeyi bekleyen değişiklikleri Özel:BekleyenDeğişiklikler sayfasından incelemeye başlayabilirsiniz. Özel:Doğrulamaİstatistikleri sayfasından çalışkan devriye arkadaşlarımızı görebilirsiniz. Her değişikliği kabul etmek ya da reddetmek zorunda değilsiniz. Anlamadığınız veya emin olamadığınız değişikliği pas geçiniz. Böylece konunun uzmanı bir arkadaşımız ilgilenebilir. Özel:Tercihler sayfasında işinizi kolaylaştırabilecek bazı küçük programlar var. Gerekçe yardımcısı bunların olmazsa olmazı diyebiliriz.

Eskiden beri bekleyen değişiklikleri incelemek dışında yeni eklenen katkıları da canlı olarak takip edebilir ve kontrol edebilirsiniz. Vikipedi:Huggle programı bunu yapmanızın en kolay yolu. Program bir değişikliği geri aldığınızda kullanıcıya uygun bir uyarı mesajı da gönderiyor. Ayrıca programda diğer çevrim içi Huggle kullanıcıları ile fikir alışverişi yapabileceğiniz bir chat penceresi de var.

Çok konuştum biliyorum. Haydi kolay gelsin. Face-smile.svg--Nystaléos benim? 19.53, 12 Mart 2020 (UTC)

@Nystaléos, Face-smile.svg Teşekkürler--Yağızhanmesaj 14.10, 13 Mart 2020 (UTC)

Mustafa alpay[kaynağı değiştir]

Merhaba kardeşim Mustafa alpay sayfası silinme adayı olarak gözüküyor sebebi nedir yardımcı olurmusun wikipediada nasıl kalıcı yayınlayabiliriz Onurunal11 (mesaj) 12.13, 14 Mart 2020 (UTC)

Merhaba[kaynağı değiştir]

Merhaba Yağızhan Bey, sizi aktif gördüm diye yazıyorum. Madde açtığım bütün sayfalara şablon konuyor sorunlu deniyor bu neden oluyor bana açıklayabilir misiniz? Malum yeniyim çok bir fikrim yok.--XenonMax (mesaj) 17.07, 18 Mart 2020 (UTC)

Selamlar, bahsettiğiniz sayfalara Madrox ilgili şablonu eklemiş. Ben neden gerekli görüp eklediğini bilmiyorum, kendisiyle bu sayfadan iletişime geçebilirsiniz. İyi vikiler! :)--Yağızhanmesaj 17.14, 18 Mart 2020 (UTC)

Bir yıldız da sizin için![kaynağı değiştir]

Original Barnstar Hires.png Özgün Yıldız
Yardımlarınız için teşekkürler... XenonMax (mesaj) 18.45, 18 Mart 2020 (UTC)

başlıksız mesaj[kaynağı değiştir]

Bana Dr. Coal tarafından o şablon bırakıldı. Ben de ona o şablonu bıraktım. Nasıl uygunsuz kullanmış olabilirim? --95.7.224.167 17.27, 23 Mart 2020 (UTC)

Sizden cevap bekliyorum? --95.7.224.167 17.30, 23 Mart 2020 (UTC)

Buradaki her değişiklik neden vandalizm olarak algınanıyor. Orayı anlamadım. Biraz anlatır mısınız? --95.7.224.167 17.35, 23 Mart 2020 (UTC)

translation request[kaynağı değiştir]

good morning, I am writing to greet you and ask you a favor if you can. Could you help me improve the article on Roberto Accornero? right and no more than 10 minutes of your precious time. Of course if I can do something for you in Italian ask me as well. Of course your understanding I thank you in advance. good day.--Luigi Salvatore Vadacchino (mesaj) 11.32, 8 Nisan 2020 (UTC)

Sebep[kaynağı değiştir]

Neden Kamil Tolon adlı sayfaya "para karşılığı yazıldı" şablonu ekleyip geri çektiniz?--196.54.16.250 19.25, 18 Mayıs 2020 (UTC)

Tartışma: Efe Aydal sayfasının silinmemesi üzerine[kaynağı değiştir]

bu tartışma sayfasını hızlı sildirmeye koymanız bence hatadır. insanlar okuma sayfasının neden silindiğini görmeliler. en azından, benim yeniden açtığım tartışma kısmını komple silin. tartışma sayfasını https://tr.wikipedia.org/wiki/Vikipedi:Silinmeye_aday_sayfalar/Efe_Aydal buraya yönlendirin....Modern primat (mesaj) 14.56, 19 Mayıs 2020 (UTC)

Selamlar. Silme gerekçesinde zaten ilgili maddenin SAS tartışmasına bir bağlantı bulunuyor. Kullanıcılar sayfanın neden silindiğini oradan da görebilir. İyi vikiler. Evrifaessamesaj 14.59, 19 Mayıs 2020 (UTC)

Allpower Battery[kaynağı değiştir]

yazı tamamen firma tanıtımı içindir reklam ve satış amaç değildir. İnci AKÜ kendine ait bir sayfaası var Diğer akü firmnaları kendilerine has yöntemlerle yer bulmuşlar Ben her açtığmda reklamdan dolayı siliniyo yazım izin verin kalsın teşekkür ederim


85.96.174.114 10.22, 20 Mayıs 2020 (UTC)serhadooo

Satirdan kahraman (mesaj) 08.56, 23 Mayıs 2020 (UTC)

Merhaba[kaynağı değiştir]

Merhaba Evrifaessa nasılsınız, iyi bayramlar diliyorum. Bir senaristim ve sayfamı hazırlıyorum. Çalışmalarımı ekliyorum daha sayfayı yayına almamla silinmesi için işaretlediniz. Lütfen düzenlememin bitmesini beklermisiniz? ve rica etsem işareti kaldırırmısınız --CihatAydina (mesaj) 09.59, 24 Mayıs 2020 (UTC)

@CihatAydina Merhaba. Lütfen ilgili politikamız için bu sayfaya bakın. İyi bayramlar :)--Evrifaessamesaj 10.01, 24 Mayıs 2020 (UTC)

Tekrar selamlar :)[kaynağı değiştir]

@Evrifaessa verdiğiniz linki inceledim. Bir çok yazar ve senaristin wikipedia sayfası var. hatta eşinin bile. https://tr.wikipedia.org/wiki/Beg%C3%BCm_K%C3%BCt%C3%BCk_Ya%C5%9Faro%C4%9Flu https://tr.wikipedia.org/wiki/Erdil_Ya%C5%9Faro%C4%9Flu https://tr.wikipedia.org/wiki/%C3%96mer_U%C4%9Fur Bende bu şekilde bir sayfa oluşturmaya çalışıyorum. Ancak açtığım her sayfa siliniyor. Kayıtlı şiirlerim var, bunlar toplama değil 10 sene önce yazılmış ve cihat aydın şiirleri olarak aratabilirsiniz. 4 televizyon dizisinde ara senaristlik 1 sinema filminde senaryom var. Bakarak gene görebilirsiniz.

Sayfayı nasıl oluşturacağımı verdiğiniz makale de anlamadım. Eğer ben kayda değer birisi değilsem, yukarıda verdiğim linklerde kayda değer olmamalı? Bana nasıl bir sayfa açmam gerektiği konusunda yardımcı olabilirmisiniz? Bunun için bağış butonunu kullanabilirim. Teşekkür ederim --CihatAydina (mesaj) 10.13, 24 Mayıs 2020 (UTC)

@CihatAydina yalnız siz olayı çok yanlış anlamışsınız. Vikipedi biyografi.net vs. gibi parayı basıp biyografinizi yayınlayabileceğiniz, kendinizi ünlü etmek için kullanabileceğiniz bir platform değil. "Bağış butonunu da kullanabilirim" derken ne demek istediğinizi anlamadım tam olarak.--Evrifaessamesaj 10.18, 24 Mayıs 2020 (UTC)

Wikipedia sayfamı oluşturmak için yardımcı olabilirseniz, bende wikipedia'ya bağış yapabilirim demek istedim.

İş Birliği Projesi daveti[kaynağı değiştir]

Merhabalar, 2020'nin 2. haftasının İş Birliği Projesi, Uluslararası UNICEF İyi Niyet Elçileri ve Savunucuları maddelerinin oluşturulması olarak belirlenmiştir. Projeye katılıp çeşitli ödüller kazanabilir ve bunları kullanıcı sayfanızda sergileyebilir ve ödül koleksiyonunuzu tamamlayabilirsiniz! Projeye katılımınızı bekleriz :)--Nanahuatl--MediaWiki message delivery (mesaj) 06.30, 25 Mayıs 2020 (UTC)